NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Problem z nogami po szczepionce,
Posty: 1880
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 16:51  
Cytuj
@art2deco

Myśl, jak już dodajesz coś swojego.

"Pozostałe 386 mln zaszczepionych nie umarło."

W USA nie ma nawet tylu ludzi.

To jest liczba podanych dawek szczepionek.

Ale ponad 183 000 000 ludzi nie umarło.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 16:51  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2175
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 17:03  
Cytuj
Komentarze pod pseudolekarzem moderowane a temat o tej rozmowie na forum zamknięty!

https://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=963288

Ciekawe o co chodzi?

Czy przy zamykaniu tematu nie należałoby podać przyczyny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1880
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 17:07  
Cytuj
@madras

"Ciekawe o co chodzi?"

O tytuł zapewne.

Takiej reklamy chyba nie potrzebują.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2175
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 17:10  
Cytuj
Przecież sami się tak reklamują wstawiając taki tytuł na jedynkę zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1880
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 18:12  
Cytuj
@madras

Temat jest kontrowersyjny, więc kliknięcia będą, ale nie można powiedzieć, że to jest oficjalne stanowisko Stalowego Miasta.

Jest to wywiad. Kontrowersyjny, ale jednak wywiad.

A Twój tytuł jednak chyba sugerował za dużo.


P.S.

W sumie to ja NIE WIEM dlaczego go zamknęli. To jest tylko moje zgadywanie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9259
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 18:26  
Cytuj
Oczywiście ze nie ma tylu amerykanów, ale po każdorazowym szczepieniu ktoś mógł umrzeć, teoretycznie możesz wiec umrzeć 2 razy cool girl Ilość szczepień wydaje się być bardzo ważna dla plaskoziemia, myślę ze wyszli na przeciw teorii.

Stanowisko portalu jest dobrze znane. Pamiętasz jak liczono poparcie polityczne w Stalowej na podstawie klikania na tym portalu? Komu nakapało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9259
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html

Dokładnie takie jest stanowisko agencji odpowiedzialnej za zdrowie w USA:

Co musisz wiedzieć
- Szczepionki COVID-19 są bezpieczne i skuteczne.
- Miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych otrzymały szczepionki przeciw COVID-19 pod najintensywniejszym monitorowaniem bezpieczeństwa w historii USA.
- CDC zaleca, aby wszyscy w wieku 12 lat i starsi zostali zaszczepieni tak szybko, jak to możliwe, aby pomóc chronić się przed COVID-19 i powiązanymi, potencjalnie poważnymi powikłaniami, które mogą wystąpić.
- CDC, Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) i inne agencje federalne monitorują bezpieczeństwo szczepionek COVID-19.
- Zdarzenia niepożądane opisane na tej stronie zostały zgłoszone do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki (VAERS).
VAERS przyjmuje zgłoszenia wszelkich zdarzeń niepożądanych po jakimkolwiek szczepieniu.
- Zgłoszenia do VAERS zdarzeń niepożądanych po szczepieniu, w tym zgonów, nie muszą koniecznie oznaczać, że szczepienie spowodowało problem zdrowotny.

W trosce o świadomość społeczną i przejrzystość, CDC dostarcza aktualne informacje na temat następujących poważnych, niepożądanych zdarzeń będących przedmiotem zainteresowania:

Anafilaksja po szczepieniu COVID-19 występuje rzadko i występuje u około 2 do 5 osób na milion zaszczepionych w Stanach Zjednoczonych. Po każdym szczepieniu mogą wystąpić ciężkie reakcje alergiczne, w tym anafilaksja. Jeśli tak się stanie, dostawcy szczepień mogą skutecznie i natychmiast zatrzymać reakcję. Dowiedz się więcej o szczepionkach COVID-19 i reakcjach alergicznych, w tym anafilaksji.

Zakrzepica z zespołem małopłytkowości (TTS) po szczepieniu Johnson & Johnson’s Janssen (J&J/Janssen) COVID-19 występuje rzadko. Do dnia 15 września 2021 r. w Stanach Zjednoczonych podano ponad 14,7 miliona dawek szczepionki J&J/Janssen COVID-19. CDC i FDA zidentyfikowały 47 potwierdzonych zgłoszeń osób, które otrzymały szczepionkę J&J/Janssen COVID-19, a później rozwinęły TTS. Szczególnie kobiety w wieku poniżej 50 lat powinny być świadome rzadkiego, ale zwiększonego ryzyka tego zdarzenia niepożądanego. Istnieją inne dostępne opcje szczepień przeciwko COVID-19, dla których nie zaobserwowano tego ryzyka. Dowiedz się więcej o szczepionce J&J/Janssen COVID-19 i TTS.
Do tej pory dwa potwierdzone przypadki TTS po szczepieniu mRNA COVID-19 (Moderna) zostały zgłoszone do VAERS po ponad 367 milionach dawek szczepionek mRNA COVID-19 podanych w Stanach Zjednoczonych. Na podstawie dostępnych danych nie ma zwiększonego ryzyka wystąpienia TTS po szczepieniu mRNA COVID-19.

CDC i FDA monitorują raporty dotyczące zespołu Guillain-Barré (GBS) u osób, które otrzymały szczepionkę J&J/Janssen COVID-19. GBS to rzadkie zaburzenie, w którym układ odpornościowy organizmu uszkadza komórki nerwowe, powodując osłabienie mięśni, a czasem paraliż. Większość ludzi w pełni wraca do zdrowia po GBS, ale niektórzy mają trwałe uszkodzenie nerwów. Po ponad 14,7 milionach podanych dawek szczepionki J&J/Janssen COVID-19 pojawiło się około 201 wstępnych zgłoszeń GBS zidentyfikowanych w VAERS do dnia 15 września 2021 r. Przypadki te zostały w dużej mierze zgłoszone około 2 tygodnie po szczepieniu i dotyczyły głównie mężczyzn. wiele 50 lat i starszych. CDC będzie nadal monitorować i oceniać doniesienia o GBS występujących po szczepieniu COVID-19 i udostępniać więcej informacji, gdy będą one dostępne.

Zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia po szczepieniu COVID-19 występują rzadko. Do 15 września 2021 r. VAERS otrzymał 1491 zgłoszeń o zapaleniu mięśnia sercowego lub osierdzia wśród osób w wieku 30 lat i młodszych, które otrzymały szczepionkę COVID-19. Większość przypadków odnotowano po szczepieniu mRNA COVID-19 (Pfizer-BioNTech lub Moderna), szczególnie u nastolatków płci męskiej i młodych dorosłych. Dzięki obserwacji, w tym przeglądom dokumentacji medycznej, CDC i FDA potwierdziły 890 zgłoszeń zapalenia mięśnia sercowego lub zapalenia osierdzia. CDC i jej partnerzy badają te raporty, aby ocenić, czy istnieje związek ze szczepieniem COVID-19. Dowiedz się więcej o szczepionkach COVID-19 i zapaleniu mięśnia sercowego.

Doniesienia o zgonach po szczepieniu COVID-19 są rzadkie. Od 14 grudnia 2020 r. do 20 września 2021 r. w Stanach Zjednoczonych podano ponad 386 milionów dawek szczepionek na COVID-19. W tym czasie firma VAERS otrzymała 7899 zgłoszeń zgonów (0,0020%) wśród osób, które otrzymały COVID-19. szczepionka. FDA wymaga, aby pracownicy służby zdrowia zgłaszali do VAERS wszelkie zgony po szczepieniu COVID-19, nawet jeśli nie jest jasne, czy przyczyną była szczepionka. Zgłoszenia do VAERS zdarzeń niepożądanych po szczepieniu, w tym zgonów, nie muszą koniecznie oznaczać, że szczepienie spowodowało problem zdrowotny. Przegląd dostępnych informacji klinicznych, w tym aktów zgonu, sekcji zwłok i dokumentacji medycznej, nie ustalił związku przyczynowego ze szczepionkami COVID-19. Jednak ostatnie doniesienia wskazują na prawdopodobny związek przyczynowy między szczepionką J&J/Janssen COVID-19 a TTS, rzadkim i poważnym zdarzeniem niepożądanym – zakrzepami krwi z niską liczbą płytek krwi – które spowodowało zgony

Z raportu wynika ze szczepionka J&J to jedyna szczepionka która spowodowała niewielką ale możliwą do skorelowania ze szczepieniem ilość zgonów.
Z raportu wynika ze każda osoba która była zaszczepiona i zmarła jest policzona, raport stwierdza wyraźnie ze "nieskuteczność szczepionki u chorych pacjentów" lub "śmiertelność z powodu reakcji na szczepionkę" u chorych na COVID-19 nie zostały potwierdzone (z wyjątkiem zakrzepicy J&J o czym informowano we wszystkich mediach na okrągło).
Co więcej, Stanach Zjednoczonych podano ponad 386 milionów dawek szczepionek na COVID-19. W tym czasie niezależna od CDC firma VAERS otrzymała 7899 zgłoszeń zgonów osób które umarły będąc zaszczepionymi. Pozostałe 386 mln zaszczepionych nie umarło.

To jest cały wydźwięk tego raportu cool girl dosyć niemiły dla J&J. Olbrzymia większość użytej szczepionki to Pfizer, co bardzo dobrze świadczy o podjętej uczciwie decyzji w/s która szczepionka w fazie badan klinicznych dawała lepsze wyniki, życie to potwierdziło.Informacyjnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2021r. 01:20  
Cytuj
Powikłania - ile ich jest? jakie wyjdą dopiero na jaw? itd, żaden raport oficjalnie tego nie poda teraz, to wyjdzie za rok, dwa może za kilka lat. Do tego czasu możemy się bujać na niepełnych danych. Osobiście znam 2 przypadki zgonu po tym G... jeden na pewno nie zgłoszony mimo że pacjentka zmarła po 3 dniach.
Po za tym ilość zgłaszanych faktycznych powikłań będzie zaniżona. lekarze niechętnie zgłaszają NOPy nawet śmierci nie są zgłaszane jako nop. Dopiero rodzina na siłę musi udowadniać że było to po szczepieniu.

- Faktem jest, że nadal mamy produkt niepełny, nie w pełni zbadany i nie znamy wszystkich skutków ubocznych o czym sami producenci mówią. Jest to produkt warunkowo dostępny ze względu na brak innych metod leczenia (leki) można się domyślać dlaczego leki typu amantadyna czy inne nie są sprawnie badana i wdrażane..

- Rozumiem kogoś, kto przyjął to w dobrej wierze i nie chętnie chce przyznać się, że może jednak nie warto było, lub może jednak mieć to jakieś negatywne skutki uboczne a tym bardziej bronić swojej decyzji.

Ilość kłamstw, manipulacji, wciskania ludziom kitu sięga już zenitu. Co wam obiecywali na początku? zamykamy tylko na dwa tygodnie, ostatnia prosta, wrócicie do normalności, a teraz ta normalność niby wróci po 3, 4 dawce...

Izrael pokazuje, że skuteczność szczepionek jest znikoma, łagodniej przejdziecie covida? a kto tak powiedział? jakie badanie? czas pokazał, że to było kolejne kłamstwo. na rok dawali wam certyfikaty, a tu kolejne mutacje, kolejne dawki, boostery już certyfkat będzie na 6 miesięcy a mimo szczepień i tak testy i tak maski i tak paszporty... To już nie jest walka z pandemią, a z ludźmi o utrzymanie pandemii. A przy tym wałki na grube miliony, łapówki, łamanie prawa, i nadmiarowe zgony. Brak leczenia ludzi naprawdę chorych, czekających na zabiegi... jeśli ktoś tego nie widzi ten jest debilem mlotek No i maski i ich skuteczność .. czas pokazał, że żadna skuteczność grypa covid i tak robiła co chciała. Śmiem twierdzić, że ludzie jeszcze gorzej znosili wirusa w tych maskach wdychając syf zamiast powietrza. Pandemia głupoty nadal trwa. Po 3 dawkach jadąc np do USA musisz zrobić testy nosić maskę i przejść na kwarantanne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4293
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2021r. 07:23  
Cytuj
Rząd zachęca do szczepień tym,że jak będą komplikacje,dostaniemy odszkodowanie.good
Teoria.zdegustowany
Szczepionki trzeba :"gdzieś upchnąć",tak więc wymyślili trzecią dawkę.ok
Będzie czwarta,piąta...scianasciana

Ciekawe,na jakiej kolejnej chorobie, koncerny będą trzepać kasę?

https://demot(...)sze-zyja

CODZIENNIE DOSTAJESZ OD ŻYCIA 1440 DARMOWYCH MINUT NA KONTAKT Z INNYMI LUDŻMI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 13 Sie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2021r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Rząd zachęca do szczepień tym,że jak będą komplikacje,dostaniemy odszkodowanie.good
Teoria.zdegustowany
Szczepionki trzeba :"gdzieś upchnąć",tak więc wymyślili trzecią dawkę.ok
Będzie czwarta,piąta...scianasciana

Ciekawe,na jakiej kolejnej chorobie, koncerny będą trzepać kasę?
Wpadli na dobry plan czepania kasy wiec mozna zakładac ze beda kolejne pandemiesmiech2 a plan jest prosty bierzemy jakiegos wirusa grypy których jest mnóstwo wmawiamy ludziom ze jest niesamowicie smiertelny,w mediach puszczamy tylko jeden przekaz,wynajmujemy expertów którzy mówia to co chcemy i wymyslaja jakies dziwne teorie typu nie wolno wchodzic do lasu swierze powietrze szkodzi itp,zamykamy ludziom dostep do leczenia zeby spotęgować ilosc zgonów ,pedzamy panike i strach zdieciami trumn i trupów i wkoncu zanajdujemy rozwiazanie w postaci preparatu i juz tylko sprzedajemy sprzedajemy i sprzedajemysmiech2 Przy okazji oczywiscie ustawiamy ludzi tak zeby byli bardziej posłuszni i lepiej przyjmowali kolejne pandemie.
Polecam poczytac sobie o pandemi swinskiej grypy w 2009r tak jakby próbie generalnej tego co jest teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1880
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2021r. 22:49  
Cytuj
@remont

"Powikłania - ile ich jest? jakie wyjdą dopiero na jaw? itd, żaden raport oficjalnie tego nie poda teraz, to wyjdzie za rok, dwa może za kilka lat. Do tego czasu możemy się bujać na niepełnych danych."

Tego nie wie nikt.

Ale co ciekawe, osoby, które tak obawiają się szczepionek i potencjalnych skutków ubocznych mają z reguły bardzo wyluzowany stosunek do COVIDa.

I nie obawiają się powikłań poCOVIDowych.


A przecież też nie mają pojęcia co będzie za rok, dwa, czy pięć.

Nie mówię, że Ty tak masz.

Ale dużo osób, które boją się szczepionek, o COVIDzie mówi - grypa.


Szczepionki - strach. COVID - luz.

Widzę tutaj pewien brak konsekwencji.

"lekarze niechętnie zgłaszają NOPy nawet śmierci nie są zgłaszane jako nop."

Ty mówisz o Polsce, gdzie chyba nie ma obowiązku zgłaszania takich rzeczy.

Wcześniej była mowa o danych z USA, gdzie istnieje obowiązek zgłaszania każdego zgonu wśród osób, którym podano szczepionkę.

I to tam pan Tomasz Wołoszyn cudownie rozmnożył zgony z 8000 na 15000."Faktem jest, że nadal mamy produkt niepełny, nie w pełni zbadany i nie znamy wszystkich skutków ubocznych o czym sami producenci mówią."

To samo CDC podaje, że z obserwacji wynika, że w przypadku niezaszczepionych ryzyko śmierci jest 11 razy większe, niż w przypadku zaszczepionych.

https://www.bmj.c(...)mj.n2282

Nie są to co prawda badania laboratoryjne, ale chyba można powiedzieć, że obserwacje w szpitalach wypadają na korzyść szczepionek."można się domyślać dlaczego leki typu amantadyna czy inne nie są sprawnie badana i wdrażane.."

Bodajże heniek pisał o "licznych" badaniach in vivo na ludziach (w kontekście amantadyny), ale poproszony o link, zaginął w akcji.


Może Ty znajdziesz taki?

Bo odnoszę wrażenie, że amantadyna jest równie skuteczna jak witamina C w leczeniu raka i woda z Lourdes w leczeniu praktycznie wszystkiego."Ilość kłamstw, manipulacji, wciskania ludziom kitu sięga już zenitu. Co wam obiecywali na początku? zamykamy tylko na dwa tygodnie, ostatnia prosta, wrócicie do normalności, a teraz ta normalność niby wróci po 3, 4 dawce... "

Owszem.

Ale rząd musi dbać o siebie, a ludzie muszą dbać o siebie.
"Izrael pokazuje, że skuteczność szczepionek jest znikoma, łagodniej przejdziecie covida? a kto tak powiedział? jakie badanie? czas pokazał, że to było kolejne kłamstwo."

Odnośnie Izraela:

- jest tam nadal mnóstwo niezaszczepionych osób;
- moim zdaniem masowe szczepienia mogły uśpić czujność obywateli i doprowadzić do zwiększonej liczby interakcji, a wirus kocha jak się ludzie spotykają;
- raport z linka powyżej pokazuje, że jednak liczba niezaszczepionych (w USA), którzy trafiają do szpitala jest dużo wyższa niż zaszczepionych.

Ktoś ma link do danych z Izraela?

Kto ląduje w szpitalach?
I pamiętajmy o SKALI.

10 września napisałem:

"To oznacza, że od 1 890 000 do nawet 3 510 000 ludzi jest niezaszczepionych."

Od 10-26 września umarło tam na COVID 354 osoby.


We wrześniu mieli WIĘCEJ aktywnych przypadków COVIDa niż w styczniu, ale maks 64 zgony dziennie.

W styczniu mieli trochę mniej aktywnych przypadków niż we wrześniu, ale rekord zgonów 101 i wielokrotnie przekraczali 70 zgonów dziennie.


24 kwietnia po raz pierwszy od 10 miesięcy nie mieli ANI JEDNEGO zgonu na COVID.

Od tamtego czasu liczba przypadków skoczyła z 838 tysięcy na 1267 tysięcy.

A liczna zgonów z 6350 na 7675.

Liczba przypadków wzrosła o 51 %.
Liczba zgonów wzrosła o 21 %.Co to może oznaczać remont?


Skąd Twoim zdaniem ten spadek zgonów wśród zarażonych?P.S.

Ostatnie dane można ująć jeszcze inaczej:

Na pierwsze 838 000 przypadków COVIDa umarło im 6350 ludzi.
A na kolejne 429 000 przypadków już tylko 1325 ludzi.


P.S. 2.

Oczywiście wytłumaczeniem tej sytuacji, wcale nie muszą być szczepionki. Chociaż prawdopodobnie są.

Chodzi o to, że jest za mało danych, żeby powiedzieć, że to zasługa szczepionek i/lub innych czynników.

Ale problem z przeciwnikami szczepień jest taki, że z reguły nie chodzi o pełne czy niepełne dane, tylko z reguły NIE MA ŻADNYCH danych.

Ewentualnie sami sobie wymyślają dane.

Tak jak pan Wołoszyn.


Z niecałych 8000 zrobiło mu się 15000. I wyszło mu, że te wymyślone 15 000 zgonów po szczepionce to więcej niż 700 000 tysięcy zgonów COVIDowych (mówimy o USA).

nie wiem

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9259
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2021r. 23:31  
Cytuj
Gdyby 8 tys. zarażonych umarło bez szczepienia a 180 mln zdrowych umarło po sczepieniu to byłoby tak samo płasko czy już wypukle @remoncie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2021r. 07:55  
Cytuj
Wracając do tematu - problemy poszczypawkowe wyjdą dopiero po kilku latach .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1500
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2021r. 09:25  
Cytuj
szczepcie się dla dobra koncernów farmakologicznych i ich zysków.....1 dawka J&J lepsza od fajzera? gdzie ta juz idzie w 3 dawce....ile człowiek moze przyjac tego syfu ? kiedy beda zlote strzaly ?? na te i inne pytania dowiemy się niebawem obserwujac "madre"spoleczenstwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2021r. 10:38  
Cytuj
Problem jest taki, że ludzie wszystko z tagiem "covid" wlewają do jednego wiadra.
Tymczasem trzeba to rozgraniczyć na:

1. Nieudolne, niekonsekwentne, czasem głupie i bezsensowne działania rządzących
2. Wiedzę medyczną, fakty naukowe i działania prewencyjne

Ponieważ trafia to do jednego "wiadra" bez rozgraniczania na te dwie podkategorie, ludziom w głowie powstaje potężny mętlik, przysłaniający realne problemy zdrowotne, które powoduje ten wirus.
Z jednej strony mamy ludzi, którzy pracują aby nam pomagać i o nas dbać (biolodzy, naukowcy, medycy, lekarze), z drugiej zaś bandę rządzących idiotów, działających na zasadzie "pali mi się pod dupą, róbmy cokolwiek". Ci drudzy swoimi działaniami niweczą nawet najlepsze próby przemówienia ludziom do rozsądku i pokazania zagrożenia chociażby powikłań po przejściu covida. Przez swoją błazenadę i niekonsekwencje (chociażby zamykanie lasów), przeciętny Kowalski ma w głowie dysonans poznawczy i łatwiej mu nieświadomie zanegować to niebezpieczeństwo dla własnego komfortu psychicznego, niż podjąć racjonalne (!) działania dla ochrony własnego zdrowia.

Dodając do tego całe tsunami fake newsów, półprawd, manipulacji i zagrań politycznych, ludzie mają po prostu dość i zamiast wylewać swoją frustrację i niezadowolenia na rządzących, wylewają ją na wszystkich wokół - na kasjerkę, przechodnia, współpracownika czy co gorsza na tych, których praca polega na niesieniu NAM pomocy.

To system jest niewydolny a za to jak ten system funkcjonuje odpowiedzialni są rządzący.
Uprzejmie proszę - działajmy lokalnie, bądźmy dla siebie uprzejmi. Frustrację i złość wylewajmy na tych, którym się to rzeczywiście należy. Nikt z nas nie potrzebuje dodatkowego stresu przez to, że jeden z drugim cymbał na wiejskiej nie ma kompetencji do podejmowania działań a mimo wszystko to robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9259
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2021r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
Wracając do tematu - problemy poszczypawkowe wyjdą dopiero po kilku latach ..... Frustrację i złość wylewajmy na tych, którym się to rzeczywiście należy.


Na dzisiaj powinniśmy wiec opierać się na realnych przypadkach. Raport CDC takie podaje. FYI, - YouTube jest pełne szarlatanów którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje słowa a ich słowa to tylko przypuszczenia co będzie. Gdy to co jest nie podpiera ich teorii wtedy tym bardziej będą uciekać w nieznaną przyszłość przedstawiając ją jako pewnik.

Żeby podważać to co jest i widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1880
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2021r. 11:25  
Cytuj
@art2deco

"YouTube jest pełne szarlatanów którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje słowa a ich słowa to tylko przypuszczenia co będzie."


Foliarska art2deco próbuje uchodzić za głos rozsądku.

A prawda jest taka, że art2deco to pokorne ciele, które ssie i PISowi i Trumpowi.

I Ministerstwu Zdrowia i Mediom Narodowym.

Ministerstwo Zdrowia krzewi zupełnie inne odmienne informacje na temat szczepień niż Media Narodowe.

https://media(...)-tresci/


Foliarzu art2deco, zdeklaruj się w końcu:

Dla ciebie foliarze to Ministerstwo Zdrowia czy Media Narodowe?

Twój ulubieniec Trump, nazywający COVIDa grypą to foliarz czy mędrzec?


P.S.

Twojej ulubionej stacji, Fox News, na którą tak często się powołujesz, bliżej do Konfederacji niż do PISu.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1500
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 17:09  
Cytuj
w mediach tvn tvpis i radiu ciągle mówią o tym iż delta hospitalizuje 99% przpadków osób niezaszczepionych, rozmawiając z medykiem ze Stalowej Woli prawda jest taka że osoby które idą do szpitala z objawami grypi kowida są pytanie o szczepienie...jeśli są szczepione lądują tam na powikłania pogrypowe, jeśli nie KOWID i statystyki.....i tak mamy 99% chorych hospitalizowanych nieszczepionych i koło się zamyka a okrąg zaciska....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2009
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z II irlandii:-)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 22:11  
Cytuj
Wychodzi na to że jest na świecie tylko 1 choroba i tylko 1 prawda.????????

https://wydar(...),5550847


W ramach tej YouTubowej prewencji został już usunięty bardzo dobry materiał.
Zresztą sami obejrzyjcie i oceńcie co w nim nie było prawdziwego że towarzysz z YouTube podjął decyzję o usunięciu.

Tu jeszcze się ostał ale na jak długo??


https://m.cda.pl/video/82283759f

„Demontaż państwa już się skończył. Teraz będą znikać ludzie” - Janusz Kurtyka, 06.04.2010.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9259
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 22:16  
Cytuj
Wszędzie tak robią. Komorka na smyczy, szczepionka w d.pe i do obozu za najniższą krajową.

Fajnie ze legalny wiek do uprawiania seksu liberalnie obniżają. Należy się jakaś przyjemność od życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1880
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 22:31  
Cytuj
@art2deco

"Fajnie ze legalny wiek do uprawiania seksu liberalnie obniżają. Należy się jakaś przyjemność od życia."

A ty nadal konferencję w TVP przeżywasz?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9259
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 22:35  
Cytuj
Ja nie oglądam TV ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1880
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 22:58  
Cytuj
@art2deco

"Ja nie oglądam TV ok"

W takich czasach żyjemy, że nie musisz mieć telewizora i nie musisz oglądać telewizji, żeby wiedzieć co w tej telewizji jest.


Obejrzysz sobie na youtube albo przeczytasz artykuł o tym co było, a potem na forum z dumą deklarujesz, że nie oglądasz telewizji.

zaklopotany


Niby taka niezależna, dociekliwa, niepodległa i niepodatna na indoktrynację.

A zapytaj ją o cokolwiek, to wklei mema albo zacznie bełkotać o Szwecji. Niezależnie od tego o czym jest temat.
"Fajnie ze legalny wiek do uprawiania seksu liberalnie obniżają. Należy się jakaś przyjemność od życia."

Przypomnij mi art2deco czy w Watykanie podnieśli wiek z 12 lat w XX wieku? Czy już w XXI?

Tęsknisz?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9259
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 23:02  
Cytuj
Odpocznij sobie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1880
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 23:39  
Cytuj
@art2deco

Na Filipinach chyba nadal mają 12 lat.

Czym zasłynęły Filipiny?

Największą Mszą Świętą na świecie.


Bardzo możliwe, że według naszych standardów była to jednocześnie Msza Święta, która zgromadziła największą liczbę pedofilów na świecie.
Ale WRÓĆMY do tematu.

@Wiktor

W linku, który wkleiłeś

https://m.cda.pl/video/82283759f

od 19:35 do 24:23 są pokazane osoby, które przyjęły szczepionkę i zmarły.

W 24:23 pojawia się napis:

"I WIELE INNYCH OSÓB.
CZY TO TYLKO ZBIEGI OKOLICZNOŚCI?
"

Nie liczyłem ile osób zostało tam wymienionych.Ale...

Załóżmy, że w tej chwili mamy zaszczepionych w Polsce jakieś 50 % społeczeństwa. Czyli społeczeństwo podzielone praktycznie idealnie po równo.

Rocznie w Polsce umiera na zawał serca jakieś 15 000 osób.

Jeśli rozłoży się to po równo na zaszczepionych i niezaszczepionych to wyjdzie po 7500 zgonów.

7500 podzielić na 365 dni w roku daje 20 zgonów dziennie.


Czyli niezależnie od COVIDa i szczepionek, zarówno w grupie zaszczepionej jak i niezaszczepionej, dzień w dzień 20 osób będzie umierać na zawał serca.

Dzień w dzień 20 osób.

I w jednej i w drugiej grupie."W Polsce rocznie umiera około 400 tys. Polaków, z czego aż 46 % zgonów stanowią choroby układu sercowo-naczyniowego, czyli m.in. udar mózgu, zawał serca czy niewydolność serca."

46 % z 400 000 to jest 184 000 zgonów.

Podziel to po równo dla zaszczepionych i niezaszczepionych (bo jest ich po 50 % w Polsce).

Otrzymujesz 92 000 zgonów.

Podziel to na 365 dni w roku.

Wynik:

252 zgony dziennie.


Tyle zgonów z powodu udaru mózgu czy innego zawału serca będzie dziennie wśród zaszczepionych NIEZALEŻNIE od szczepionki.


Jest potencjał do budowania foliarskich teorii o morderczych szczepionkach?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »