NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Obudźcie się,
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Wiktor, Putin to największy zbrodniarz w XXI wieku za ile bawisz się w adwokata diabła ?


Tu bym polemizował bo nie zapominam o Wołyniu gdzie zginęło wysublimowaną śmiercią z rąk Ukraińców 100000+ Polaków.

https://wmeritum.pl/362-sposoby-upa-mordowanie-polakow/33331

A kilka dni temu Żeleński powiedział że Ukraińcy nigdy nikogo nie mordowali!!!

Ba nawet po tylu latach nikt z tamtej strony nie powiedział przepraszamy.


Przecież w żaden sposób go(Putina) nie bronie ale informacje jednej jak i drugiej strony przyjmuje z dużą dozą ostrożności.


Nie łykam wszystkiego co serwuje ściek głównego nurtu od TVN przez TVP po Polsat a na ojcu Tadeuszu kończąc.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 13:14  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 13:39  
Cytuj
Wolisz ruska propagandę od Polskiej. Wołyń nie był w XXI wieku. Niemców też uważasz za hitlerowców??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
Wolisz ruska propagandę od Polskiej. Wołyń nie był w XXI wieku. Niemców też uważasz za hitlerowców??


Po tym idiotycznym argumencie że Wołyń nie był w 21 wieku dochodzę do wniosku że szkoda mojego czasu aby kopać się z koniem. Pozdrawiam serdecznie.

Jednak wielu musi obudzić się z ręką w nocniku aby dotarło.

Na powyższym przypadku jakże jest aktualne przysłowie.

Polak przed szkodą i po szkodzie głupi.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
Wolisz ruska propagandę od Polskiej. Wołyń nie był w XXI wieku. Niemców też uważasz za hitlerowców??


Jacy są ruscy każdy dzisiaj widzi, oni się nie zmieniają, to samo tyczy się dzisiejszych Niemców, potomkowie Hitlera nadal są pazerni na pieniądze i nie czuli na ludzkie cierpienie. A co do Ukraińców to więcej nas łączy niż dzieli. W naszym kraju bardzo silna jest sowiecka i niemiecka propaganda, ci ostatni to nawet mieli swoich ludzi przez osiem lat w Polskim rządzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Wolisz ruska propagandę od Polskiej. Wołyń nie był w XXI wieku. Niemców też uważasz za hitlerowców??



mocne. Ukraina od Ruskich nie różni się niczym, korupcja wałki i przekręty, pracowałem z ukraincami i nawet chwię mieszkałem, ich nastawienie do swoich jest jak u żydów jeden za drugim pójdzie w ogień natomiast polak się nie liczy, a po %%% nienawidzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 15:36  
Cytuj
zaczyna sie to samo co z końcem 2019 roku propaganda telewizyjna. Z ciekawości wszedłem sobie na Washington Post i w porównianiu do naszych serwisów o wojnie jest w zmianka z 3 artykułach a nie w połowie zaznaczonego na czerwono serwisu. To już niestety było. miłego dnia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 18:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wolisz ruska propagandę od Polskiej. Wołyń nie był w XXI wieku. Niemców też uważasz za hitlerowców??



mocne. Ukraina od Ruskich nie różni się niczym, korupcja wałki i przekręty, pracowałem z ukraincami i nawet chwię mieszkałem, ich nastawienie do swoich jest jak u żydów jeden za drugim pójdzie w ogień natomiast polak się nie liczy, a po %%% nienawidzi


Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, Ukraińcy których znam to ludzie bardzo dobrze wykształceni, pijam z nimi alko dosyć regularnie i nigdy żadnego wrogiego nastawienia nie zauważyłem, może gdzieś tam na prowincji gdzie bieda zagląda przez okno występuje coś takiego, ale jak to było w klasyku
"Klient w krawacie jest mniej awanturujący się"


mark30 zmień towarzystwo do alko na takie bardziej pod krawatem smiech2

Odnośnie korupcji, to u nas też kiedyś była, te młode siurki tego nie pamiętają, ale jak ktoś się urodził w poprzednim systemie i usamodzielnił tak powiedzmy na przełomie to dobrze pamięta jak bardzo skorumpowny kraj mieliśmy, wtedy to tylko ryba nie brała.

Ps. Gdy jestem służbowo w Rosji to już od jakiegoś czasu udaje trzeźwego alkoholika i mam spokój, nawet mnie nie namawiają. Kiedyś każda kolacja kończyła się jakimś mordobiciem i to u ludzi wykształconych zajmujących wysokie stanowiska w dużych korporacjach. "Rosja to stan umysłu"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 19:32  
Cytuj
mówię o korupcji obecnej z otatnich lat, jet nawet ranking z chyba 2018 lub 2019 roku gdzie ukraina zajmuje 130 miejsce ruskie coś 168 natomiast POLSKA 30 lub 36 jakoś tak, więc zbyt głęboko nie trzeba się zagłębiać poza tym ilu naszych rządzących z peo prace tam znalazło ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2022r. 19:37  
Cytuj
co do ludzi których poznałem byli to ludzie który kilka , nawet kilkanaście lat temu legalnie przyjechali do pracy i tak zostali bez przedłużania pozwolenia, co dziś z nimi nie wiem, natomiast ich struktura życia codziennego była dużo dużo inna niż nasza, zwykli prości ludzie którzy siebie szanowali inny był wrogiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2022r. 14:18  
Cytuj
Wiktor odpowiedziałeś mi na posta gdzie napisałem że putin jest największym terrorystą w XXI wieku a ty mi z Wołyniem wyskakujesz. To ci napisałem że nie był w XXI wieku. Zgdrywasz mądrale a nie ogarnąłes.
Mam sąsiadów z Ukrainy całą rodzinę i to są normalni pomocni ludzie, nasze córki się czasem bawią nawet.
Mark gdyby wojna była u sąsiadów USA to by pisali cały czas a tym a u nas by były tylko migawki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2022r. 14:35  
Cytuj
tak wojna u sąsiada ok cieżki temat i przykre to ale ładować w kółko to samo z cyklem powtarzalności sprzed tygodnia to się już robi chore...czy nasz kraj przestał istnieć? ludzie wiedzą co się dzieje ? nie! jak za kowida, gdzie przez 2 tygodnie były puszczane trumny z Bergamo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2022r. 07:02  
Cytuj
Jaki jest ważniejszy temat od śmierci i tragedii ludzi u sąsiada ?? Od działań ruskiej ***** które mają bezpośredni wpływ na nasze państwo??
Ty byś pewni sobie na covid i szczepienia ponarzekał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2022r. 09:00  
Cytuj
w 2014 roku też były ukraińskie flagi na profilowym fejsbuku ? też było poczucie solidarności z sąsiadem ? nie przypominam sobie!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2022r. 14:48  
Cytuj
Czy to jeszcze Polska czy zmierzamy w kierunku nowego państwa ukropolin ???

https://youtu.be/YC39ZQjqzWA

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2022r. 16:42  
Cytuj
Rusyfikacja przynosi owoce na naszej ziemi cool girl

Gdy ruskie tracą wpływy w którejś z okupowanych kolonii to zielone wyskakują spod ziemi i straszą tym, ze będzie bez nich gorzej. umiech Ruskie gdy wejdzie to samo nie wyjdzie, trzeba zorganizować im transport Rodacy.

PS.
Dostawy świeżych onuc wstrzymane placze
https://www.nakolei.pl/8-kwietnia-1991-roku-wojska-rosyjskie-opuscily-polske-wyzwalaly-nasz-kraj-od-niemieckiego-okupanta-przez-prawie-50-lat/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2022r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
Czy to jeszcze Polska czy zmierzamy w kierunku nowego państwa ukropolin ???

https://youtu.be/YC39ZQjqzWA


Wiktor a jak już się wszyscy obudzą to co mają robić dalej? Co proponujesz?

Napisz konkretnie, może być w punktach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 11:12  
Cytuj
Kolejne kwiatki !!!

Ukraińcy i Białorusini zwolnieni z PIT Senat proponuje zmiany podatkowe

https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/8400716,ukraincy-bialorusini-pit-podatek-dochodowy-senat.html

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 15:13  
Cytuj
Wiktor a jak już się wszyscy obudzą to co mają robić dalej? Co proponujesz?

Napisz konkretnie, może być w punktach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 16:01  
Cytuj
Mark jesteś przeciwny pomaganiu ?? Czy ja putin by nas zaatakował i musiałbyś uciec i byś miał takie przywileje to byś miał lepiej niż mieszkaniec tego kraju ??
Pomyśl, zabili ci żonę zgwałcili córkę ale nie płacisz podatku, masz lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 16:39  
Cytuj
Podatek to słowo klucz,,, budzisz się i nie ma somsiedzie.

Tymczasem,,,
FIVB odebrała Rosji organizację mistrzostw siatkówki. Zrobi je Polska!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Mark jesteś przeciwny pomaganiu ?? Czy ja putin by nas zaatakował i musiałbyś uciec i byś miał takie przywileje to byś miał lepiej niż mieszkaniec tego kraju ??
Pomyśl, zabili ci żonę zgwałcili córkę ale nie płacisz podatku, masz lepiej.


pomyśl co było tak nie dawno 6 miesięcy temu lub więcej jak wolisz jak rząd traktował swoich obywateli a potem pisz o pomocy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Mark jesteś przeciwny pomaganiu ?? Czy ja putin by nas zaatakował i musiałbyś uciec i byś miał takie przywileje to byś miał lepiej niż mieszkaniec tego kraju ??
Pomyśl, zabili ci żonę zgwałcili córkę ale nie płacisz podatku, masz lepiej.



poza tym jak mówi rząd - dopłaci za pomoc Ukraińcom 40 zł dniówki oddaj im swoje mieszkanie, poproś o to sąsiada ... warto pomagać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 13:33  
Cytuj
ruski Marku, pomagam w inny sposób gówno ci do tego. A dla tych co Ich przyjęli, wielki szacun.
Ale jak trezba byc ograniczonym, małostkowym, płytkim żeby uważać że Ukrainiec będzie miał lepiej. Dlaczego mi nie odpowiesz? Chciałabyś tak mieć jak Oni??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 13:46  
Cytuj
bylo wiele konfliktów światowych wojen, ale pierwszy raz spotykam się z tym iż społeczeństwo jest manipulowane i łyka wszystko co im się powie...Ukraainiec aby wjechac i tu mieszkać musiał mieć pozwolenie i przedłużać je czasowo, zeby wjechać na teren RP trzeba było posiadać szczepienie lub inne paszporty kowidowe, nadawanie nr pesel obcokrajowcom /??? no i najlepsze...oddawanie przesiedleńcom swoich mieszkań - owszem podczas wojny Polacy pomagali żydom na naszym terenie ukrywając ich ale niczego im nie oddawali... - gdzie się podziało to co przez ostatnie dwa lata upieprzyło tylu Polaków? zniszczyło ich dorobek życia? Masz ukrainską flagę na FB profilowym ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 13:46  
Cytuj
bylo wiele konfliktów światowych wojen, ale pierwszy raz spotykam się z tym iż społeczeństwo jest manipulowane i łyka wszystko co im się powie...Ukraainiec aby wjechac i tu mieszkać musiał mieć pozwolenie i przedłużać je czasowo, zeby wjechać na teren RP trzeba było posiadać szczepienie lub inne paszporty kowidowe, nadawanie nr pesel obcokrajowcom /??? no i najlepsze...oddawanie przesiedleńcom swoich mieszkań - owszem podczas wojny Polacy pomagali żydom na naszym terenie ukrywając ich ale niczego im nie oddawali... - gdzie się podziało to co przez ostatnie dwa lata upieprzyło tylu Polaków? zniszczyło ich dorobek życia? Masz ukrainską flagę na FB profilowym ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »