NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 38 39 40 41 42 43 44 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 15:05  
Cytuj
no nic, żyj w takim przeświadczeniu że ktoś też musi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 15:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
Pegasusa kupiono podobno z jakiegoś funduszu Ministerstwa Sprawiedliwości ( tak chyba pisał Onet a ja im wierzę). Celowo nie podawałem wydatków publicznych na służbę zdrowia za rok 2021 i 2022 , bo epidemia srakawirusa wszystko postawiła do góry nogami. Na szczepionki , testy i różne takie poszło miliardy , które spokojnie można było przeznaczyć np na onkologię. Tylko po co jak wszyscy robili lockdawny , a nawet wujek Hans zadekretował paszport covidowy...umiech


O czym świadczy zwiększenie wydatków a przy tym zmniejszenie standardów Bolec?

Fundusz Sprawiedliwości -celowy utworzony przez Polaków w celu pomocy ofiarom przestępstw. Nieoficjalnie portfelik wykorzystywany na potrzeby partyjne Pisłodziejstwa. Gwoli sprostowania i transparentności wypada o tym wspomnieć.


Trzeba dodać że kupiony od Żydów za dziesiątki miliardów złotych bo Polsce informatyków nie ma.

Wykorzystany w celu podsłuchiwania oponentów politycznych i inwigilacji własnych urzytecznych.

Gratuluje wy ***** na kaczych łapach.
umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 16:10  
Cytuj
Regresie , ja wiem że ta władza nie cofnie się przed niczym. Najpierw strzelali pod Sejmem i zabili Diduszkę, potem próbowali podpalić przenośny sracz pod oknem Łajzy. A nawet uciekli się do podania neurotoksyny mecenasowi Koniowi. Mnie nie musisz przekonywać...umiech


A masz swój paszport covidowy, regresie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 16:14  
Cytuj
Ta i podwyższyli ceny pietruszki, pamiętasz?

W USA rząd planuje się rozliczać przed obywatelami z zachowania w czasie pandemii covid.

PISorzytnictwo pisze ustawy bezkarność+

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 16:22  
Cytuj
Regresie , o cenach pietruszki i ropy nigdy nie zapomnimy. Kiedy już chyży rój , przejmie stery i mocą ustawy zlikwiduje inflację i zdusi ceny , wszyscy odetchniemy z ulgą...umiech


A masz w końcu ten paszport covidowy, regresie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Widzisz , bobku , niby budżet nie jest z gumy. Ale jest różnica czy do niego wpłynie 400 czy 430 miliardów złotych. Chyba nawet ty to rozumiesz...umiech


W 2015 na zakup uzbrojenia i inwestycje rząd Ewy Kopacz przeznaczył około 9 miliardów złotych ( plus 5 na spłatę F-16) czyli powiedzmy że ponad 14. Rząd na ten cel w 2022 przeznaczył 18,5 miliarda złotych plus 5 miliardów na zakup Abramsów czyli ponad 23 ...umiech


No i co bobku, z tym uwzględnieniem wzrostu gospodarczego ( o którym pisałeś)? W ogóle nie wytłumaczyłeś swojej metodologii...umiech


2015 rok to ok 300 miliardów, wydatki na MON 14 miliardów to ok 4,67%
2022 rok to ok 490 miliardów, wydatki na MON 23 miliardy to ok 4,69%

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 17:11  
Cytuj
No i jaki z tego wniosek , panie hiena?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 17:28  
Cytuj
Dla boba te kwoty to pikuśumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Ta i podwyższyli ceny pietruszki, pamiętasz?

W USA rząd planuje się rozliczać przed obywatelami z zachowania w czasie pandemii covid.



Cena pietruszki jest regulowana? idź na targ będzie taniej. Ale czy jest taniej od Biedry?

PS.
Regres z Korwinem ma marzenia ze społeczeństwo kopnie PiS tak jak kopnie Demokratów z Kongresu w USA. Proszę Pana, to są nieporównywalne zachowania, to co wyprawiają libtards w USA to szok i zamordyzm cool girl
I społeczeństwo wybierze Korwinistów dla miski ryziu umiech

A juści, 30 lat pracowali za miskę aby Polska rosła w siłę a ciemny lud się bogacił a na końcu, wraca Donek z Berlina i koło historii się zamknie.
Zajaśnieje Słonce Peru w TVN i w GW i powtórzą nieśmiertelną frazę: biednyś boś głupi.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
Dla boba te kwoty to pikuśumiech

Dla naszych potencjalnych wrogów również pikuś.

Tym bardziej że znaczna część prostu rozkradziona lub zmarnowana na np. Wiejskie Oddziały Terenowe.




Ogólnie PISorzytnicza strategia na to że kiedy coś nie działa to trzeba ograbić Polaka by dorzucić kasy w chory system to jakieś nieporozumienie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 19:31  
Cytuj
Dlatego , regresie , odliczamy dni do chwili ,kiedy chyży rój przejmie ster. Wespół z Adrianem Zandbergiem skończy z socjalizmem raz na zawsze...umiech


Masz w końcu ten paszport covidowy?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
No i jaki z tego wniosek , panie hiena?umiech


A no taki jak pisałem wyżej, że sumy przeznaczane % na MON są podobne. Jak zobaczysz lata 2005 -2007 będzie podobnie ale kwoty będą niższe z racji mniejszych wpływów do budżetu państwa.
A nawiasem mówiąc kwota na uzbrojenie przeznaczona przez Kopacz 5 miliardów w 2015 (dolar około 3,6 i euro 4,3 dane styczeń 2015) i 5 miliardów w 2022 ( dolar około 4,04 euro 4,58 dane styczeń 2022) to jest ten sam pieniądz ? umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 20:25  
Cytuj
Bobku , te 5 miliardów za rządów koalicji oszustów z gumofilcami to była rata za F16. Te za ten rok są za Abramsy. Przecież porównywanie tego to jakiś nonsens...umiech





Całkowita kwota na zakup uzbrojenia w 2015 wyniosła ponad 14 miliardów złotych, a w obecnym ponad 23. Te kwoty możesz porównywać , przeliczać na inflację , wysokość wzrostu gospodarczego a nawet przez ilość hien w stadzie bezpartyjnych wolnościowiców...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 20:57  
Cytuj
Wniosek jest taki że budżet MONu jest podobny %. Jeżeli chodzi o kwoty pieniędzy chciałem pokazać na co mogli sobie pozwolić w 2015 a obecnie w 2022. I jest kwestia 5 miliardów na czołgi a resztę się zobaczy umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 20:59  
Cytuj
Bobku jestem pod wrażeniem twojego analitycznego myślenia. Nie sądziłem , że coś mnie jeszcze jest w stanie zaskoczyć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 21:21  
Cytuj
Na siedem lat rządów, takie pieniądze, rzuć argumenty abym zmienił zdanie na temat modernizacji armii smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2022r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dla boba te kwoty to pikuśumiech

Dla naszych potencjalnych wrogów również pikuś.

Tym bardziej że znaczna część prostu rozkradziona lub zmarnowana na np. Wiejskie Oddziały Terenowe.




Ogólnie PISorzytnicza strategia na to że kiedy coś nie działa to trzeba ograbić Polaka by dorzucić kasy w chory system to jakieś nieporozumienie.



Za dużo ogladasz tvpumiech

Tam też się tak powtarzają jak ty.
Ciekawe czy ich też tak boli:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2022r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
Na siedem lat rządów, takie pieniądze, rzuć argumenty abym zmienił zdanie na temat modernizacji armii smiech2




Nie dojdziemy do porozumienia, bobku. Bezpartyjna wolnościowość i przyjmowanie innej niż obowiązująca narracja, to dwie , wykluczające się kwestie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2022r. 10:03  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2022r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
Bobku , te 5 miliardów za rządów koalicji oszustów z gumofilcami to była rata za F16. Te za ten rok są za Abramsy. Przecież porównywanie tego to jakiś nonsens...:


Te F-16 przynajmniej są prawdziwe i latają.

Pokaż mi Fiutku1313 zdjęcie polskich NOWYCH śmigłowców, nowych F-35, nowych systemów rakietowych i tych nowych Abramsów.

A jak ich nie ma to nie zawracaj gitary homeopatycznym uzbrojeniem pisiorku.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2022r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bobku , te 5 miliardów za rządów koalicji oszustów z gumofilcami to była rata za F16. Te za ten rok są za Abramsy. Przecież porównywanie tego to jakiś nonsens...:


Te F-16 przynajmniej są prawdziwe i latają.

Pokaż mi Fiutku1313 zdjęcie polskich NOWYCH śmigłowców, nowych F-35, nowych systemów rakietowych i tych nowych Abramsów.

A jak ich nie ma to nie zawracaj gitary homeopatycznym uzbrojeniem pisiorku.


F16 latają?

Cheba nie wszystkieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2022r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bobku , te 5 miliardów za rządów koalicji oszustów z gumofilcami to była rata za F16. Te za ten rok są za Abramsy. Przecież porównywanie tego to jakiś nonsens...:


Te F-16 przynajmniej są prawdziwe i latają.

Pokaż mi Fiutku1313 zdjęcie polskich NOWYCH śmigłowców, nowych F-35, nowych systemów rakietowych i tych nowych Abramsów.

A jak ich nie ma to nie zawracaj gitary homeopatycznym uzbrojeniem pisiorku.




Ujamuzrobi , ale to chyba Miller kupował F16 , a nie Tusk , tak mi się zdaje...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2022r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
Nie dojdziemy do porozumienia, bobku. Bezpartyjna wolnościowość i przyjmowanie innej niż obowiązująca narracja, to dwie , wykluczające się kwestie...umiech


Edo ja nie mam zamiaru z Tobą dochodzić do jakiegokolwiek porozumienia ani jakiejś narracji. Nie masz żadnych argumentów w kwestii sukcesu MONu, co najwyżej PRLowska propaganda. Porównywanie wydatków łącznie z kwotami będącymi do dyspozycji na modernizacje armii jest jak najbardziej sensowne bo pokazuje jak gospodaruje się pieniędzmi. Progres pisał o przepieprzeniu pieniędzy i trudno się z nim nie zgodzić, tak samo z Hammurabim że narazie mamy F-16 już spłacone przez kolejne rządy. A to że nie latają to bardziej pytanie do ministra obrony umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2022r. 13:00  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2022r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie dojdziemy do porozumienia, bobku. Bezpartyjna wolnościowość i przyjmowanie innej niż obowiązująca narracja, to dwie , wykluczające się kwestie...umiech


Edo ja nie mam zamiaru z Tobą dochodzić do jakiegokolwiek porozumienia ani jakiejś narracji. Nie masz żadnych argumentów w kwestii sukcesu MONu, co najwyżej PRLowska propaganda. Porównywanie wydatków łącznie z kwotami będącymi do dyspozycji na modernizacje armii jest jak najbardziej sensowne bo pokazuje jak gospodaruje się pieniędzmi. Progres pisał o przepieprzeniu pieniędzy i trudno się z nim nie zgodzić, tak samo z Hammurabim że narazie mamy F-16 już spłacone przez kolejne rządy. A to że nie latają to bardziej pytanie do ministra obrony umiech



Tak samo jak te progresy i hammu bredzisz.

Ile pszepiepszyli tych pinindzy? I na co ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 38 39 40 41 42 43 44 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »