NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 77 78 79 80 81 82 83 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 17:06  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 17:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 17:18  
Cytuj
Na dzisiaj to Niemce się "pożytecznie pomyliły" a dyżurni pożyteczni chcieli na tym troszkę pojeździć. Nie ma przypadków, pamiętacie?

Rtęci niet zaklopotany szczególnie w stężeniu poza skalą umiech

PS
Zieloni dostali prezent na swoje 5 minut po ciężkim gazowym KO i trzecim liczeniu na deskach. W USA jest podobna sytuacja, Demokraci wysłali FBI by napadło dom Trumpa w poszukiwaniu "ścisłe tajnych" dokumentów. Teraz przez rok będą dywagacje czy je znaleźli i czy Putin za nie zapłacił. Sytuacja jednak podrażniła Amerykanów którzy odczuli na własnej skórze co to znaczy żyć w Republice Bananowej ( albo w Republice Radzieckiej ) pod światłym przywództwem postępu i demokracji globalistów.

I Trumpowi znowu urosło poparcie good Przegrzali

Wszystko już było,,, w Odrze.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 17:18  
Cytuj
Stolec, tchórzliwa szmato. Nie było mnie? smiech2

Jesteś bohaterem w necie i zerem w świecie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 17:37  
Cytuj
Nie wywołuj Andrzeju wilka z lasu, bo nie wiesz z którego ego Bolka zostaniesz zaatakowany, a jeśli się mylę i faktycznie jest ich kilku ? dziury po widłach długo się goją cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 18:41  
Cytuj
Opasie herbu obsrane gacie, miałeś miejsce i czas żeby udowodnić swoją odwagę. Teraz to już nie wiem co próbujesz pokazać...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
Nie wywołuj Andrzeju wilka z lasu, bo nie wiesz z którego ego Bolka zostaniesz zaatakowany, a jeśli się mylę i faktycznie jest ich kilku ? dziury po widłach długo się goją cool



Dziadku, opas ma wielu do polerki berła. Czy jesteś absolutnie pewny, że i ciebie dopuszczą do tej czynności?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Opasie herbu obsrane gacie, miałeś miejsce i czas żeby udowodnić swoją odwagę. Teraz to już nie wiem co próbujesz pokazać...umiech


Ja nic nie potrzebuje pokazywać. Skąd taki pomysł? Wypisujesz głupoty bo spękałeś. Chce tylko dać ci drugą szanse. To jak pomocna dłoń. Możesz nadal kłamać i kompromitować się lub możemy się spotkać i pogadać jak dorośli ludzie. Wybór należy do ciebie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 19:28  
Cytuj
Opasie herbu obsrane gacie, dostałeś szansę , z której nie skorzystałeś. Drugiej nie dostaniesz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 19:38  
Cytuj
Znowu targacie się po szczekach. Na zdrowie! Ale fotkę z polemiki na błoniach to zamieścicie, co?


Tak przy okazji to się znowu podzielę. Z 10 Republikanów z nazwy tylko (tzw. RINO) którzy głosowali za usunięciem Trumpa z Owalnego Pokoju już 8 gryzie piach. Nie zostali ponownie wybrani do Kongresu. Republikańscy kontr kandydaci wspierani przez Trumpa,,, wygrali z nimi.

Och życie,,,, żeby Polacy byli tak pamiętliwi kto zagłosował na Trzaskajacego-Rabieja

good sciana placze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Opasie herbu obsrane gacie, dostałeś szansę , z której nie skorzystałeś. Drugiej nie dostaniesz...umiech


I wzajemnie, tchórzliwa szmato. Tylko nie pisz znowu żadnego donosu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
Znowu targacie się po szczekach. Na zdrowie! Ale fotkę z polemiki na błoniach to zamieścicie, co?


Tak przy okazji to się znowu podzielę. Z 10 Republikanów z nazwy tylko (tzw. RINO) którzy głosowali za usunięciem Trumpa z Owalnego Pokoju już 8 gryzie piach. Nie zostali ponownie wybrani do Kongresu. Republikańscy kontr kandydaci wspierani przez Trumpa,,, wygrali z nimi.

Och życie,,,, żeby Polacy byli tak pamiętliwi kto zagłosował na Trzaskajacego-Rabieja

good sciana placze umiech



Fotki nie będzie bo tchórzliwa szmata spękała, ale to już wiesz.

Może się okazać, że jak w zimie ludziom dupa zmarznie i pensja wystarczy tylko na czynsz to zaczną rozliczać nie tylko rząd ale także ich wyborców. Dobrze, że bezpiecznie ze stolcem w jednej osobie siedzisz daleko od „kotła”

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Rtęci niet zaklopotany szczególnie w stężeniu poza skalą umiech



Aha, czyli pisowska szmato problemu nie ma. Ok. Uf. Odra bezpieczna.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Na dzisiaj to Niemce się "pożytecznie pomyliły" a dyżurni pożyteczni chcieli na tym troszkę pojeździć. Nie ma przypadków, pamiętacie?

Rtęci niet zaklopotany szczególnie w stężeniu poza skalą umiech


Madziu rtęci nie będzie bo jest nierozpuszczalna w wodzie umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 21:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sie 2022r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Znowu targacie się po szczekach. Na zdrowie! Ale fotkę z polemiki na błoniach to zamieścicie, co?


Tak przy okazji to się znowu podzielę. Z 10 Republikanów z nazwy tylko (tzw. RINO) którzy głosowali za usunięciem Trumpa z Owalnego Pokoju już 8 gryzie piach. Nie zostali ponownie wybrani do Kongresu. Republikańscy kontr kandydaci wspierani przez Trumpa,,, wygrali z nimi.

Och życie,,,, żeby Polacy byli tak pamiętliwi kto zagłosował na Trzaskajacego-Rabieja

good sciana placze umiech



Fotki nie będzie bo tchórzliwa szmata spękała, ale to już wiesz.



Ja tu czytałam ze niepachnąco spękałeś w realu, ale co mnie to gdy jedna fotka wysłana na PW warta 1000 fejków POKO cool girl ok

PS.
Tak tylko przy okazji, Niemiec bąkał cos pod nosem ze skali zabrakło ale w teście który użyto. Użyto wiec niewłaściwego testu ku pomocy Pani Eli.

I gdzie ta niemiecka dokładność cool girl
https://www.rp.pl/polityka/art1097771-sady-przez-rok-nie-zrobia-nic-slawomir-neumann-nagrany-tvp-ujawnia-tasmy

Pomoc i wsparcie cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4898
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 06:03  
Cytuj
Bolek 1313
Ta pani to pan Grodzki?co
Mam nadzieję że to fotomontaż,ale i tak prawie się porzygałem.:szok:
Miej litość-ja na kacu, a tu taki widok...mlotek

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 08:09  
Cytuj
No i widzisz, nigga, jak się kończy wchodzenie do Odry skażonej brakiem praworządności...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 08:11  
Cytuj
CYTAT


I wzajemnie, tchórzliwa szmato. Tylko nie pisz znowu żadnego donosu.



Opasie herbu obsrane gacie, dostałeś szansę konfrontacji w cztery oczy. Nie skorzystałeś i dalej nie wiem czego jeszcze oczekujesz?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 08:14  
Cytuj
CYTAT


Fotki nie będzie bo tchórzliwa szmata spękała, ale to już wiesz.

Może się okazać, że jak w zimie ludziom dupa zmarznie i pensja wystarczy tylko na czynsz to zaczną rozliczać nie tylko rząd ale także ich wyborców. Dobrze, że bezpiecznie ze stolcem w jednej osobie siedzisz daleko od „kotła”


Opasie herbu obsrane gacie a wiesz już ile to jest sporo później?umiech


Jak ludziom dupa zmarznie opasie, to być może wasza centrala będzie tryumfować. Jak nie to nie , i nie pomoże zaklinanie rzeczywistości ani nawet zatrucie Odry przez pisowskich siepaczy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rtęci niet zaklopotany szczególnie w stężeniu poza skalą umiech



Aha, czyli pisowska szmato problemu nie ma. Ok. Uf. Odra bezpieczna.



Ujowozrobiony, zakładam że obejrzałeś wczoraj reportaż po Faktach TVN o skażeniu Odry. Nawet ja obejrzałem , chociaż nie ukrywam że było ciężko. Staram się trzymać z daleka od ordynarnej propagandy , i dlatego omijam szerokim łukiem zarówno TVN jak i TVP. Ale wczoraj zrobiłem wyjątek i obejrzałem prawie cały program. Jedyną osobą która powiedziała coś rzeczowego był jakiś doktor inżynier zajmujący się naukowo tematem ( nazwiska nie pamiętam). Stwierdził, jak pewnie pamiętasz że nie przesądzając ostatecznie istnieje możliwość, że ryby w Odrze padły bo się po prostu udusiły. Mówił o wysokiej temperaturze wody i powietrza, braku opadów i przede wszystkim rekordowo niskim stanie rzeki. Dopóki nie będzie jakichś konkretnych informacji, może warto się wstrzymać z idiotycznym pomysłem uczynienia " katastrofy ekologicznej" przyczynkiem do walki politycznej. Komentarze wędkarzy, czy ludzi ze straży rybackiej wnoszą do sprawy niewiele zgoła nic. Może rzeczywiście za sprawę odpowiada ta firma, której nerwowo się rozglądający prezes, zaprzeczał tym przypuszczeniom. Nie wiem, nie rozstrzygam , czas pokaże. Wiem, że chyży rój się wygłupił z tą rtęcią i pociągnął za sobą was wszystkich, swoich cyngli...umiech


Poza tym po katastrofie CASY w Mierosławcu, a później po rozbiciu się Tupolewa pod Smoleńskiem ówczesny premier nikogo nie odwołał. Żaden człowiek nie został przez władzę obarczony odpowiedzialnością chociażby polityczną. Czyli nic się nie stało, jak to zwykłe było u Tuska. Tymczasem śnięte ryby, mają spowodować dymisję najlepiej całego rządu. Zważ proporcje, ujowozrobiony. Nawet biorąc pod uwagę waszą pracę dla centrali POKO-muny...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


I wzajemnie, tchórzliwa szmato. Tylko nie pisz znowu żadnego donosu.



Opasie herbu obsrane gacie, dostałeś szansę konfrontacji w cztery oczy. Nie skorzystałeś i dalej nie wiem czego jeszcze oczekujesz?umiech


od ciebie szmaciarzu już niczego, bo niby czego można spodziewać się po zerze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 13:04  
Cytuj
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/wieloletnia-przyjaci%C3%B3%C5%82ka-rodziny-kaczy%C5%84skich-znalaz%C5%82a-si%C4%99-w-klubie-milioner%C3%B3w-tyle-zarobi%C5%82a-janina-goss/ar-AA10I8Rb?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=8d1ad910755f47f080890954e9a3da83&fromMaestro=true

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 13:31  
Cytuj
CYTAT


od ciebie szmaciarzu już niczego, bo niby czego można spodziewać się po zerze.


Opasie herbu obsrane gacie, pies trącał ciebie i całą waszą menażerię bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 16:43  
Cytuj
Nie pozostaje nic innego jak zerwać kontakty z ludźmi zamożnymi Mareczku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sie 2022r. 17:23  
Cytuj
CYTAT

Może się okazać, że jak w zimie ludziom dupa zmarznie i pensja wystarczy tylko na czynsz to zaczną rozliczać nie tylko rząd ale także ich wyborców.


Ja się nie martwię Anżej. Przeżuwaj strachy samodzielnie, zmarznięte zadki na sytym Zachodzie spowodują niezadowolenie mniej zamożnej części społeczeństwa, bez której globaliści nie utrzymają się przy władzy. Takie doświadczenie że żyjesz żeby pracować na zapłatę za energie może doprowadzić do niesamowitych zmian świadomościowych wśród Ciemnego Ludu najemnego. Który w końcu poczuje ile jest wart czas jego życia. Elitysci modernizmu zawsze powtarzali ze dźwigają odpowiedzialność za dobrostan Świata na swoich barkach ale na swoich warunkach. Taaa chyba na swoich barkach, bo ze na ich warunkach to prawda umiech

Obrazek



Te bajeczki zatroskania o wykluczonych energetycznie i genderowo, o praworządności, o wartościach europejskich i głodzeniu nieposłusznych rządów i cały ten liberalny robta co chceta BS,, usłyszy idi w uja ok

Czym mają do siebie przekonać zmarznięte lemingi? Ze trzeba zwalczać Fjutina, marksizm, LPG+, BLM, WOKE i zamordyzm? good dobre sobie

Uspokój się panikarzu,,, zadek ci nie zmarznie bo globaliści nigdy świadomie władzy nie przekażą na czas gdy Trump właśnie wraca do władzy z większością w SN, w Senacie i w Kongresie. Nawet Bergoglio mają, są na przedostatnim zakręcie. Trzęsienie Ziemi powiadam Wam było przygotowywane.

Spodziewaj się cudów,,, albo sprawiedliwy Bóg albo pyszni bogowie. cool girl



Europejskie zimne zadki będą dla nich wypełnieniem wizji Dantego umiech


Obrazek
Z tego miejsca powrotu nie ma,,,


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 77 78 79 80 81 82 83 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »