NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Problem z nogami po szczepionce,
Posty: 1523
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 16:51  
Cytuj
@art2deco

Myśl, jak już dodajesz coś swojego.

"Pozostałe 386 mln zaszczepionych nie umarło."

W USA nie ma nawet tylu ludzi.

To jest liczba podanych dawek szczepionek.

Ale ponad 183 000 000 ludzi nie umarło.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 16:51  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 17:03  
Cytuj
Komentarze pod pseudolekarzem moderowane a temat o tej rozmowie na forum zamknięty!

https://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=963288

Ciekawe o co chodzi?

Czy przy zamykaniu tematu nie należałoby podać przyczyny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1523
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 17:07  
Cytuj
@madras

"Ciekawe o co chodzi?"

O tytuł zapewne.

Takiej reklamy chyba nie potrzebują.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 17:10  
Cytuj
Przecież sami się tak reklamują wstawiając taki tytuł na jedynkę zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1523
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 18:12  
Cytuj
@madras

Temat jest kontrowersyjny, więc kliknięcia będą, ale nie można powiedzieć, że to jest oficjalne stanowisko Stalowego Miasta.

Jest to wywiad. Kontrowersyjny, ale jednak wywiad.

A Twój tytuł jednak chyba sugerował za dużo.


P.S.

W sumie to ja NIE WIEM dlaczego go zamknęli. To jest tylko moje zgadywanie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6810
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 18:26  
Cytuj
Oczywiście ze nie ma tylu amerykanów, ale po każdorazowym szczepieniu ktoś mógł umrzeć, teoretycznie możesz wiec umrzeć 2 razy cool girl Ilość szczepień wydaje się być bardzo ważna dla plaskoziemia, myślę ze wyszli na przeciw teorii.

Stanowisko portalu jest dobrze znane. Pamiętasz jak liczono poparcie polityczne w Stalowej na podstawie klikania na tym portalu? Komu nakapało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6810
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2021r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html

Dokładnie takie jest stanowisko agencji odpowiedzialnej za zdrowie w USA:

Co musisz wiedzieć
- Szczepionki COVID-19 są bezpieczne i skuteczne.
- Miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych otrzymały szczepionki przeciw COVID-19 pod najintensywniejszym monitorowaniem bezpieczeństwa w historii USA.
- CDC zaleca, aby wszyscy w wieku 12 lat i starsi zostali zaszczepieni tak szybko, jak to możliwe, aby pomóc chronić się przed COVID-19 i powiązanymi, potencjalnie poważnymi powikłaniami, które mogą wystąpić.
- CDC, Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) i inne agencje federalne monitorują bezpieczeństwo szczepionek COVID-19.
- Zdarzenia niepożądane opisane na tej stronie zostały zgłoszone do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki (VAERS).
VAERS przyjmuje zgłoszenia wszelkich zdarzeń niepożądanych po jakimkolwiek szczepieniu.
- Zgłoszenia do VAERS zdarzeń niepożądanych po szczepieniu, w tym zgonów, nie muszą koniecznie oznaczać, że szczepienie spowodowało problem zdrowotny.

W trosce o świadomość społeczną i przejrzystość, CDC dostarcza aktualne informacje na temat następujących poważnych, niepożądanych zdarzeń będących przedmiotem zainteresowania:

Anafilaksja po szczepieniu COVID-19 występuje rzadko i występuje u około 2 do 5 osób na milion zaszczepionych w Stanach Zjednoczonych. Po każdym szczepieniu mogą wystąpić ciężkie reakcje alergiczne, w tym anafilaksja. Jeśli tak się stanie, dostawcy szczepień mogą skutecznie i natychmiast zatrzymać reakcję. Dowiedz się więcej o szczepionkach COVID-19 i reakcjach alergicznych, w tym anafilaksji.

Zakrzepica z zespołem małopłytkowości (TTS) po szczepieniu Johnson & Johnson’s Janssen (J&J/Janssen) COVID-19 występuje rzadko. Do dnia 15 września 2021 r. w Stanach Zjednoczonych podano ponad 14,7 miliona dawek szczepionki J&J/Janssen COVID-19. CDC i FDA zidentyfikowały 47 potwierdzonych zgłoszeń osób, które otrzymały szczepionkę J&J/Janssen COVID-19, a później rozwinęły TTS. Szczególnie kobiety w wieku poniżej 50 lat powinny być świadome rzadkiego, ale zwiększonego ryzyka tego zdarzenia niepożądanego. Istnieją inne dostępne opcje szczepień przeciwko COVID-19, dla których nie zaobserwowano tego ryzyka. Dowiedz się więcej o szczepionce J&J/Janssen COVID-19 i TTS.
Do tej pory dwa potwierdzone przypadki TTS po szczepieniu mRNA COVID-19 (Moderna) zostały zgłoszone do VAERS po ponad 367 milionach dawek szczepionek mRNA COVID-19 podanych w Stanach Zjednoczonych. Na podstawie dostępnych danych nie ma zwiększonego ryzyka wystąpienia TTS po szczepieniu mRNA COVID-19.

CDC i FDA monitorują raporty dotyczące zespołu Guillain-Barré (GBS) u osób, które otrzymały szczepionkę J&J/Janssen COVID-19. GBS to rzadkie zaburzenie, w którym układ odpornościowy organizmu uszkadza komórki nerwowe, powodując osłabienie mięśni, a czasem paraliż. Większość ludzi w pełni wraca do zdrowia po GBS, ale niektórzy mają trwałe uszkodzenie nerwów. Po ponad 14,7 milionach podanych dawek szczepionki J&J/Janssen COVID-19 pojawiło się około 201 wstępnych zgłoszeń GBS zidentyfikowanych w VAERS do dnia 15 września 2021 r. Przypadki te zostały w dużej mierze zgłoszone około 2 tygodnie po szczepieniu i dotyczyły głównie mężczyzn. wiele 50 lat i starszych. CDC będzie nadal monitorować i oceniać doniesienia o GBS występujących po szczepieniu COVID-19 i udostępniać więcej informacji, gdy będą one dostępne.

Zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia po szczepieniu COVID-19 występują rzadko. Do 15 września 2021 r. VAERS otrzymał 1491 zgłoszeń o zapaleniu mięśnia sercowego lub osierdzia wśród osób w wieku 30 lat i młodszych, które otrzymały szczepionkę COVID-19. Większość przypadków odnotowano po szczepieniu mRNA COVID-19 (Pfizer-BioNTech lub Moderna), szczególnie u nastolatków płci męskiej i młodych dorosłych. Dzięki obserwacji, w tym przeglądom dokumentacji medycznej, CDC i FDA potwierdziły 890 zgłoszeń zapalenia mięśnia sercowego lub zapalenia osierdzia. CDC i jej partnerzy badają te raporty, aby ocenić, czy istnieje związek ze szczepieniem COVID-19. Dowiedz się więcej o szczepionkach COVID-19 i zapaleniu mięśnia sercowego.

Doniesienia o zgonach po szczepieniu COVID-19 są rzadkie. Od 14 grudnia 2020 r. do 20 września 2021 r. w Stanach Zjednoczonych podano ponad 386 milionów dawek szczepionek na COVID-19. W tym czasie firma VAERS otrzymała 7899 zgłoszeń zgonów (0,0020%) wśród osób, które otrzymały COVID-19. szczepionka. FDA wymaga, aby pracownicy służby zdrowia zgłaszali do VAERS wszelkie zgony po szczepieniu COVID-19, nawet jeśli nie jest jasne, czy przyczyną była szczepionka. Zgłoszenia do VAERS zdarzeń niepożądanych po szczepieniu, w tym zgonów, nie muszą koniecznie oznaczać, że szczepienie spowodowało problem zdrowotny. Przegląd dostępnych informacji klinicznych, w tym aktów zgonu, sekcji zwłok i dokumentacji medycznej, nie ustalił związku przyczynowego ze szczepionkami COVID-19. Jednak ostatnie doniesienia wskazują na prawdopodobny związek przyczynowy między szczepionką J&J/Janssen COVID-19 a TTS, rzadkim i poważnym zdarzeniem niepożądanym – zakrzepami krwi z niską liczbą płytek krwi – które spowodowało zgony

Z raportu wynika ze szczepionka J&J to jedyna szczepionka która spowodowała niewielką ale możliwą do skorelowania ze szczepieniem ilość zgonów.
Z raportu wynika ze każda osoba która była zaszczepiona i zmarła jest policzona, raport stwierdza wyraźnie ze "nieskuteczność szczepionki u chorych pacjentów" lub "śmiertelność z powodu reakcji na szczepionkę" u chorych na COVID-19 nie zostały potwierdzone (z wyjątkiem zakrzepicy J&J o czym informowano we wszystkich mediach na okrągło).
Co więcej, Stanach Zjednoczonych podano ponad 386 milionów dawek szczepionek na COVID-19. W tym czasie niezależna od CDC firma VAERS otrzymała 7899 zgłoszeń zgonów osób które umarły będąc zaszczepionymi. Pozostałe 386 mln zaszczepionych nie umarło.

To jest cały wydźwięk tego raportu cool girl dosyć niemiły dla J&J. Olbrzymia większość użytej szczepionki to Pfizer, co bardzo dobrze świadczy o podjętej uczciwie decyzji w/s która szczepionka w fazie badan klinicznych dawała lepsze wyniki, życie to potwierdziło.Informacyjnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2021r. 01:20  
Cytuj
Powikłania - ile ich jest? jakie wyjdą dopiero na jaw? itd, żaden raport oficjalnie tego nie poda teraz, to wyjdzie za rok, dwa może za kilka lat. Do tego czasu możemy się bujać na niepełnych danych. Osobiście znam 2 przypadki zgonu po tym G... jeden na pewno nie zgłoszony mimo że pacjentka zmarła po 3 dniach.
Po za tym ilość zgłaszanych faktycznych powikłań będzie zaniżona. lekarze niechętnie zgłaszają NOPy nawet śmierci nie są zgłaszane jako nop. Dopiero rodzina na siłę musi udowadniać że było to po szczepieniu.

- Faktem jest, że nadal mamy produkt niepełny, nie w pełni zbadany i nie znamy wszystkich skutków ubocznych o czym sami producenci mówią. Jest to produkt warunkowo dostępny ze względu na brak innych metod leczenia (leki) można się domyślać dlaczego leki typu amantadyna czy inne nie są sprawnie badana i wdrażane..

- Rozumiem kogoś, kto przyjął to w dobrej wierze i nie chętnie chce przyznać się, że może jednak nie warto było, lub może jednak mieć to jakieś negatywne skutki uboczne a tym bardziej bronić swojej decyzji.

Ilość kłamstw, manipulacji, wciskania ludziom kitu sięga już zenitu. Co wam obiecywali na początku? zamykamy tylko na dwa tygodnie, ostatnia prosta, wrócicie do normalności, a teraz ta normalność niby wróci po 3, 4 dawce...

Izrael pokazuje, że skuteczność szczepionek jest znikoma, łagodniej przejdziecie covida? a kto tak powiedział? jakie badanie? czas pokazał, że to było kolejne kłamstwo. na rok dawali wam certyfikaty, a tu kolejne mutacje, kolejne dawki, boostery już certyfkat będzie na 6 miesięcy a mimo szczepień i tak testy i tak maski i tak paszporty... To już nie jest walka z pandemią, a z ludźmi o utrzymanie pandemii. A przy tym wałki na grube miliony, łapówki, łamanie prawa, i nadmiarowe zgony. Brak leczenia ludzi naprawdę chorych, czekających na zabiegi... jeśli ktoś tego nie widzi ten jest debilem mlotek No i maski i ich skuteczność .. czas pokazał, że żadna skuteczność grypa covid i tak robiła co chciała. Śmiem twierdzić, że ludzie jeszcze gorzej znosili wirusa w tych maskach wdychając syf zamiast powietrza. Pandemia głupoty nadal trwa. Po 3 dawkach jadąc np do USA musisz zrobić testy nosić maskę i przejść na kwarantanne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2776
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2021r. 07:23  
Cytuj
Rząd zachęca do szczepień tym,że jak będą komplikacje,dostaniemy odszkodowanie.good
Teoria.zdegustowany
Szczepionki trzeba :"gdzieś upchnąć",tak więc wymyślili trzecią dawkę.ok
Będzie czwarta,piąta...scianasciana

Ciekawe,na jakiej kolejnej chorobie, koncerny będą trzepać kasę?

https://demot(...)sze-zyja

Lepiej usiąść w barze i myśleć o Bogu,niż siedzieć w kościele i myśleć o kieliszku wódki .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 13 Sie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2021r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Rząd zachęca do szczepień tym,że jak będą komplikacje,dostaniemy odszkodowanie.good
Teoria.zdegustowany
Szczepionki trzeba :"gdzieś upchnąć",tak więc wymyślili trzecią dawkę.ok
Będzie czwarta,piąta...scianasciana

Ciekawe,na jakiej kolejnej chorobie, koncerny będą trzepać kasę?
Wpadli na dobry plan czepania kasy wiec mozna zakładac ze beda kolejne pandemiesmiech2 a plan jest prosty bierzemy jakiegos wirusa grypy których jest mnóstwo wmawiamy ludziom ze jest niesamowicie smiertelny,w mediach puszczamy tylko jeden przekaz,wynajmujemy expertów którzy mówia to co chcemy i wymyslaja jakies dziwne teorie typu nie wolno wchodzic do lasu swierze powietrze szkodzi itp,zamykamy ludziom dostep do leczenia zeby spotęgować ilosc zgonów ,pedzamy panike i strach zdieciami trumn i trupów i wkoncu zanajdujemy rozwiazanie w postaci preparatu i juz tylko sprzedajemy sprzedajemy i sprzedajemysmiech2 Przy okazji oczywiscie ustawiamy ludzi tak zeby byli bardziej posłuszni i lepiej przyjmowali kolejne pandemie.
Polecam poczytac sobie o pandemi swinskiej grypy w 2009r tak jakby próbie generalnej tego co jest teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »