NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Wolne media ??,
Posty: 127
Dołączył: 6 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 21:42  
Cytuj
Slyszymy o ustawie atakujacej TVN i protestach . Co ja jakos zwykly obywatel bez stronny moge powiedziec o tej stacji telewizyjnej?
Pracuje tam duzo osob , ktorych rodzice mieli sporo do powiedzeni w czasie komunizmu w Polsce. Szkalowanie Marszow Niepodleglosci , kiedy jedna w Polsce jedna gazeta regionalna napisala o smierci kilku osob (chyba 8) po szczepionkach z 23 w jednym domu spokojnej strosci to razem z innymi mediami oglosily strajk i nipodawaly wiadomosci, amerykanski koncern jest wlascicicielem
TVN-u przez co telewizja ta czesto wspiera ich wplywy polityyczne i gospodarcze - afera z ubojem krow jak jakis czas temu wybucha w Polsce spowodowala to , ze Amerykanie wplynali na wpuszczenie swojego miesa do Polski. To oczywiscie kilka przykladow jak ta telewizja jest ,, niezalezna”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 21:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 21:46  
Cytuj
Niby, jako wolnościowiec, powinienem bronić TVNu, ale nie mam zamiaru. Tak jak piszesz: oczernianie Marszu Niepodległości, otwarte wspieranie PO, domaganie się wprowadzenia terroru szczepionkowego, ustawka - zorganizowanie obchodów urodzin Hitlera w celu ataku na środowiska narodowe. To są fakty, przez które nie zapłaczę nad losem tej szczujni, nawet jeśli jakimś cudem zniknie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 21:51  
Cytuj
W Polsce nie ma już wolnych mediów .Na żadnej telewizji w Polsce nic nie ma o protestach anty szczepionkowych w Austrii , Belgi , Australi - i gdzie jeszcze ? Jesteśmy manipulowani , o krok o totalnego wszeobecnego medialnego kłamstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 22:13  
Cytuj
Zgadzam się ! W Polsce wolne media nie istnieją. Nawet na tym portalu był dziś temat który usunęli bo był niewygodny. Dlaczego tylko bronią TVN ?? Powinni mieć na karteczkach także Polsat TVP WP Onet itp.
Niemcy się z nas śmieją, u nich zagraniczny kapitał nie ma prawa posiadać swojej stacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 23:41  
Cytuj
Marek Suski wezwał obecnych na Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej" do zorganizowania manifestacji poparcia dla projektu ustawy. Zasugerował przeprowadzenie takiej demonstracji pod siedzibą TVN lub pod biurami poselskimi posłów niepopierających zmian. Według posła Suskiego, będącego przedstawicielem wnioskodawców projektu, taka demonstracja mogłaby wpłynąć na - jak się wyraził - "chwiejnych ludzi".

- To może rzeczywiście nam tutaj pomóc. Jeśli się uda tę ustawę przeprowadzić i jakaś część tych udziałów zostanie być może wykupiona też przez polskich biznesmenów i będziemy mieli jakiś tam wpływ na to, co się dzieje w tej telewizji, to na pewno nie będzie tak jak z Polską Press, że można to było odkupić. Ale rzeczywiście kolejne kroki w tym kierunku będą robione - mówił poseł PiS.

i wszystko w temacie...

Argumentacja, że nie będę płakał za stacją, bo jakiś artykuł nie spodobał mi się jest sorry, ale śmieszny.

Mi również się nie podoba Rydzyk i jego jawny wyzysk osób starszych i samotnych, ale to nie jest powód, aby wprowadzać ustawę i zamykać to radio... Po prostu nie słucham tego radia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 6 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 00:09  
Cytuj
CYTAT
Marek Suski wezwał obecnych na Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej" do zorganizowania manifestacji poparcia dla projektu ustawy. Zasugerował przeprowadzenie takiej demonstracji pod siedzibą TVN lub pod biurami poselskimi posłów niepopierających zmian. Według posła Suskiego, będącego przedstawicielem wnioskodawców projektu, taka demonstracja mogłaby wpłynąć na - jak się wyraził - "chwiejnych ludzi".

- To może rzeczywiście nam tutaj pomóc. Jeśli się uda tę ustawę przeprowadzić i jakaś część tych udziałów zostanie być może wykupiona też przez polskich biznesmenów i będziemy mieli jakiś tam wpływ na to, co się dzieje w tej telewizji, to na pewno nie będzie tak jak z Polską Press, że można to było odkupić. Ale rzeczywiście kolejne kroki w tym kierunku będą robione - mówił poseł PiS.

i wszystko w temacie...

Argumentacja, że nie będę płakał za stacją, bo jakiś artykuł nie spodobał mi się jest sorry, ale śmieszny.

Mi również się nie podoba Rydzyk i jego jawny wyzysk osób starszych i samotnych, ale to nie jest powód, aby wprowadzać ustawę i zamykać to radio... Po prostu nie słucham tego radia.


Nie slucham Radio Maryja ale w porownaniu do TVN-u nie dzila na szkode Polski . Na logike to Rydzyk niekogo nie zmusza by mu wpalcac na radio . Jesli starsza osoba chce wplacic na radio to tylko jej decyzja , jej pieniadze i niepowinno Cie to obchodzic jak ludzie wydaja wlasne pieniadze .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 05:12  
Cytuj
Idąc tym tokiem myślenia oszustwa "na wnuczka", "na policjanta" nie byłyby karane. Teoretycznie nikt ofiar nie zmusza żeby wpłacali. Oddziaływają mocą wiary i perswazji. Tak jak Rydzyk metoda "na boga" albo Pisłodziejstwo metodą "na dzieci".
umiech
Oczywiście , że Rydzyk Media działa na szkodę Polski.

Kiedy emeryt zamiast wydawać na leki lub dla wnuczków oddaje emeryturę biznesmenowi w limuzynie - wiedz że coś się dzieje.

Kiedy rząd okrada Polaków w imieniu wyżej wymienionego medium - przywoitość nie pozwala stać obojętnie. Ojczyzna wzywa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 06:09  
Cytuj
Które to te WOLNE MEDIA??? Te Które usunęły program Jana Pospieszalskiego czy te które usunęły wywiad z BOŻENĄ DYKIEL??? A może te które bardzo usilnie propagują szczepienia,lockdawny i kwarantanny??? Całą tą PLANDEMIE I CYRK który się wokół niej dzieje.Szkoda tylko że nie wspominając o nierozliczonych respiratorach,trefnych maseczkach i miliardach wyrzuconych w błoto.A mówili przez 2 dni he he he...I niby wszystko jest już w porządku. Tylko ludzie płacą za to wszystko w coraz to wyższych cenach i rachunkach.Kiedys wychodzili na ulicę a dziś siedzą wystraszeni w domu pewnie niektórzy w maseczkach - kagańcach na twarzach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 6 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 06:28  
Cytuj
CYTAT
Idąc tym tokiem myślenia oszustwa "na wnuczka", "na policjanta" nie byłyby karane. Teoretycznie nikt ofiar nie zmusza żeby wpłacali. Oddziaływają mocą wiary i perswazji. Tak jak Rydzyk metoda "na boga" albo Pisłodziejstwo metodą "na dzieci".
umiech
Oczywiście , że Rydzyk Media działa na szkodę Polski.

Kiedy emeryt zamiast wydawać na leki lub dla wnuczków oddaje emeryturę biznesmenowi w limuzynie - wiedz że coś się dzieje.

Kiedy rząd okrada Polaków w imieniu wyżej wymienionego medium - przywoitość nie pozwala stać obojętnie. Ojczyzna wzywa.

Idac twoim tokiem myslenia to wszystkie gry telewizyjne , sms-y teleturnieje nie maja problemu z pobieraniem kasy od wszystkich ludzi niezaleznie czy jest biedny bogaty , czy potrzebuje na leki czy nie z tym u Ciebie jest ok . Kazdy ma wlasny rozum i wlasne pieniadze . Jesli ja sobie zarzycze dac komus na ulicy swoje 1000 zl niepowinno Cie to obchodzic . Masz swoje zarobione pieniadze i sam sobie nimi rozporzadzaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 06:58  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Pisiorze mam pytanie - Mejza już zdymisjonowany?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 10:17  
Cytuj
mirek777 ta wklejka akurat wyraźnie pokazuje jaki naprawdę jest TVN, a jak pisiorstwo go się boi i przedstawia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 11:31  
Cytuj
Jesli ktos wierzy w slogan „wolne media” jest skończonym idiota. Wolne media wolne nie sa nawet jak sobie gazetkę szkolna założysz bo jak zacznie ja czytać wiecej niz 10 osob to przyjdzie ktos z „propozycja” zebys cos napisał po jego mysli. W koncu znajdzie sie kwota za ktora to napiszesz. I wolną gazetkę szlag trafia. Wystarczy ze zacznie ja czytać te pare osob. A co dopiero TVN. Ludzie przestańcie sie kompromitować. Nie ma wolnych mediów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 13:26  
Cytuj
Uwaga!

Tekst mocno sarkastyczny. Przed przeczytaniem zapoznaj się z treścią ulotki i skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą.

Tekst:

Media to wspaniałe narzędzie w rękach rządzących. Jedni byli bardziej lubiani przez "narzędzia" i dochodziło wówczas do wspaniałej i lukratywnej kooperacji oraz symbiozy. Inni rządzący byli mniej lubiani. Aktualnie u steru mamy tych "innych".

Ja bardzo nie lubiłem kminku w zupach więc go wyławiałem i wyrzucałem. Notorycznie zgłaszałem ten fakt. Proponowałem alternatywne rozwiązania, mocny kompromis ale kminek nadal się pojawiał. Wkurzało mnie to strasznie.
Usunąłem zupy ze swojego jadłospisu. Kminku już w nich nie było.
Niestety zaczął pojawiać się gdzie indziej.

Teraz lubię kminek bo się zmieniłem, dorosłem i trochę dojrzałem.
Choć nadal mam do niego duży lecz zdrowy dystans.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 13:46  
Cytuj
Rodzynek wszędzie musisz wcisnąć to twoje antyszczepionkowe informacje?? Zaczynam podejrzewać że coś z tego masz. Jak ktoś będzie chciał to sobie znajdzie na YouTube. U nas góra jeszcze tak nie ciśnie żeby wychodzić na ulicę, wszędzie można wejść i ze wszystkiego korzystać.
W innych krajach może jest inaczej więc się nie dziwię, ale po co od razu pokazywać ?? Protesty są jak u nas wczoraj niby o wolne media. Ciekawe czy w Austrii o tym mówili. Bo moim zdaniem gówno ich to obchodzi .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 13:54  
Cytuj
Jakie wolne media. Z choinki się pourywaliście? Wolne media są wtedy jak ludzie pracują pro publico bono. Za kasę piszą i mówią to co chce właściciel. Nie ważne czy to TVP czy TVN czy Polsat. Dziwię się że starzy tego nie rozumieją, bo młodzi nie maja pojęcia i można nimi manipulować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Idąc tym tokiem myślenia oszustwa "na wnuczka", "na policjanta" nie byłyby karane. Teoretycznie nikt ofiar nie zmusza żeby wpłacali. Oddziaływają mocą wiary i perswazji. Tak jak Rydzyk metoda "na boga" albo Pisłodziejstwo metodą "na dzieci".
umiech
Oczywiście , że Rydzyk Media działa na szkodę Polski.

Kiedy emeryt zamiast wydawać na leki lub dla wnuczków oddaje emeryturę biznesmenowi w limuzynie - wiedz że coś się dzieje.

Kiedy rząd okrada Polaków w imieniu wyżej wymienionego medium - przywoitość nie pozwala stać obojętnie. Ojczyzna wzywa.


co ty regres możesz wiedzieć o Rydzyku. Na pewno więcej dobrego zrobił dla Polski i Polaków niż twój Tusk. To pewne. On tylko prosi i nikt nie musi dawać. A Tusk?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 17:07  
Cytuj
@krysz dla mnie Rydzyk to szarlatan gorszy niż Jerzy Zięba i Łukasz Mejza razem wzięci.


Donaldzik był jaki był ale uczciwie płacił podatki na naszą ojczyznę. To jedno można mu oddać.

Rydzyk natomiast żeruje na narodzie jak pijawka. Sam żyje w przepchu. Obnosi się jak druga osoba w państwie. Unika opodatkowania. Nie musi powoływać się na wpływy żeby wyprowadzać środki z budżetu państwa. Szkodzi Polsce.

PiS i Rydzyk okradają Polaków metodą "na patriotę".

Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Rodzynek wszędzie musisz wcisnąć to twoje antyszczepionkowe informacje?? Zaczynam podejrzewać że coś z tego masz. Jak ktoś będzie chciał to sobie znajdzie na YouTube. U nas góra jeszcze tak nie ciśnie żeby wychodzić na ulicę, wszędzie można wejść i ze wszystkiego korzystać.
W innych krajach może jest inaczej więc się nie dziwię, ale po co od razu pokazywać ?? Protesty są jak u nas wczoraj niby o wolne media. Ciekawe czy w Austrii o tym mówili. Bo moim zdaniem gówno ich to obchodzi .

Napastujesz mnie ! Czuję się prześladowany. Myślisż że ktoś mi za to płaci ? Pieniądze to nie wszystko ! Myślę że zbieram punktu u Tego "na górze". Czyli Twoim zdaniem jeśli media nie pokazjuą wszystkiego jest dobrze? Wszeobecne kłamstwo , mataczenie , nie pokazywanie pewnych wydarzeń jest O.K ? Widzę że preferujesz telewizje w stylu cenzorsko -rezimowym , a ludzi traktujesz jako bezmózgich idotów którzy mają żyć w błogiej nieświadomości .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 19:07  
Cytuj
"wolne media " - hahah dobre sobie jezyk

Prawo do nadawania programów informacyjnych powinny mieć media przynajmniej w 90 proc z polskim kapitałem !

W każdym cywilizowanym i mniej cywilizowanym kraju nie ma przyzwolenia dla mediów z obcym kapitałem - z jednego prostego powodu: "manipulacja, dezinformacja itp" - a to są elementy zagrażające bezpieczeństwu Państwa i jego mieszkańców, zarówno w czasie pokoju, nie wspominając już w sytuacjach zagrożenia wojny.
Jakbyśmy mieli zostać przez kogoś zaatakowani to media polskie zapewne by kazały zbroić się Polakom, miałyby dla nich wskazówki, zaś szmatławce niepolskie - trąbiły by w swoich mediach, że to kłamstwa, że wszystko jest w porządku i nie ma czego się bać.

W czasie pokoju to zaś sianie dezinformacji, wpływanie na wyniki wyborów i wspieranie i reklama antypolskich szmatławców - jakich np. multum zasiada w Parlamencie Europejskim - którzy to głosują przeciw Polsce, a właśnie ich partie były promowane przez te zajebiście "wolne media" !
W cywilizowanym kraju, nie mówiąc już o niecywilizowanych krajach, każde ścierwo co głosowałoby przeciwko swojemu krajowi zostałoby skazane ma karę śmierci - a zmuszone do powrotu do kraju by zostało w też bardzo prosty sposób - przez zamknięcie członków ich rodziny - do czasu ich powrotu.
A tzw. niby niecywilizowanych krajach - za zdradę takich szmatławców prócz nich samym zapłaciliby życiem członkowie ich rodzin !

Czy u Szkopów, Żabojadów są jakieś media z polskim kapitałem ?
Media które buntują w dodatku ich mieszkańców i zwracają ich przeciw sobie ?
Czy są media polskie, które promują ich jedne partie polityczne, olewając inne ?
Nie nie ma ! Żaden kraj nie pozwala na takie coś co się dzieje w Polsce.

W miarę Wolne Media, to są niektórzy publicyści, bloggerzy itp.

Więc ktoś kto mówi o Wolnych Mediach jest dla mnie osobą nie mającą najmniejszego pojęcia co się dzieje w tym kraju !
I zamiast brać się za sprawy polityczne niech sobie poogląda jakieś filmy na NG lub Discovery - może chociaż czegoś się nauczy czy dowie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 23:15  
Cytuj
I znów durna Julka dała głos good

Kobieto, z którego dołu po kartoflach cię wykopali? good

Z tymi poglądami pasujesz idealnie do talibów albo innego państwa islamskiego good

Kara śmierci, zamykanie rodziny, szkopy, żabojady, szmatławce, ścierwa?

Kobieto ochłoń bo ta nienawiść cię zabije wcześniej niż covid good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Gru 2021r. 00:54  
Cytuj
@Julia34
Cytat-"Prawo do nadawania programów informacyjnych powinny mieć media przynajmniej w 90 proc z polskim kapitałem !"chytry

O ile pamiętam,to dojczmarki(ok.miliona)na "wolne-free medio" w w postaci Radia CoMaRyja, łojcec dyktator Taddeo,przywiózł 30 lat temu z Reichu.good

Wszystko co "najlepsze" to polskie kobiety np.Panna Pawłowicz,Premiera Szydło,Posłowa Kruk...sciana

CYTAT
Uwaga!

Tekst mocno sarkastyczny. Przed przeczytaniem zapoznaj się z treścią ulotki i skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą.


To lekarz i farmaceuta się ze mną konsultują, a ulotka czyta to,co ja piszę.potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 6 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2021r. 06:39  
Cytuj
CYTAT
"wolne media " - hahah dobre sobie jezyk

Prawo do nadawania programów informacyjnych powinny mieć media przynajmniej w 90 proc z polskim kapitałem !

W każdym cywilizowanym i mniej cywilizowanym kraju nie ma przyzwolenia dla mediów z obcym kapitałem - z jednego prostego powodu: "manipulacja, dezinformacja itp" - a to są elementy zagrażające bezpieczeństwu Państwa i jego mieszkańców, zarówno w czasie pokoju, nie wspominając już w sytuacjach zagrożenia wojny.
Jakbyśmy mieli zostać przez kogoś zaatakowani to media polskie zapewne by kazały zbroić się Polakom, miałyby dla nich wskazówki, zaś szmatławce niepolskie - trąbiły by w swoich mediach, że to kłamstwa, że wszystko jest w porządku i nie ma czego się bać.

W czasie pokoju to zaś sianie dezinformacji, wpływanie na wyniki wyborów i wspieranie i reklama antypolskich szmatławców - jakich np. multum zasiada w Parlamencie Europejskim - którzy to głosują przeciw Polsce, a właśnie ich partie były promowane przez te zajebiście "wolne media" !
W cywilizowanym kraju, nie mówiąc już o niecywilizowanych krajach, każde ścierwo co głosowałoby przeciwko swojemu krajowi zostałoby skazane ma karę śmierci - a zmuszone do powrotu do kraju by zostało w też bardzo prosty sposób - przez zamknięcie członków ich rodziny - do czasu ich powrotu.
A tzw. niby niecywilizowanych krajach - za zdradę takich szmatławców prócz nich samym zapłaciliby życiem członkowie ich rodzin !

Czy u Szkopów, Żabojadów są jakieś media z polskim kapitałem ?
Media które buntują w dodatku ich mieszkańców i zwracają ich przeciw sobie ?
Czy są media polskie, które promują ich jedne partie polityczne, olewając inne ?
Nie nie ma ! Żaden kraj nie pozwala na takie coś co się dzieje w Polsce.

W miarę Wolne Media, to są niektórzy publicyści, bloggerzy itp.

Więc ktoś kto mówi o Wolnych Mediach jest dla mnie osobą nie mającą najmniejszego pojęcia co się dzieje w tym kraju !
I zamiast brać się za sprawy polityczne niech sobie poogląda jakieś filmy na NG lub Discovery - może chociaż czegoś się nauczy czy dowie !


100% sie z toba zgadzam. Wiekszosc krajow wysoko rozwinietych nie dopuszcza na swoj rynek obcego kapitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 6 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2021r. 07:08  
Cytuj
Przyklad tego jak TVN jest niezalezny


Stany Zjednoczone wstrzymały czasowo import polskiej wieprzowiny. Powodem są obawy o rozprzestrzenianie się afrykańskiego pomoru świń (ASF). USA i Kanada są największymi odbiorcami polskiego mięsa z krajów pozaunijnych, więc ta decyzja uderzy w polski przemysł mięsny.
19.10.2018

Śledztwo i masowe kontrole. "Zapytania Finlandii mogą się dla nas źle skończyć" Finlandia jako pierwsza pyta o podejrzane polskie mięso. I nie jest jedyna. O chorych krowach przerabianych na mięso piszą Brytyjczycy i Czesi. Pytają o to Niemcy. Dziennikarz "Superwizjera" TVN zatrudnił się w ubojni i pokazał produkcję mięsa z chorych i padłych zwierząt. I padł strach na największych odbiorców polskiej wołowiny. (https://tvn24.pl)

Polska wołowina jest silnie konkurencyjna cenowo na rynku Unii Europejskiej, ale jeżeli kryzys medialny będzie eskalował, może stracić swój udział na rzecz innych producentów.

29 stycznia 2019, 19:09



UE i USA Waszyngton podpisały ostateczne porozumienie ws. eksportu amerykańskiej wołowiny - oznajmił w piątek prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, nazywając to "dużym postępem".

Ocenił, że to "ogromne zwycięstwo" dla amerykańskich hodowców, i dodał, że "amerykańska wołowina była najlepsza na świecie"

UE po wieloletnim sporze porozumiała się z USA ws. importu wołowiny bez hormonów zasadniczo w połowie czerwca. W negocjacjach prowadzonych w imieniu 28 krajów członkowskich Komisja Europejska i główni zagraniczny dostawcy bydła ustalili kwoty amerykańskiej wołowiny "wysokiej jakości", czyli ze zwierząt hodowanych bez interwencji hormonami w celu pobudzenia przyrostu masy.

Umowa umożliwi amerykańskim rolnikom zwiększenie eksportu do UE. Zawarcie umowy może świadczyć o odwilży w napiętych stosunkach handlowych między Brukselą a Waszyngtonem.

"W pierwszym roku bezcłowy eksport wołowiny w USA wzrośnie o 46 proc. - powiedział gospodarz Białego Domu. - A w ciągu najbliższych siedmiu lat wzrośnie o dodatkowe 90 proc.".

2019-08-02

Jesli telewizja nie ma narodowosci to co to jest???
Chcialbym tylko dodac , ze amerykanskie mieso wolowe jest silnie faszerowane roznymi srodkami przez co na swiecie wiele krajow niechcialo ich dopuscic do swoich rynkow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2021r. 09:02  
Cytuj
Skoro już podejmowany jest temat - dlaczego nie ma mowy o odpartyjnieniu mediów?

Mało tego że nie ma o tym mowy - robi się wszystko żeby media UPAryjnić.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »