NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Strona zbiorcza z wydarzeniami w Stalowej?,
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2021r. 09:18  
Cytuj
Cześć wszystkim.
Ciekawa jestem, gdzie sprawdzacie, jakie wydarzenia, imprezy itp. mają się odbyć w najbliższym czasie w Stalowej Woli i okolicach. Jest jakaś zbiorcza stronka? zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2021r. 09:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2021r. 10:02  
Cytuj
Imprezy i wydarzenia znaleźć można na naszej stronie w dziale Wydarzeń (na samym dole). Warto zaglądać więc tam zapoznając się z tym, co nas czeka. Można też samemu dodać jakieś wydarzenie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2021r. 11:22  
Cytuj
Na fb jest fajna strona. Wpisz w wyszukiwarkę " tu stalowa wola w wolnym czasie "

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 06:18  
Cytuj
Jest aplikacja TU STALOWA i tam właśnie są informacje o nadchodzących wydarzeniach w Stalowej i okolicach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 08:43  
Cytuj
Nadchodzące imprezy na samym dół - kto to wymyślił ? Dla zarządu SM , dam małą instrukcję jak ma wyglądać strona informacyjna . Nadczodzące imprezy na górze , cały czas "podpięte" te które się zbliżają , a fotorelacje już na dole . Kto bedzie na imprezie / wydarzeniu i tak bedzie się szukał na fotkach . Po wiecej pomysłow zapraszam na PW , bo tu jak za komuny !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 09:10  
Cytuj
Taka prawda, żeby imprez w mieście trzeba było szukać. Strona powinna przypominać dzień wcześniej i zachęcać do udziału. Aplikacje sobie ściągnąłem i też jest słabo rozreklamowana gdyby tutaj ktoś nie napisał to bym o niej nie wiedział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2021r. 17:43  
Cytuj
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Czyli tak jak myślałam, nie tylko ja mam problem ze znalezieniem imprez w naszym mieście. A szkoda...
Na stalowym miście owszem pojawiają się relacje z wydarzeń, ale już po fakcie.... Kalndarz wydarzeń na dole strony praktycznie nie jest uzupełniany, więc zostaje sprawdzanie wszystkich możliwych stron domu kultury, muzeum, urzędu miasta itp...
Muszę przetestować tą apkę, o której wspominacie. Może tam będzie to lepiej ogarnięte.
Swoją drogą to smutne, że nikt nie myśli o tym, żeby te wydarzenia wypromować w internecie. Portal stalowe miasto ma przecież ludzi od robienia relacji z wydarzeń. Może znalazłby kogoś, kto ogarnąby rubrykę z nadchodzącymi wydarzeniami???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2021r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
Nadchodzące imprezy na samym dół - kto to wymyślił ? Dla zarządu SM , dam małą instrukcję jak ma wyglądać strona informacyjna . Nadczodzące imprezy na górze , cały czas "podpięte" te które się zbliżają , a fotorelacje już na dole . Kto bedzie na imprezie / wydarzeniu i tak bedzie się szukał na fotkach . Po wiecej pomysłow zapraszam na PW , bo tu jak za komuny !


Popieram. Nadchodzace wydarzenia zamiast gdzies promowac to na samym dole - wezcie sobie odnajdzcie. Kompletnie porazkowe miejsce, zglaszane to juz dziesiatki razy przez wielu uzytkownikow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »