NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Sytuacja na granicy,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lis 2021r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Nie ogarniaj, zostaw ogarniętym. Nie martw się o nich, wszyscy doskonale wiedzą dlaczego robią to co robią.


Jakie to pisowskie: nie myśl, nie krytykuj, inni myślą za ciebie, pooglądaj kurwizję, zmów paciorek i idź spać a jutro do kościółka pomodlić się za kaczora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2021r. 18:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2021r. 18:50  
Cytuj
Wysyłaliśmy dwukrotnie pomoc dla nich. Satrapa nie wpuszcza naszych ciężarówek. Co proponujesz mu zrobić?

To nie pisowskie tylko oczywiste. Nie jesteśmy bazą przeładunkową dla cynicznego zamordysty i Fjutina. Naucz się wyżej cenić bezpartyjny wolnościowcu zdegustowany od tych błaznów z Internetu.

CYTAT
Ja ci @cherbatko napisze co należy zrobić skoro samodzielnie nie potrafisz przeżuwać sytuacji. Wszyscy winni się nie martwią, powiedz dlaczego Ty powinieneś się martwic albo obwiniać kraj, na którego przygotowano taka wielopoziomową pułapkę?


Nie ogarniaj, zostaw ogarniętym. Nie martw się o nich, wszyscy doskonale wiedzą dlaczego robią to co robią.




Regresie, jesteś niereformowalną zakałą tego forum umiech

CYTAT
Jeszcze jedno trzeba ***** PIS za to że jesteśmy słabym krajem z którym nikt się nie liczy. Za to że nie mamy armii ani uzbrojenia. Za to że mamy długi i drożyznę. Wszystko dzięki Pisłodziejstwu.


Wiesz jak się Reich liczył z lokajami z PO/PSL/SLD zaklopotany i jaką armie byśmy dzisiaj mieli dzieki nim i ile VATu byłoby w plecy? Wydoroślej

Trzeźwe spostrzeżenie @zło zostawiłam na koniec:
CYTAT
PS: na koniec wisienka: ponoć baćka wmawia im, że forsują niemiecką granicę... no po wuj im te ajfony jak czytać nie potrafią.


Oni doskonale wiedzą gdzie są, to bajka propagandowa ze do Niemiec i nie do RP.
Wsadzić delikwentów do ciężarówki i powozić przez 7 godzin. Wysadzić w Czechach, przenocować w Sudetach, znowu powozić przez dzień i powiedzieć ze są w Austrii. Od razu sprawdzą GPS co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2021r. 23:42  
Cytuj
Idź do uczciwej pracy zamiast ludzi mamić i ogłupiać koleżanko chowu klatkowego.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
T

Jeszcze jedno trzeba ***** PIS za to że jesteśmy słabym krajem z którym nikt się nie liczy. Za to że nie mamy armii ani uzbrojenia. Za to że mamy długi i drożyznę. Wszystko dzięki Pisłodziejstwu.



regres, gdyby rządzili twoi popaprańcy to już nie byłoby granicy bo nie byłoby komu jej bronić. Rusz mózgiem jak go masz.

PiS pokazało wbrew temu co piszesz że potrafi bronić Polski.

A i jeszcze jedno, stan twojej pisofobii się pogarsza, może poszukaj dobrego psychoanalityka.

#MuremZaPolskimMundurem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 12:49  
Cytuj
@kabi

"regres, gdyby rządzili twoi popaprańcy to już nie byłoby granicy bo nie byłoby komu jej bronić. Rusz mózgiem jak go masz."

Fajna bajka kabi.



"PiS pokazało wbrew temu co piszesz że potrafi bronić Polski."

Jak dokładnie zapisze się w historii ten wielki czyn polskiego oręża?

Wojna polsko-białorusko-rosyjska?

Bitwa pod Kuźnicą?

Reduta Błaszczaka?



PIS pokazał, że kilkaset osób uzbrojonych w kamienie nie jest w stanie pokonać polskiego Narodu.




Jeśli dla ciebie to jest wyczyn kabi, to tobie można każdy kit wcisnąć.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 15:37  
Cytuj
kolejny pisofob

Polaczku opisałeś się i nic z tego nie wynika. Widać że nic nie rozumiesz. Tak jak wasi celebryci co tylko potrafią pluć na mundur.
Za moich czasów jakby taka banda podeszła pod granicę z kamieniami czy procami to ze śmiechu by się nie pozbierali.

#MuremZaPolskimMundurem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
PIS pokazał, że kilkaset osób uzbrojonych w kamienie nie jest w stanie pokonać polskiego Narodu.


Pękniętego Dzbanka nie napełnisz, wszystko dziwnie wycieka i zostaje tylko muł na dnie.

#MuremZaPolskimMundurem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 18:28  
Cytuj
Murem za PISowskim szczurem - jak widać wyżej. Za poprzedniego socjalizmu zdradliwych i kłamliwych partyjnych aparatczyków waszego pokroju też nie brakowało.

Propaganda jak na Białorusi. smiech2

Wolna Polska. Ciemny Lud - najgorszy sort! smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 18:38  
Cytuj
co sądzę o PiS napisałem w innym wątku... tak wiem nikt mnie o zdanie nie pyta... ale jedyne co teraz wydaje mi się rozsądne to:

#MuremZaPolskimMundurem

Pamiętajcie, że rozkazy muszą być wykonane i z tego co widziałem i doczytałem to podczas "polewanie wodą", żaden "dzieciak" nie ucierpiał, a mogli lać i nie patrzeć.

Nieważne, kogo popierasz, nie powinno być przyzwolenia na plucie na mundur i godło.

@art: trzeba się określić jakiej wersji się trzymamy, wiedzą jak obsługiwać gps czy nie... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 19:07  
Cytuj
Wiadomo że sytuacja o której mowa to zachowanie godne potępienia. Wiadomo też że przypisywanie jednostkowego wybryku całej populacji jest próbą manipulacji lub zwyczajnie głupotą.

Krużganki Pisowskie umiech

Rozmawiałem z człowiekiem który wrócił z obrony granicy. Twierdzi to samo. Nikt się z nami nie liczy bo jesteśmy państwem osłabionym przez PISorzyty.

Ludzie tacy jak @kabi naoglagają się partyjnej propagandy i robią w portki przed bandą tryglodytów z patykami w rękach. Śmiech na sali.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 19:26  
Cytuj
regres, kiedy zaczniesz pisać poważne komentarze a nie farmazony, z kim rozmawiałeś i o czym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 19:45  
Cytuj
Regres zwyczajnie nie nadąża nie wiem good sciana

On myślał ze łodzie z Afrykanami przypływające do wybrzeży Włoch, Hiszpanii, Grecji itd. były realną siłą która złamała Zachód i go pokonała. I dalej nie rozumie kto doprowadził do słynnego willkommen nawet dzisiaj w 2021 roku. Polska wygrała bitwę którą Zachód przegrał.

Człowiek uczy się całe życie Regresie, nie poddawaj się !!!

Obrazek

Tymczasem wiele osób ubiegających się o azyl w Europie wciąż czeka na decyzję w sprawie złożonego wniosku, który jest częścią naszych szacunków i stanowił prawie jedną czwartą (20–24%) nieuprawnionej populacji imigrantów w Europie w 2017 r. Chociaż osoby ubiegające się o azyl oczekujący na decyzję mają tymczasowy status prawny, ich przyszłość w Europie jest niepewna. Większość wjechała do swojego kraju zamieszkania bez pozwolenia, a większość wnioskodawców doświadcza obecnie odrzucania ich wniosków. W związku z tym wielu zostało lub może w przyszłości podlegać nakazowi deportacji.


Obrazek



PS.
Oczywiście ze wiedzą jak działa iPhone i GPS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 21:01  
Cytuj
@art2deco

"Polska wygrała bitwę którą Zachód przegrał."

Ta wygrana polega na tym, że nielegalni imigranci mają w d...e Polskę i jadą na Zachód.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 21:27  
Cytuj
@Progres: miałem cię za nieco mądrzejszego od reszty opozycji, a na pewno od fanatyków z PiS... ale czy ty sugerujesz, że do wojska zgłosili się ludzie bo PiS popierają, albo i nie?? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2021r. 23:20  
Cytuj
@Zło coś pomieszałeś.

Co stanowi siłę militarną w obecnych czasach? - Technika, nowoczesne technologie.


Brak innowacji i inwestycji we własne technologie powoduje konieczność zakupów od obcych krajów. Jesteśmy słabi. PISorzyty fikają i wszędzie wroga widzą. Tymczasem nikt się z nami nie liczy i nie traktuje poważnie. Stawiamy na pakty na których niejednokrotnie już przejechaliśmy się jak historia pokazuje.

Sprzęt wojskowy psuje się na defiladach co dopiero w boju.

Ja naszych żołnierzy bardzo szanuję. PISorzytnictwo postawiło na WOT który miota ziemniakami.

Nie wiem czy jestem mądrzejszy ale na pewno w kwestiach o których piszę nie jestem taki głupi jak oni. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 09:32  
Cytuj
I dalej polaczek z progresem nic nie rozumieją. Widocznie za dużo od nich wymagamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 11:48  
Cytuj
@progres: wszyscy jadą po PSie, a co robi w tym czasie opozycja?? ano bierze kasę za podkładanie świń i jakoś nikt tego nie chce widzieć. Bezdyskusyjnie PiS powinien szybciutko odejść w otchłań zapomnienia, lecz tak się nie stanie bo nie ma, absolutnie żadnej alternatywy i z tym stwierdzeniem muszą się zgodzić wszyscy, którzy potrafią samodzielnie myśleć.

OK, ale to nie wątek o polityce, jak ktoś chce rozwijać, chętnie przedstawię swoje zdanie w wątku o polityce.

Co do żołnierzy, jak coś pomieszałem to ok, masz rację, nie będę się spierał, bo i po co. Ale co do WOT'u:

Primo: to je mięso armatnie, wyszkolenie wotowca kosztuje grosze (dlaczego grosze to myślę, że go123 by to najsensowniej nakreślił, a i do tego wrócę w primo 2), najsłabiej wyposażona formacja idąca na pierwszy ogień, więc straty są zawsze największe i choćby z tego tytułu należy im się szacunek, bo trzeba mieć jaja, żeby świadomie wstąpić do WOT, duże jaja... bardzo duże... innej opcji nawet nie rozpatruję ok(coś a'la nachodźcy z najnowszymi ajfonami niewiedzącymi jak gps działa potluczony)

Primo 2: póki co nachodźcy największe uzbrojenie jakie mieli to kije i kamienie (Einstein to chyba przewidział...) i parę kradzionych zapewne nie wiem granatów hukowych, więc niby kogo tam trzeba posyłać?? antyterrorystów?? artylerię?? może lotnictwo?? czy ty wiesz ile kosztuje wyszkolenie antyterrorysty?? a prawo marfiego działa zawsze, cegłówka leci gdzie popadnie i niech trafi choćby takiego szeregowego zawodowego... straty i koszty nieporównywalnie większe niż jak trafi wotowca... ot brutalna ekonomia wojny.

Primo 3: Promocja wotowców bardzo potrzebna, wszak mięsa armatniego nigdy dość.

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, dla mnie osobiście życie ludzkie jest najważniejsze czy to szeregowca, czy generała.

to jest temat rzeka... a wyobraź sobie jakby wjechali tam zawodowi i do każdego kto nielegalnie, ostrzeżenie i z ostrej ładowali... spokój po jednym dniu, kryzys w godzinę albo i mniej zażegnany, kwik opozycji słyszany na marsie...

#MuremZaPolskimMundurem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 12:54  
Cytuj
setki imigrantów podobno wracają do Iraku z Białorusi ... ciekawe jak się to wszystko zakończy. myślę ze Łukaszenko-Putin tak szybko nie odpuści ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 16:31  
Cytuj
Reich ma rozdysponować ubogacenie po EU. Jak obstawiacie, z jaką liczbą wyskoczy liberalna lewica dla Polski? Przygotowania już widać cool girl

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 16:32  
Cytuj

Dobry Wieczór;

Białoruskie władze twierdzą na terytorium Białorusi przebywa obecnie 7 tysięcy uchodźców, odeślą do krajów pochodzenia 5 tysięcy i chcą by Unia Europejska przyjęła pozostałe 2 tysiące.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 16:50  
Cytuj
Nikogo nie odeślą, chyba ze ochotników. To byłaby dyskryminacja. Wszyscy zapłacili wiec to łamanie praworządności unijnej umiech

Czekamy na rozmowy o dystrybucji ubogacania. Kto kupi najwięcej? Ile jeszcze transz przed nami?

PS.
Płot musi stanąć. Im szybciej tym lepiej żeby się zabezpieczyć przed Fjutinem. Płot jest najważniejszy,,,

Tak wygląda szturm nachodzących gdy Niemcy/Rosja uznały ze nie zostaną w RP.
Obrazek



Dlaczego od razu ich nie zawozić do Reichu, Szwecji, Belgii, Danii, Norwegii czy Francji i Holandii?

PS.
CYTAT
Ta wygrana polega na tym, że nielegalni imigranci mają w d...e Polskę i jadą na Zachód.


Szparag im zakujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Szparag im zakujesz.


Możesz mi napisać co to znaczy i w jakim języku jest to napisane?

Chyba twój translator nie dał rady good

CYTAT
Nikogo nie odeślą, chyba ze ochotników. To byłaby dyskryminacja. Wszyscy zapłacili wiec to łamanie praworządności unijnej


No Pisowi to by było bardzo nie na rękę jakby ich odesłali bo taka fajna wojna i się skończyła, jak to?! Prezes by się zapłakał i tupał nóżkami good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 23:14  
Cytuj
Już poprawiam; klawiatura słaba

Szparag im żałujesz.

PS.
Pakt Niemcy-Rosja wydobył białoruskiego tyrana z politycznego grobu.
Polacy się nie dali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 07:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szparag im zakujesz.



No Pisowi to by było bardzo nie na rękę jakby ich odesłali bo taka fajna wojna i się skończyła, jak to?! Prezes by się zapłakał i tupał nóżkami good


widać herbatko że to ty tupiesz tu nóżkami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 11:02  
Cytuj
Po czym wnosisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »