NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dermatolog Stalowa Wola , Dermatolog opinie
Posty: 2
Dołączył: 11 Gru 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 10:02  
Cytuj
Witam,
Nie polecam p.dr L.Kaudan,pierwsza wizyta 180 zł-brak diagnozy.Druga wizyta pobrany materiał,trzecia wizyta brak diagnozy. Każda wizyta płatna mimo niezastosowania żadnego leczenia. Ostatecznie p. Dr powiedziała mi,że nie wie co mi dolega.
Po wizycie u dr.P.Piłat na pierwszej wizycie zdiagnozował mój problem i zastosował leczenie.
Pani doktor jest nieskuteczna a koszt wizyta nieadekwatny do umiejętności. Strata czasu i pieniędzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 10:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 16:33  
Cytuj
Hello,

A ja napiszę coś o moim przypadku, Byłem u Pani doktor Leokadii,
Na pierwszej wizycie zrobiła mi kompleks badań, pobrała też wymaz ze zmiany na skórze, zapisała leki, antybiotyki które niestety nie działały,
Na 2 wizycie po zbadaniu problemu na podstawie przeprowadzonych wcześniej badań (z pierwszej wizyty) przepisała mi inne nowe antybiotyki, maści i już po 2 dniach zauważyłem widoczny efekt. Mi Pani doktor Leokadia pomaga, jestem zapisany do niej na 3 wizytę.

Dopowiem że z moim problemem borykałem się ponad 1,5 roku, co więcej, miałem 2 możliwości wizyta prywatna lub na NFZ. Wybrałem darmowe NFZ. Na pierwsze NFZ czekałem tylko 3 tygodnie a na następne do 1,5 miesiąca.

Za wizyty nic nie płacę, a z problemu już się prawie wyleczyłem,

Wcześniej chodziłem na inne wizyty na NFZ, to mi lekarze mówili że mam stosować dietę i to wszystko i że pomoże, nikt nie pobrał z wcześniejszych lekarzy wymazu ze zmiany co zrobiła pani Doktor Leokadia.

Nie zaprzeczam ż dr.P.Piłat też by był pomocna.

Na tem moment leczę się u Pani Kałdan i nie mam zatrzeźeń, Pani Kałdan ma ponad 70 lat i bardzo długą praktykę lekarską, była też ordybatorem w szpitalu w STW ponad kilkanaście lat, ma też licze certyfikaty.

A że ci nie pomogła, coź nie każdy jest doskonały.....

Powtórzę że za wizyty nic nie płacę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Lis 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2021r. 07:58  
Cytuj
Nie każdy lekarz jest cudotwurca jednemu pomoze drugiemu nie i to nie tylko dermatolog to samo tyczy się ortopedy dentysty, pediatry , kardiologa,ginekologa itp. A najlepiej wylać swoje frustracje na forum z niezadowolenia z przebiegu leczenia co za czasy A jakby nie było internet i to taki Kowalski czy Kowalska opisywał by w gazecie swój problem że lekarz mu nie pomógł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2021r. 08:04  
Cytuj
lekarz to lekarz - powinien pomoc każdemu a nie leczyć co łatwiejsze przypadki. jak cos jest trudniejszego to pacjent ma się sam wyleczyć ?? to właśnie świadczy o dobrym lekarzu że wyleczy coś nieoczywistego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2021r. 09:06  
Cytuj
zlopec ma rację, skoro lekarz kasuje blisko dwie stówy to powinien się przyłożyć a przynajmniej nie żądać zapłaty jak nie trafia z diagnozą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2022r. 11:51  
Cytuj
Witam,
UP
Czy może któś polecić dermatologa ze Stalowej na NFZ ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »