NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Monitoring GPS,
Posty: 20
Dołączył: 24 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2021r. 19:09  
Cytuj
Uważacie że monitoring GPS warto zainstalować w samochodzie? Ktoś z Was ma i może powiedzieć jak to działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2021r. 19:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2021r. 15:17  
Cytuj
Kogo chcesz śledzić, żonę czy dziecko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Sie 2021r. 15:30  
Cytuj
dodatkowy bajer mam warto, zawsze dodatkowe zabezpieczenie jakby auto zaje%%%%%li

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2021r. 12:26  
Cytuj
sygnał z takiego bajera łatwo zakłócić więc to rzeczywiście jest bajer i zabezpieczenie słabe. Są miejsca gdzie sygnał z GPS jest niewykrywalny i tam często są dziuple.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2021r. 16:15  
Cytuj
To bajer. Mam to w standardzie. Aplikacja pokazuje gdzie jest auto. Czy to zabezpiecza przed kradzieżą? Wątpię. Akurat ten mój samochód należy do najpopularniejszych wśród złodziei.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Lis 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2021r. 15:05  
Cytuj
U mnie w pracy mamy truckonline Monitoring GPS. Fajna sprawa szef widzi gdzie przedstawiciele handlowi jeżdżą w trakcie pracy - oczywiście. Czy załatwiają swoje prywatne rzeczy czy jednak są u klienta. Od razu widać jak spala auto, jak szybko jeżdżą. Dzięki temu monitoringowi udało się odzyskać auto ponieważ jeden samochód naszej firmy skradziono. Ale złodzieje nie wiedzieli że mamy taki monitoring umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2021r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
U mnie w pracy mamy truckonline Monitoring GPS. Fajna sprawa szef widzi gdzie przedstawiciele handlowi jeżdżą w trakcie pracy - oczywiście. Czy załatwiają swoje prywatne rzeczy czy jednak są u klienta. Od razu widać jak spala auto, jak szybko jeżdżą. Dzięki temu monitoringowi udało się odzyskać auto ponieważ jeden samochód naszej firmy skradziono. Ale złodzieje nie wiedzieli że mamy taki monitoring umiech


To amatorzy bo każdy złodziej wie że firmowe auto ma gps i pierwsze co robią to szukają nadajnika albo włączają system zagłuszający.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »