NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 17:36  
Cytuj
Janek Bury lubi to , regresie!umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 17:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 19:58  
Cytuj
"Andrzej Duda jest debilem".zaklopotany
W czym problem?co
Jest prezydentem Polski, gdzie rządzi PiSiur.neutralny
Też tak myślałem,myślę i poglądu nie zmienię.mlotek

Dziś sąd, uniewinnił Jakuba Żulczyka oskarżonego z art 135 Kk , o rzekome znieważenie Anżeja,za użycie przymiotnika "debilem".chytry

Nazywanie go"prezydentem",jednak skłania do refleksji...3m sie
Konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.sciana

Dla mnie jest "operatorem" długoPiSu.good

PS.W polskim prawie ,myślenie nie jest karalne.Jeszcze nie.:cwaniak:

Niedługo,gdy Jaro Kac odwali"kitę",będziemy się modlili,jak do Kim Jaro Dzonga?jezyk
Modlili,bo tak "dojnej zmiany", purpuraci z KrK, nie będą mieli ooooo cho cho,albo jeszcze dłużej..neutralny
Krakowskie Łagiewniki,też czekają na łojca Taddeo...good
Aż pójdę się upewnić, że ich tam"upchali".3m sie

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
Pisłodziejstwo bije poprzednie rządy na głowy jeśli chodzi o skalę przywlaszeń legalnych, pół legalnych, z obejściem prawa i zwykłych wałów.



Interesujące. Serio. Można pare przykladów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 20:52  
Cytuj
Serio. Można.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
Serio. Można.


Bardzo proszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2022r. 00:07  
Cytuj
Bogdan Wątor(PiSiur Słupsk) przekonywał,że szczepionki są niczym"rakiety z ładunkami jądrowymi,którymi bawicie się jak dzieci"mlotek
Chyba swoimi"ładunkami jądrowymi" zbyt długo się bawił?zarumieniony
W czerwcu przyznawał, że nie boi się wirusa, bo zna na niego "skuteczne leki". O szczepionce mówił,że"nie wstrzykuje sobie każdego gówna"ok
Gdy zachorował na covid, badanie wykazało, że ma 50 proc. zmiany w płucach.:szok:

Negował istnienie wirusa, wyśmiewał szczepionki,
Teraz domaga się natychmiastowej opieki na przepełnionych oddziałach covidowychjezyk

Z mediami rozmawiać nie chce.3m sie
Pyedoln@ł focha?zaklopotany
Mówił, że zna skuteczne leki na wirusa i że do szpitala raczej nie trafi.
Moja diagnoza-Szpital Tworki!zdegustowany

Nie wiadomo jak PiSiur ze Słupska zmienił zdanie na temat koronawirusa.

Wątor znany był z tego, że neguje pandemię. W mediach społecznościowych w ironiczny sposób pisał o "covidianach" i "plandemii". Dwa tygodnie wcześniej, zanim trafił do szpitala, przekonywał: "Jak mogłoby być pięknie ale nie będzie, bo zbyt wielu zainwestowało zbyt wiele w plandemię i sami nigdy nie przyznają się do klęski".spi

Dopadło go coś,co nie istnieje.Tak jak jego inteligencja.neutralny

W czerwcu przyznawał, że nie boi się wirusa, bo zna niego "skuteczne leki". A o szczepionce mówił, że "nie wstrzykuje sobie każdego gówna". Wątor wyśmiewał też metody leczenia koronawirusa.

Twierdził iż według przeprowadzonych przez siebie:szok: wyliczeń ma małą szansę na to, że zachoruje na covid i trafi do szpitala.chytry

W październiku Wątor do szpitala jednak trafił. Na Twitterze napisał: "Od 16:00 czekam w izolatce w szpitalu w Słupsku na przyjęcie na oddział covidowy. Bez jakiegokolwiek leczenia! Badanie TK wykazało 50 procent zmiany w płucach... Duszę się. Czy to normalne?".smiech2
Niedotlenienie mózgu to już miałeś chyba od urodzenia.
Wątoru wysłał tego Twitta, była 16:08.
Polityku PiSda czekał więc w izolatce od 8 minut, po tak krótkim czasie stracił cierpliwość i zaczął krytykować lekarzy.

Jak wielki trzeba mieć tupet,graniczący z prostactwem,aby najpierw przez wiele miesięcy negować pandemię, wyśmiewać szczepionki i później domagać się natychmiastowej opieki ze strony lekarzy, na przepełnionych oddziałach covidowych?co

Od końca października na Twitterze nie opublikował już żadnej wiadomości.
DZIĘKUJEMY!good
Wcześniej były polityku z PiSiura był bardzo aktywny w mediach.air kiss

PS.Jakby co,to psychiatryk w Jarosławiu, przyjmuje na "cito".Natentychmiast.jezyk

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2022r. 07:09  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2022r. 13:34  
Cytuj
FUR DEUTSCHLAND!!!

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2022r. 17:30  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2022r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2022r. 19:30  
Cytuj
Holendrzy to lubią, szczególnie pieski, te owczarki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2022r. 20:22  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2022r. 23:45  
Cytuj
Chwilowo zejdźmy z Tuska, choć prawdą jest, że gdyby nie on to już byśmy przewodzili grupie G7.

Proszę teraz chwilowo skupmy się na sklepikarzach.

https://www.youtube.com/watch?v=y4Xdn1fKgsk&t=82s

Zapisujcie ceny i porównujcie czy Ci "cwaniacy" obniżą ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 01:29  
Cytuj
CYTAT
Chwilowo zejdźmy z Tuska, choć prawdą jest, że gdyby nie on to już byśmy przewodzili grupie G7.

Proszę teraz chwilowo skupmy się na sklepikarzach.

Zapisujcie ceny i porównujcie czy Ci "cwaniacy" obniżą ceny.


Po pierwsze-Nie będziemy przewodzili grupie G7,chyba że 77.spi
Za Gierka,podobno byliśmy"czołową potęgą"świata-chyba w pierwszej dziesiątce.good
-------------------
Sklepikarze to burżuje.chytry
Komuna walczyła z handlem prywatnym takimi twierdzeniami.
Wynik znamy.mlotek
Na cenę danego towaru składa się wszystko to, co jest związane z produkcją,dystrybucja i handlem.
Tylko konkurencja stwarza warunki do niższych cen.ok
O tym wie każdy inteligentny człowiek.Debile już nie."Ciemny lud to kupi"-autor Jacek Kurski.sciana

Proste przykłady -kartofelek wymaga nawożenia,żyto na chlebek-też.
Mleko od krówki?Ona coś żre,ktoś ja wydoi,posprząta,ona gdzieś"mieszka" ect.a do sklepowej półki,daleko...umiech
Ceny nawozów poszły o ok.300 proc.Zakłady które je produkują korzystają z gazu.nie wiem
Pracownicy przy każdej robocie mają i będą mieć,wyższe wynagrodzenie.Za miskę zupy z brukwi, nikt nie będzie zapyerd@lał.jezyk
Podrożały ogólnie tzw."ludzkie" koszty.
Rachunki za ogrzewanie,za prąd,podatki i chooy jeden wie co jeszcze, poszły w górę.:szok:
PiSda i PiS zabierze.neutralny
Policzy dla siebie koszty obsługi...3m sie

Płaci ostatnie ogniwo łańcucha pokarmowego-konsument.placze
CZYLI MY, GŁUPIE BARANY I OWIECZKI DOJNEJ ZMIANY,500plus.zaklopotany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 10:13  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 10:34  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Czego ode mnie oczekujesz , Anżej? Nie mam zamiaru bronić polskiego ładu , bo to jedna wielka porażka. W temacie limitu na CO2 , rozumiem tyle , że moglibyśmy funkcjonować bez takich rzeczy. Moglibyśmy funkcjonować bez UE i nie bylibyśmy na poziomie Zimbabwe czy Ukrainy jak twierdzą mądre głowy z waszego sztabu...umiech



Z tego co gdzieś widziałem wydatki kancelarii premiera są o ileś tam wyższe niż kilka lat temu. I o czym na ma to świadczyć? Myślisz że Tusk obniży koszty funkcjonowania swojej kancelarii , jak zostanie premierem ? Ja tak nie uważam. Sztab POKO wymaga od was pewnych działań według ustalonych schematów , niemniej nie oczekuj ode mnie akceptacji waszej pseudologiki...umiech


Fajnopolacy oglądają TVN , walczą o praworządność i są dumni z akcesji Polski w UE. Obawiam się że z nas dwóch to raczej nie ja jestem reprezentantem Polski uśmiechniętej- fajnopolakiem...umiech


To ja ci podpowiem, od zeszłego roku budżet pinokia wzrósł niemal 3 krotnie. teraz wydają ponad 2 miliony dziennie umiech Zabawa trwa.


No tak ty jesteś smutnym pisiorem.

Już się dowiedziałeś kto jest emitentem zezwoleń? Czy nadal będziesz omijał temat by głupio nie wyszło? umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Nie podniecam się PiS-em ale powiedzcie mi kogo byście woleli z obecnej opozycji?PO,lewactwo.Zobaczcie co o polskich żołnierzach mówi Ochojska.Kto,jaki naród wystawia swoje dzieci,matki,żony na mięso armatnie?A te...brak słów,a te gnidy ich bronią!Ta horda młodych,zdrowych mężczyżn to bidni imigranci?Na dziecko chore na jakąś zje..ną chorobę jesteśmy uzbierać w stanie 9 baniek w ciągu kilku miesięcy przez sms-y.Nie mówią co innych zbiórkach wielomilionowych a ludzie podniecają się Owsiakiem.Nie będę pisał ale poszukajcie w necie.Słyszycie co Tusk i ekipa mówią na Nas,Polaków w Europie?Czy ci ludzie się z Nami utożsamiają?Nie sądzę.


Wolałbym konfederację.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Nie podniecam się PiS-em ale powiedzcie mi kogo byście woleli z obecnej opozycji?PO,lewactwo.Zobaczcie co o polskich żołnierzach mówi Ochojska.Kto,jaki naród wystawia swoje dzieci,matki,żony na mięso armatnie?A te...brak słów,a te gnidy ich bronią!Ta horda młodych,zdrowych mężczyżn to bidni imigranci?Na dziecko chore na jakąś zje..ną chorobę jesteśmy uzbierać w stanie 9 baniek w ciągu kilku miesięcy przez sms-y.Nie mówią co innych zbiórkach wielomilionowych a ludzie podniecają się Owsiakiem.Nie będę pisał ale poszukajcie w necie.Słyszycie co Tusk i ekipa mówią na Nas,Polaków w Europie?Czy ci ludzie się z Nami utożsamiają?Nie sądzę.


Nie masz pojęcia o czym piszesz. Każdy kto skorzystał z tarczy musi się rozliczyć. Jeśli nie poprze tarczy kwitami to zwróci.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
Ale dotacje brały firmy które dobrze prosperowały kombinując że nie mają dochodów wstrzymując wysyłki i cyk!Obroty spadły o 30,40 czy 50% i już składamy papierek do Wawy.Póżniej siedzieli sobie przy wódce i się śmiali.


Dawno takich głupot nie czytałem umiech Rozbawiłbyś mnie gdybym nie zdawał sobie sprawy, że wchodzisz w buty pisiora i szukasz nowego winnego, nowego wroga. Pinokio, będzie zadowolony.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Kiedy my go wreszcie odsuniemy od władzy. kiedy wreszcie pis przejmie stery umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Chwilowo zejdźmy z Tuska, choć prawdą jest, że gdyby nie on to już byśmy przewodzili grupie G7.

Proszę teraz chwilowo skupmy się na sklepikarzach.

https://www.youtube.com/watch?v=y4Xdn1fKgsk&t=82s

Zapisujcie ceny i porównujcie czy Ci "cwaniacy" obniżą ceny.



Nowy wróg? Komuniści teraz zazdroszczą umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Proszę teraz chwilowo skupmy się na sklepikarzach.

https://www.youtube.com/watch?v=y4Xdn1fKgsk&t=82s

Zapisujcie ceny i porównujcie czy Ci "cwaniacy" obniżą ceny.


Obrazek

Obrazek


https://video.twimg.com/ext_tw_video/1481233762738483201/pu/vid/1280x720/eJo9U8Wo-cG1ag9J.mp4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 13:39  
Cytuj
- Bądź sklepikarzem
- Prowadzisz sobie swój mały sklepik
- Rachunki za prąd by oświetlić lokal i utrzymać włączone lodówki rosną Ci o 40%
- Rachunki za gaz by ogrzać lokal rosną Ci o 400%
- Cały dzień odbierasz telefony i e-maile od dostawców z informacja o wzrostach cen produktów
- W międzyczasie dzwoni do Ciebie twoja księgowa i tłumaczy Ci że będziesz płacił wyższe składki w związku z Polskim Ładem
- A i przy okazji ona też podwyższa cenę swoich usług
- Gdy zamykasz już sklep tego dnia podchodzi do Ciebie pracownik i mówi, że potrzebuje podwyżki, bo jemu też koszty życia bardzo urosły
- Wracasz do mieszkania
- Za mieszkanie też płacisz więcej bo rata kredytu wzrosła o 400zł
- Siadasz na kanapie i włączasz TV
- W TV konferencja premiera i hasło "PILNUJMY SKLEPIKARZY CZY OBNIŻAJĄ CENY!"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Sty 2022r. 18:15  
Cytuj
" Uprasza się Jaśnie Wielmożnego Pana Hansa Władcę Europy, o możliwość obniżenia podatku VAT na paliwa i energię. Prośbę swą motywujemy chęcią zamydlenia oczu pelikanom czyli tzw twardemu elektoratowi...umiech"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »