NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 81 82 83 84 85 86 87 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
Bolec argumentów ci zabrakło to i piana z pyska poszła. Przemoc dla normalnego człowieka to ostateczność. Nie idź tą drogą bo cię odizolują.


Figlarzu a boks to przemoc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Takie pytanie, zadowoleni z refundacji leku na sma?



Ja jestem niezadowolony, że ciągle opasie herbu obsrane gacie nie pamiętasz już ile to jest sporo później?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 20:48  
Cytuj
Propaganda działa, odwracanie od tematu i manipulacje.

Sprawa jest bardzo poważna. Ktoś zna mechanizm refundacji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 20:49  
Cytuj
Czy refundacja ma wpływ na to że ciągle nie pamiętasz ile to jest sporo później opasie herbu obsrane gacie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 22:22  
Cytuj
"Do polityki nie idzie się dla pieniędzy"-Rzekł JARO,NACZELNY KOCIORZ ŻOLIBORZA sciana
A tu realia.Sprawdzone dane!zdegustowany

Siedem lat"Zjednoczonej Prawicy"-czytaj-Qrwicy.mlotek
Najbardziej ustawione włazi-PiSdy, zarobiły oficjalnie takie kwoty.:szok:
Łącznie 122 persony, biznesowo powiązane z"dojną zmianą",zarobiły 267 000 000 PLN'good
Dane z oficjalnych oświadczeń spółek Skarbu Państwa.
A przecież wielu z nich dorabia prywatnie.ok

PS.To że "wyngla ni ma".ich nie dotyczy.jezyk


Michał Krupiński,prezes PZU i Pekao SA- 13 314 000 mln.zyli
Maciej Rapkiewicz-9 399 000 PLN.
Bartłomiej Litwińczuk-PZU i Azoty-9 294 000 PLN
Piotr Wożniak-PGNiG- 8 922 000 PLN
Aleksandra Agatowska-PZU-8 610 000 PLN
Mieczysław Król-v-ce prezes PKO BP-7 230 000 PLN
Maks Kraczkowski- v-ce prezes PKO BP-7 240 000 PLN.
Małgorzata Sadurska -Zarząd PZU-6 954 000 PLN
Zbigniew Leszczyński-zarząd Orlenu-6 773 000 PLN
Wojciech Wardecki-prezes Azotów-6 681 O00 PLN

Itp,itd ,cdn....potluczony

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 22:50  
Cytuj
I jeszcze im zostało na 500+, 13/14 wyprawki dopłaty na tarcze , inwestycje na prowincji itp.

jusek, bój się Boga co Ty robisz. Co robiło POKO z taką kasiorą plus VAT bienzyna Ambery cdn.. nie wiem

Jest się o co bić?



https://cdn.shopify.com/s/files/1/2643/5820/files/info-2_770x.jpg?v=1622054046

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 23:04  
Cytuj
Gówno zostało. I dożywotni dług na kolejne pokolenia. Ludzie się boją przerwać zimę.

Niby takie lata dobrobytu a każdy chce zasiłków. Każdy ma nadzieję że pożyje na koszt drugiego człowieka. W efekcie przeciętnego Polaka nie stać już nawet na mieszkanie.

Biednym ludziom oglądającym TVP czy biznesmena (pijawkę na państwie Polskim) z Torunia się nie dziwię. Jeśli jednak ktoś ma jakieś pojęcie o gospodarce i polityce a nadal popiera Kaczyńskiego to na 100% jest PiSowkim złodziejem który ma z tego granty. Czyli szkodnikiem. Innej opcji nie ma. Jeśli się mylę to proszę o przykład.

Polacy pracują za 1/4 wypłaty Niemca i liczą na zasiłki. Brawo kur#@ gratuluję umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 07:23  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 08:55  
Cytuj
Żadna ze stron nic nie powie w sprawie refundacji na sma?

Cieszyć się, śmiać się?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 09:00  
Cytuj
Opasie herbu obsrane gacie a pamiętasz już ile to jest sporo później?umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 09:36  
Cytuj
Sam najlepiej wiesz jak jest na bezrobociu ... robota to glupota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 10:05  
Cytuj
Czy ja wiem dziadku? Wydaje mi się że pomyliło ci się moje hobby z pracą płatnych pachołków POKO-muny, którą wy wykonujecie na tym forum...umiech


Nic nie poradzę że igraszki ze stadem hien czytaj waszą menażerią to moja pasja...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
I jeszcze im zostało na 500+, 13/14 wyprawki dopłaty na tarcze , inwestycje na prowincji itp.

jusek, bój się Boga co Ty robisz. Co robiło POKO z taką kasiorą plus VAT bienzyna Ambery cdn.. nie wiem

Jest się o co bić?


art2decoair kiss
Jest o co,boks
Na tych "patafianów'' mogę oddać mocz mojego psa.3m sie
Pytanie-Po co?Dlaczego psa?co
Bo mojego mi żal.good

Boga się nie boję.zdegustowany
Sam jestem w Panteonie,ale nie wiem którym- wg istniejących religii.nie wiem
Czy będę się bał czy nie,i tak kiedyś odwalę kitę.jezyk
Ważne,aby zrobić to z"fasonem".mlotek
Nie na kolanach, jako żebrak,ale z uśmiechem na ryju.potluczony
I nayebany w "cztery dupy".chytry

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Czy ja wiem dziadku? Wydaje mi się że pomyliło ci się moje hobby z pracą płatnych pachołków POKO-muny, którą wy wykonujecie na tym forum...umiech


Nic nie poradzę że igraszki ze stadem hien czytaj waszą menażerią to moja pasja...umiech

Jeśli z tego żyjesz to już nie tylko pasja a jeśli robisz to w trakcie pracy zawodowej to ch... z ciebie nie pracownik

Jak mi ogarniesz zapłatę za bycie pisowskim trolem na forum to chętnie dorobię do emerytury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 15:02  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz dziadku. Gdyby opinia, którekolwiek z członków waszej menażerii, mogła mnie dotknąć , pewnie musiałbym z tego zrezygnować...umiech

Wasza płatna zależność od sztabu POKO-muny niweczy jakąkolwiek możliwość obrażenia mojej skromnej osoby...umiech


Kolejny raz napiszę: zamiana kłamców i oszustów z partii PiS, na kłamców i oszustów z POKO-muny to nie jest wartość dodana. Jeżeli Morawieckiego ma zastąpić Tusk czy Hołownia, to dopóki będę mógł, będę się z wami użerał dziadku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Skoro tak twierdzisz dziadku. Gdyby opinia, którekolwiek z członków waszej menażerii, mogła mnie dotknąć , pewnie musiałbym z tego zrezygnować...umiech

Wasza płatna zależność od sztabu POKO-muny niweczy jakąkolwiek możliwość obrażenia mojej skromnej osoby...umiech


Kolejny raz napiszę: zamiana kłamców i oszustów z partii PiS, na kłamców i oszustów z POKO-muny to nie jest wartość dodana. Jeżeli Morawieckiego ma zastąpić Tusk czy Hołownia, to dopóki będę mógł, będę się z wami użerał dziadku...umiech


Fiutku1313 jesteś miernym, biernym, ale wiernym PiSiorem. Ku chwale KC PZPPiS, co nie?

Jak Ci się podoba zaoranie polskich krabów przez pisowskich pracodawców-zdrajców?

Pewnie słowem nie piśniesz. Nie naplujesz na pisowską rękę, która Cię żywi zdrajco.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 12:25  
Cytuj
Ok bolku, to nie opinia, to fakty. Jak pracujesz i trolujesz w godzinach pracy toś ch... i zlodziej z ciebie nie pracownik, okradasz pracodawcę, a jak nie pracujesz to zrozumiała twoja walka o aktualny stan sprzyjajacy bumelantom, stanów pośrednich nie ma...
to żeś pisowski trol udowadniasz każdym wpisem i nieudolnie próbujesz się od tego wykręcić atakując każdego, "kazdy kto nie za prezesem ten za tuskiem" w realu też zapewne nie przynajesz się do swoeje partii, standard...
Zapytany co cokolwiek poerdolisz jak pinokio zapytany o cenę chleba mlotek
Wakacje się kończą zrób sobie urlop, macie w Stalowej stowarzyszenie w którym nieroby na koszt podatników mogą wyskoczyć na atrakcyjny wyjazd za free ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 12:43  
Cytuj
CYTAT


Fiutku1313 jesteś miernym, biernym, ale wiernym PiSiorem. Ku chwale KC PZPPiS, co nie?

Jak Ci się podoba zaoranie polskich krabów przez pisowskich pracodawców-zdrajców?

Pewnie słowem nie piśniesz. Nie naplujesz na pisowską rękę, która Cię żywi zdrajco.


Sekretarz KC niejaki Miller to chyba jest u was , ujamuzrobi...umiech

Ws Krabów i rtęci w Odrze głosu nie zabieram. Czekam na fakty , a nie tak jak ty na instrukcje z centrali...umiech


Nie mierz wszystkich swoją miarą, ujowozrobiony. To że wasza menażeria wykonuje płatny trolling na rzecz POKO-muny, nie oznacza że wszyscy są w to uwikłani...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
Ok bolku, to nie opinia, to fakty. Jak pracujesz i trolujesz w godzinach pracy toś ch... i zlodziej z ciebie nie pracownik, okradasz pracodawcę, a jak nie pracujesz to zrozumiała twoja walka o aktualny stan sprzyjajacy bumelantom, stanów pośrednich nie ma...
to żeś pisowski trol udowadniasz każdym wpisem i nieudolnie próbujesz się od tego wykręcić atakując każdego, "kazdy kto nie za prezesem ten za tuskiem" w realu też zapewne nie przynajesz się do swoeje partii, standard...
Zapytany co cokolwiek poerdolisz jak pinokio zapytany o cenę chleba mlotek
Wakacje się kończą zrób sobie urlop, macie w Stalowej stowarzyszenie w którym nieroby na koszt podatników mogą wyskoczyć na atrakcyjny wyjazd za free ok



Nic się nie martw dziadku. Kiedy w końcu wiatr zmian przyjdzie do nas wszystko będzie jak dawniej. Znowu paliwo będzie za złotówkę a pietruszka po 50 groszy. Chleb będzie za darmo, w pakiecie z praworządnością...umiech


Kiedy rządy pisiorów się skończą to wszyscy obrońcy praworządności urządzą sobie imprezę. Zrobi się zbiorowe mieszanie krwi. Tylko żeby ktoś ci starej nie wygrzmocił dziadku na tej imprezie swingersow ...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 14:34  
Cytuj
Dalej pinokio nie odpowiedziałes na pytanie,
pierwsza czy druga grupa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 14:35  
Cytuj
Spokojnie Bolek będzie dobrze. Musisz zacząć się oswajać z porażką. Twoja psychika może tego nie wytrzymać skoro już pusza. :-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Dalej pinokio nie odpowiedziałes na pytanie,
pierwsza czy druga grupa?




Ani pierwsza ani druga dziadku. Zresztą jakie ma to znaczenie w porównaniu z praworządnością, która każdego dnia jest gwałcona? To są prawdziwe problemy, a nie pierwsza czy druga grupa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Spokojnie Bolek będzie dobrze. Musisz zacząć się oswajać z porażką. Twoja psychika może tego nie wytrzymać skoro już pusza. :-)



W Wolnej Polsce wszystkim będzie dobrze, regresie opasie pizdasie czy który tam jest zalogowany. Czekamy z utęsknieniem na powrót praworządności, benzynę za złotego i sędziego Żurka w prawdziwej KRS...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 15:46  
Cytuj
Tu nadaje suweren z okupowanej Polski. Nie żaden działacz partyjny jak to ma miejsce u adwersarzy.

Jeden login jeden cel
- ***** *** po całości,
Niech nam Donald znowu gości

smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 16:15  
Cytuj
Właśnie tak regresie opasie pizdasie czy który tam jest zalogowany. W Wolnej Polsce zrobimy porządek z działaczami partyjnymi ( bezpartyjnych wolnościowiców to nie obejmie rzecz jasna). Nikt nie będzie się panoszył tam gdzie praworządność zatryumfuje. Tak nam dopomóż unijna dotacjo i rezolucjo potępiająca topnienie lodowców...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 81 82 83 84 85 86 87 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »