NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 40 41 42 43 44 45 46 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Neptun1983 nawet kiedy cytujesz to przekręcasz. Tak nie sposób prowadzić dyskurs.

Po jakiej drugiej stronie stanąłem? Nikt nie stoi przeciw wam. Chcesz poróżnić cały świat z rzymskimi katolikami?



Co przekrecilem? Gdzie - pokaż. Co przekręciłem?

Moze tak przekręciłem jak sławną " miske ryżu" , co?

Człowieku napiepszasz ile wlezie na KK , rząd, co chwile bredzisz o zlodziejach i pasożytach i smiesz, komuś mowić o tym że ktoś chce kogoś różnić?

Himalaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 18:36  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A dlaczego akurat banery mam pomijać? Niewygodne fakty?



Znowu kluczysz jak ostatnio . Ostatnio miales pomysł na wojsko, ale jako cywil nie powiesz jakie to pomysły. Teraz gadasz o niewygodnych faktach. Pierdolisz Andrzej.

Niewygodne fakty... co za typ....
Biegać a nie na forum sie udzielać


W takim razie dlaczego mam pomijać banery propagandowe?


Jak z dzieckiem umiech.

Dobrze, jesteś na tyle upośledzony ze traktujesz baner jako ten, ktory jasno i wyraźnie przekazuje - " pis chce wyjść z UE ". Spoko

Zostawmy te banery. Ty już wiesz po co wiszą.
Nastepnie co ? Daj jakieś przyklady.


Sam nawiązałeś do banerów. Dlaczego teraz kluczysz?

mam jeszcze kolejne przykłady, ale może najpierw zakończmy temat banerów, który sam wywołałeś.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A dlaczego akurat banery mam pomijać? Niewygodne fakty?



Znowu kluczysz jak ostatnio . Ostatnio miales pomysł na wojsko, ale jako cywil nie powiesz jakie to pomysły. Teraz gadasz o niewygodnych faktach. Pierdolisz Andrzej.

Niewygodne fakty... co za typ....
Biegać a nie na forum sie udzielać


W takim razie dlaczego mam pomijać banery propagandowe?


Jak z dzieckiem umiech.

Dobrze, jesteś na tyle upośledzony ze traktujesz baner jako ten, ktory jasno i wyraźnie przekazuje - " pis chce wyjść z UE ". Spoko

Zostawmy te banery. Ty już wiesz po co wiszą.
Nastepnie co ? Daj jakieś przyklady.


Sam nawiązałeś do banerów. Dlaczego teraz kluczysz?

mam jeszcze kolejne przykłady, ale może najpierw zakończmy temat banerów, który sam wywołałeś.



Przecież ustaliłeś po kiego są banery
Dla mnie temat skonczony, pis je wstawil bo chce wyjść z UE:cwaniak:

Dajesz dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A dlaczego akurat banery mam pomijać? Niewygodne fakty?



Znowu kluczysz jak ostatnio . Ostatnio miales pomysł na wojsko, ale jako cywil nie powiesz jakie to pomysły. Teraz gadasz o niewygodnych faktach. Pierdolisz Andrzej.

Niewygodne fakty... co za typ....
Biegać a nie na forum sie udzielać


W takim razie dlaczego mam pomijać banery propagandowe?


Jak z dzieckiem umiech.

Dobrze, jesteś na tyle upośledzony ze traktujesz baner jako ten, ktory jasno i wyraźnie przekazuje - " pis chce wyjść z UE ". Spoko

Zostawmy te banery. Ty już wiesz po co wiszą.
Nastepnie co ? Daj jakieś przyklady.


Sam nawiązałeś do banerów. Dlaczego teraz kluczysz?

mam jeszcze kolejne przykłady, ale może najpierw zakończmy temat banerów, który sam wywołałeś.





Przecież ustaliłeś po kiego są banery
Dla mnie temat skonczony, pis je wstawil bo chce wyjść z UE:cwaniak:

Dajesz dalej.


Fajnie, że się że mną zgadzasz. umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A dlaczego akurat banery mam pomijać? Niewygodne fakty?



Znowu kluczysz jak ostatnio . Ostatnio miales pomysł na wojsko, ale jako cywil nie powiesz jakie to pomysły. Teraz gadasz o niewygodnych faktach. Pierdolisz Andrzej.

Niewygodne fakty... co za typ....
Biegać a nie na forum sie udzielać


W takim razie dlaczego mam pomijać banery propagandowe?


Jak z dzieckiem umiech.

Dobrze, jesteś na tyle upośledzony ze traktujesz baner jako ten, ktory jasno i wyraźnie przekazuje - " pis chce wyjść z UE ". Spoko

Zostawmy te banery. Ty już wiesz po co wiszą.
Nastepnie co ? Daj jakieś przyklady.


Sam nawiązałeś do banerów. Dlaczego teraz kluczysz?

mam jeszcze kolejne przykłady, ale może najpierw zakończmy temat banerów, który sam wywołałeś.





Przecież ustaliłeś po kiego są banery
Dla mnie temat skonczony, pis je wstawil bo chce wyjść z UE:cwaniak:

Dajesz dalej.


Fajnie, że się że mną zgadzasz. umiech


I ja klucze......
Prosze o przykład. Cycu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A dlaczego akurat banery mam pomijać? Niewygodne fakty?



Znowu kluczysz jak ostatnio . Ostatnio miales pomysł na wojsko, ale jako cywil nie powiesz jakie to pomysły. Teraz gadasz o niewygodnych faktach. Pierdolisz Andrzej.

Niewygodne fakty... co za typ....
Biegać a nie na forum sie udzielać


W takim razie dlaczego mam pomijać banery propagandowe?


Jak z dzieckiem umiech.

Dobrze, jesteś na tyle upośledzony ze traktujesz baner jako ten, ktory jasno i wyraźnie przekazuje - " pis chce wyjść z UE ". Spoko

Zostawmy te banery. Ty już wiesz po co wiszą.
Nastepnie co ? Daj jakieś przyklady.


Sam nawiązałeś do banerów. Dlaczego teraz kluczysz?

mam jeszcze kolejne przykłady, ale może najpierw zakończmy temat banerów, który sam wywołałeś.






Przecież ustaliłeś po kiego są banery
Dla mnie temat skonczony, pis je wstawil bo chce wyjść z UE:cwaniak:

Dajesz dalej.


Fajnie, że się że mną zgadzasz. umiech


I ja klucze......
Prosze o przykład. Cycu


obraźliwe słowa to oznaka braku argumentów?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 19:09  
Cytuj
Trzeba się targować. Nawet Fjutin się mocno targuje o udział w zyskach z kolonii słowiańskich w EU.

Targowiczanie (folksdojcze z sowieciarzami) doprowadzili do blokady środków unijnych dla Polski. Naprawdę chcielibyście być kolonią i nic, ale to zupełnie nic z tego nie mieć? Zadawala was możliwość wyjazdu na szparagi? Za tyle to nawet "ubogaceni" nie chcą ryć w ziemi.

Wedle samej EU z każdego ojro "zainwestowanego" w Polsce 80 centów wraca w interesach zachodnich korporacji. Teraz gdy ceny energii poszybowały w górę dzięki Czerwonym czy Zielonym (nie ma różnicy) to nawet te nędzne 20 centów z nas hieny wyrwą. Ja przypomnę jak bardzo zawiodłam się na bezwstydzie Targowicy i nie rozmiękczają mnie wcale a wcale cotygodniowe występy objazdowych trup tzw. przyrodników i aktywistów partyjnych sponsorowanych przez międzynarodówkę Zielonych zatroskanych o drzewka, krzaczki i swoją szkatułę. Puszcze Białowieską pamiętamy.

Nie tak żeśmy się umawiali na wspólny rynek, nie tak rozumiemy demokracje. Nie mylić z liberalną demokracją, uprawianą przez unijną lewice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A dlaczego akurat banery mam pomijać? Niewygodne fakty?



Znowu kluczysz jak ostatnio . Ostatnio miales pomysł na wojsko, ale jako cywil nie powiesz jakie to pomysły. Teraz gadasz o niewygodnych faktach. Pierdolisz Andrzej.

Niewygodne fakty... co za typ....
Biegać a nie na forum sie udzielać


W takim razie dlaczego mam pomijać banery propagandowe?


Jak z dzieckiem umiech.

Dobrze, jesteś na tyle upośledzony ze traktujesz baner jako ten, ktory jasno i wyraźnie przekazuje - " pis chce wyjść z UE ". Spoko

Zostawmy te banery. Ty już wiesz po co wiszą.
Nastepnie co ? Daj jakieś przyklady.


Sam nawiązałeś do banerów. Dlaczego teraz kluczysz?

mam jeszcze kolejne przykłady, ale może najpierw zakończmy temat banerów, który sam wywołałeś.






Przecież ustaliłeś po kiego są banery
Dla mnie temat skonczony, pis je wstawil bo chce wyjść z UE:cwaniak:

Dajesz dalej.


Fajnie, że się że mną zgadzasz. umiech


I ja klucze......
Prosze o przykład. Cycu


obraźliwe słowa to oznaka braku argumentów?


Nie błaźnij się.

Zakopaleś się i sam nie wiesz jak wybrnąć z sytuacji, bo nic konkretnego nie masz do powiedzenia. Słabe
A taki ął ęł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 20:13  
Cytuj
CYTAT



Wg mnie właśnie to ma na celu nowa kłamliwa kampania propagandowa. Obrzydzić UE żeby ludzie sami chcieli z niej wyjść.



Anżej , bez dotacji od wujka Hansa , PiS nie ma pomysłu na sprawowanie władzy. Pokrzyczą, ponarzekają, a potem jadą do Brukseli i żebrają o unijne pieniądze...umiech


Dopóki , ten biedny i zakompleksiony naród nie zrozumie , że poza Unią jest życie , jesteśmy na nią skazani. Ale , tak jak już nieraz pisałem , wujek Hans sam się zakiwa , i maski w końcu spadną...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 21:14  
Cytuj
Pomysły to może są, ale opozycja jest przegrana bez UE. Po co nam POKO? Będą straszyć ludzi w lodówkach o każdej porze dnia i nocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Kiedy wydatki na modernizację są znacznie wyższe niż wcześniej , bobku. Wszystko inne to tylko nacechowane ideologicznym zacietrzewieniem opisywanie bajek...umiech

Wydatki na modernizację rosną od 1989roku, bo Polska się rozwija i pewnie będą dalej rosły.

CYTAT
PiS zwiększył wydatki na modernizację wojska , policji , straży pożarnej i granicznej. Jest to fakt łatwy do zweryfikowania. Cóż z tego , skoro oglądanie TVN uniemożliwia prawidłowy przebieg procesów myślowych...umiech


Jeżeli jest więcej pieniędzy to nie znaczy, że armia jest modernizowana. Bo jaki większy projekt zrealizowali ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2022r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Anżej , bez dotacji od wujka Hansa , PiS nie ma pomysłu na sprawowanie władzy. Pokrzyczą, ponarzekają, a potem jadą do Brukseli i żebrają o unijne pieniądze...umiech

Co ty takie bajki opowiadasz, kiedyś pisałeś że Kaczyński to genialny polityk i ma receptę na wszystko smiech2


Dopóki , ten biedny i zakompleksiony naród nie zrozumie , że poza Unią jest życie , jesteśmy na nią skazani. Ale , tak jak już nieraz pisałem , wujek Hans sam się zakiwa , i maski w końcu spadną...umiech[/cytat]

Edo ty jak chłop małorolny z hektara nie da się wyżyć, dziś liczy się tylko wielkość jest globalizacja. UE to duży wewnętrzny rynek, a wujka Hansa też można przegłosować. Czy PKO PB może zostać właścicielem lub współwłaścicielem np Lidla, może tylko należy pieniądze inwestować a nie przejadać umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 06:09  
Cytuj
Prezydent Stalowej Woli z partii PiS zrobił już wszystko co potafił żeby odbudować miasto. Teraz kiedy dokonał dzieła i nie ma już nic do roboty zaczął naprawiać Polskie gazownictwo.

smiech2

***** ***


Ilu mamy takich Omajtków w Polsce? Wygląda to jak szarańcza.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 06:48  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 09:03  
Cytuj
CYTAT


Jeżeli jest więcej pieniędzy to nie znaczy, że armia jest modernizowana. Bo jaki większy projekt zrealizowali ?



Kupili Pegasusa , żeby inwigilować Łajzę i Konia. Przenośne ołtarze, i nie działające karabinki Grot. Tyle widz TVN wie o świecie, więc na tym poprzestańmy...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Anżej , bez dotacji od wujka Hansa , PiS nie ma pomysłu na sprawowanie władzy. Pokrzyczą, ponarzekają, a potem jadą do Brukseli i żebrają o unijne pieniądze...umiech

Co ty takie bajki opowiadasz, kiedyś pisałeś że Kaczyński to genialny polityk i ma receptę na wszystko smiech2


Dopóki , ten biedny i zakompleksiony naród nie zrozumie , że poza Unią jest życie , jesteśmy na nią skazani. Ale , tak jak już nieraz pisałem , wujek Hans sam się zakiwa , i maski w końcu spadną...umiech


Edo ty jak chłop małorolny z hektara nie da się wyżyć, dziś liczy się tylko wielkość jest globalizacja. UE to duży wewnętrzny rynek, a wujka Hansa też można przegłosować. Czy PKO PB może zostać właścicielem lub współwłaścicielem np Lidla, może tylko należy pieniądze inwestować a nie przejadać umiech[/cytat]


Pisałem też , że mam w domu ołtarz Macierewicza i ołtarz ojca Dyktatora, do których się modlę kilka razy dziennie. Czy jest moją winą , że wasze wrodzone bezbectwo uniemożliwia wam rozpoznanie ironii...umiech


Z hektara ciężko , wyżyć, ale z pięciu czy dziesięciu już można. Niech wujek Hans żre pyszne , zdrowe pomidorki od farmera holenderskiego. Ja mam z z kilkudziesięciu arów działki rolnej , warzywa i ziemniaki dla siebie i rodziny. Wujek Hans niedługo zacznie świecić w ciemności i dostanie nowotwór , nie uronię nawet jednej łzy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 09:16  
Cytuj
CYTAT

Co ty takie bajki opowiadasz, kiedyś pisałeś że Kaczyński to genialny polityk i ma receptę na wszystko smiech2




Edo ty jak chłop małorolny z hektara nie da się wyżyć, dziś liczy się tylko wielkość jest globalizacja. UE to duży wewnętrzny rynek, a wujka Hansa też można przegłosować. Czy PKO PB może zostać właścicielem lub współwłaścicielem np Lidla, może tylko należy pieniądze inwestować a nie przejadać umiech



Pisałem też , że mam w domu ołtarz Macierewicza i ojca Dyktatora, do których się modlę kilka razy dziennie. Czy jest moją winą , że wasze wrodzone bezbectwo uniemożliwia wam rozpoznanie ironii...umiech


Z hektara ciężko , wyżyć, ale z pięciu czy dziesięciu już można. Niech wujek Hans żre pyszne , zdrowe pomidorki od farmera holenderskiego. Ja mam z z kilkudziesięciu arów działki rolnej , warzywa i ziemniaki dla siebie i rodziny. Wujek Hans niedługo zacznie świecić w ciemności i dostanie nowotwór , nie uronię nawet jednej łzy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 09:24  
Cytuj
CYTAT


Nie błaźnij się.

Zakopaleś się i sam nie wiesz jak wybrnąć z sytuacji, bo nic konkretnego nie masz do powiedzenia. Słabe
A taki ął ęł.





A możesz konkretnie napisać w jaki sposób się błaźnię?

W jaki sposób lub czym się zakopałem?

Nie mam nic do powiedzenia? Przecież ty nic konkretnego nie napisałeś, czepiasz się jak troll.

Na pytanie dlaczego powinienem pominąć bilbordy nic nie napisałeś tylko zacząłeś obrażać. To pokazuje twój zakres wiedzy i ilość argumentów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Pomysły to może są, ale opozycja jest przegrana bez UE. Po co nam POKO? Będą straszyć ludzi w lodówkach o każdej porze dnia i nocy.


No mają pomysły, np nowy ład. Rewelacyjny pomysł. Zapamiętamy go na lata.

No i ta opozycja, kiedy wreszcie pis odsunie ich od władzy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 09:30  
Cytuj
Anżej , mam pytanie z innej beczki. Czy ty uważasz że w TVN są prawdziwi dziennikarze? Czy mógłbyś podać ich nazwiska?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
Anżej , mam pytanie z innej beczki. Czy ty uważasz że w TVN są prawdziwi dziennikarze? Czy mógłbyś podać ich nazwiska?umiech



Nie mam zielonego pojęcia. Główne informacje mam od ciebie z tego forum więc raczej sam zadaj sobie to pytanie.+
Na TVN oglądam Kawę na ławę i jeśli chodzi o prowadzącego, Piaseckiego to czasem potrafi zaskoczyć pozytywnie ale raczej częściej negatywnie. Gdy wchodzi na tematy pandemii i covida to mam pewność, że dotarł przelew i wykonuje zlecone zadanie.

Oglądam też Woronicza 17 i muszę przyznać, że między tymi dwoma programami jest przepaść. Piasecki zdecydowanie wygrywa.

Żaden z powyższych nie dorasta do pięt Rymanowskiemu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Nie błaźnij się.

Zakopaleś się i sam nie wiesz jak wybrnąć z sytuacji, bo nic konkretnego nie masz do powiedzenia. Słabe
A taki ął ęł.





A możesz konkretnie napisać w jaki sposób się błaźnię?

W jaki sposób lub czym się zakopałem?

Nie mam nic do powiedzenia? Przecież ty nic konkretnego nie napisałeś, czepiasz się jak troll.

Na pytanie dlaczego powinienem pominąć bilbordy nic nie napisałeś tylko zacząłeś obrażać. To pokazuje twój zakres wiedzy i ilość argumentów.



Już śpieszę z odpowiedziami.

Błaźnisz się, bo gadasz bzdury. Zacząłeś temat, poproszony o odpowiedź, nie odpowiadasz. Tylko dalej zadajesz durne pytania. Czym próbujesz zachować twarz.
Szkoda mi na ciebie palców zeby teraz zacząć cytować twoje błyskotliwe,jak glut pod nosem wypowiedzi.

Tak. Nie masz nic do powiedzenia. Kiedyś zapytany o coś, powiedziałeś cos w stylu
"Wiem ale nie powiem". Teraz na konkretne pytanie, bełkotasz ze ja coś klucze, a sam nie odpowiadasz. Zacząłeś temat ze pis chce wyjść z UE, bo powiesili billbordy.... zgrywasz cholera wie kogo, a wychodzi na to że następny szczekacz z ciebie.

dla mnie bilbordy i ich ukryty przekaz(taki wg. ciebie mają)- wychodzimy UE to jakas farsa. Celowo to podkreśliłem żebyś zrozumiał.

Mam w "życi" to, ze uważasz mnie za trolla. Mam też w dupie to, co ty tam mamrotasz o braku argumentów i wiedzy, i obrażaniu ciebie, bo jest to kolejna fascynująca interpretacja myślowa andżeja2.0.

Biegaczu, bede robił to cały czas. Bo jak ktoś zaczyna gadać w stylu wielkiego znawcy, a potem szybko zostaje sprowadzony do parteru( nomen omen przez brak własnej wiedzy i argumentów), zasluguje na pociski, zeby sie troche w deklu przestawiło.


TO JAK Z TYM PIS? BILBORDAMI I CZYM JESCZE NAS WYPROWADZA Z UE?

I jeszcze jedno pytanie wiażące. Po co nas chcą z UE wyprowadzić??( ten pis).

Czy to nie jest kolejna wymyślona bzdura opozycji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 11:09  
Cytuj
O bilbordach sam wspomniałeś więc nie kombinuj.

Te kłamliwe i manipulacyjne faktami bilbordy mają na celu obrzydzenie UE i zwiększenie zwolenników opuszczenia przez Polskę UE.

Kolejny to opowiadanie o planie odbudowy, o który zabiegał Morawiecki i zgodził się na żyrowanie kredytów, teraz okazuje się, że może moglibyśmy z niego zrezygnować.

A czy ty masz cokolwiek do powiedzenia po za stwierdzeniem, że to bzdura?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2022r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
O bilbordach sam wspomniałeś więc nie kombinuj.

Te kłamliwe i manipulacyjne faktami bilbordy mają na celu obrzydzenie UE i zwiększenie zwolenników opuszczenia przez Polskę UE.

Kolejny to opowiadanie o planie odbudowy, o który zabiegał Morawiecki i zgodził się na żyrowanie kredytów, teraz okazuje się, że może moglibyśmy z niego zrezygnować.

A czy ty masz cokolwiek do powiedzenia po za stwierdzeniem, że to bzdura?


To dziala w dwie strony. Anżej.

Jakie wyjście z UE!! Słabo rozgarniety widz wie, że jesteśmy za mali żeby plynać pod prąd i z żadnej UE nie wyjdziemy.
To tacy jak ty se ujebali w lbach polexit. I straszą Polaków.

Pozycja pis (po tym co wyprawiają)jest mocno zaskakujaca, nie dzięki pińcset plusom i calej reszcie. Jest mocna dzięki tej marnej opozycji i takim bełkotom jak twoje. Nie ma sie pomyslu to sie straszy.

Ale przecież ty to wszystko wiesz, ale nie powiesz. Wariacieumiech


P.s

Rozumiem ze bilbordy i gadka (wg . Ciebie) Morawieckiego to jasny sygnał, spiepszamy z UE.

A po co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 40 41 42 43 44 45 46 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »