NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Pryskania miasta,
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Paź 2021r. 17:08  
Cytuj
Andrzej_2.0 napisał:

"Prawda jest taka, że to jeden wielki przekręt ale nikt nikogo nie pociągnie do odpowiedzialności."


art2deco napisała:

"wyjaśniłeś po co był ten sponsorowany artykuł."


Po to, żeby przypomnieć o tym, że dezynfekcja dróg po to, żeby opony się nie zarażały to przekręt za który nikt nikogo nie pociągnie do odpowiedzialności?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2021r. 17:08  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Paź 2021r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

"Gówno wiedzieć , ale sie wykłocać"

"A czy zdajesz sobie sprawe , czy wiesz, że chcąc coś zrobić z użyciem ciężkiego sprzętu - dajmy na to transport tirem jabłek z np. Sandomierza do Stalowej Woli , KOSZT będzie taki sam jak zawiezienia tego samego towaru z Sandomierza do Rzeszowa ? Tym samym sprzętem?"

"Dałem przykład Sandomierza oraz Rzeszowa , bo nie wiedziałem ze wolisz Pekin Budapeszt i Ateny."

"Natomiast w przypadku Tira , w momencie zmiany odległości"

"P.s zapomniałem że chcesz wiedzieć też ,o kosztach transportu do pięknego miasta Krosna."

"P.s a jeśli już zadajesz pytanie kiedy następuje zmiana kosztów transportu, to moge odpowiedzieć , następuje wtedy gdy ten sie zepsuje."

"Człowieku , nie interesuje mnie czy ktoś w to wierzy czy nie."


Bene.



Ktoś wie ile razy Luckowy dezynfektor przejechał ulicami naszego pięknego grodu?



Odpowiednią , a żebyś się uruchomił.

A za ten " przekręt " kto miałby beknąć.
Za dezynfekcje i odkażanie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10403
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Paź 2021r. 18:54  
Cytuj
Wszyscy Radni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »