NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Po co ta szopka z Ukraina??,
Posty: 186
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 07:25  
Cytuj
Cos napisał Andrew panie hammurabi,na tym portalu.Możesz sie odnieścć i skomentować?Chętnie posłucham(poczytam)co ma do powiedzenia doradca wszystkich prezydentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 07:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
https://m.youtube.com/watch?v=R_rkqs88xDk
Polecam od 24:45

Po co ta szopka z Ukraina ??
Czy chodzi o wprowadzenie stanu wyjatkowego i dzieku temu zabranie Nam praw podstawowych??



Zaorane. tanku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 21:41  
Cytuj
Ja wiem jedno, tylko w Piekle jest prawdziwa Liberalna Demokracja.
Każdego traktują równo, jest pełna wolność a dostęp jest bez żadnych wymagań wstępnych, otwarty dla chętnych.

Chcesz i idziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Ja wiem jedno, tylko w Piekle jest prawdziwa Liberalna Demokracja.
Każdego traktują równo, jest pełna wolność a dostęp jest bez żadnych wymagań wstępnych, otwarty dla chętnych.

Chcesz i idziesz.


I tak skończycie pisiory za skuteczne niszczenie naszej pozycji w Europie i demolowanie relacji z kluczowymi sojusznikami.

Jesteście V kolumną moskiewską, którą należy po całej tej wojnie rozliczyć i wsadzić do pierdla na dożywocia za zdradę racji stanu RP.

Będziecie mogli zaczytywać się w kolejnych artykułach Braci Kremlowskich lub słuchać wiadomości autorstwa Samuela Putineiry.

Dobrze, że te tragiczne dni obnażyły jaką zgnilizna promoskiewską jest środowisko pisiorstwa.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 15:55  
Cytuj
Oczywiście Hamurabe. A największym tczpionem rosyjskim był,,, Trump. Znam takich co sobie rękę za to dadzą uciąć. Ale nie napisze za kim podnoszą pozostałą im drugą rękę.

https://www.rmf24.pl/najnowsze/newsamp-notatki-z-politycznego-podziemia-czyli-wirus-rosyjskiej-dusz,nId,2399926

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2022r. 02:59  
Cytuj
Właśnie ruskie ostrzelały elektrownię atomową w Zaporożu. Płonie reaktor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2022r. 03:43  
Cytuj
Jarosław Jakimowicz ksywa"Czopek Kurskiego" ,pokazał zdjęcia zgromadzonej przez siebie broni.:szok:
" Prezenter"(bucha cha...smiech2) TVszczujnia Info wlazł w wojskową kamizelkę i uśmiechnięty od ucha do ucha,niczym Joker z Batmana, pozował z karabinem w dłoni.mlotek

Samo imię wszystko tłumaczy.co
Jednoznacznie kojarzy się z pewnym psychiatrykiem na podkarpaciu oraz kociarzem z Zoliborza.jezyk

Ja go "widzę" nie w kamizelce taktycznej, a w kaftanie dla dekli.zaklopotany

Zaznaczył, że od 22 lat ma pozwolenie na broń, a do tego jest "odpowiednio przeszkolony".potluczony
Po prostu półtora komandosa z niego!!!Ranbo-wersja dla idiotów.sciana

Też mam broń,ale nigdy się nią nie fotografowałem.Nie do tego ona służy,kmiocie!mlotek

Jakimowicz zalicza duże postępy w walce o "pokój".chytry
Właśnie wyszedł z...garkuchni i walcząc w okrążeniu,kieruje się do sracza.3m sie

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2022r. 01:53  
Cytuj
Odkopuję temat, żeby przypomnieć początki. Nikt nie wierzył, że Rosja zaatakuje na pełną skalę. Od początku obstawiałem wojnę i miałem rację. Obecnie sytuacja jest bez wyjścia. Ukraina nie ustąpi i nie odda terenów ani nie zgodzi się na żadne kompromisy. Putin nie obróci porażek w sukces wbrew temu, co piszą niektórzy analitycy.

Napisałem, że Ukraina padnie w ciągu kilku dni - pomyliłem się - jednak Ukraińcy bronią się dzielnie, Zachód wysyła sprzęt, rosyjskie wojsko ma problem z niskim morale i zawiedli sojusznicy (OUBZ), bo nie chcieli się angażować militarnie. Mimo tego w pewnym momencie Rosjanie zaczęli osiągać przewagę i zdobywać kolejne miasta na wschodzie. Obecnie Ukraińcy znów wyganiają Ruskich.

Putin ma wciąż duże pole manewru. Nastąpi kolejny atak z Białorusi być może z udziałem białoruskich wojsk (Łukaszenko już nie ma wyboru). Przecież tam bazy wojskowe są już pod kontrolą Rosji.

Sytuacja staje się coraz bardziej napięta i nie ma odwrotu.

Elon Musk został ruskim trollem, ale może ma rację. Czas na deeskalację był długo przed 24 lutego.

Jest jeszcze jedna teoria, o której piszą w Internecie. Nie wiem, na ile prawdziwa. Jak rządził Trump, to potrafił rozgrywać Putina. Po zmianie prezydenta USA przestały uznawać Rosję za liczące się mocarstwo i traktować poważnie jej interesy. Putin poczuł się urażony.

Teraz opcje są 2:

- pójście na ustępstwa i niestety Ukraina traci anektowane tereny
- eskalacja konfliktu, zaangażowanie NATO, bombki i III WŚ

Rosji powoli kończą się zasoby na walkę konwencjonalną. Atak jądrowy to kwestia max kilku tygodni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Paź 2022r. 07:54  
Cytuj
poczytajcie Agenda 21 umiech tak jak pisze poprzednik nato nam zgotuje piekło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2022r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja wiem jedno, tylko w Piekle jest prawdziwa Liberalna Demokracja.
Każdego traktują równo, jest pełna wolność a dostęp jest bez żadnych wymagań wstępnych, otwarty dla chętnych.

Chcesz i idziesz.


I tak skończycie pisiory za skuteczne niszczenie naszej pozycji w Europie i demolowanie relacji z kluczowymi sojusznikami.

Jesteście V kolumną moskiewską, którą należy po całej tej wojnie rozliczyć i wsadzić do pierdla na dożywocia za zdradę racji stanu RP.

Będziecie mogli zaczytywać się w kolejnych artykułach Braci Kremlowskich lub słuchać wiadomości autorstwa Samuela Putineiry.

Dobrze, że te tragiczne dni obnażyły jaką zgnilizna promoskiewską jest środowisko pisiorstwa.


jakiej pozycji w europie zejdź człowieku na ziemie, nasza pozycja w europie jest i była chu...a !

jakim trzeba być krótkowzrocznym gamoniem, żeby takie brednie pisać,
idź lepiej i udaj sie na wewnętrzną emigrację ukraińsko-niemiecki tamponie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2022r. 19:04  
Cytuj
CYTAT


Putin ma wciąż duże pole manewru. Nastąpi kolejny atak z Białorusi być może z udziałem białoruskich wojsk (Łukaszenko już nie ma wyboru). Przecież tam bazy wojskowe są już pod kontrolą Rosji.

Sytuacja staje się coraz bardziej napięta i nie ma odwrotu.

Elon Musk został ruskim trollem, ale może ma rację. Czas na deeskalację był długo przed 24 lutego.



Hong Kong June 2019
CNN Business

As tensions between China and Taiwan simmer at their highest point in decades, officials in both places have clashed in recent days over an unsolicited idea from billionaire Elon Musk.

The world’s richest man suggested in an interview that hostilities between the two could be resolved if Taipei handed some control of the democratically governed island to Beijing, prompting praise from China and predictable outrage in Taiwan.

“My recommendation … would be to figure out a special administrative zone for Taiwan that is reasonably palatable, probably won’t make everyone happy,” Musk told the Financial Times in an interview published on Friday. “And it’s possible, and I think probably, in fact, that they could have an arrangement that’s more lenient than Hong Kong.”


Elon jest znany z nadzwyczajnego ciągu do swojego interesu. Proxy war w Europie pomiędzy Rosją a Ameryką nie zwalnia. Musk to człowiek który widzi na głębokość swojej kieszeni. Kto zostanie nowym obrotowym interesów USA w Europie po żenującej kompromitacji Germanii?
Warunkiem Bidena do zniesienia sankcji które nałożył Trump na Nord Stream II była rezygnacja ruskich z wojny. Sankcje były obchodzone i niepewne ale zatrzymały gazrurkę. Sankcje zniesiono ale Wojna się zaczęła wiec Germanie nie zachowali się jak trzeba. Pentagon uzbroił Ukrainę zgodnie z układem. USA ma dość siły na polubowne wyprostowanie rozpychającej się Germanii do pionu kiedy tylko zechce ( wysadzając rurkę tu i tam ) i nie zapominajmy ze GB wyszła już z EU z powodu rozpychania się tejże Germanii.

Ile znaczy Germania bez ruskich surowców za 1/2 ceny? Zakaz handlu z ruskimi to nóź w plecy Niemców. Czy Germania nadal może być lokomotywą europejskiej gospodarki bez przeniesienia kosztów surowców na kooperantów po EU? Czy to się będzie nam opłacać? Czy miłość do Ojro osłabnie gdy ich brak? Czy RP z zasobami Ukrainy nie mogłaby pomoc w niesieniu ciężarów "amerykańskiego obrotowego" skompromitowanym Germanom jako junior partner rozbudowując Międzymorze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 14:26  
Cytuj
nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 19:10  
Cytuj
a tu taka nowość jak zwykle w czarnej dupie


https://wiado(...)1225696a

do tego jak nam jeszcze atomówki wcisną zostanie lej po naszym pięknym kraju

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 19:14  
Cytuj
Marko, co pisałeś o bazie NATO w Polsce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 19:29  
Cytuj
to że będziemy szli razem z nato na wojenkę ale pytanie ? skąd wylecą pierwsze rakiety ?? Francja / Niemcy odpadają !! Polska ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2022r. 20:46  
Cytuj
polecam kanał na youtube Andromeda, jest tam sporo klipów video z ruskich źródeł, tłumaczonych, dodatkowo prowadząca kanał poszerza kontekst, tłumaczy kto jest kim.
To jest taki prawdziwy nie zniekształcony obraz tego co się dzieje. Nie przepuszczony przez propagandę.

I powiem wam że jest dobrze. Tzn. ruscy żołnierze, specjaliści, komentatorzy, bardzo źle oceniają to co się dzieje, ruscy mają armię w TOTALNYM rozkładzie. Tam nie ma żadnej mądrej kadry generalskiej a oficerowie to takie larwy i małe wersje w/w generałów. Żołnierze nie mają do nich żadnego szacunku, nie ma tam żadnego morale. Ogólnie naprawdę obraz nędzy i rozpaczy. I powtarzam - to jest tak zwana "surówka" nic nie jest przepuszczone przez naszą wojenną propagandę (bo przecież my też mamy ukierunkowany przekaz) - naprawdę serce rośnie jak się to ogląda.

Szokujące to jest jak ruscy określają Ukraińców - że to nie są ludzie. Że to podludzie - to jest ŻYWCEM wyciągnięte z przemówień Hitlera - po czym mówią że Ukraińcy to faszyści..... To pokazuje jaki to jest intelektualny plankton.


AHA I JESZCZE JEDNO WAŻNE. JEST JEDEN POLITYK KTÓRY W MEDIACH RUSKICH JEST CHWALONY I JEST TO POSEŁ BRAUN... TAKŻE TEN TEGO....

Ja już pisałem to kilka razy że konfederacja to ludzie którzy w warunkach wojennych byli by rozstrzelani... Po prostu. W czasie pokoju - Konfederacja powinna być zdelegalizowana jak faszystowska a ludzie sympatyzujący powinni dostać po prostu wyroki.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »