NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie znajdę hurtownie spożywczą?,
Posty: 101
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2021r. 13:03  
Cytuj
Witam,
Poszukuje hurtowni spożywczej w okolicy dla zwykłego klienta. Przez to, że przez większość życia mieszkam za granicą to nie orientuję się gdzie takową mogę znaleźć w naszej okolicy, a chciałbym zrobić większe zakupy spożywcze. dla jednego z Domów Dziecka w Stalowej. Czy ktoś mógłby dać jakieś namiary?
Dziękiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2021r. 13:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2021r. 13:37  
Cytuj
koło halmaru - e leclerka są hurtownie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2021r. 14:41  
Cytuj
Dziekiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2021r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
Witam,
Poszukuje hurtowni spożywczej w okolicy dla zwykłego klienta. Przez to, że przez większość życia mieszkam za granicą to nie orientuję się gdzie takową mogę znaleźć w naszej okolicy, a chciałbym zrobić większe zakupy spożywcze. dla jednego z Domów Dziecka w Stalowej. Czy ktoś mógłby dać jakieś namiary?
Dziękiumiech


temat hurtownia sie zdewaluował, pozostały na rynku tylko te największe typu C&C ( Eurocasch , Makro, Selgros ) cała reszta to już ledwo zipie i ceny generalnie nie urywają ... , W Rzeszowie na wpthw pozostały jeszcze jakieś sensowne z nawet niezłymi cenami. Ewentualnie Eurocach na przemysłowej ( stary Tradis )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2021r. 16:53  
Cytuj
Nie myśl że w hurtowni taniej kupisz niż w dyskoncie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2021r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam,
Poszukuje hurtowni spożywczej w okolicy dla zwykłego klienta. Przez to, że przez większość życia mieszkam za granicą to nie orientuję się gdzie takową mogę znaleźć w naszej okolicy, a chciałbym zrobić większe zakupy spożywcze. dla jednego z Domów Dziecka w Stalowej. Czy ktoś mógłby dać jakieś namiary?
Dziękiumiech


temat hurtownia sie zdewaluował, pozostały na rynku tylko te największe typu C&C ( Eurocasch , Makro, Selgros ) cała reszta to już ledwo zipie i ceny generalnie nie urywają ... , W Rzeszowie na wpthw pozostały jeszcze jakieś sensowne z nawet niezłymi cenami. Ewentualnie Eurocach na przemysłowej ( stary Tradis )


Tylko teraz najważniejsze, czy w tych hurtownia mogę zrobić zakupy jako zwykły klient? Nie posiadam działalności niestety. Jakbym posiadał to nawet uderzyłbym na Rzeszów do Makro czy coś.

Chociaż może kolega Kabi ma rację. Pewnie różnica w dyskoncie nie będzie duża. No nic jak przyleci to porównam ceny. Dzięki za pomocumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »