NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga na najemców mieszkań , Złodzieje i oszuści wynajmujący mieszkania
Posty: 23
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 10:12  
Cytuj
Chciałem przestrzec ludzi, ktorzy mają mieszkania do wynajęcia, przed małżeństwem M ( może to być pani M lub pan M) z dziećmi.Zdemolowali mi mieszkanie totalnie, zrobili 4 tysiące długu. Do tego wyniesli z mieszkania wszystko : talerze, sztućce, dywany, karnisze, firanki, robot kuchenny wieże grającą i inne.
Z uwagi na RODO nazwisko tych oszustów podam w mailu.
g.beata_(at)_onet.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 11:43  
Cytuj
Zostaliście oszukani przez youtubowych kołczów, co naganiają do inwestowania w nieruchomości i obiecują milionowe zyski. A prawda jest taka, że sprzęt się zużywa, trzeba robić remonty, najemcy niszczą wszystko.

Co wam teraz poradzić - idźcie do dobrej kancelarii prawnej. Sami niewiele ugracie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 12:13  
Cytuj
Ile mieli dzieci Ci Państwo M.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Paź 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 14:28  
Cytuj
Proszę podać gdzie wynajmowali mieszkanie .Tylko ulica być może to u mojej mamuśki w bloku na parterze bo było takie małżeństwo .Ulica wystarczy i będzie wiadomo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Paź 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 14:28  
Cytuj
Proszę podać gdzie wynajmowali mieszkanie .Tylko ulica być może to u mojej mamuśki w bloku na parterze bo było takie małżeństwo .Ulica wystarczy i będzie wiadomo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 20:51  
Cytuj
Do Greg....

Do roboty uczciwej się weź, a nie szukasz dochodu pasywnego i zysków,

Czy na szkoleniu u Kuby Midla lub innego guru nieruchomości nie powiedzieli że możesz zostać zrobiony w bambuko...

W internecie był przypadek że podnajmujący podrobił dokumenty własności mieszkania i sprzedał je Rentierowi... ale tego na szkoleniach nie mówią...
Ważne aby na filmach był świerzy ręcznik w łazience i to H ujowe lustro...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
Do Greg....

Do roboty uczciwej się weź, a nie szukasz dochodu pasywnego i zysków,

Czy na szkoleniu u Kuby Midla lub innego guru nieruchomości nie powiedzieli że możesz zostać zrobiony w bambuko...

W internecie był przypadek że podnajmujący podrobił dokumenty własności mieszkania i sprzedał je Rentierowi... ale tego na szkoleniach nie mówią...
Ważne aby na filmach był świerzy ręcznik w łazience i to H ujowe lustro...





Jak ma wolne mieszkanie to dlaczego ma na nim uczciwie nie zarabiac? bo tobie sie to nie podoba? lepiej zeby stalo ppuste i trzeba bylo do niego dokladac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 22:27  
Cytuj
Faceta okradli u zniszczyli mu mieszkanie, a debile jeszcze maja pretensje do właściciela mieszkania.
Nigdy w Polsce nie będzie dobrze jak zawiść i zazdrość będzie kierowała takimi debilami.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2021r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Do Greg....

Do roboty uczciwej się weź, a nie szukasz dochodu pasywnego i zysków,

Czy na szkoleniu u Kuby Midla lub innego guru nieruchomości nie powiedzieli że możesz zostać zrobiony w bambuko...

W internecie był przypadek że podnajmujący podrobił dokumenty własności mieszkania i sprzedał je Rentierowi... ale tego na szkoleniach nie mówią...
Ważne aby na filmach był świerzy ręcznik w łazience i to H ujowe lustro...





Pomyślałeś o tym , że to mieszkanie zostało mu w spadku , albo dlatego że dorobił się domu( uczciwą roobotą) , a mieszkanie zostawił dzieciom , a na czas kiedy dzieci są z nim - bo są niepełnoletnie , postanowił je wynająć?

Czy nie pomyślałeś i robisz z siebie klakiera developerki ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 00:51  
Cytuj
CYTAT
Do Greg....
Do roboty uczciwej się weź, a nie szukasz dochodu pasywnego i zysków,
...
Ważne aby na filmach był świerzy ręcznik w łazience i to H ujowe lustro...


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Paź 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 07:43  
Cytuj
Jakie mądrości tu widzę....typowe polaczkowo buraczków..To miasto to jest stan umysłu ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Do Greg....

Do roboty uczciwej się weź, a nie szukasz dochodu pasywnego i zysków,

Czy na szkoleniu u Kuby Midla lub innego guru nieruchomości nie powiedzieli że możesz zostać zrobiony w bambuko...

W internecie był przypadek że podnajmujący podrobił dokumenty własności mieszkania i sprzedał je Rentierowi... ale tego na szkoleniach nie mówią...
Ważne aby na filmach był świerzy ręcznik w łazience i to H ujowe lustro...





polaczek to jednak stan umysłu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 13:30  
Cytuj
W fabryce by porobił albo w polu od rana do wieczora to by było OK a tak się leniowi chce kasy za nic.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Do Greg....

Do roboty uczciwej się weź, a nie szukasz dochodu pasywnego i zysków,

Czy na szkoleniu u Kuby Midla lub innego guru nieruchomości nie powiedzieli że możesz zostać zrobiony w bambuko...

W internecie był przypadek że podnajmujący podrobił dokumenty własności mieszkania i sprzedał je Rentierowi... ale tego na szkoleniach nie mówią...
Ważne aby na filmach był świerzy ręcznik w łazience i to H ujowe lustro...





ty pajacu zajmij się sobą bo ci potrzebny psychoanalityk, takie pierdoły piszesz

wynajem mieszkania to też uczciwa praca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 14:14  
Cytuj
Jaka uczciwa praca? Dostali mieszkania za darmo od komuny i śmieją się z młodych, co muszą sami zapracować. A przy obecnych cenach i do niedawna żadnego wsparcia od rządu (po likwidacji MDM) całe życie wynajmować.

Taki był płacz, a teraz radość, bo studenci wrócili na zajęcia stacjonarne:

Obrazek

Jeszcze zakazać pracy zdalnej i rentierzy będą wniebowzięci. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 1 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 15:15  
Cytuj
Stachu1234 vel NowyProteście - nikt mi nic nie dał. Na wszystko zapracowałam. Mam dwa mieszkania kupione za gotówkę. I dom w którym mieszkam. Zacytuję moje własne słowa "Stoją puste, bo boję się, że legalnie wynajmując komuś może zalęgnąć się tam taki "Nowy Protest", który uważa, że każdemu należy DAĆ. I nawet jak nie będzie płacił to MA PRAWO. Niestety, tracą uczciwi ludzie, którzy mogliby mieszkać nawet za cenę opłat".
A Ty od kilku lat piszesz to samo zamiast wziąć się za robotę. Z młodych się faktycznie śmiejemy. Ale tylko z takich jak Ty. Nieudaczników i nierobów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 16:49  
Cytuj
greg65 to powinieneś zgłosić na policję. To są przynajmniej dwa paragrafy oszustwo i kradzież mienia. Nie pozwól aby oszustom i złodziejom uszło to na sucho i naciągnęli jeszcze kogoś.
CYTAT (NowyProtest)
Jaka uczciwa praca? Dostali mieszkania za darmo od komuny i śmieją się z młodych, co muszą sami zapracować.

Co komuna dała? Mieszkania budowane do lat dziewięćdziesiątych miały wliczone w czynsz kredyty, które spłacali lokatorzy, więc nie pitol takich głupot, że coś komuna dała.W czasach "komuny" jak wy młodzi twierdzicie po prostu życie i opłaty były dużo tańsze. Teraz prezesi PGE,PGNiG czy MZK muszą zarabiać po kilka czy kilkanaście tysięcy a pracownicy nie zap********ają za miskę ryżu jak to stwierdził pewien mąż stanu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 17:25  
Cytuj
Jak jeden z drugim taki bogaty:

"Pomyślałeś o tym , że to mieszkanie zostało mu w spadku , albo dlatego że dorobił się domu (uczciwą roobotą" i Stachu1234 vel NowyProteście - nikt mi nic nie dał. Na wszystko zapracowałam. Mam dwa mieszkania kupione za gotówkę

To DEJ biednym te mieszkania i potrzebującym,,,

Jak jesteście tacy bogaci to dajcie biednym

Dej Dej Dej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2021r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Jak jesteście tacy bogaci to dajcie biednym

Dej Dej Dej

Co "DEJ" zarób i kup a nie "DEJ"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2021r. 11:34  
Cytuj
Stachu, niezły dzban z ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2021r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Stachu1234 vel NowyProteście - nikt mi nic nie dał. Na wszystko zapracowałam. Mam dwa mieszkania kupione za gotówkę. I dom w którym mieszkam. Zacytuję moje własne słowa "Stoją puste, bo boję się, że legalnie wynajmując komuś może zalęgnąć się tam taki "Nowy Protest", który uważa, że każdemu należy DAĆ. I nawet jak nie będzie płacił to MA PRAWO. Niestety, tracą uczciwi ludzie, którzy mogliby mieszkać nawet za cenę opłat".
A Ty od kilku lat piszesz to samo zamiast wziąć się za robotę. Z młodych się faktycznie śmiejemy. Ale tylko z takich jak Ty. Nieudaczników i nierobów.


Dodatkowo za 200 zł spisujesz akt notarialny o poddaniu się egzekucji przez najemcę i możesz gościa usunąć z lokalu nawet z dnia na dzień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lis 2021r. 12:52  
Cytuj
No tak ale jeszcze wypadalo by zrobic zdjecia przed oddaniem mieszkania "najemcy" i spisac wszystko co w mieszkaniu jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2021r. 13:38  
Cytuj
Na pewno taki protokół powinno się sporządzić z określeniem wartości każdego składnika no i oczywiście zażądać zabezpieczenia finansowego na wypadek zniszczenia. Uczciwy zapłaci a kombinator zechce się wymigać, to jest podstawa żeby mu odmówić najmu.

Nie warto dla paru złotych kombinować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »