NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 88 89 90 91 92 93 94 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2022r. 21:47  
Cytuj
@art: idziesz w teorie spiskowe... to ma proste wytłumaczenie, chciwość ludzka granic nie zna.

To co mamy teraz to mały pikuś co nam zafunduje w ramach zemsty Tusk i jego świta... nie wspomnę o całej lewicy i jej krzywdach urojonych. Zastanawia mnie jedno, jaki skutek odniosła by terapia doktora Joseph-Ignace Guillotin'a zastosowana na knurkach z wiejskiej w warszawie... no ale to francuzi są tchórzami, nie polacy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2022r. 21:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Paź 2022r. 23:16  
Cytuj
Wierzysz ze Polacy z wielkich miast wybiorą Donka? Małe szanse ze przeważą od kiedy onuce nie mogą już mieszać młodym w głowach i niby grać na swoją stronę pod hasłem " pis po jedno zło" ale krytykując tylko jedna stronę gdy PO w rewanżu nigdy nie krytykowało ich. Przyszła wojna i maski spadły.

PS.
To prawda ze nie zna, ale dlatego właśnie istnieje prawo w demokracjach. Ale co dobrego z prawa gdy nie ma praworządnych interpretatorów prawa. Strasznie nas zdeprawowano ale nie zabrano nadziei umiech Jesteśmy jak feniks,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Paź 2022r. 06:12  
Cytuj
Kim jest "reżyser" Tulicki?co
Płaci mu TVSzczujnia.good
Teraz"nakręciŁ swój trzeci"dokument"?
Najpierw był "Nasz człowiek w Warszawie" o Donaldzie Tusku.
Później "Holding" o TVN.
Teraz Marcin przygotował film o Radosławie Sikorskim.
Tytuł- "Pan z Chobielina".smiech2

W pseudodokumencie emitowanym w niedzielę zasugerowano, że Sikorski był niby wykonawcą prosowieckiej polityki w rządu Tuska.
Co może o tym świadczyć?chytry
Niejaki Wikło z "Sieci" twierdzi, że Sikorski miał w przeszłości "łasić się" do Siergieja Ławrowa, ponieważ wyszedł z nim na balkon i zapalił papierosa".good
Do tego w listach zwracał się do rosyjskiego dyplomaty per "Drogi Siergieju".
Szanowny Panie Wikło(że tak powiem nonszalacko)- Sprawdż czym jest "język dyplomacji" i kogo z dyplomatów "macał"Fjutin.całus
Na chwilę obecną- zamilcz.mlotek

Typowo "polski" Samuel Pereira oraz Tulicki w"Sieci"zasugerowali także, że obecne zapędy Fjutina są następstwem zachowania... Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego!!!sciana
Jak twierdzi Pereira: "bez takiej polityki nie byłoby wojny".Czyżby był to następny "dyplomatołek" jak mówł prof.Bartoszewski?zaklopotany

Skrytykowano także Sikorskiego za wulgarny język, bufonadę i chwalenie się brytyjskim akcentem.
Sikorski ukończył Oxford .Czy to wstyd i hańba?zdegustowany
Ciekawe jaki komunistyczny uniwerek ukończył Jarek albo Zbynek?
Też Oxford jak Nikodem Dyzma?jezyk

"Jest brutalny i wulgarny, zafałszowany. Gra lorda, a jest sowieckim sołdatem" – mówi o Sikorskim były szef dyplomacji Witek Waszczykowski.
To ten co wrzeszczał "nie strzelajcie do nas",kiedy w Kielcach jakiś debil, zabił działacza PiSuaru.:szok:

Sam Sikorski, jeszcze przed emisją filmu w TVPiSda, opublikował zdjęcie z 2006 roku ze spotkania Lecha Kaczyńskiego z Ławrowem, szefem kacapskiej dyplomacji, dając do zrozumienia, że "polska dyplomacja od dawna - i za różnych rządów - rozmawiała z Rosją, co nie oznacza wcale zdrady".potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2022r. 13:01  
Cytuj
Czego się spodziewałeś po tym parszywym pisowskim propagandyście Samuelu Pereirze?

To nawet nie jest Polak.

Do tego tchórz ukrywający się w wannie. Typowy pisobolszewik pełną piersią.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2022r. 20:17  
Cytuj
CYTAT


W pseudodokumencie emitowanym w niedzielę zasugerowano, że Sikorski był niby wykonawcą prosowieckiej polityki w rządu Tuska.
Co może o tym świadczyć?chytry



To o tym świadczy

Obrazek



Najbardziej świadczy o człowieku jego Księga życia.

Po ich owocach poznacie ich. Czy zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?
Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców ani złe drzewo wydawać dobrych owoców.
Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, zostaje wycięte i wrzucone w ogień.
Tak więc po ich owocach poznacie ich.



Gdy głosują nad sankcjami na Polskę w zagranicznych gremiach, albo gdy donoszą zniesławiające Polaków wygodne im kłamstwa.
Bo to nie słowa tylko, ale to rodzi złe owoce dla Polaków. Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców.

Mateusz 7:16-20
https://wpolityce.pl/polityka/484883-internauci-wsciekli-na-zebranine-sikorskiego-i-sadurskiego
https://dorzeczy.pl/opinie/206875/sadurski-przeprasza-za-wpis-o-zolnierzach-i-strazy-granicznej.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2022r. 20:56  
Cytuj
@art: niezła z ciebie idealistka... ale niestety, muszę cię rozczarować, prawda to szambo, a nie perfumeria, różami nie pachnie, za to taplać się będziesz po pachy w g...ie.

umiech na zachętę, bo czasem miło idealistów posłuchać.

PS: do wszystkich, a co w zamian za PiS?? odpowiedź z cyklu "cokolwiek" od razu będzie delikwenta kwalifikować pomiędzy amebą a bakteriami kałowymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2022r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


W pseudodokumencie emitowanym w niedzielę zasugerowano, że Sikorski był niby wykonawcą prosowieckiej polityki w rządu Tuska.
Co może o tym świadczyć?chytry



To o tym świadczy

Obrazek



Najbardziej świadczy o człowieku jego Księga życia.

Po ich owocach poznacie ich. Czy zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?
Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców ani złe drzewo wydawać dobrych owoców.
Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, zostaje wycięte i wrzucone w ogień.
Tak więc po ich owocach poznacie ich.



Gdy głosują nad sankcjami na Polskę w zagranicznych gremiach, albo gdy donoszą zniesławiające Polaków wygodne im kłamstwa.
Bo to nie słowa tylko, ale to rodzi złe owoce dla Polaków. Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców.

Mateusz 7:16-20
https://wpolityce.pl/polityka/484883-internauci-wsciekli-na-zebranine-sikorskiego-i-sadurskiego
https://dorzeczy.pl/opinie/206875/sadurski-przeprasza-za-wpis-o-zolnierzach-i-strazy-granicznej.html

No, jak już pokonał cie temat szmalcowników ,to teraz podejmij przejęcie pgnig przez orlen i dalsze kroki, lubisz gmerać ni koniecznie zrozumieć ale coś może wkleisz... dawaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2022r. 21:54  
Cytuj
Nie widzę związku światopoglądowego. Radek to zdradek, taki sam jak mecenas Kon. Ja się nie kopie, ja przybliżam rzeczywistość.

Gdybyś zapoznał się z jego poglądami ( felietony jego zony ) nie pytałbyś się nigdy dlaczego został chłopcem na posyłki. Gdy zło zaczyna tłumaczyć ścierwo polityką umiech to nie tłumaczy polityki tylko zachęca do ścierwa.

PS.
Dziadku, Drogi Dziadku, co mnie pokonało? Nie nadążam bo piękna pogoda.

I tak czekam na witty odpowiedz juska. Trochę zachęty,,, Czy zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2022r. 22:39  
Cytuj
pluć na pis każdy prostak potrafi (znudziło mi się, bo to rozrywka dla plebsu), a nikt nie potrafi powiedzieć co w zamian??

no co jest z wami, ponoć prawa wyborcze macie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2022r. 22:49  
Cytuj
Masz racje, trzeba być realistą a nie wyznawcą "jakoś to będzie byle inaczej" :
CYTAT
pomiędzy amebą a bakteriami kałowymi.


PS.
Nawet nie potrafią robić tego poprawnie bo oni plują dla osiągniecia katharsis. Głęboka indoktrynacja wyzwala takie objawy gdy osobnik zderza się z niekompatybilną rzeczywistością. Jest zaprogramowany ze musi ją zmienić. Otoczenie zazwyczaj jest lekko zaskoczone co się osobnikowi porobiło #naoddziale i omija delikwenta i TVN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 00:00  
Cytuj
No juz zaczyna kolejne konto zjeżdżać na tą samą śpiewkę, żenada...

Wymyślasz jakiś szmalcownikow gdzie twój pan okazał się największym...

Jak temat nie wygodny to odbitka na wino tuska i okrągłe pierdolenje tych samych kocopolow o Niemcach onucach itp

Zapoznałeś się już z przejęciem pgnig? Ciekawi mnie jak to przedstawiacie na użytek elektoratu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
@art: niezła z ciebie idealistka... ale niestety, muszę cię rozczarować, prawda to szambo, a nie perfumeria, różami nie pachnie, za to taplać się będziesz po pachy w g...ie.

umiech na zachętę, bo czasem miło idealistów posłuchać.

PS: do wszystkich, a co w zamian za PiS?? odpowiedź z cyklu "cokolwiek" od razu będzie delikwenta kwalifikować pomiędzy amebą a bakteriami kałowymi.


I to jest straszne. Tak skłócili naród, że wybór jest tylko między jednymi a drugimi złodziejami.

Ja obserwuję konfederację oraz strajk przedsiębiorców. Czas pokaże.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 12:35  
Cytuj
CYTAT


Ja obserwuję konfederację oraz strajk przedsiębiorców. Czas pokaże.


Dzięki ludziom z KODu i ludziom od czerwonego pioruna, ten strajk przedsiębiorcow( słuszny) nie da nic. To musialoby "porwać" tłum, a ci których na wstępie przedstawiłem zniszczyli pomysł, aby ludzie do manifestu przystali - bo wszyscy widzą jak to sie skończyło.
KOD to była jedna wielka machloja na ktorej pan z kucykiem dobrze zarobił, pani gruba od piorunów (robiła prywate) + banda kretynów co sie pod to podpinała zniszczyła chęć reszty do walki o swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 12:45  
Cytuj
Obrazek


goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Ja obserwuję konfederację oraz strajk przedsiębiorców. Czas pokaże.


Anżej, już lepiej zostań idealistą niż Foliarzem. Mam skromną nadzieje ze nie będziesz nas wieszał.

Poprzednio obserwowałeś Hałownie,,, Jakieś wnioski z nauki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 17:36  
Cytuj
art2deco, niezły z ciebie odklejeniec. Prawie każdy twój komentarz ma znamiona choroby psychicznej uśmiech Musi Ci się bardzo nudzić skoro na robienie z siebie idioty poświęcasz tyle czasu smiech2 No ale widać IQ na poziomie elektoratu PiS smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 22:17  
Cytuj
Obrazek

goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 23:50  
Cytuj
goodgoodgoodzarumieniony:cwaniak:good
CYTAT
Obrazek

goodgood


Dzięki m.in. Niemcom, płacisz za prąd ile płacisz.

goodgood....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
Dzięki m.in. Niemcom, płacisz za prąd ile płacisz.


Na ten komentarz czekałem - tvpis robi robotę good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 08:54  
Cytuj
CYTAT


Na ten komentarz czekałem - tvpis robi robotę good


S.ałes nie czekałeś.

Grüne energie? " conieco" słyszałeś?
To tvpis każe zamykać Turów?
To tvpis każe przestać uzyskiwać prąd z paliw jak węgiel?
Jak to jest madras? Trzeba tvpisu czy kojarzenia faktów, żeby napisać to, do czego sie odniosłem w poprzednim poście? A ty opatrzyłes w haslo tvpis.
Co?



" good good " ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
art2deco, niezły z ciebie odklejeniec. Prawie każdy twój komentarz ma znamiona choroby psychicznej uśmiech Musi Ci się bardzo nudzić skoro na robienie z siebie idioty poświęcasz tyle czasu smiech2 No ale widać IQ na poziomie elektoratu PiS smiech2


ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Na ten komentarz czekałem - tvpis robi robotę good


S.ałes nie czekałeś.

Grüne energie? " conieco" słyszałeś?
To tvpis każe zamykać Turów?
To tvpis każe przestać uzyskiwać prąd z paliw jak węgiel?
Jak to jest madras? Trzeba tvpisu czy kojarzenia faktów, żeby napisać to, do czego sie odniosłem w poprzednim poście? A ty opatrzyłes w haslo tvpis.
Co?
" good good " ......


Bo z węglem trzeba skończyć i przechodzić na OZE i atom. I pis zamyka kopalnie ale nie rozwija oze bo np. przepier-ala pieniądze ze sprzedaży uprawnień do emisji CO2 na różne 13stki i 14stki. Ale tego się w tvpis nie dowiesz good

Ledwo się zrobiło trochę chłodniej a już wieczorami nie można oddychać bo kopciuchy zaczęły dymić. Przejdź się po wsiach albo osiedlach domków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Na ten komentarz czekałem - tvpis robi robotę good


S.ałes nie czekałeś.

Grüne energie? " conieco" słyszałeś?
To tvpis każe zamykać Turów?
To tvpis każe przestać uzyskiwać prąd z paliw jak węgiel?
Jak to jest madras? Trzeba tvpisu czy kojarzenia faktów, żeby napisać to, do czego sie odniosłem w poprzednim poście? A ty opatrzyłes w haslo tvpis.
Co?
" good good " ......


Bo z węglem trzeba skończyć i przechodzić na OZE i atom. I pis zamyka kopalnie ale nie rozwija oze bo np. przepier-ala pieniądze ze sprzedaży uprawnień do emisji CO2 na różne 13stki i 14stki. Ale tego się w tvpis nie dowiesz good

Ledwo się zrobiło trochę chłodniej a już wieczorami nie można oddychać bo kopciuchy zaczęły dymić. Przejdź się po wsiach albo osiedlach domków.


A powiedz mi proszę ktory kraj najwięcej emituje CO2, jeśli chodzi o Europe?
A powiedz mi który kraj ma w rękach najwieksze firmy produkujące instalacje do OZE?
A powiedz mi który do niedawna kraj chciał wyłączenia energii atomowej i przejść w tryb gazu?
Powiedz mi który kraj odpala teraz elektrownie węglowe bo z gazem nie "pykło" i już nie kupi, zeby potem drożej sprzedać?
A powiedz mi który kraj tak mocno blokuje wypłate srodków z UE dla Polski?

Kto każe zamykać kopalnie?

P.s
10 czy 20 lat temu też nie mogłeś oddychać, czy tylko teraz nagle jak jest taka narracja?
W Europie każą redukowac CO2 bo szkoda świata, a taki pan z dalekiego wschodu ze skośnym okiem, widzi i sie śmieje. Jednocześnie rosnąc.

Twoim problem nie jest CO2 a pis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
10 czy 20 lat temu też nie mogłeś oddychać, czy tylko teraz nagle jak jest taka narracja?

Wtedy było jeszcze gorzej ale jak widać tobie to nie przeszkadza jak tatusiowi prezydenta. good

https://smoglab.pl/jan-duda-o-smogu-bez-szkodliwych-bodzcow-umrzemy-w-ciagu-tygodnia-wideo/

20 lat temu to lekarz palił papierosy w gabinecie podczas wizyty pacjenta. Jak widzisz świat się zmienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 15:51  
Cytuj
CYTAT

10 czy 20 lat temu też nie mogłeś oddychać, czy tylko teraz nagle jak jest taka narracja?


Uwielbiam tą narrację - kiedyś było gorzej i jakoś się żyło.
Albo idziemy do przodu albo żyjemy historią.

Ja pamiętam jak było 20 lat temu i nie chciałbym, aby moje dzieci też w takim środowisku żyły - gdzie śnieg często jak spadał wieczorem był biały, a rano szary - bo w elektrowni był wyrzut "czegoś".

Dzisiaj urodzony mężczyzna przeżyje średnio 71,75 lat wg. GUS - w 1990 66,23 - jest różnica, nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 88 89 90 91 92 93 94 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »