NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Na Twitterze afera, koronka, Stalowa Wola,
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 11:09  
Cytuj
Chyba trzeba mieć konto, żeby to czytać, ale może nie.
W sprawę już zaangażowała się posłanka Anna Maria Siarkowska.
Lekarz odmawia pomocy osobie chorej na koronkę. W odpowiedziach jest też mowa o okuliście ze Stalowej Woli, który wygonił z przychodni osobę nieszczepioną, krzycząc na całą poczekalnię.
Czytajcie. Jeśli musi być konto, to sobie załóżcie nawet fikcyjne.

https://twitt(...)408?s=20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 11:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 10:25  
Cytuj
Podbijam
Udostępniajcie gdzie się da

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 11:48  
Cytuj
Czy lekarz ma prawo odmówić pomocy osobie, która tego wymaga,powołując się na klauzulę sumienia?co

Policjant temu,kto jest ofiarą przestępstwa,a wcześniej był karany?chytry

Ksiądz nie udzielić ostatniego namaszczenia grzesznikowi?zdegustowany

Strażak temu,kto wcześniej coś podpalił?.
Retoryczne pytania.zaklopotany

Wracając do lekarzy.
Składali w tym zawodzie przysięgę Hipokratesa czy hipokryty?
Takich, którzy łamią zasady etyki zawodowej,wywalać na zbity pysk.sciana

PS.Wyjątkiem może być fakt,iż ten"ktoś czy ktośka" ,byli lub są posłami,senatorami-ogólnie-politycy.potluczony

Zdrowie pacjenta w stanie wyższej konieczności, nie podlega formalnościom.
Gdy jest przysłowiowy pożar, ratujmy najpierw las"drugiego sortu", a nie "róże" polityki.good
Władza sobie poradzi.ok

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 12:34  
Cytuj
Zabrać prawo do wykonywania zawodu, potem wsadzić do więzienia.

Swoją drogą, to tak jakby strażak odmówił wyjścia do gaszenia pożaru, bo obawia się ognia. Może strażacy przed wyjazdem na akcję powinni się pytać, czy to akurat dom lekarza się nie pali? A jak się pali, to nie pomóc? Odpowiadają za śmierć 150 tysięcy Polaków, nabrali dodatków covidowych - nasze zdrowie mają głęboko w poważaniu. Kasta lekarska w akcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 12:55  
Cytuj
A czy wnuczek Wszechpolak zaszczepił swoją babcię? Może oszczędził by jej teraz cierpienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 15:26  
Cytuj
Jak doskonale wiemy, każdy kij ma dwa końce,
robta co chceta i wolność od wszystkiego.
Liberalne kije nie przezywają tej sprzeczności, bo widzą swój koniec.


https://m.media-amazon.com/images/I/A18A6nixeoL._AC_UY218_.jpg

PS.
Skoro ma covid i wzywa lekarza to dlaczego nie pojedzie się leczyć do szpitala nie wiem Informacja podana jest tak nieprecyzyjna ze szkoda się rozwodzić nad tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
A czy wnuczek Wszechpolak zaszczepił swoją babcię? Może oszczędził by jej teraz cierpienia.


Chu... ci cwelu w du.... !

To jest nie ważne !

Idąc twoim lewackim tokiem rozumowania - powiedz mi pajacu dlaczego pogotowie ratuje pijaka który spowodował wypadek zabijając kilka osób ?!!!

A szczepią się tylko idioci, wystraszeni propagandą jakiegoś wirusa co istnieje od setek lat i zawsze był koło nas tak jak setki innych koronawirusów !

Oglądnij sobie pajacu filmiki z ostatniego szczytu G-20 - jaki fajny cyrk robi Macron i Merkelowa - cyrk dla takich ułomów jak ty - żeby się bali i srali ze strachu w majty - dokładniej - wysiadaja z limuzyn w maskach, wchodzą do budynku i sciągają maski z uśmiechem - może się nie spodziewali że to trafi do internetu.
Takie same przedstawienia są robione przez politykerów w Polsce - żeby lud się bał - bo przestraszonymi można łatwo sterować i ich zmusić do wszystkiego, nawet nie stosując siły.

Pojedź sobie na pogotowie czy w Stalowej czy w Rzeszowie (bo ostatnio byłam) - i panie na rejestracji i pielęganiarki zero kagańców, luz, blues, w poczekalni sobie siedzi Pani która kaszle krwią - jakoś nikt zero strachu. Ja i kilka innych osób w poczekalni bez masek i nikt się słowem nie odezwał.
Tylko taki tępy imbecyl ja ty dalej bedzie wierzył w ten cyrk dla stada baranów idących na rzeź.

Ja ktoś ma znajomego lekarza - lekarza z prawdziwego zdarzenia a nie jakiegoś młodego siurka który szuka w internecie jaki lek przypisać na anginę - to ten lekarz mu powie całą prawdę o tym "morderczym wirusie" i powie mu żeby nie szczepił się tym wynalazkiem bo zarówno nie ma potrzeby jak i nie wiadomo co to jest i jakie może mieć działanie w dalszej przyszłości - w końcu ten specyfik jest bardzo promowany przez ludzi którzy o lat nie ukrywają tego że musi nastąpić na świecie depopulacja ludności.

Jaki to ten wirus groźny jest - taki groźny że osoba której go stwierdzą jakimś smiesznym testem - ma siedzieć 2 tygodnie w domu - a po tym czasie może już robić co chce, bez jakiś badań i kolejnych testów.

Ludzie ruszcie wreszcie głowami a nie słuchacie propagandę w TVP, TVN, Polsat i innych bandyckich mediach !
Jak już musicie iść do lekarza to nie pozwólcie sobie robić testów - mi w Rzeszowie chcieli robić test żeby mnie zbadać (ciul że przez 5 minut siedziałam i rozmawiałam z lekarzem siedząc 1-1.5 metra na przeciw niego) - powiedziałam że nie zgadzam się - a lekarz że mnie nie zbada - a ja na to "że nasza rozmowa jest nagrywana" i jeśli mnie nie zbada wzywam policję i jutro idę na prokuraturę - od razu lekarz zmienił zdanie i wypisał receptę na antybiotyk.
Akurat nie nagrywałam rozmowy - ale następnym razem to zrobię i wyląduje w internecie - i nikt mi nie udowodni że to ja chociażbym była w gabinecie tylko ja z lekarzem.

Więc jak chcą wam robić te smieszne testy - za razem aby was skazać może na śmierć - bo covidowiec to najwyżej szpital zakaźny tym samem bez możliwości leczenia na prawdziwe schorzenia - to mówcie to co ja ! Nie można się cackać z tymi bandziorami w białych fartuchach - oczywiście nie wszyscy tacy są, ale dzisiaj jednak większość !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 17:00  
Cytuj
Julka poczekaj az twoją babcię covid dojedzie, zobaczymy czy dalej będziesz taka harda zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 17:00  
Cytuj
Który okulista w Stalowej nie chce przyjmować niezaszczepionych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 18:02  
Cytuj
Niezbadane są wyroki racjonalizmu bo Szwedzi przodują w szczepieniu a kiedyś przodowali w Darwinizmie eugenicznym. Człowiek naturalnie uczy się na błędach.

Średnia z ostatniego tygodnia to 40,000 zakeczupowanych dziennie. 70% podwójnie zakeczupowana.

https://graphics.reuters.com/world-coronavirus-tracker-and-maps/countries-and-territories/sweden/


W Polsce średnia to 60,000 (równając do Szwecji powinno być 160,000), 51% populacji podwójnie zakeczupowana.

https://graphics.reuters.com/world-coronavirus-tracker-and-maps/countries-and-territories/poland/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 18:34  
Cytuj
Okulistka "P****" czy inny lekarz odmawiający pomocy/leczenia choremu powinien być pozbawiony wykonywania zawodu dożywotnio. Bo niezaszczepiony? gorszy sort?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 19:10  
Cytuj
Nie rzucim masek, choć tam brud
Nie damy wylać dawek
Trzecią i czwartą weźmiem w mig
Nie boim się strzykawek!
My Kowidianie, to nasz ród!
Tak nam dopomóż Gut!
Tak nam dopomóż Gut!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 19:40  
Cytuj
Ten gość to jakaś ciapa lekko mówiąc.
Jeżeli babcia podejrzewa że ma covid to żaden lekarz czy pielęgniarka do niej nie przyjedzie, tylko zleci zrobienie testu odpowiednim osobom. Wyjątkiem jest ciężki stan wtedy zabierają do szpitala. Puki co są miejsca w szpitalach dla covidowców.
Co do Pana Janika bo zapewne autor afery nie znał dobrze nazwiska lekarza, to wolałbym leczyć się u farmaceuty w aptece niż u niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
Moja babcia leży w Stalowej Woli, w domu, ciężko chora na #COVID.


Dlaczego odmawia leczenia w szpitalu w ciężkim przypadku nie wiem
To się nie dodaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2021r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
Który okulista w Stalowej nie chce przyjmować niezaszczepionych?


Okulista ze znanej rodziny na Okulickiego. Jeśli macie tam wizytę nieszczęśni nieszczepieni, szukajcie innego lekarza- wylecicie stamtąd publicznie z hukiem. Ten lekarz twierdzi, że ważniejsze jest jego zdrowie. Sam nosi maseczkę pod nosem (tak dba o zdrowie nie tylko swoje, ale i innych). Bo po co nosić jak trzeba, skoro się szczepił? Tak nawiasem mówiąc, to najbardziej roznoszą zaszczepieni, bo im się wydaje, że po szczepieniu wszystko mogą i nie po to się zaszczepili, żeby teraz stosować się do ograniczeń mlotek
Takie zachowanie tego lekarza powinno być do NFZ zgłoszone, nie przyjmuje tam przecież prywatnie. Ocenę pozostawiam każdemu indywidualnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »