NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wykop się z nas śmieje, cały
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 00:33  
Cytuj
Ministerstwo PiSra.po.spwiedliwości, przedstawiło projekt zmian w kodeksie rodzinnym.zdegustowany
Jakie niespodzianki szykuje Zbigniewu Ziobryu?co
Procesy rozwodowe będą droższe i dłuższe.ok
Uzyskanie rozwodu na ledwie jednej rozprawie będzie niemożliwe.sciana

Jacuś Kurski się wyrobił w czasie i bulił nie będzie.potluczony
Śpieszta się chłopy!!!jezyk

Jarek z kotem nie jest zagrożony. Śpi spokojnie.spi
Kota,jako życiowego partnera, można zmienić bez rozwodu.good

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 00:33  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 06:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W każdej sprawie są opinie podzielone. Uzasadnij że nie należy mu się kara za niegospodarność. Uzasadnij że należy się nagroda za to jak pieniądze z naszych podatków są dystrybuowane. Podaj postawy prawne pobierania dodatkowych prowizji tego typu przez partię pisorzytniczą.

Historia zna przypadki że za działania tego typu ręce obcinano. Wtedy można powiedzieć że organizm został podzielony.


Nie posunęłabym się do łamania regulaminu i jątrzenie za przemocą, skończysz jak prowokator Jabłonowski w furażerce z gębą pełną frazesów o ciemnym ludu. Regresie.

Ta nagroda jest przyznana ustawowo, wiec chyba nie muszę udowadniać plusów dodatnich.
Czy na przykład prezydent Lublina, Tarnobrzega albo Kalisza zasłużył nie wiem Ale nasz Lucek zrobił więcej dla tego miasta niż ustawa przewiduje a odnoszę wrażenie ze nawet przyspiesza jezyk No i Jerzyki dostały apartamentowca.
Dzieje się dużo, nawet więcej od dziania się "połajanek" na Internetach.

Może się przydać Anżej, to ratuje życie.

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/cisnieniomierze/cisnieniomierz-misure-b26




Lucek zrobił więcej niż ustawa przewiduje smiech2

Propaganda jak w TVP INFOsmiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 08:55  
Cytuj
Jeszcze raz zapytam: a gdzie jest opozycja?? co robi, oprócz darcia ryja, że 8 gwiazdek. Jaki ma plan na rządzenie, jaki ma plan na odsunięcie pisu od władzy??

no gdzie?? no jak?? no z czym do ludzi??

Łatwo jest jechać po pisie, ale nikt nie pisze o jakiejkolwiek alternatywie. Sorry, ale 8 gwiazdek nie wystarczy. Nie wystarczy wyzywanie, trolowanie, memy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 09:31  
Cytuj
opozycja nie chce wygrać wyborów i rządzić - oni chcą krytykować !! jakby chcieli to już dawno by się zjednoczyli i wygrali a poza tym to prawda ze nie maja czego zaoferować ludziom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 11:48  
Cytuj
Jestem tego samego zdania, zero programu z czym do ludzi. Chociaż żeby powiedzieli że zabiera kasę TVP, zabiorą Rydzykowi, odłączą się od kościoła,zapewnia lepsze emerytury. Nic zero.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 12:36  
Cytuj
Wykop śmieje się ze wszystkiego ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10490
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 15:54  
Cytuj
Nie mogą mieć programu, bo nie wiedzą jaką koalicje będą musieli sklecić.
Jedno ich łączy, odebrać władze. Szymek, Donek i Czarzasty Biedroń ugniatają stan posiadania żeby znowu skleić obywatelski placek bis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 21:36  
Cytuj
Tak jak ludzie są różni i z różnymi poglądami oraz potrzebami tak nie ma w Polsce jedności opozycji. Zjednoczyć może tylko wielka tragedia.

Tak wielka tragedia się nie dzieje. Ludzie w Polsce przyzwyczajeni są do mierności i niegodziwości elit. Parta populistyczna będzie miała się w takiej sytuacji jak pączek w masełku. Motłoch wołający o zasiłki będzie niczym ta żaba w garze. Powoli zwiększa się temperaturę aż się zagotuje a żaba zdechnie ale nie ucieknie.

Są opcje które proponują: "pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście". Ciemny lud jednak woli pseudo darmową miskę ryżu, miernotę i prostackie rozrywki. Mimo że to tryb życia buma, pasożyta który prowadzi ku upadkowi. Upadek następujące powoli. Początek był wręcz sielanką niestety na koszt przyszłości która nieuchronnie zawsze nadchodzi. Za głupotę płacimy podwójne.


Program jest prosty. Co z tego skoro wystarczająca część społeczeństwa to chamstwo któremu się wydaje że poprostu się należy. Żądają kiełbasy, wódki i disco polo. Dostają biedę i zabory.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2021r. 09:12  
Cytuj
Opisałeś się, ale nic konkretnego nie napisałeś, oprócz powtarzających się frazesów pasujacych tylko do max 10 procent społeczeństwa( reszta pracuje).Pasujesz do opozycji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2021r. 13:08  
Cytuj
Ja jestem w opozycji. Nie zrozumiałeś na 100% ale może to moja wina. Dzięki za uwagę.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2021r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
Ale nasz Lucek zrobił więcej dla tego miasta niż ustawa przewiduje a odnoszę wrażenie ze nawet przyspiesza jezyk


Masz rację! Zadłużył miasto tak, jak nikt przed nim. I masz rację przyśpiesza - zadłużenie i upadek finansów miasta.

Ale Ty jesteś parszywym pisowskim politrukiem i propagandzistą art2decopropagandypisowskiej. Gardzę takimi jak Ty pisowskimi szmatami.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2021r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Gardzę takimi jak Ty pisowskimi szmatami.

Jak to jest-Tyle szmat,ale podłogi nie umyją?zdegustowany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2021r. 05:28  
Cytuj
Stołki wypucowane a do izby z butami się pakują.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2021r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
"pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście".


eeee .... eeee .... no to mie zatkało i pozwolę sobie w ty miejscu bezczelnie zarzucić kłamstwo, dopóki @Progres nie udowodni, że którakolwiek partia takie właśnie przesłanie miała w swoim programie. No chyba, że Korwin alias 5% i jego słynne "chcącemu nie dzieje się krzywda", ale to chyba nie do końca opozycja...

To, że Lucjusz N. nie nadaje się na prezydenta, to mówiłem, jeszcze jak pierwszy raz go z ambony kandydatem ogłosili...

To, że pis popsuł wszystko co było do popsucia i do tego sqr..ł się okrutnie i powinni już dawno odejść w niebyt zapomnienia, też mówiłem.

Ale Donaldowi T. nie należny zapominać, że PiS to bezpośredni skutek nierządu jego partii. Należy też przypomnieć program jego partii w ostatnich wyborach:

1. PiS jest zły i to my musimy rządzić.
2. ***** ***
3. Wspominaliśmy, że władza nam się należy, bo PiS jest zły??

I ktoś mi chce wmówić, że tych ludzi popierają ludzie wykształceni i inteligentni?? Bez jaj... chyba tylko desperaci, którzy z klapkami na oczach przyjmą każde świństwo, byle nie PiS. A to o to nie chodzi chyba, żeby jedne świnie na inne zamienić... tfu, polityków chciałem powiedzieć... chociaż ostatnio ludzie więcej sympatii już do świń mają, zgadnijmy dlaczego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10490
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2021r. 23:52  
Cytuj
CYTAT


Gardzę takimi jak Ty pisowskimi szmatami.


Zupełnie nie rozumiem tak chybionego wytrysku obywatelskiej empatii Hamurabego. Dajmy mu czas bo strasznie się pogubił.

Regres natomiast nie wytrzymał ciśnienia i wystrzelił cos naprawdę inspirującego w porównaniu do przyziemnego stwierdzenia oczywistego faktu przez moją skromną osobę. nie wiem
Taka ignorancja samodzielnego myślenia ocierająca się o głęboką indoktrynacje to wolnościowy odlot wiec będzie wężykiem:

"pracujcie a My tak wam ułatwimy

abyście osiągnęli czego zechcecie

i na co zasłużyliście"



a pracujta za najniższą krajową w obozach pracy, niech się Podkarpacie bogaci a Wy z nim kochani.


Wsiadasz w pociąg do Wa-wy i już jest lepiej nawet Ciemnemu Ludowi Roszczeniowemu. Jak ten dysonans poznawczy rozsupłać to tylko Janusz wie. Ale co wtedy czeka Regresa gdy wszyscy wyjadą placze

Zdarzyło się i tobie Regresie popełnić klasyka, witam w klubie air kiss 10 lat ciężkiej orki przed pługiem się opłaciło ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2021r. 20:03  
Cytuj
no i progres jakby zamilkł w tym wątku??

artdeco, normalnie mi daleko do twoich poglądów... ale tak mnie ty zainponowałeś (pisownia celowa) tym niebieskim napisem że:


pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście


chyba taki plakat zrobię, taki na głęboki PRL stylizowany i na ścianie powieszę... hehehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2021r. 21:27  
Cytuj
W czym problemem?

Pracować wam się nie chce? W szkołę kamieniami rzucaliście?

Poziom życia w danym kraju odzwierciedla stan gospodarki.

No chyba że los was ciężko doświadczył to rzeczywiście zasiłek jak najbardziej się należy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2021r. 23:08  
Cytuj
@progres: problem w tym, że:
CYTAT
Są opcje które proponują: "pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście".


W porównaniu z twoją wypowiedzią, TVP to wzór antypropagandowej rzetelności.

Po drugie nie rozmawiamy o mnie, za innych się nie wypowiadam, tylko zapytałem kto i kiedy miał w programie politycznym w/w hasło??

Jeżeli nie było takiego, to czemu kłamiesz??

Co w/w ma wspólnego z rzucaniem kamieniami w szkołę, czy resztą twojej wypowiedzi??

CYTAT
No chyba że los was ciężko doświadczył to rzeczywiście zasiłek jak najbardziej się należy.
-

Zachowujesz się jak bezczelny gimbus, któremu wydaje się, że świat kręci się tylko wokoło jego osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 14 Paź 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 08:33  
Cytuj
Nasze słońce znowu błysnęło na głównej na wykopie, tym razem po zamieszaniu z wypłatą dla nauczycieli którzy zyskali 150 netto a sam zyskał 8000:
https://tinyurl.com/lucekijego150dlanauczycieli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 09:10  
Cytuj
8000 tys brutto jezyk Nie jest to mała kwota ale nie ma co porównywać prezydenta miasta do nauczyciela. Ale mniejsza o to, ja jestem ciekawy ile osób będąc na jego miejscu odmówiło by tej podwyżki ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2022r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Nasze słońce znowu błysnęło na głównej na wykopie, tym razem po zamieszaniu z wypłatą dla nauczycieli którzy zyskali 150 netto a sam zyskał 8000:
https://tinyurl.com/lucekijego150dlanauczycieli



sam sobie przyznał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2022r. 15:40  
Cytuj
On przyznał swoim. Swoi przyznali jemu.

Czego nie rozumiesz?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10490
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2022r. 15:44  
Cytuj
Ciekawe rzeczy można tam wykopać. Fjutin wysłał swoich siepaczy bo najwyraźniej nie mieli zaufania do lokalnej kadry oficerskiej.

https://www.wykop.pl/link/6444877/prezydent-kazachstanu-polecilem-strzelac-zeby-zabic-bez-ostrzezenia/

Nie wszędzie Towarzysze nie mieli zaufania,,, za to był ten dodatek za szkodliwe do emerytury?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 07:51  
Cytuj
Tylko niejaka Szydło potrafiła przyznać sobie nagrodę 60.000,00. No ale tej się poddobno po prostu należało.

Mało zarabiała więc została oddelegowana do wynagrodzenia w Euro.


Ach co to była za premier....

potluczony

Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 08:17  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »