NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Problem z nogami po szczepionce,
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2021r. 15:09  
Cytuj
polak z polski psychiatra byłby bezradny, dziś idąc z dzieckiem na spacer czekając na zielone światło na ul Staszica koło os. Ogrody stare baby czekając również na światło były chyba spóźnione bo przejechały na pasach rowerami nie było ścieżki + czerwone światło no i MASKI na twarzy spytałem kulturalnie czy Panie nie boją się jazdy po pasach na czerwonym świetle a boją wirusa bo widzę maseczki odpowiedziały " nic nie jechało a o maskach w telewizji mówią ze są bezpieczne" no i tak to wygląda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2021r. 15:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2021r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
dziś idąc z dzieckiem na spacer czekając na zielone światło na ul Staszica koło os. Ogrody stare baby czekając również na światło były chyba spóźnione bo przejechały na pasach rowerami nie było ścieżki + czerwone światło no i MASKI na twarzy spytałem kulturalnie czy Panie nie boją się jazdy po pasach na czerwonym świetle a boją wirusa bo widzę maseczki odpowiedziały " nic nie jechało a o maskach w telewizji mówią ze są bezpieczne" no i tak to wygląda


Na imię miały Monika, Bożena i Krysia. Ta trzecia - Krysia świetny kawał opowiedziała mi nim pomknęła z koleżankami w stronę Rozwadowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2021r. 15:23  
Cytuj
jak widać każdy jest "mądry" na swój sposób

chociaż nie

niektórzy po prostu są debilami

albo dzbanami foliarzami

albo proepidemikami

albo wszystkim po trochu


do wyboru
do koloru


tak więc:



piana z dzbanów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2021r. 15:26  
Cytuj
https://wydarzenia.interia.pl/news-wielka-brytania-liczba-zgonow-najwyzsza-od-niemal-pol-roku-m,nId,5468050#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Uk wszczepiony kraj bije rekordy śmiertelności od poł roku , to jak działa ta szczepionka ?? czy to bubel sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2021r. 16:41  
Cytuj
Angole mają pecha? Nie ma wielkiej różnicy miedzy RP a GB.
My 75 tys. Angole 133 tys.
Bycie liderem to zła opcja,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2021r. 17:27  
Cytuj
@art2deco

"Angole mają pecha? Nie ma wielkiej różnicy miedzy RP a GB."

Fakt.

U nich umarły 1954 osoby na milion mieszkańców.

W Polsce umarło ich więcej, bo 1995 osób na milion mieszkańców.



Jeśli dodatkowo weźmiemy pod uwagę fakt, że do GB wirus dotarł wcześniej to wygląda to jeszcze gorzej.



"Bycie liderem to zła opcja,,,"

Święte słowa.

Ale akurat w zgonach na milion mieszkańców Polska wyprzedza GB.





@heniek

"Uk wszczepiony kraj bije rekordy śmiertelności od poł roku , to jak działa ta szczepionka ??"

Mają 43,5 mln ludzi zaszczepionych.

I około 67 milionów ludzi.

Co daje 67 - 43,5 = 23,5 milionów niezaszczepionych.


"Uk wszczepiony kraj bije rekordy śmiertelności od poł roku , to jak działa ta szczepionka ??"

Nie wiem do końca co masz na myśli pisząc "rekord śmiertelności".

W UK rekord dziennych zgonów był 20 stycznia 2021. Zmarły wtedy 1824 osoby.

W ciągu ostatniego pół roku (marzec - sierpień) maksymalna dzienna liczba zgonów około 350.

W ostatnich tygodniach 209.

Tutaj o żadnych rekordach nie może być mowy.

Chyba, że inaczej definiujesz "rekord śmiertelności" (jak?).



Oczywiście możesz sobie wziąć przedział czasowy 2-3 tygodni i w tym przedziale czasowym zawsze będziesz miał jakiś "rekord", ale chyba nie o to chodzi?



I znowu pojawia się pytanie:

Ile z tych ostatnich ofiar COVIDa było zaszczepionych?

Jeśli nie podajesz tej informacji, to nie wiadomo czy liczba zgonów przemawia na korzyść szczepień czy przeciwko szczepieniom.


P.S.

"Nigdy tak masowo nie szczepiono podczas epidemii"

Dlaczego?





@PolakzPolski4 czyli mój przygłupi klon

"z tekstu wynika, że szczepionki nie chronią przed mutacjami wirusa

logiczne


pytałem o to podczas szczepienia, i dla mnie to żadna nowość"


Na którą mutację się zaszczepiłeś?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2021r. 21:26  
Cytuj
Ja Pfizerka wchłonęłam. Bezobjawowo na razie umiech

Masz jakieś objawy poza obserwowalnymi na forum?

PS.
CYTAT
Ale akurat w zgonach na milion mieszkańców Polska wyprzedza GB


U nas bida, kartki i wojna okrutna była a lecznictwo kopertowe to segregacja kastowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 6 Cze 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 03:24  
Cytuj
A czy ktos slyszal o grypie sezonowej ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 07:49  
Cytuj
U znajomej 67 latki powróciły problemy z nogami. Zapalenie stawów , i przyjmuje zastrzyki bo ciezko jej chodzic. Ostatnio takie problemy miala trzy lata przed szczepieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 08:22  
Cytuj
PolakzPolski20 pisałem ze ostatnio tak dużo zgonów w UK było pól roku teamu.

podałem ostatnio IFR liczony przez John P.A. Ioannidis jak wiadomo młodzi na ta chorobę nie umierają, jest tez sporo ozdrowieńców . Nie trzeba być alfa i omega żeby stwierdzić ze ta szczepionka jest słaba to tego dochodzą bardzo dużo NOP. Dla mnie osoby które szczepią swoje zdrowe dzieci są skrajnie nie odpowiedzialne , ale nagonka medialna trwa.

Paszport covidowy nadal istnieje chociaż wiadomo ze zaszczepieni nadal choruje i tez zarażają innych ....

Co do zgonów w PL jeśli doliczymy nadmiarowe zgony nie covid (ponad 70 000) prze teleporady i zamknięta służbę zdrowia to jesteśmy w top 10 na świecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
U znajomej 67 latki powróciły problemy z nogami. Zapalenie stawów , i przyjmuje zastrzyki bo ciezko jej chodzic. Ostatnio takie problemy miala trzy lata przed szczepieniem.


Gdzie ten kawał słyszałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 09:47  
Cytuj
Wszystko robicie na WŁASNĄ odpowiedzialność. Nikt wam nie da ubezpieczenia, nikt wam nie da odszkodowania. Podpisujecie klauzule, że sami bierzecie odpowiedzialność za przyjęcie tego preparatu do własnego organizmu. Preparat można przyjąć ale wyjąć go już się nie da.

Czy warto? Sami musicie sobie odpowiedzieć. Dane ze świata pokazują, że nie warto. Izrael ma teraz najwyższe wskaźniki zakażeń na świecie. Wyszczepieni w 80-90% dwoma dawkami, premier izraela apeluje o 3 dawkę, jednocześnie wskazuje, że osoby podwójnie zaszczepione są najbardziej narażone.

Wiecie dlaczego nie ma leków na covid? Bo gdyby taki się pojawił oficjalnie, nie można by było dopuścić warunkowo szczepionek na rynki europejskie. Dopóki interes szczepionkowy się nie nasyci dopóty nie dopuści się znanych już leków na covid do użytku masowego.

Przypominam jeszcze że nie ma nikt prawa w Polsce zakazać wam jazdy autobusem, pociągiem czy wejście do sklepu bez maski. Żaden ochroniarz, cieć, czy policjant nie ma prawa żądać od was paszportu covidowego. Ochrona nie ma prawa was wyrzucić z miejsca publicznego jakim jest np sklep, kościół, pociąg itd... Policja może wam dać co najwyżej mandat, którego nie przyjmujecie.

I tak żyje się w tym kartonowym państwie. Ale i tak nawet nie jest źle w porównaniu do innych zamordystycznych krajów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 10:40  
Cytuj
z tymi dawkami jest jak z alkoholem każdy organizm ma umiar każdy wypity kieliszek doprowadza do większego zatrucia organizmu a co dalej każdy wie, to samo z chemią w szczepionkach także pamiętajcie to co macie w sobie na 4 fale jest za słabe i czas na kolejne dawki i tak dalej i dalej i dalej....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 11:17  
Cytuj
@heniek

"pisałem ze ostatnio tak dużo zgonów w UK było pól roku teamu."

Ale pół roku temu, procent zaszczepionych był tam chyba bardzo niski, bo zaczęli szczepić na początku grudnia.

Moim zdaniem jest to raczej argument za tym, że w momencie kiedy mieli mało zaszczepionych, liczba zgonów była kilkukrotnie wyższa.




"Co do zgonów w PL jeśli doliczymy nadmiarowe zgony nie covid (ponad 70 000) prze teleporady i zamknięta służbę zdrowia"

Ale to nadal nie jest dowód na skuteczność/nieskuteczność szczepionek. Jest to natomiast dowód na nieudolność ekipy rządzącej.



@remont

"Nikt wam nie da ubezpieczenia, nikt wam nie da odszkodowania."

"Czy warto? Sami musicie sobie odpowiedzieć. Dane ze świata pokazują, że nie warto."


heniek wkleił ten link:

https://m.pch(...)czepien/

Wynika z niego, że 75% z prawie 450 milionów obywateli UE zaszczepiło się przynajmniej jeden raz.

75 % z 450 mln to 337 mln.

Na 337 000 000 osób, które przyjęły szczepionkę zmarło 20 000.

W Polsce na 38 000 000 osób na COVID/z pomocą COVIDa zmarło 75 000 ludzi.


Przyjmując skalę zgonów z Polski, na 337 mln ludzi na COVID zmarłoby 665 000 ludzi.

Czyli teoretycznie COVID jest 33 razy skuteczniejszy w zabijaniu niż szczepionka.



Teoretycznie, bo tak naprawdę nie wiemy ile osób chorowało na COVIDa. A szanse dla COVIDa są liczone dla CAŁEJ populacji Polski. A wiadomo, że jakaś grupa ludzi nigdy nie zaraziła się COVIDem. Co oznacza, że tak naprawdę szansa na zgon po COVIDzie jest jeszcze wyższa niż te 33x.


"Izrael ma teraz najwyższe wskaźniki zakażeń na świecie."

Pisałem już o tym, że paradoksalnie szczepienia mogą mieć wpływ na zwiększanie liczby przypadków zarażeń, bo ludziom się włącza nieśmiertelność i dochodzi do częstszych interakcji itp.

Część ludzi szczepi się tylko po to, żeby nie siedzieć w domu.

I wskaźnik zakażeń nie jest tutaj najważniejszy.

Dużo ważniejszy jest wskaźnik ZGONÓW.

A dokładniej: wskaźnik zgonów osób ZASZCZEPIONYCH.


Bo to ten wskaźnik w dużej mierze pokazuje czy szczepionki są skuteczne/nieskuteczne. Bo ludzie boją się nie tyle tego, że zachorują na COVID, tylko tego, że umrą na COVID.


Jaki procent osób zaszczepionych umiera na COVID?


"premier izraela apeluje o 3 dawkę, jednocześnie wskazuje, że osoby podwójnie zaszczepione są najbardziej narażone."

Jakiś link?

Dlaczego są najbardziej narażone? Ze względu na szczepionkę?


Czy może chodzi o to, że osoby najbardziej narażone były szczepione w pierwszej kolejności, ale nadal, ze względu na swój stan zdrowia, są najbardziej narażone?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 11:40  
Cytuj
Tu jest wypowiedz z Izraela:
https://twitt(...)08863005

Skutecznie blokują tanie leki jak Hydrochlorochina, Ivermectin, u nas Amantadyna itd...

Tanie stare bezpieczne leki.....

Z hcq i ivermectin zrobili ostatnio niebezpieczne leki ..... pierwszy ma 70 lat drugi 40 lat !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 11:44  
Cytuj
białe myszki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Tu jest wypowiedz z Izraela:
https://twitt(...)08863005

Skutecznie blokują tanie leki jak Hydrochlorochina, Ivermectin, u nas Amantadyna itd...

Tanie stare bezpieczne leki.....

Z hcq i ivermectin zrobili ostatnio niebezpieczne leki ..... pierwszy ma 70 lat drugi 40 lat !!!!!



astra zenka tzn Polio też młode nie było i zalegało w fabryce farmakologicznej latami zostało wykorzystane jako cudowny lek na kowid...no wlasnie gdzie jest astra zenka ?? czego już nią nie szczepią ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Tu jest wypowiedz z Izraela:
https://twitt(...)08863005

Skutecznie blokują tanie leki jak Hydrochlorochina, Ivermectin, u nas Amantadyna itd...

Tanie stare bezpieczne leki.....

Z hcq i ivermectin zrobili ostatnio niebezpieczne leki ..... pierwszy ma 70 lat drugi 40 lat !!!!!



astra zenka tzn Polio też młode nie było i zalegało w fabryce farmakologicznej latami zostało wykorzystane jako cudowny lek na kowid...no wlasnie gdzie jest astra zenka ?? czego już nią nie szczepią ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 12:47  
Cytuj
@heniek

Odnośnie wypowiedzi z Izraela:

https://twitt(...)08863005


Koleś twierdzi, że ci, którzy zaszczepili się dwukrotnie są bardziej narażeni na zachorowanie, bo mają wyj...e i wydaje im się, że nic im się nie stanie.

Tymczasem liczba przeciwciał spada + szczepionka może mieć niższą skuteczność przeciwko określonemu szczepowi wirusa (w tym wypadku DELTA).

I dlatego są bardziej narażeni niż niezaszczepiony, schorowany dziadek, który nie wychodzi z domu.


Już o tym pisaliśmy.



Pisałem też już wcześniej, że jeśli to będzie mutować, to trzeba będzie się szczepić raz w roku albo częściej.

Oczywiście, jeśli ktoś uważa, że szczepienia są ok.



"Tanie stare bezpieczne leki.....

Z hcq i ivermectin zrobili ostatnio niebezpieczne leki ..... pierwszy ma 70 lat drugi 40 lat !!!!!"


Dam Ci przykład heniek.

Paracetamol.

Dostępny od prawie 70 lat.


https://www.doz.p(...)zpieczny

"Objawy przedawkowania paracetamolu zaczynają się po około 4–5 godzinach od przyjęcia leku i są to początkowo nudności i wymioty. Następnie dołączają się bóle brzucha i tkliwość w okolicy prawego podżebrza, gdzie usytuowana jest wątroba. W drugiej dobie od zatrucia występują cechy uszkodzenia wątroby pod postacią żółtaczki i skazy krwotocznej, a w trzeciej dobie rozwija się niewydolność wątroby prowadząca do śpiączki, zaburzeń wielonarządowych i zgonu."


Czy to oznacza, że Paracetamol jest skrajnie niebezpieczny?



"Hydrochlorochina, Ivermectin, u nas Amantadyna"

"hcq i ivermectin"

Nie znam się na lekach, ale z ciekawości wrzuciłem w google: ivermectin.

Powiedz mi heniek jak działa ten lek? I co on ma wspólnego z leczeniem COVIDa?





Zarabianie na szczepionkach różni się czymś od zarabiania na lekach?

Szczepionka może być trochę droższa, ale leki można sprzedawać przez cały rok.

Babcie kupią.

Dla siebie i dla wnuków.

Babcie kochają leki i suplementy.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
@heniek



https://www.doz.p(...)zpieczny

"Objawy przedawkowania paracetamolu zaczynają się po około 4–5 godzinach od przyjęcia leku i są to początkowo nudności i wymioty. Następnie dołączają się bóle brzucha i tkliwość w okolicy prawego podżebrza, gdzie usytuowana jest wątroba. W drugiej dobie od zatrucia występują cechy uszkodzenia wątroby pod postacią żółtaczki i skazy krwotocznej, a w trzeciej dobie rozwija się niewydolność wątroby prowadząca do śpiączki, zaburzeń wielonarządowych i zgonu."


Czy to oznacza, że Paracetamol jest skrajnie niebezpieczny?





Uświadomię cię ze jeśli ktoś chce tanim sposobem skończyć swój żywioł właśnie łyka kilkanaście kilka dziesiąta tabletek paracetamolu przepija alkoholem i rano nie wstaje. Najwięcej prób samobójstw lekami na świeci to właśnie paracetamol.

Ivermectin ma bardzo mocne właściwości przeciw wirusowe
in vitro i in vivo:
tu masz artykuł in vitro
https://www.scien(...)20302011

a tu 63 badania ivermectin:

https://c19ivermectin.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 13:30  
Cytuj
dyskusje idiotów i proepidemików

obrodziło wami

ale ubaw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2021r. 22:15  
Cytuj
@przygłup z nikiem podobnym do mojego

"dyskusje idiotów i proepidemików"

Udzielasz się w tym temacie.

Do której grupy siebie zaliczyłeś?



P.S.

Zapomniałeś napisać o g...e, sr...u i PISie w temacie: Godzina W.

P.S. 2

Wiesz już na którą mutację się zaszczepiłeś?





@heniek

"Uświadomię cię ze jeśli ktoś chce tanim sposobem skończyć swój żywioł właśnie łyka kilkanaście kilka dziesiąta tabletek paracetamolu przepija alkoholem i rano nie wstaje."

Dzięki.

Czyli nie mogę już dawać dziecku leków do zabawy?


Heniek - napisałem Ci o Paracetamolu, po to, żeby Ci uświadomić, że większość leków jest jednocześnie BEZPIECZNA (czyli dopuszczona do użytku) i NIEBEZPIECZNA (czyli stanowi zagrożenie dla małych dzieci, samobójców i idiotów).


I mam wrażenie, że w przypadku "leków na COVID" lekarze mówią jedno, a ludzie "mądrzejsi" od lekarzy znają się lepiej.

Bo przecież przeczytali coś w necie.



"tu masz artykuł in vitro"

Informacje, które ja znalazłem dotyczą właśnie in vitro.

A od in vitro do in vivo długa droga.



"a tu 63 badania ivermectin:"

Klikam przypadkowo i wyskakują mi badania z 2017 czyli chyba nie COVID, coś co w tytule ma "quasi-experimental analysis", w kolejnym linku nie otwiera się link źródłowy.


Kolejny link:

Ivermectin zwiększa szanse NIE WYSTĄPIENIA objawów COVID-19.

Ale tutaj chyba chodzi o podawanie profilaktyczne i zmianę z 0.03 szansy na wystąpienie objawów na 0.006.

Ale czy to oznacza, że lek jest w stanie LECZYĆ ciężkie przypadki? Czy może oznacza, że masz mniejszą szansę na to, że stracisz węch?

Jakieś eksperymenty na myszach.

Jakieś eksperymenty, w których trudno mi zinterpretować wyniki, bo nie mam wystarczającej wiedzy.



"Ivermectin ma bardzo mocne właściwości przeciw wirusowe
in vitro i in vivo:"

Ponieważ odnoszę wrażenie, że siedzisz w temacie to może podrzucisz parę linków właśnie do eksperymentów IN VIVO.

Mogą być nawet z tego linka, który wklejałeś (mi tam trudno było znaleźć coś IN VIVO; a po wpisaniu w google też praktycznie nic nie ma).




Trump kiedyś powiedział, że środki dezynfekujące doskonale niszczą wirusa. I miał chłop rację.

I zastanawiał się czy nie dałoby się tego jakoś wykorzystać w leczeniu.



To, że Ivermectin wykazuje mocne właściwości przeciwwirusowe, nie oznacza jeszcze, że możesz tego bezpiecznie używać.

I to, że jest już wykorzystywany w leczeniu innych schorzeń nie oznacza, że może być używany bezpiecznie w przypadku COVIDa.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2021r. 06:37  
Cytuj
jak widzę

to była potężna defekacja


heniuś, humurab, redresik, anżej mieli biegania z mopami


klasycznie:

nie czytamy twoich zdań pierdzących
nie czytamy twoich pytań z dupy zalatujących kłamliwą mendą


piana z dzbanów!

***** proepidemików

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2021r. 08:32  
Cytuj
Tez w to nie wierzyłem ale lobby big pharma rządzi. Horban doradca premiera do COVID ma potężne dotacje od Gilead i innych big pharma firm tak samo jak 90 % profesorków którzy się wypowiadają w TV. Gilead to producent leku Remdesivir , ten sam lek na który polska wydala 120 mln PLN a unia 1 milliard euro!!! Na na podstawie badan , ale badan samego producenta.

Remdesvir okazał się bublem toksycznym który nie działa (koszt leczenia 1 osoby to 10K PLN).

Jedyny dziennikarz który się ty tematem za interesował to Pospieszalski, i szybko wyleciał z TV , a jego program warto rozmawiać został ściągnięty z ramówki.

W Polsce o Amantadynie się mówi od półtora roku , po roku czasu zaczęły się badania na które ponoć nie ma chętnych ??!! Lek kiedyś skuteczny na grypę a teraz skuteczny na parkinsona...

Wracając do ivermectin, to jest lek na pasożyty którego nie przedawkujesz, i jest bardzo bezpieczny, to samo dotyczy Hydrochlorochiny lek na malarie w Afryce to łykają jak cukierki...

Covid jak grype trzeba leczyć przy pierwszych objawach, jak ktoś czeka tydzień dwa kiedy wirus zajął płuca to już nie leczysz covid tylko skutki choroby. Pomysł co by było jak by się nie leczyło grypy i kazało ludziom czekać aż się pogorszy .... Tak było w przypadku covid.

Szczepionki sa w fazie eksperymentalnej (nadal) jakoś nikomu to nie przeszkadza żeby masowo szczepić , o ile można to zrozumieć dla grup ryzyka czyli 60 + , ale dzieci i młodzież to już jest kurestwo. Tak dla info podczas 2 letniej epidemi zmarło mniej dzieci na covid niż rocznie umiera na grypę..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2021r. 08:52  
Cytuj
tak tak

samozaorany dzbanku foliarzu drugi

internet to skarbnica wiedzy niezaprzeczalnej i nadrzędnej


piana z nowego dzbana!

PS

a jak tam z tymi norkami w Danii?
wirus wśród nich mutował?

PS 2

tak dla jaj ci przytakuję

jak nie czytam dzbana foliarza
tak i nie czytam nowego dzbanuszka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »