NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Ustawa o Obronie Ojczyzny,
Posty: 117
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 13:05  
Cytuj
Ja ci tylko mówie ze cię sam zaciągnę na komendę albo dam zaraz cynk że rozpowszechniasz co i gdzie u nas będzie stacjonować publicznie
Art. 130.
§ 1.
Kto bierze udział w działalności obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 2.
Kto, biorąc udział w obcym wywiadzie albo działając na jego rzecz, udziela temu wywiadowi wiadomości, których przekazanie może wyrządzić szkodę Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Chcesz coś jeszcze napisać jakie maszyny i gdzie u nas będą stacjonować?
Ja za wytarganie cię na komendę dostanę zawiasy ale ty za twoje pieprzenie już nie
A uwierz mi rozpowszechnianie informacji o stacjonujących wojskach podpada też pod zdradę ojczyzny za co też mogą ci skuć dupe
Ja wiem że ty robisz tylko kopiuj wklej ale może się zastanowisz trochę zanim będziesz powtarzał coś po kimś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 13:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 13:13  
Cytuj

1. Ja dla żadnej służby wywiadowczej nigdy nie pracowałem i nie pracuję.

2. To co napisałem o ukraińskich MiG-ach 29, przeczytałem na Interia.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 13:15  
Cytuj
Tak a w innych tematach twoje proputinowskie wypowiedzi usprawiedliwiające działania Putina to też nie jest dobry ruch o czym możesz się szybko przekonać
Chcesz porozmawiać o sianiu proputinowskiej propagandy ?
I nie bój nic twoje wypowiedzi usprawiedliwiające działania Putina też zostały już zapisane adres IP jest miejsce zamieszkania jest nawet zdjęcie jest coś więcej chcesz się udzielać ?
Bo możesz się pomylić tylko raz ale pamiętaj że sianie propagandy Putina jest teraz ścigane na bieżąco.
No chyba że nie masz nic do stracenia Tomcio?

A jak jesteś bezrobotny od czterech lat jak nie więcej to świadczy tylko o tym że doopa z ciebie masz lewe ręce do pracy i tyle ciągniesz zasiłek i doisz państwo bo tak ci wygodniej albo kopiujesz i wklejasz bez przemyślenia teksty z neta zamiast wziąć się za robotę gamoniu. Może byś się wybrał do WKU i pokazał że coś potrafisz zarobisz dobrze wyżywią cię i nie będzie ci się nudzić a nie ciągle narzekasz smecisz i pitolisz farmazony zamiast podnieść dupę i zacząć pracować
Aha i teraz do służby nie należysz ale już nie raz się chwaliłes że chciałbyś pracować w wywiadzie na tym forum więc skończ z kopiowaniem i wklejaniem tu głupot tylko weź się za robotę

Moderowano przez: magpie
Jak masz coś do dopisania, to moderuj swoją ostatnią wypowiedź, a nie nabijasz posty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 13:24  
Cytuj

Jakich innych tematach ?
To jest jedyny temat który założyłem na Stalowym Mieście.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 13:25  
Cytuj
Zaraz ci zacytuję twoja wypowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Dzień Dobry.

Prawdopodobnie pocisk Kh-31, naprowadzający się na sygnał jakiejś ukraińskiej stacji radarowej, wleciał po drodze w wysoki blok mieszkalny w Kijowie.
Ukraińskie ministerstwo obrony oczywiście już ogłosiło, że to "zbrodnia wojenna przeciwko ludności cywilnej".
Ale to nie było zamierzone.
Pocisk szedł za sygnałem aktywnego radaru.



Usprawiedliwiasz ruskich debilu? zaklopotany

Pierwszy punkt usprawiedliwianie trafienia w blok mieszkalny bo pocisk szedł za celem czyli nic się nie stało bo to niechacy tak?
Idąc twoim tokiem myślenia wawruszko to te pociski na budynki cywilne spadają bo lecą za innym celem to przypadek a nie zbrodnia wojenna trzeba może jeszcze przeprosić Putina a ludziom którzy giną i tracą dobytek swojego życia powiedzieć "sorry zeszło mi"
Proponuję ci znaleźć rodzinę z tego budynku albo ich bliskich podejść i powiedzieć im że nic się nie stało bo Putinowi "zeszło" no zdarza się nie ? Zwłaszcza widząc co teraz wyprawia to wręcz pewne że on niechcący tam yebnal tak ?
A używanie przez niego bomb termobarycznych i kasetowych to też czysty przypadek hmm? Może nie czujesz ironii w tej wypowiedzi ale zanim powiesz że zbrodniarz wojenny niechcący pizgnal w czyjeś mieszkanie to trochę pomyśl
Qrde proszę wybaczyć post pod postem moderatora proszę o usunięcie tego wyżej ja już nie mogę :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Marz 2022r. 23:17  
Cytuj

Dobry Wieczór.

"Ustawa o obronie ojczyzny" wejdzie w życie już w Kwietniu 2022 roku.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »