NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Honda - mechanik lub warszat. ,
Posty: 4
Dołączył: 2 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2022r. 19:01  
Cytuj
Witam. Poszukuję dobrego mechanika lub warszwtu, który specjalizowałby się w serwisowaniu Hond lub japońskich samochodów. Mam dość takich, którzy są od wszystkiego i na wszystkich Markach się znają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2022r. 19:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2022r. 21:23  
Cytuj
Jak stara ta honda i co to za model ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2022r. 23:07  
Cytuj
Honda Civic 7 gen. z 2002 roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 18:33  
Cytuj
Jeżeli piszesz prawdę o roczniku to nie wyobrażam sobie żeby profesjonalny warsztat sobie z nim nie poradził. Ale niestety taki stary silnik to ciężko naprawić choćby ze względu na zużycie i brak oryginalnych części poza normalnymi oczywiście.
Silniki różnią się tyko drobnymi szczegółami a konstrukcja jest podobna czy nawet taka sama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli piszesz prawdę o roczniku to nie wyobrażam sobie żeby profesjonalny warsztat sobie z nim nie poradził. Ale niestety taki stary silnik to ciężko naprawić choćby ze względu na zużycie i brak oryginalnych części poza normalnymi oczywiście.
Silniki różnią się tyko drobnymi szczegółami a konstrukcja jest podobna czy nawet taka sama.


Wyobraź sobie, że profesjonalny z nazwy, nie zawsze taki oznacza i że dana marka czy model, ma swoje bolączki. Dlatego zależy mi na mechaniku, który ma pojęcie o hondach czy japońcach i będzie wiedział gdzie zaglądnąć, a nie na wymieniaczu wszystkiego.... bo samkchod to nie tylko silnik, bo w ogóle nie o niego mi chodzi konkretnie, a o układ kierowniczy, hamulcowy czy napędowy. Często w tym modelu zapiekają się klocki w jarzmie i to akurat bolączka tego modelu. Dlatego właśnie napisałem o ogarniętym gościu lub warsztacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 27 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2022r. 11:20  
Cytuj
Auto craft serwis mireckiego 17

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2022r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Wyobraź sobie, że profesjonalny z nazwy, nie zawsze taki oznacza i że dana marka czy model, ma swoje bolączki. Dlatego zależy mi na mechaniku, który ma pojęcie o hondach czy japońcach i będzie wiedział gdzie zaglądnąć, a nie na wymieniaczu wszystkiego.... bo samkchod to nie tylko silnik, bo w ogóle nie o niego mi chodzi konkretnie, a o układ kierowniczy, hamulcowy czy napędowy. Często w tym modelu zapiekają się klocki w jarzmie i to akurat bolączka tego modelu. Dlatego właśnie napisałem o ogarniętym gościu lub warsztacie.


Jeżeli uważasz że np. Tabor jest nieprofesjonalny to dużo wymagasz. Dzwonisz oczywiście i przedstawiasz swoje wymagania i oczekiwania. Odpowiedź masz natychmiast.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]

Wyobraź sobie, że profesjonalny z nazwy, nie zawsze taki oznacza i że dana marka czy model, ma swoje bolączki. Dlatego zależy mi na mechaniku, który ma pojęcie o hondach czy japońcach i będzie wiedział gdzie zaglądnąć, a nie na wymieniaczu wszystkiego.... bo samkchod to nie tylko silnik, bo w ogóle nie o niego mi chodzi konkretnie, a o układ kierowniczy, hamulcowy czy napędowy. Często w tym modelu zapiekają się klocki w jarzmie i to akurat bolączka tego modelu. Dlatego właśnie napisałem o ogarniętym gościu lub warsztacie.


Jeżeli uważasz że np. Tabor jest nieprofesjonalny to dużo wymagasz. Dzwonisz oczywiście i przedstawiasz swoje wymagania i oczekiwania. Odpowiedź masz natychmiast.


Znam Tabora bo serwisowałem tam inne auta swoje od wieku lat. Słyszałem również, że nie potrzebnie wymieniał maglownice i wiele innych części, co potwierdziły inne warsztaty, to przykłady znajomych akurat. Tabor wymienia Wszystko można powiedzieć, co nie zawsze to jest źle.

Jednak czy tak trudno zrozumieć, że szukam gościaktory robi japońce Lub Hondy? Niemce robi się na Vojanowskej, Francuzy na loku, ja pytam o japońskich fachowców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2022r. 12:26  
Cytuj
Też podepne się do tematu o dobrego mechanika do Hondy. Co sądzicie o Wiktorze Reczek na przemysłowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2022r. 17:22  
Cytuj
Auto Craft... nie żartujcie... rzeźnicy samochodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 26 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2022r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Też podepne się do tematu o dobrego mechanika do Hondy. Co sądzicie o Wiktorze Reczek na przemysłowej?
.
Bardzo dobry mechanik, polecam, ale wątpię żeby honda była jego "pasją". Bardziej Mercedes

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2022r. 06:49  
Cytuj
CYTAT
Auto Craft... nie żartujcie... rzeźnicy samochodów.


Zgadzam się, poczytajcie opinie w google o tych partaczach, wozu drabiniastego bym więcej nie oddał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2022r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Bardzo dobry mechanik, polecam, ale wątpię żeby honda była jego "pasją". Bardziej Mercedes


Potwierdzam, robie tam auta od lat, bez zarzutu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2022r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Bardzo dobry mechanik, polecam, ale wątpię żeby honda była jego "pasją". Bardziej Mercedes


Potwierdzam, robie tam auta od lat, bez zarzutu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »