NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 36 37 38 39 40 41 42 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 16:40  
Cytuj
CYTAT



Już dawno powinni zdymisjonować tego Tuska, niech odda władze, przestanie rządzić i odejdzie w zapomnieniu.



Wiesz dobrze , Anżej, co mam na myśli. Był już premierem , nie zrealizował swoich obietnic. Nie spierda.a i zrobi miejsce innym. Wiem że dla was obrońców praworządności jest ostatnią nadzieją, ale ja nie oglądam TVN-u i mam inne zdanie w temacie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 16:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Zerknij Bolesław jak masz chwilę. O tym jaka mafia partyjna utworzyła się w wolnej Polsce.
https://youtu.be/sRDrEKQODoA



Regresie odpal sobie " Rocco invades Poland" , jak chcesz coś fajnego obejrzeć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
A zakupy sprzętu w wojsku czy policji znajdziesz w sieci. Po wpisaniu w google wyskoczy ci sporo tego. Masz dwa pierwsze z brzegu , żebyś nie ujadał , bobku...umiech


https://milmag.pl/bell-407gxi-w-polskiej-policji/


https://infosecurity24.pl/sluzby-mundurowe/policja/ksp-pol-tysiaca-radiowozow-i-motocykli-posterunki-i-nowe-komisariaty-wideo


Czyli przed PISem nic nie było kupowane smiech2
Budżet policji jest bardzo podobny jak z lat wcześniejszych umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 16:46  
Cytuj
CYTAT


Może ma i [moderowano - wulgaryzmy!] wzorce. Nie zmianie to faktu, że to porozumienie nie jest sukcesem tylko pokazem niekompetencji rządu.



Nie neguję faktu , że porozumienie jest pokazem niekompetencji. Tylko komentarz w tej kwestii byłego członka rady nadzorczej FOZZ, to trochę za grubo. Nawet jak dla mnie ...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 16:54  
Cytuj
CYTAT


Czyli przed PISem nic nie było kupowane smiech2
Budżet policji jest bardzo podobny jak z lat wcześniejszych umiech





Nieprawda bobku. Budżet Policji na 2015 ( ostatni tworzony przez koalicję oszustów z gumofilcami ) wynosił ponad 8 i pół miliarda złotych. Na rok 2022 Policja dostała prawie 11 miliardów złotych. Wystarczyło kilka minut żeby to sprawdzić , tylko po co?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Czyli przed PISem nic nie było kupowane smiech2
Budżet policji jest bardzo podobny jak z lat wcześniejszych umiech





Nieprawda bobku. Budżet Policji na 2015 ( ostatni tworzony przez koalicję oszustów z gumofilcami ) wynosił ponad 8 i pół miliarda złotych. Na rok 2022 Policja dostała prawie 11 miliardów złotych. Wystarczyło kilka minut żeby to sprawdzić , tylko po co?umiech


Uwzgledniasz PISflację czy nadal dla ciebie ona nie istnieje?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zapytaj Putina - to do pierwszego pytania.

Rozumiem że ty już go pytałeś ?


tobie przeszkadza wrak, bo ty zaczałeś gadke o tym. Wiec napisz mu mejla

CYTAT
Faktycznie 96 krabow , raki . Najwiekszy kontrakt w historii. Takie tam drobnostki.


Robi wrażenie, rozciągnięte na ile lat ? czyli norma.
https://www.money(...)509.html


Dzieki za link. 90,9 miliardów. Słabogood

CYTAT
Zdrowo jestes jebniety


Popatrz na siebie smiech2


Patrze i co?

Pruj dupsko dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 20:12  
Cytuj
CYTAT


Uwzgledniasz PISflację czy nadal dla ciebie ona nie istnieje?



Instynkt stadny w najlepszym wydaniu...umiech


Jeżeli dobrze liczę to wzrost nakładów z ponad 8 i pół miliarda do prawie 11 wynosi około 30 procent. Inflacja wg Eurastatu w tym czasie ( 2015-2021) urosła o blisko 14 procent . Zbierz wszystkie hieny i policzcie czy tak to wygląda?umiech


Tak samo wygląda to w wydatkach na wojsko czy opiekę zdrowotną. Za Tuska obowiązywała zasada " piniendzy ni ma i nie bendzie", a i tak Komisja Europejska objęła nas procedurą nadmiernego deficytu. Bóg raczy wiedzieć , gdzie się pieniądze podziewały?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2022r. 20:20  
Cytuj
Na jakiej podstawie stado stalowowolskich hien ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców uważa że teraz Tusk będzie lepszy niż uprzednio? Był premierem sześć lat, nie zrealizował żadnych swoich obietnic z 2007 roku. Możemy się zgodzić że pisowskie dziadostwo trzeba przepędzić na cztery wiatry, ale nigdy skutkiem powrotu POKOMUNY do władzy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4969
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 06:09  
Cytuj
Bierzemy pod uwagę zgromadzone oszczędności, które posłowie deklarują w swoich oświadczeniach majątkowych.
Czyjeco

Konkretnie eksposła Łukasza Szumowskiego.
Był jednym z "najbiedniejszych" parlamentarzystów.placze
Na początku posłowania w 2019 roku deklarował, że na koncie ma... 1134 złotych.:szok:
To nie błąd w druku!
Po dwóch latach, stan posiadania p-osła trochę się poprawił - odłożył 24,5 tys zł.Wychodzi,że szastał kasą na prawo i lewo."Odłożył" dwie diety poselskie.i to bez dodatków.ok

Łukaszu, właśnie zrzekł się mandatu posła i odszedł do Narodowego Instytutu Kardiologii.jezyk
Współczuć czy się cieszyć?zaklopotany

Szumowski ma od lat rozdzielność majątkową z żoną.
Przed wejściem do polityki większość nieruchomości i udziałów w firmach przepisał na połowicę.
Jaki majątek Szumowscy posiadają w sumie? Z obliczeń wynikało, że to co najmniej 20 milionów złotych.
Matełuszek-Kłamczuszek Bis.good

Firma, w której prezesem jest bratu Szumowskiego, a żona pośrednim udziałowcem, otrzymała w ostatnich 6 latach z państwowych środków 209 mln.zł dotacji i zleceń.sciana

PiSiurowy ,sztandarowy program"Rodzina na swoim",ale za "wasze" pieniądze, się sprawdził!!!potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 07:49  
Cytuj
Jusek , za zamknięcie lasów i w ogóle za wprowadzenie lockdawnu , Szumowski powinien być publicznie wybatożony. Razem z Morawieckim , Niedzielskim , Simonem , Horbanem i resztą tego towarzystwa. Po dwadzieścia batów na gołą dupę.
Ale Szumowski jest zdaje się lekarzem kardiochirurgiem i wiadomym jest ,że jako taki ,jakiś majątek zgromadził. Przepisywanie majątku na żonę to w naszej polityce chleb powszedni ( Tusk, Morawiecki itd.) . W każdym razie, nigga, nie jestem przekonany czy oko.press czy coś w tym stylu jest konkretnym źródłem informacji. Jak już to chyba dla wzbudzenia poruszenia u takich jak ty...umiech


Jusek czy ty kiedyś nie miałeś ksywki banan na tym forum? On też wstawiał dużo emotikonów, a wyróżniał go knajacki styl i niezbyt wysoki iloraz inteligencji. Czy to nie jesteś ty , stara murzyńska pijanico, pod innym wezwaniem?umiech


W każdym razie doceniam , że posta nie pisałeś o trzeciej w nocy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Nieprawda bobku. Budżet Policji na 2015 ( ostatni tworzony przez koalicję oszustów z gumofilcami ) wynosił ponad 8 i pół miliarda złotych. Na rok 2022 Policja dostała prawie 11 miliardów złotych. Wystarczyło kilka minut żeby to sprawdzić , tylko po co?umiech


Niech będzie na Twoje, ale też podpowiem, podaj dane za 2005-2007 jeszcze lepsze zrobi wrażenie smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Zapytaj Putina - to do pierwszego pytania.

Rozumiem że ty już go pytałeś ?


tobie przeszkadza wrak, bo ty zaczałeś gadke o tym. Wiec napisz mu mejla

CYTAT
Faktycznie 96 krabow , raki . Najwiekszy kontrakt w historii. Takie tam drobnostki.


Robi wrażenie, rozciągnięte na ile lat ? czyli norma.
https://www.money(...)509.html


Dzieki za link. 90,9 miliardów. Słabogood

CYTAT
Zdrowo jestes jebniety


Popatrz na siebie smiech2


Patrze i co?

Pruj dupsko dalej.


W temacie wraku to są Twoje słowa
CYTAT
Wrak Tupolewa. Wrak można było zabrać jedynie zara po tej tragedii. Poczekaj, kto tam wtedy rządził? Hmm

Będę pisał Twoim językiem
" co znaczy że wrak można było zabrać zaraz po tej tragedii ?"

wiesz coś w temacie ?
Ucz się od Eda manipulacji, bo temat MONu był poruszany w innym wątku zobaczysz jak on sprytnie rozmowę zmienił na służby mundurowe, a później na policję.
I jak na fanatyka przystało obrażanie to norma.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Uwzgledniasz PISflację czy nadal dla ciebie ona nie istnieje?



Instynkt stadny w najlepszym wydaniu...umiech


Jeżeli dobrze liczę to wzrost nakładów z ponad 8 i pół miliarda do prawie 11 wynosi około 30 procent. Inflacja wg Eurastatu w tym czasie ( 2015-2021) urosła o blisko 14 procent . Zbierz wszystkie hieny i policzcie czy tak to wygląda?umiech


Tak samo wygląda to w wydatkach na wojsko czy opiekę zdrowotną. Za Tuska obowiązywała zasada " piniendzy ni ma i nie bendzie", a i tak Komisja Europejska objęła nas procedurą nadmiernego deficytu. Bóg raczy wiedzieć , gdzie się pieniądze podziewały?umiech


Dodaj jeszcze do tego wzrost gospodarczy umiech
I może wyjdzie minus smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nieprawda bobku. Budżet Policji na 2015 ( ostatni tworzony przez koalicję oszustów z gumofilcami ) wynosił ponad 8 i pół miliarda złotych. Na rok 2022 Policja dostała prawie 11 miliardów złotych. Wystarczyło kilka minut żeby to sprawdzić , tylko po co?umiech


Niech będzie na Twoje, ale też podpowiem, podaj dane za 2005-2007 jeszcze lepsze zrobi wrażenie smiech2



Skoro wychodzi na moje , to nic więcej nie chcę wiedzieć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 14:27  
Cytuj
CYTAT


Dodaj jeszcze do tego wzrost gospodarczy umiech
I może wyjdzie minus smiech2



To weź mi " dodaj wzrost gospodarczy" ( cokolwiek to znaczy) , bobku. Wrzuć mi swoje wyliczenia ( uwzględniające wzrost gospodarczy) i publicznie na forum zweryfikujemy wiedzę stada hien ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Zapytaj Putina - to do pierwszego pytania.

Rozumiem że ty już go pytałeś ?


tobie przeszkadza wrak, bo ty zaczałeś gadke o tym. Wiec napisz mu mejla

CYTAT
Faktycznie 96 krabow , raki . Najwiekszy kontrakt w historii. Takie tam drobnostki.


Robi wrażenie, rozciągnięte na ile lat ? czyli norma.
https://www.money(...)509.html


Dzieki za link. 90,9 miliardów. Słabogood

CYTAT
Zdrowo jestes jebniety


Popatrz na siebie smiech2


Patrze i co?

Pruj dupsko dalej.


W temacie wraku to są Twoje słowa
CYTAT
Wrak Tupolewa. Wrak można było zabrać jedynie zara po tej tragedii. Poczekaj, kto tam wtedy rządził? Hmm

Będę pisał Twoim językiem
" co znaczy że wrak można było zabrać zaraz po tej tragedii ?"

wiesz coś w temacie ?
Ucz się od Eda manipulacji, bo temat MONu był poruszany w innym wątku zobaczysz jak on sprytnie rozmowę zmienił na służby mundurowe, a później na policję.
I jak na fanatyka przystało obrażanie to norma.



zaklopotany


Taki sam ze mnie fanatyk jak i z ciebie.
Tyle w temacie.
Boczek jesteś jebnięty


P.s
Kto to Ed? Jakis twoj idol ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4969
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Jusek , za zamknięcie lasów i w ogóle za wprowadzenie lockdawnu , Szumowski powinien być publicznie wybatożony. Razem z Morawieckim , Niedzielskim , Simonem , Horbanem i resztą tego towarzystwa. Po dwadzieścia batów na gołą dupę.
Ale Szumowski jest zdaje się lekarzem kardiochirurgiem i wiadomym jest ,że jako taki ,jakiś majątek zgromadził. Przepisywanie majątku na żonę to w naszej polityce chleb powszedni ( Tusk, Morawiecki itd.) . W każdym razie, nigga, nie jestem przekonany czy oko.press czy coś w tym stylu jest konkretnym źródłem informacji. Jak już to chyba dla wzbudzenia poruszenia u takich jak ty...umiech


Jusek czy ty kiedyś nie miałeś ksywki banan na tym forum? On też wstawiał dużo emotikonów, a wyróżniał go knajacki styl i niezbyt wysoki iloraz inteligencji. Czy to nie jesteś ty , stara murzyńska pijanico, pod innym wezwaniem?umiech


W każdym razie doceniam , że posta nie pisałeś o trzeciej w nocy...umiech

@Bolku1313
Odpowiem Tobie po kolei,na każde z pytań.ok
Taki kaprys mam.sciana
Szlachta rządzi.cool
Nie odpowiadam za to co zrozumiesz.zaklopotany
Reszta załapie.zdegustowany

Co do yeb@nych kopas w doopas werry mocno, dla wymienionych przez Ciepie PiSióruf-ZGODA.good
Mam pytanie-Czy z pensji lekarza jak Szuma,choćby hooy jeden wie jak wielkiej,można zgromadzić taki majątek?co
Ja osobiście mam(jak na tamte warunki),skromną działkę na innym kontynencie.neutralny
Dlatego mam podwójne obywatelstwo,czego się nie wstydzę.zarumieniony
Skąd?Tak jakoś wyszło...Gdyby coś nie teges,34 godz.lotu i azyl od PiS-dy.
PS.Co do @el-banan
Pamiętam gościa,ale ja mam i miałem jeden nick.neutralny
Piszę kiedy chcę.smiech2
Nie mam ograniczeń.Trzy kompy przede mną.Taki mam zawód.Starcza na "waciki" i jak na teraz, 0.7 Metaxy.potluczony

ODYEB@J SIĘ OD PANA@JUSKA,PLEASE, QRVA MAĆ,UPRZEJMIE.mlotek

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 18:27  
Cytuj
Sorry , nigga, wiem że zachowałem się jak gówniarz. Obiecuję , że to był mój przedostatni raz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2022r. 18:33  
Cytuj
Bobek , a ws wydatków na obronność sprawa wygląda tak: w budżecie na 2015 rok ( ostatni przygotowywany przez koalicję oszustów z gumofilcami) na MON przyznano łącznie 37,4 miliarda złotych. Na rok 2022 ta kwota wyniosła prawie 58 miliardów złotych. Jak masz inne dane to je przedstaw. Chętnie się z nimi zapoznam. A większych manipulantów niż wasza menażeria , to raczej ciężko znaleźć...umiech


No i co z tymi wydatkami uwzględnieniącymi wzrost gospodarczy? Coś masz w zanadrzu , czy tylko miękką faję w chudej ręce?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2022r. 06:10  
Cytuj
Sprawdź Bolek wykres wydatków od roku 2000 i skończ temat.


Środki poszły między innymi na kompasy od handlarza który nabył je po groszach na alliexpres. Bo i takie sytuacje za PISłodziejstwa miały miejsce.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lut 2022r. 08:07  
Cytuj
Regresie , za poprzedniej władzy kupiono np. tablice Mendelejewa dla wojska. Nikt nie wie , po co i dlaczego tak drogo?...umiech


Możemy się cofnąć w czasie nawet do Bolesława Chrobrego ( i jego wydatków na tzw drużynę) , tylko jaki ma to sens?umiech


Nasza miła rozmowa ma sprawić , żebyście przestali lansować ludzi , którzy już byli , i zrobili bardzo niewiele jako lepszą alternatywę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lut 2022r. 08:21  
Cytuj
Bobek , a chcesz wiedzieć o ile wzrosły publiczne wydatki na służbę zdrowia? Inna sprawa że jak dla mnie to ktoś w końcu powinien wprowadzić częściowe dopłaty do obecnego systemu . I może to w jakimś stopniu poprawi sytuację pacjentów...umiech


Arłukowicz szczeka teraz ile wlezie, ale jak sam był ministrem zdrowia , nie zrobił dosłownie nic , żeby ulżyć ludziom. Takie jest wasze zaplecze , to nam chcecie sprzedać jako nową jakość. A to stare i śmierdzące truchło...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2022r. 10:36  
Cytuj
Kolejny popis ***owskich bandytów w mundurach, tym razem w ***owskim mateczniku.

Brutalne pobicie w Kraśniku za brak maski na zewnątrz.

Poszkodowany: był spokojny
Milicja: gleba, gaz, paralizator, duszenie, przemoc

Monitoring ze stacji: https://youtu.be/tMMbrQnKokg
Nagranie z kamerki milicjanta: brak

Pewien facet próbował pomóc, za co dostał wyrok - rok więzienia i ma zapłacić 1000 zł milicjantowi na podstawie fałszywych zeznań milicjanta. Zapis z monitoringu na stacji benzynowej burzy zeznania milicjantów.

Społeczeństwo powinno mieć broń i nie zawahać się jej użyć.

Sprawę opisuje Interia: https://wydar(...),5816873

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lut 2022r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Już dawno powinni zdymisjonować tego Tuska, niech odda władze, przestanie rządzić i odejdzie w zapomnieniu.



Wiesz dobrze , Anżej, co mam na myśli. Był już premierem , nie zrealizował swoich obietnic. Nie spierda.a i zrobi miejsce innym. Wiem że dla was obrońców praworządności jest ostatnią nadzieją, ale ja nie oglądam TVN-u i mam inne zdanie w temacie...umiech


I fajnie, nadal podtrzymuje. Niech odejdzie w zapomnieniu umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 36 37 38 39 40 41 42 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »