NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 45 46 47 48 49 50 51 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 18:06  
Cytuj
Znaczy że ujdzie , regresie? Ten wasz nowy kolega ze sztabu POKO?umiech


Regresie , jeżeli Tusk ma zastąpić Morawieckiego, a mecenas Koń Ziobrę , to mnie to nie kręci. Zaproponuj coś lepszego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 18:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 18:23  
Cytuj
@Bolec dla mnie to bez znaczenia. Zajmujesz się plotkami.

Dokpuki nie damy szansy innym nie powstanie nie wyjdziemy z matni. Ja jestem poza.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 18:25  
Cytuj
Co ty pierd..isz regresie?umiech.

Jakim innym? Tusk jest inny od Morawieckiego?
Chyba w tym że publicznie zapowiedział , że spełniłby jako premier wszystkie rekomendacje rady medycznej...umiech


A mecenas Koń to niby co ? To że od kilku lat z pierwszego faszysty III RP stał się częstym i uznanym gościem u Moniki Olejnik, nie daje mu żadnego prawa do jakiejkolwiek władzy. No chyba , że widzowie TVN uważają inaczej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 18:50  
Cytuj
A może regresie sam wybrałbyś mniejsze zło przed urną wyborczą. Tak samo jak Anżej , ujamuzrobi i reszta chłopaków? No wiesz byle nie pisior...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
A może regresie sam wybrałbyś mniejsze zło przed urną wyborczą. Tak samo jak Anżej , ujamuzrobi i reszta chłopaków? No wiesz byle nie pisior...umiech


Stolec, ale to tylko ty pisałeś o wyborze mniejszego zła i głosie na PiS. Nie matacz i nie pajacuj.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 22:46  
Cytuj
Ktoś wie ile to już kupiliśmy tych abramsów od USA? Wydaje mi się, że już raz kupiliśmy. A kiedy dostawa F35?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A może regresie sam wybrałbyś mniejsze zło przed urną wyborczą. Tak samo jak Anżej , ujamuzrobi i reszta chłopaków? No wiesz byle nie pisior...umiech


Stolec, ale to tylko ty pisałeś o wyborze mniejszego zła i głosie na PiS. Nie matacz i nie pajacuj.



To że wy o czymś nie piszecie , nie oznacza że tego nie zrobicie, Anżej. To chyba oczywiste. A nawet jak piszecie to też nic nie znaczy. Zdaje się , że jako członków sztabu bezpartyjnych wolnościowiców obowiązują was pewne reguły...umiech

Regres , w chwili szczerości , napisał o innych politykach niż pisiory. Czy ty też uważasz że Tusk będzie lepszy od Morawieckiego? A mecenas Koń od Ziobry? Bo regres właśnie to zasugerował...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 07:50  
Cytuj
CYTAT
Ktoś wie ile to już kupiliśmy tych abramsów od USA? Wydaje mi się, że już raz kupiliśmy. A kiedy dostawa F35?


Zdaje się że ujamuzrobi zna odpowiedź na to pytanie. Często oglądający TVN i przeglądający Onet są na bieżąco w takich kwestiach...umiech


Tylko czemu ty pytasz skoro TVN prawdę ci już objawił, Anżej? Czyżbyś był przewrotny i złośliwy?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A może regresie sam wybrałbyś mniejsze zło przed urną wyborczą. Tak samo jak Anżej , ujamuzrobi i reszta chłopaków? No wiesz byle nie pisior...umiech


Stolec, ale to tylko ty pisałeś o wyborze mniejszego zła i głosie na PiS. Nie matacz i nie pajacuj.



To że wy o czymś nie piszecie , nie oznacza że tego nie zrobicie, Anżej. To chyba oczywiste. A nawet jak piszecie to też nic nie znaczy. Zdaje się , że jako członków sztabu bezpartyjnych wolnościowiców obowiązują was pewne reguły...umiech

Regres , w chwili szczerości , napisał o innych politykach niż pisiory. Czy ty też uważasz że Tusk będzie lepszy od Morawieckiego? A mecenas Koń od Ziobry? Bo regres właśnie to zasugerował...umiech


Stolec, ty sam sobie wystarczysz za rozmówcę. Przecież ty wiesz wszystko, co kto chce zrobić, napisać.

Po co mam ci odpowiadać. Sam sobie odpowiesz, przecież wiesz lepiej ode mnie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ktoś wie ile to już kupiliśmy tych abramsów od USA? Wydaje mi się, że już raz kupiliśmy. A kiedy dostawa F35?


Zdaje się że ujamuzrobi zna odpowiedź na to pytanie. Często oglądający TVN i przeglądający Onet są na bieżąco w takich kwestiach...umiech


Tylko czemu ty pytasz skoro TVN prawdę ci już objawił, Anżej? Czyżbyś był przewrotny i złośliwy?umiech


Wczoraj popatrzyłem na TVP Info i znów słyszę o abramsach. To wiesz ile tych czołgów już zamówiliśmy i ile już jeździ w naszej armii? Bo rozumiem, że to już kolejne zamówienie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 13:00  
Cytuj
CYTAT

Wczoraj popatrzyłem na TVP Info i znów słyszę o abramsach. To wiesz ile tych czołgów już zamówiliśmy i ile już jeździ w naszej armii? Bo rozumiem, że to już kolejne zamówienie.


Oglądaj TVP info ze zrozumieniem. USA dopiero wydało pozwolenie na ich sprzedaż.
Z tego co wiem to stacja polskojęzyczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 13:56  
Cytuj
Tak jak już pisałem uprzednio, Anżej , twój sztabowy kolega , regres, dosyć jasno się wyraził w temacie mniejszego zła...umiech



Co do zakupów dla polskiej armii, również już uprzednio pisałem , że jako widzowie TVN , jesteście na bieżąco w temacie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć , że oglądasz TVP Info i na tej podstawie czerpiesz wiedzę o świecie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 15:55  
Cytuj
Bolec już dopuszcza się kłamstw na potrzeby podtrzymania swojego światopoglądu.

Niedługo sam będzie sobie odpowiadał na posty. ok

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 16:37  
Cytuj
Z dwojga złego ( sam za siebie albo hiena za hienę) , zostaję przy swoim regresie...umiech


Czy według ciebie Tusk będzie lepszy od Morawieckiego, regresie? Potrafisz odpowiedzieć szczerze bez pomocy kolegi?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 21 Lut 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 17:19  
Cytuj
Pis wygra następne wybory. opozycja nie ma planu na wygraną

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2022r. 19:23  
Cytuj
Hop hop, regresie, jesteś tam?umiech


Czy uważasz że Tusk będzie lepszy niż Morawiecki? umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 10:00  
Cytuj
Hop hop regresie! Mowę ci odjęło / ręka ci zwiotczała?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 12:01  
Cytuj
Putin z twarzą wycofał się z kryzysu, który sam wywołał - powiedział Ryszard Terlecki i dodał, że jego zdaniem prezydent Rosji dalej się nie posunie.

Proputinowskie ścierwa pisowskie już dostały wytyczne z Moskwy. Oto one!

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 14:51  
Cytuj
My , ujamuzrobi , wiedzieliśmy o tym od dawna. Min. dzięki książkom Tomasza Piątka. Ale ilu jest takich uświadomionych w społeczeństwie?umiech


Dzięki Onetowi i TVN-owi my wiemy jak jest , ujamuzrobi. Niestety ilu z naszych rodaków jest wykluczonych informacyjnie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 16:17  
Cytuj
Przy okazji następna życiowa nauka dla wolnościowców od Korwinów:

Jak zmusić do pewnych decyzji jakieś państwo w czasach liberalnej demokracji?


Nałożyć sankcje ekonomiczne na jej elitę i oligarchie. cool girl

PS.
Hamurabe, wy już otwarcie językiem Obamy, Clinton i Kamali Harris.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Wczoraj popatrzyłem na TVP Info i znów słyszę o abramsach. To wiesz ile tych czołgów już zamówiliśmy i ile już jeździ w naszej armii? Bo rozumiem, że to już kolejne zamówienie.


Oglądaj TVP info ze zrozumieniem. USA dopiero wydało pozwolenie na ich sprzedaż.
Z tego co wiem to stacja polskojęzyczna.


To ostatnio jak ogłaszali, że kupili to nie kupili? Nie było zgody USA na sprzedaż? To co wtedy nasi rządzący ogłaszali?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Tak jak już pisałem uprzednio, Anżej , twój sztabowy kolega , regres, dosyć jasno się wyraził w temacie mniejszego zła...umiech



Co do zakupów dla polskiej armii, również już uprzednio pisałem , że jako widzowie TVN , jesteście na bieżąco w temacie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć , że oglądasz TVP Info i na tej podstawie czerpiesz wiedzę o świecie?umiech


Chyba ty stolec czerpiesz wiedze o świecie z TV umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 17:10  
Cytuj
Jeszcze są portale typu Onet i książki Tomasza Piątka...umiech


Co się stało regresowi , Anżej? Jakoś dziwnie zniknął...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 18:44  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2022r. 21:25  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 45 46 47 48 49 50 51 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »