NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowe rozkradanie polskiego dobra narodowego, Grabież lasów
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 06:40  
Cytuj
Witam

Co sądzicie o polityce bezmyślnych ludzi którzy doprowadzają do masowej wycinki lasów?
Ostatnio byłem na grzybach i nie ma praktycznie starodrzewia. Zostawione jest tylko od drogi a w środku MASAKRA!!!
Na dodatek przedwczoraj na bocznicy w Nisku ujrzałem skład kilkudziesięciu wagonów towarowych załadowanych "z górką" i pospinanych taśmami dłużycą drzewną oraz oczekujące na rozładunek samochody z drzewem.

Czy sądzicie, że to drzewo jechało do polskich tartaków i dalej do polskich sklepów?

Czy .... politycy potrafią tylko sobie robić zdjęcia? Nic poza tym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 06:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Paź 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 11:13  
Cytuj
Byłem ostatnio w Trójmieście i przy okazji zwiedzania Muzeum Emigracji w Gdyni wstąpiłem na piwo do baru mieszczącego się nieopodal gdyńskiego portu . Akurat trafiłem na kończących pracę pracowników przeładunkowych z portu . Wpadli po pracy na piwko przed powrotem do domu . Widocznie są stałymi bywalcami tego lokalu bo od razu zauważyli że jestem obcą osobą . Wywiązała się między nami rozmowa , byli ciekawi skąd jestem , gdzie pracuję , itp. Gdy zeszliśmy na temat ich pracy powiedzieli mi że tyle drewna co obecnie ładuje się w polskich portach na zagraniczne statki to oni , mimo kilkudziesięciu lat pracy , na swoje oczy nie widzieli ! I tu jest odpowiedź dlaczego na tak masową skalę wycina się polskie lasy . Rozdawnictwo z państwowego budżetu na wszelkie plusy i niewiarygodnie wysokie wynagrodzenia dla swoich skutecznie wyczyściło państwową kasę i liczy się obecnie każdy grosz którym można choć częściowo zapełnić powiększającą się dziurę budżetową .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 12:49  
Cytuj
ty to Rebel powinieneś w wywiadzie pracować, taki Bednarski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 13:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 15:30  
Cytuj
Pelne wagony z drewnem chyba na opal staly na stacji w Ostrowcu Swietokrzyskim.Akurat przejezdzalem w poniedzialek.Tną drewno w lasach nie czekaja az sosna bedzie miala 100 lat .Teraz żeby kierowcy nie widzieli z drogi wyciętych drzew to zostawiaja pas drzew przy drodze .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 15:33  
Cytuj
@Bolek1313 pamiętasz co mówiłem że Pisłodziejstwo nawet z drzew ojczyznę ogołoci.

Spójrzcie na lasy przez zdjęcia satelitarne np google maps.

Polska do niedawna była pięknym krajem z miejscami zachwycającymi pięknem przyrody. Dzisiaj jest łysa, goła chora i długami. Nawet Tusk tak nie kradł chociaż Niemiec smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
ty to Rebel powinieneś w wywiadzie pracować, taki Bednarski


Wystarczy, że taki pożyteczny pospaceruje po okolicznych lasach. Może zaczniesz myśleć po obserwacji Polski na żywo. Po przekazach medialnych piszesz właśnie takie trolowskie komentarze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
@Bolek1313 pamiętasz co mówiłem że Pisłodziejstwo nawet z drzew ojczyznę ogołoci.

Spójrzcie na lasy przez zdjęcia satelitarne np google maps.

Polska do niedawna była pięknym krajem z miejscami zachwycającymi pięknem przyrody. Dzisiaj jest łysa, goła chora i długami. Nawet Tusk tak nie kradł chociaż Niemiec smiech2



No kradną na potęge.
Np. Twój bezcenny wolny czas , który to spędzasz na kiblu , jak piszesz na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2021r. 17:20  
Cytuj
To proszę jutro przejechać się na bocznicę kolejową do Niska.Dzisiaj zaczęli zwozić drzewo.To trwa od 2,3 lat.Przynajmniej raz w miesiącu odjeżdża skład.I proszę mi nie tłumaczyć,że to w związku z budową S19.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2021r. 11:26  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2021r. 12:01  
Cytuj
Daj Miruś777 mem na defraudacje PISłodziejstwa to te z platformą zbledną.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2021r. 12:03  
Cytuj
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2021r. 12:04  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2021r. 23:34  
Cytuj
Mirku jak tam Twój wybitny polityk. Trzymasz go na duchu czy już są myśli odwetu? Ja jestem od zawsze na nieee.. Jakie czasy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2021r. 07:14  
Cytuj
Ostatnio byli u nas ludzie z Ostrołęki to tam gdzie Pis budował elektrownie za 1.6 miliarda i teraz to burzą... myślę, że Pis przebije wszystkie przekręty wszystkich poprzedników razem wziętych

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2021r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio byli u nas ludzie z Ostrołęki to tam gdzie Pis budował elektrownie za 1.6 miliarda i teraz to burzą... myślę, że Pis przebije wszystkie przekręty wszystkich poprzedników razem wziętych


Skąd wiesz? nie miał nas kto informować o przekrętach władzy przed 2015, teraz mamy TVN i wsystkie inne media (relacjonują każde posunięcie władz i to jest super) a wtedy? "zielona wyspa" była. Zmieni sie władza to dopiero sie zaczną przekręty, i juz nikt Cie o niczym nie poinformuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2021r. 11:02  
Cytuj
Ale w 2016 o przekrętach z przed 2015 zostałeś poinformowany, ba mało tego przekręty zostały rozliczone a winni ukarani smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2021r. 12:13  
Cytuj
znasz doktrynę Nojmana?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2021r. 17:43  
Cytuj
CYTAT


Czytaj Polaku i martw sie o klimat, zamykaj kopalnie, elektrownie, fabryki. Tak niemieckie media po troszke sączą podwaliny pod totalną podleglosć kniazów ze wschodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2021r. 07:02  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2021r. 08:11  
Cytuj
Zielony cudaczek wrócił do pracy i to na pełnych obrotach. W każdym temacie wklejka. Pracujesz ja dawniej od 7.00 do 15.00 czy dostałeś kompa z netem również do domu i można liczyć na więcej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2021r. 08:31  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »