NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 74 75 76 77 78 79 80 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sie 2022r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Hans mówił ze węgiel trzeba kaput, atom trzeba kaput. Tylko Zielony gaziorek od Fjutina przez gazrurkę z Niemiec albo niemiecka technologia fotowoltaiczna.

PS.
Ty naprawdę nie przyjmujesz do wiadomości co zrobił Pakt Berlin-Moskwa i na czyj koszt nie wiem zaklopotany zarumieniony sciana 3m sie

Sztab bezpartyjnych wolnościowców jest propagandowo bardziej ostrożny i oddelegował Roberta.



smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Co zrobił pakt to widać gołym okiem, na czyj koszt oczywiście też. Niemiaszki powinni podziękować swoim rządzącym. Już dawno niemiaszki nie byli tak głęboko w **pie umiech

Propaganda art2deko jak u Kurskiego umiech


Dzięki za pochwale level pro. Musisz przyznać empirycznie ze ze mną nie jest łatwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2022r. 18:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2022r. 23:58  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sie 2022r. 17:36  
Cytuj

Obrazek
Lubię TVN



PS.
Owsiak naucza samodzielnie myślących:

To nie jest skecz, który ma atakować jedną ze stron politycznych. To ma być przekaz dla całej klasy politycznej, że jesteśmy podzieleni jako ludzie – bredzili członkowie kabaretu Neo-Nówka podczas spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych w czasie tegorocznej edycji róbta co chceta.


Tak źle Totalnym jeszcze nie rokowało, Palikot to oszołom, Janusz, Grześ i Marcin okazali się ruskimi onucami, plucie na Polaków nie wywołuje powszechnego szczerzenia kłów a efekt zakompleksienia i podwijania ogona uwiądł jak aura Donka nie wiem Bajki owczarków o nadrzędności liberalnych wartości wykreowanych w polit-poprawnych mediach okazały się kupą hipokryzji i narzędziem do okradania słabszych. Powiadam Wam, jest źle ale będzie jeszcze gorzej gdy Kitajce wezmą się za łby z Amerykanami i trzeba się będzie wyraźnie opowiedzieć po którejś ze stron.
Przesłanie tego skeczu jest proste kłamie autor: nie dajmy się podzielić. Bo wszyscy ***** ***



Nie dajmy się podzielic. Wszyscy lubimy TVN cool girl


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2022r. 18:19  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2022r. 18:52  
Cytuj
Wszystko to jest śmieszne, ludzie z nawisem gotówki rozkręcili hossę deweloperów i inflacje w nieruchomościach. Teraz gdy widać ze mieszkania zostały przepłacone a kredyty zrobiły inwestycje kiepsko opłacalną bez drastycznego wzrostu czynszu żeby zarobić, to dajemy im wakacje kredytowe.
Może tylko tym co mają jedno czy dwa mieszkania dla dzieci.

To będzie przepiękna zagrywka gdy okaże się ( bo już słychać ujadania folksdojczy i sowieciarzy ) ze Polsce nie wolno zrezygnować z KPO bo to źle dla gospodarki cool girl
No tak, nie tylko ze nie wolno ale i guano dostaniemy a podatki już są.

Czy można niżej upaść i śmieszniej ujadać na budowę CPK w Polsce zamiast w Berlinie? umiech

Można,,, pokoczekajcie. Coraz bardziej zabytkowe Konstytutki wyciągają z demobilu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sie 2022r. 10:16  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2022r. 16:09  
Cytuj
Bolo, jest niedziela, idz do kościoła,przy okazji może usłyszysz coś ku chwale prezesa a nie zapierdalasz z trzech kont gorzej niż na tygodniu, wiem taka praca ale miej coś od życia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sie 2022r. 16:22  
Cytuj
Sam nie wiem, dziadku. To że wasza menażeria pracuje w takim systemie ( po trzy konta i czterobrygadówka ) , nie oznacza, że każdy jest tak samo zaganiany...umiech


Może kiedy wy klepiecie posty w służbie praworządności, ktoś inny klepie wasze stare...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2022r. 22:01  
Cytuj
Ja pracuje na dwie roboty bo muszę na Was zarobić ale dla swojej starej mam eszcze dużo czasu, póki co to tylko Ciebie widzę na przynajmniej trzech kontach , głosy liczycie razy trzy więc uważaj bo wasze stare po trzech na raz mogą klepać potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2022r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Sam nie wiem, dziadku. To że wasza menażeria pracuje w takim systemie ( po trzy konta i czterobrygadówka ) , nie oznacza, że każdy jest tak samo zaganiany...umiech


Może kiedy wy klepiecie posty w służbie praworządności, ktoś inny klepie wasze stare...umiech




Powiedział ten co jest na forum od około 15 lat, pisze dziennie po kilka postów umiech podobno dla zabawy smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2022r. 07:00  
Cytuj
CYTAT
Ja pracuje na dwie roboty bo muszę na Was zarobić ale dla swojej starej mam eszcze dużo czasu, póki co to tylko Ciebie widzę na przynajmniej trzech kontach , głosy liczycie razy trzy więc uważaj bo wasze stare po trzech na raz mogą klepać potluczony



Jeżeli widzisz mnie na trzech kontach dziadku, to musisz wybrać się do lekarza. Na początek do takiego od oczu....umiech


Ty robisz na dwie roboty, klepiesz posty w służbie praworządności, a twoja stara być może marzy o tym, żeby ją ktoś konkretnie wygrzmocił...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2022r. 07:04  
Cytuj
CYTAT

Powiedział ten co jest na forum od około 15 lat, pisze dziennie po kilka postów umiech podobno dla zabawy smiech2


Uderz w stół, a nożyce się odezwą...umiech


Stado hien w służbie praworządności. Jakie to urocze...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2022r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja pracuje na dwie roboty bo muszę na Was zarobić ale dla swojej starej mam eszcze dużo czasu, póki co to tylko Ciebie widzę na przynajmniej trzech kontach , głosy liczycie razy trzy więc uważaj bo wasze stare po trzech na raz mogą klepać potluczony



Jeżeli widzisz mnie na trzech kontach dziadku, to musisz wybrać się do lekarza. Na początek do takiego od oczu....umiech


Ty robisz na dwie roboty, klepiesz posty w służbie praworządności, a twoja stara być może marzy o tym, żeby ją ktoś konkretnie wygrzmocił...umiech

Co tam bolku moje 300 postów w 13 lat w ttm ani jedneo o ktory mnie posadzasz, do twoich kilkunastu tysięcy w parę lat, ale jak to placek powiedzial czarne jest białe czy jakoś tak,
Przyjamniej na trzech, nie możliwe żeby w jednym miejscu skumulowało się trzech tak zrytych na punkcie prezesa beretów
Jest jeszcze jedna opcja , ta z drugiego konta to twoja starauśmiech
To by tłumaczyło jedną słuszną linie władzy i poglądów oraz braki w wygrzmoceniu good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2022r. 11:17  
Cytuj
Toczyłem tu boje z waszą menażerią , dziadku, kiedy figlarz Banan był jeszcze moderatorem. Może to ty powinieneś mnie tytułować weteranem. W końcu jak to stwierdził twój sztabowy kolega bobek, jestem już tu piętnaście lat...umiech

W każdym razie pamiętajcie bojownicy walki o praworządność ( cała wasza ekipa) , że w przerwie między recytuwaniem Konstytucji i polerką berła opasa, warto jeszcze zająć się własną starą. No chyba że polerka berła i mokre sny o powrocie Tuska są dla ciebie ( was) bardziej ekscytujące...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2022r. 19:01  
Cytuj
I cały twój pseudo bój jak krew w piach.

Bolec podobno widziano cię jak chrust w zabierasz na błoniach, klniesz na Donalda pod nosem i wypatrujesz opozycji.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sie 2022r. 20:41  
Cytuj
Chrust to luksus, gangi szczawiowo mirabelkowe się organizują.

https://www.marketwatch.com/story/inflation-is-spiking-around-the-globe-not-just-in-the-united-states-11659639989?mod=mw_quote_news


Spekulanci cos wymyślą żeby nakręcać spirale:
https://www.macrotrends.net/1369/crude-oil-price-history-chart

Słodziłeś dzisiaj herbatę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2022r. 20:42  
Cytuj
Kiedyś nawet zaprosiłem opasa na te Błonia, ale zapaskudził kalesony a nie przyszedł...umiech

Obawiam się, regresie, że to wasza działaność na tym forum jest bezproduktywna. Centrala POKO-muny chyba nie do końca jest zadowolona z waszej walki o praworządność...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sie 2022r. 21:03  
Cytuj
Moje obserwacje aktywności na Forum wskazują ze Zieloni, Foliarze i zatroskani inaczej o Nasze Miasto mieli przejąć narracje na forum w miejsce kompromatów z POKO, ale gazrurka Berlin-Moskwa wszystko popsuła i lodów nie będzie.

Węgiel i Atom wracają a Zieloni nie wyją cool girl Spodziewane i stymulujące słabsze głowy masowe samobójstwa aktywu postępu i praworządności tez się nie pojawiły. Donek chciał przywołać obiecane przez OTUA samodzielne skakanie z okien ale w wersji poprawionej, teraz już będą po nich przychodzić silni panowie ze służb. Nasze nadwrażliwe artystki się pochowały z wyjątkiem dyżurnej Grety Jachiry.

Wszyscy już zapomnieli motto Gazpromu
Obrazek
,,, idi w uja,,,


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2022r. 10:10  
Cytuj
Obrazek


Jeżeli to rzeczywiście terapia to ok...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sie 2022r. 11:32  
Cytuj
Obrazek






Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2022r. 13:55  
Cytuj
tak ku przypomnieniu progres:


CYTAT
Są opcje które proponują: "pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście".



i, że niby PiS propagandę uprawia??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2022r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
tak ku przypomnieniu progres:


CYTAT
Są opcje które proponują: "pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście".



i, że niby PiS propagandę uprawia??


Nie chcę cię obrażać bo nie wiem czy prawidłowo się rozwinołeś... Powiedz tylko proszę z jakich mediów korzystasz.

umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sie 2022r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
tak ku przypomnieniu progres:


CYTAT
Są opcje które proponują: "pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście".



i, że niby PiS propagandę uprawia??


Nie chcę cię obrażać bo nie wiem czy prawidłowo się rozwinołeś... Powiedz tylko proszę z jakich mediów korzystasz.

umiech



ty sie napewno "rozwinoooołeś" :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2022r. 16:35  
Cytuj
Słusznie, przepraszam za błąd. Słownik głupszy jest ode mnie bo mnie w błąd wprowadza. Chciałem poprawić ale byłeś pierwszy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sie 2022r. 17:48  
Cytuj
Płot na granicy z Białorusią wybudowany czyli imigranci zatrzymani. Jesteśmy bezpieczni.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 74 75 76 77 78 79 80 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »