NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 44 45 46 47 48 49 50 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lut 2022r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Chciała byś? Ja też bym chciał i co z tego. Czy to zmieni patologie władzy, która kradnie i opłaca takich troli jak ty do mieszania w kotle?


A tobie ile płacą?
Czy tak krytykujesz z dobrego serca?


Krytykuję to co mi się nie podoba, z czystego serca i zupełnie gratis.
Ty krytykujesz dopiero jak zostaniesz opłacony?


Czyli wg. ciebie, kazdy kto ma inne zdanie niż ty, jest opłacany?
Bo jeśli tak, to pozdrawiam twój bałagan na strychu.


Nie, to nie moje myślenie, ty to zasugerowałeś.
Art oceniam po tym co pisze od lat. To płatny troll, który nadaje z po za polski.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2022r. 19:57  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 01:03  
Cytuj
CYTAT
W twoim stanie psychofizycznym , nigga, to aż dziwne, że nie jest ci wszystko jedno...umiech


cienki@bolku13312
Debilcze, sprawdź że gebelsik, nie żył już prawie pół wieku,nim wynaleziono Internet.neutralny
Dlatego nie mógł za jego pośrednictwem prowadzić agitacji.mlotek

Luki w twoim wykształceniu gimbusie, wychodzą na światło dzienne.
Luki takie, jak zęby u szczerbatego.potluczony
Pij mniej koziego,sfermentowanego mleka od...capa.zarumieniony
-----
Pan@jusek sączy teraz tequilę.good
Napój Bogów.
Nie dla pastuchów.sciana
Pozdrawiam teraz pewnego idiotę. Bye,bye!zaklopotany

Zmniejsz swój ślad węglowy i przestań oddychać.spi

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 09:11  
Cytuj
Znaczy że stać cię na tequilę, ty stara murzyńska pijanico? Tym chciałeś się pochwalić, nigga?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 18:27  
Cytuj
Przed chwilą Pisłosziej Morawiecki (Miska Ryżu) tłumaczył w radio że PISowski Wał przeszedł atak tych którzy za dużo zarabiają. Mówił o kwotach tego rzędu które krajach rozwiniętych otrzymuje klasa średnia. Tłumaczył że to nie sprawiedliwe i ci ludzie to są przyczyną krytyki nowych zasad podatkowych.

Gdybym go na ulicy spotkał ... to bym go przywitał....

Dlaczego tacy idioci (historyk) nie zajmują się tym czego się uczyli a paproczą robotę o której nie mają pojęcia? Niech ktoś mu zwróci uwagę żeby się doksztalcił z ekonomii i prawa podatkowego bo jest cybał.

umiech

Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 18:59  
Cytuj
Dobrze zarabiasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 19:33  
Cytuj
Tym nowym bałaganem pisiory wpiszą się negatywnie do historii na długie lata.
Ilośc zapowiedzi, sposób ich przekazywania, reklamy w TV. Miały być niższe podatki i opłaty, ludzie mieli zyskać a okazuje się, że korzystają chyba tylko bezrobotni na zasiłkach.
Ciężko pracujesz, dużo zarabiasz to musisz zapłacić na utrzymanie nierobów. Socjalizm.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
Dobrze zarabiasz?

Jestem z siebie zadowolony. Dlatego cię to interesuje? umiech

Dokładnie Andrzej problemem Pisowskiego Wału jest raz że forma prawna a dwa że większość na tym traci.

Najlepsze i najgorsze zarazem jest w tym wszystkim że obnażył łgarstwa i niekompetencję PISłodziejstwa ośmieszając ich tym samym do granic absurdu.

To straszne że od takich debili zależy nasza gospodarka.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 20:03  
Cytuj
Nie martwcie się chłopcy. Kiedy chyży rój przejmie stery , to razem z Zandbergiem raz na zawsze zerwą z socjalizmem. Wszystkie hieny ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców będą ujadać na tempo jakie im TVN poda...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dobrze zarabiasz?

Jestem z siebie zadowolony. Dlatego cię to interesuje? umiech



Bo brzmisz jak bezdzietny kawaler który ledwo wiąże koniec z końcem. To z kobiecej wrażliwości za wprowadzenie "bykowego" umiech
Biednym wiatr zawsze w oczy,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 20:56  
Cytuj
Zerodekoart ja np.mam rodzinę i to co funduje mi zero prawa i zero sprawiedliwości woła o pomstę... jeśli jesteś zadowolona znaczy że lubisz socjal i z niego korzystasz lub jesteś tzw. potulnym barankiem który to czerpie z politycznej skarbonki.
Bolku niech rządzi kto chce ja chcę żyć spokojnie i z dostatkiem. Po trudnych latach ,,po" gdzie sobie radziłem nadeszły lata,,nowego składu" gdzie sądziłem że po nazwie będzie lepiej, a tu ? Kicha jeszcze gorsza. Ale Ty jako miłośnik piszłodziejstwa idziesz w zaparte. Dzisiaj w radio słyszałem że,,premier"bedzie się zwracał do UE o dopłaty dla rolników. Kpina, przecież oni jak Ty UE nie chcą ,ale cóż pieniążki nie śmierdzą. Prosty i głupi lud waszystko kupi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 21:05  
Cytuj
Nie mówiliśmy o innych tylko o Regresie. On zawsze pisze o swoim ryziu. A inni są różni, równość to iluzja, wiec doszłam do wniosku ze wypowiedział się za siebie.

Regresie upewniam się, pisałeś samodzielnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 21:31  
Cytuj
ZeroArtu wiem!Tylko wiedz,że są też inni którzy chcą żyć i prowadzić w miarę dostatnie życie nie łącząc się fizycznie i ideologicznie z szambiarskimi partiami. Wiem bo znam takich którzy chwalą terazniejsze ,,rządy "bo mają pomoc odwzajemnioną . Są nawet tacy którzy nie są zwolennikami partyi, ale kasa i stanowisko nie śmierdzi. Sprzedawczyki tak się na nich mówi. Tak bywa często że na partyjny strój a w domu gnój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 21:37  
Cytuj
Jesteś nieuważnym czytelnikiem, pisałam z Regresem o jego sytuacji. O twojej sytuacji nie rozmawiam.

Ta obozowa sytuacja jest ciekawa.:

https://www.onet.pl/informacje/ppo/ustawie-was-pod-sciana-i-rozstrzelam-jak-pracuje-sie-w-grupie-schwarz/elwt1r5,30bc1058

Dziewczyna ma dwójkę małych dzieci. Nie mogła znaleźć szybko nikogo, kto zostanie z nimi na cały dzień. Usłyszała: "Jeśli praca przeszkadza w życiu, to dzieci oddaje się do domu dziecka, psa do schroniska, dom zamienia na hotel, a z mężem się rozwodzi". Następnego dnia Małgosia złożyła wypowiedzenie. Była inżynierem z 13-letnim doświadczeniem.


Regres, masz takie kojones czy będziesz wysyłał płaczka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 21:57  
Cytuj
Totalne zerodeko to jest forum, a nie spotkania osobiste. Jeśli masz ochotę na konwersacje w cztery oczy lub na 20 palców to się z nim umów na jakimś blogu srogu. Piszę bo Twa obozowość jest nad czasowa. Nie wiem co w tych onetach piszą prędzej Bolek Ci powie,ale (to co ukośnie wkleiłaś)10 lat temu takiego czegoś nie przeżyłem a w ostatnich 6 latach słyszałem różne teksty... na temat rodziny. Na szczęście dalej pracuje. Tak wygląda prawo i sprawiedliwość?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 22:17  
Cytuj
@Art2deco ja mam teraz dobre czasy. Związałem się i mi się poukładało. W życiu miałem przeje*#@ne. Ty z pewnością takiego życia nie znasz. Tylko sobie zawdzięczam to do czego doszedłem ciężką pracą i wyrzeczeniami.

Dlatego roszeczeniowców nie szanuję wcale i nimi wprost gardzę.

Jeśli chcesz się docenić na bezdzietnych kawalerach proponuje Jarosława lub mafię sukienkową.

Jeśli masz dzieci to się nimi zajmuj i sobie je utrzymuj leniu.

Chcesz pieniędzy od biednych nieporadnych bezdzietnych ludzi lub nawet tych bogatych a którzy się nie nadają na rodziców to ich poproś darmozjadzie socjalistyczny.

Zajmnij się też uczciwą pracą a nie trolowaniem to nie będziesz musiała skamleć o zasiłki. Zresztą co z ciebie za baba jak mężowi obiadu nawet zrobić nie potrafisz.

umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 22:47  
Cytuj
cool girl

Tyle słów i przypuszczeń i nic z tego ja ani nie chce ani nie prosiłam o.
Jeżeli chcesz się wygadać gdzieś z zazdrosnym Rockiem na piwie to śmiało, co mnie do tego.
Gratuluje sukcesów Regresie i jestem pewna ze dasz rade przez ten rok. Kryzys a może nawet wojna dotyka wszystkich, również mnie ale ja tu nie płacze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2022r. 23:04  
Cytuj
art0deco skąd Tobie coś o zazdrości?! Nigdy niczego nikomu nie zazdrościłem gdyż się cieszę z tego co mam, a jeśli ktoś ma więcej to jest pewne że to ma z ciężkiej pracy za granicą,wykształcił się i ma stanowisko (byle nie partyjne) lub jest złodziejem lub najgorsze pnie się po szczeblach ,,kariery politycznej" . Nie mam się potrzeby spotykać z nikim gdyż nie mam czasu, a jeśli go mam to me zainteresowania i hobby nie pozwalają mi na marnowanie czasu tak jak to bywa wielu przydupasom w ,,klubach partyjnych" cza być bo ,,wyrzucom" . Przykre i śmieszne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2022r. 01:14  
Cytuj
CYTAT
Znaczy że stać cię na tequilę, ty stara murzyńska pijanico? Tym chciałeś się pochwalić, nigga?umiech



Cienko-gruby@Bolku1331

Stać mnie,czym się nie chwalę,ale po prostu wiem,że ta informacja, pewnego netowego kozoyeb@ wnerwi...sciana
Jak ci nie wstydplacze,że przez ciebie,biedne koźlątka chodzą głodne?chytry

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2022r. 09:07  
Cytuj
Ciekawe fantazje miewasz na fazie , nigga. Ty , kozy i tequila. Dla mnie za mocne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2022r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Jesteś nieuważnym czytelnikiem, pisałam z Regresem o jego sytuacji. O twojej sytuacji nie rozmawiam.

Ta obozowa sytuacja jest ciekawa.:

https://www.onet.pl/informacje/ppo/ustawie-was-pod-sciana-i-rozstrzelam-jak-pracuje-sie-w-grupie-schwarz/elwt1r5,30bc1058

Dziewczyna ma dwójkę małych dzieci. Nie mogła znaleźć szybko nikogo, kto zostanie z nimi na cały dzień. Usłyszała: "Jeśli praca przeszkadza w życiu, to dzieci oddaje się do domu dziecka, psa do schroniska, dom zamienia na hotel, a z mężem się rozwodzi". Następnego dnia Małgosia złożyła wypowiedzenie. Była inżynierem z 13-letnim doświadczeniem.


Regres, masz takie kojones czy będziesz wysyłał płaczka?



ZeroArt, skutecznie omijasz temat i mataczysz. Najwyraźniej Rock dobrze cię określił. jesteś na partyjnych usługach.

Po tej twojej historii mam pytanie. Jakie masz propozycje dla przedsiębiorców, którzy chcą zostać w swoim kraju i nie mogą złożyć wypowiedzenia rządowi?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2022r. 20:17  
Cytuj
Ja mam propozycję dla ciebie Andrzejku. Weź sobie torbę ikei, progresa i pobiegnijcie sobie na granicę. Pozdrówcie przy tym Tuska i Kaczyńskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2022r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe fantazje miewasz na fazie , nigga. Ty , kozy i tequila. Dla mnie za mocne...umiech



@bobku1313
Ty i kozy...całus
Animal Patrol Tworki w drodze po ciebie.good

PS.Pan @jusek plus tequila,daje biegunowo odmienny stan świadomości niż ten, co ma cienki@olek1313 plus "mleko"... od capa. potluczony

Pozdrawiam pewnego forumowego debila.ok

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2022r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
Ja mam propozycję dla ciebie Andrzejku. Weź sobie torbę ikei, progresa i pobiegnijcie sobie na granicę. Pozdrówcie przy tym Tuska i Kaczyńskiego.


Zaparz melisę. Nigdzie się się wybieram.
Tak konkretnie to co się tobie nie podoba?
umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 09:14  
Cytuj
Jusek , słyszałeś , że bezpartyjni wolnościowcy mają nowego kolegę?



Obrazek


Vox populi, vox Dei. Ujamuzrobi cieszycie się z nowego członka?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2022r. 16:26  
Cytuj
Dziwił bym się gdyby zapisał się do Pisorzytnictwa.

Może on jest Bolec z takich jak ty - co w imię mniejszego zła wybierają ZŁO?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 44 45 46 47 48 49 50 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »