NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ukraina dla Putina,
Posty: 10403
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 16:40  
Cytuj
CYTAT

Z szablą na czołgi po raz kolejny. Po długich latach koniunktury... neutralny



Regresie, koniunktury sowieciarzy z folksdojczami? Nie boicie się w Sztabie tak otwarcie jechać z tą passe narracją. Okrągłego stołu znowu się zachciało, nerwy puściły z emocji dla krzywdy Reichu i Rosji.

To nawet Donek i JKM ( cały myślący świat z wyjątkiem białoruskiego człowieka honoru powiem szczerze ) "odważnie" jedzie po pakcie Niemiecko-Rosyjskim i dymaniu nas przez Zielonych na ruskim gaziorku i przyznaje racje pisowskim siepaczom nie wiem jezyk zaklopotany

Zaopatrzenie Wam siepacze odcięli czy tempo zmian sytuacji zbyt szybkie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 16:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 18:00  
Cytuj
Ty kochanie nawet nie rozumiesz znaczenia słowa "folksdojcz"... Jak mam z tobą prowadzić konwersację?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10403
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 18:18  
Cytuj
Jest jakiś powód do merytorycznej dyskusji? To co już nakreśliłeś wystarczy mądrej głowie.

PS.
Jesteś zapewne pod wrażeniem lektury oczekiwanej książki Zychowicza "Obłęd '22" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 01:44  
Cytuj
Komuchowe(bo jak inaczej nazwać) władze Chin, nie potępiły rosyjskiej agresji na Ukrainę.zdegustowany
Mało tego, sprzeciwiają się nazywaniu jej "inwazją".mlotek

Kitajcowa prasa powtarza rosyjskie propagandowe pierdy, o "operacji specjalnej" w Donbasie i zamiarze "demilitaryzacji Ukrainy".zaklopotany
Pytanie z geografii-Gdzie jest qrva Donbas,gdzie Kijów,a gdzie Krym?chytry
Ruskie pyerdolenie,jak w 1939 r. o Polsce.jezyk

Ma to być w odpowiedzi na rzekome zagrożenie ze strony NATOpotluczony

Żółtki stają po stronie Fjutina.zdegustowany
Nie popierają sankcji na kacapów i białychrusków.sciana

Teraz wisienka na torcie!chytry
Przeciwnikiem ujyebania cara Rossiji i jego kumpla batiuszki, z krajów UE,jest SERDECZNY PRZYJACIEL sklerotyka z Żoliborza-witek orbanek z Węgier.całus

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 02:48  
Cytuj
Jusek widziałeś dwa dni po rozpoczęciu inwazji jak się pojawił artykuł u ruskich ?smiech2 lekki qrwa zonk bo tam już było że zajeli Ukrainę i czas odzyskać resztę a tu qrwa coś nie pyklo 5 dzień inwazji. Szybko usunęli to ze strony rosyjskiej ale jest w archiwum stron internetowych jak chce je mogę podać linka poczytacie co tam ten Fjutin napisał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
Jusek widziałeś dwa dni po rozpoczęciu inwazji jak się pojawił artykuł u ruskich ?smiech2 lekki qrwa zonk bo tam już było że zajeli Ukrainę i czas odzyskać resztę a tu qrwa coś nie pyklo 5 dzień inwazji. Szybko usunęli to ze strony rosyjskiej ale jest w archiwum stron internetowych jak chce je mogę podać linka poczytacie co tam ten Fjutin napisał


Zawsze można sięgnąć do artykułu w gadzinówce braci Kremlowskich...

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 04:01  
Cytuj
CYTAT
Jusek widziałeś dwa dni po rozpoczęciu inwazji jak się pojawił artykuł u ruskich ?smiech2 lekki qrwa zonk bo tam już było że zajeli Ukrainę i czas odzyskać resztę a tu qrwa coś nie pyklo 5 dzień inwazji. Szybko usunęli to ze strony rosyjskiej ale jest w archiwum stron internetowych jak chce je mogę podać linka poczytacie co tam ten Fjutin napisał

Poyebało im się i podali że "już opanowali Ukrainę".
Tak to jest u kacapów.sciana
Co mogło się nie udać?Oni już mieli wydrukowane zdjęcia ze zdobytego Kijowa!jezyk
Jak w dowcipie-Fjutin z Moskwy dzwoni do Donka w Warszawie z kondolencjami.Rozbił się samolot i zginął prezydent Kaczyński.
Na co Tusk-Ale on jeszcze nie wystartował!
Fjutin-Qrva mać,te strefy czasowe,dwie godziny różnicy i się jebłem...potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 08:58  
Cytuj
Haha. Teraz to się jebnal młotkiem w kolano. Niepokoi mnie trochę na morzu Barentsa sytuacja i to że ten dzban sobie będzie robił ćwiczenia rakiet międzykontynentalnych. Jak wiemy ostatnie ćwiczenia jak to nazwał skończyły się źle. A co jeśli te międzykontynentalne później wystrzeli ?
O ile wogole będą działać bo to Ruskie to wiadomo.
Ja bym miał bekę jakby Putin odpalił atomówkę i coś by mu nie poszło i wykorwilo by go tam na północy razem z całą bazą smiech2 drugiej już yebany by nie odpalił smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jusek widziałeś dwa dni po rozpoczęciu inwazji jak się pojawił artykuł u ruskich ?smiech2 lekki qrwa zonk bo tam już było że zajeli Ukrainę i czas odzyskać resztę a tu qrwa coś nie pyklo 5 dzień inwazji. Szybko usunęli to ze strony rosyjskiej ale jest w archiwum stron internetowych jak chce je mogę podać linka poczytacie co tam ten Fjutin napisał


Zawsze można sięgnąć do artykułu w gadzinówce braci Kremlowskich...

Ty nie obrażaj gadzinówek, Karnowscy to największe pasożyty i mendy w Pislandzie. Dostają miliony od państwowych spółek i śpiewają hymny na cześć Pisu. Ciekawe ile ruscy im odpalili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 02:04  
Cytuj
W pokazywanych reportażach w telewizjach,coś za dużo widziałem facetów o"ciapatych mordach".chytry
Ukraińcy wyglądają normalnie.zdegustowany
W takim cyrku łatwo za kasę,wyrobić jakiemuś arabusowi, fałszywe dokumenty.sciana
O czeczeńskich dżihadach nie wspomnę.zaklopotany

Będziemy mieli trochę "rozrywki".Od czasu do czasu jakieś małe bum-bum.3m sie

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 08:46  
Cytuj
Pierwsze newsy z dzisiaj: rosjanie przejęli Chersoń, nocny ostrzał w Iziumie, 15-godzinny ostrzał Mariupola (zniszczono elektrownię i wodociągi), Rosjanie zablokowali cywilom drogę ucieczki, wiele ofiar.

To dopiero początek wojny. Putin tak łatwo się nie podda, a zniszczeń coraz więcej. Najdłużej będzie bronił się Kijów, ale bez dodatkowego wsparcia możliwości są ograniczone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 21 Lut 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 11:32  
Cytuj
Co to dziś latało nocą w Stalowej Ok. 1 w nocy? Amerykanie pilnują huty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »