NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 13:01  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 13:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Nie mam pojęcia , Anżej. Może mecenas Koń albo jakiś inny gwiazdor z TVN...umiech


A nie interesuje cie to? Czy zaspokaja cie pisowska propaganda?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 14:33  
Cytuj
Staram się jak unikać zarówno tej pisowskiej , jak i tej waszej fajnopolackiej. Dobrze się z tym czuję , Anżej , że ani TVP , ani TVN , mi mózgu nie piorą...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 14:47  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 16:29  
Cytuj
Regres i inni członkowie sztabu bezpartyjnych wolnościowiców dobrze wróżyli , że najpierw hiperinflacja, a potem druga Wenezuela...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Staram się jak unikać zarówno tej pisowskiej , jak i tej waszej fajnopolackiej. Dobrze się z tym czuję , Anżej , że ani TVP , ani TVN , mi mózgu nie piorą...umiech


No ale wypowiadasz się w temacie zezwoleń na emisje CO2?

Czyli jak zwykle robisz to bez pojęcia i podstawowej wiedzy.


A wiesz fajnopolaku ile wynosi budżet kancelarii premiera na ten rok?


PS.
Na koniec 2020 r. emeryturę w Polsce pobierało aż 7 mln 89 tys. osób. To rekord. Jeszcze dwadzieścia lat wcześniej u schyłku ub. wieku emerytów było zaledwie 4 630 - podał GUS w opublikowanym we wtorek opracowaniu "Emerytury i renty w 2020 r.".

Obrazek

Na polskim ładzie zyska więcej emerytów niż faktycznie ich jest. Cuda, cuda umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2022r. 18:29  
Cytuj
Czego ode mnie oczekujesz , Anżej? Nie mam zamiaru bronić polskiego ładu , bo to jedna wielka porażka. W temacie limitu na CO2 , rozumiem tyle , że moglibyśmy funkcjonować bez takich rzeczy. Moglibyśmy funkcjonować bez UE i nie bylibyśmy na poziomie Zimbabwe czy Ukrainy jak twierdzą mądre głowy z waszego sztabu...umiech



Z tego co gdzieś widziałem wydatki kancelarii premiera są o ileś tam wyższe niż kilka lat temu. I o czym na ma to świadczyć? Myślisz że Tusk obniży koszty funkcjonowania swojej kancelarii , jak zostanie premierem ? Ja tak nie uważam. Sztab POKO wymaga od was pewnych działań według ustalonych schematów , niemniej nie oczekuj ode mnie akceptacji waszej pseudologiki...umiech


Fajnopolacy oglądają TVN , walczą o praworządność i są dumni z akcesji Polski w UE. Obawiam się że z nas dwóch to raczej nie ja jestem reprezentantem Polski uśmiechniętej- fajnopolakiem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4942
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 05:38  
Cytuj
CYTAT

Do maja to chleb będziemy mieli po 7 zł. Jak na ZACHODZIE.


Takie porównanie.cool
W 1789 r. za panowania Ludwika XVI była Rewolucja Francuska.
Powodem wybuchu i obalenia dynastii, była ogólna bieda.neutralny
Żona króla, Maria Antonina,skomentowała brak chleba dla biedoty-"Nie mają chleba,niech jedzą ciastka".good

Ciekawy jestem kiedy Kacor "przegnie pałę" tak,że mu kota przerobią na chiński kisiel...jezyk
Pewnie górnicy i "agrounia"nie ograniczą się do palenia opon i otworzą "parasol" w dupie Jarka.boks

A tak to się robi,sprząta ekologicznie ,kiedy Europa,kosztem Polski"ratuje świat"np. Amazonię...ok

https://www.wykop(...)mazonki/

A tak w Indiach.potluczony

https://www.wykop(...)indiach/

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 09:32  
Cytuj
Jusek, ty bujasz w kosmosie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 10:13  
Cytuj
Raczej kosmos buja nim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4942
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
Jusek, ty bujasz w kosmosie.

@Neptun.@Jabar
Wiemy że istniejecie.co
Obcy są wśród nas.ok
Starannie się ukrywacie...3m sie
Jak tytułowy,filmowy ALF(alien life form- obca forma życia).

Swoi zabiorą was znów planetę Melmac ,to tylko 6 parseków za Hydra Centauris.ok
Z buta iść,to wam zejdzie jakieś ...800 mln.lat.potluczony
Do Tworek bliżej.zaklopotany
W tydzień byłoby z "kopyta".Na sygnale jakieś 3 godziny.good
"Faceci w czerni"ubrani na biało karetką jadą po was...chytry

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 29 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 12:11  
Cytuj
Oczekiwania analityków były w tamtym roku że inflacja będzie na poziomie 3,5 procenta a mamy prawie 9 wiec jeżeli stopy procentowe planują na 3.5 to będzie około 7. Czesi mają inflacje na poziomie 4,9 a stopy na poziomie 2,7 i trend na poziomie 2 procent różnicy występuje prawie na całym świecie oprócz Polski co jest zwykłym oszustwem. Skoro gaz podnosimy dla odbiorców indywidualnych o 50 procent i energię elektryczną to należy jeszcze zauważyć iż ta sama energia dla firm na przykład piekarnia będzie podniesiona o 360 procent a gaz do ogrzewania na przykład hotelu o 800 procent. Prognoza inflacyjna w pierwszym kwartale przy takich podwyżkach energii na poziomie 15 procent to delikatne niedoszacowanie. Ile osób przy stopie procentowej na poziomie 7 - 10 procent nie będzie w stanie obsłużyć kredytu ? Po ile fundusze będą skupować zadłużone mieszkania ? Czy na wzór poskiego holdingu hotelowego powstanie polski holding mieszkaniowy który przejmie mieszkania dłużników ? Wrócimy do systemu socjalistycznego że mieszkania nie będą własnościowe tylko spółdzielcze ale właścicielem nie będzie państwo tylko korporacje. Ja wiem że nie możecie ludziom powiedzieć prawdy w co zostali wpakowani i jak ich oszukano utrzymując stopy procentowe na tak niskim poziomie przez ostatni rok i że teraz armagedon jest nieunikniony. Myślicie że pan glapiński nie wie co robi. Zrobił to specjalnie w porozumieniu z banksterką ? Dalej opowiadajcie bajki jak to super jest brać kredyty bo mieszkania będą tylko droższe. Do tej pory stoją niedokończone osiedla z 2008 roku a ludzie płacą za nie kredyty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4942
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 12:17  
Cytuj
Zgadzam się.
Na sztucznie wytworzonym kryzysie,bogacą się...bogaci.
I "banksterzy"pokroju Matełuszka.jezyk

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jusek, ty bujasz w kosmosie.

@Neptun.@Jabar
Wiemy że istniejecie.co
Obcy są wśród nas.ok
Starannie się ukrywacie...3m sie
Jak tytułowy,filmowy ALF(alien life form- obca forma życia).

Swoi zabiorą was znów planetę Melmac ,to tylko 6 parseków za Hydra Centauris.ok
Z buta iść,to wam zejdzie jakieś ...800 mln.lat.potluczony
Do Tworek bliżej.zaklopotany
W tydzień byłoby z "kopyta".Na sygnale jakieś 3 godziny.good
"Faceci w czerni"ubrani na biało karetką jadą po was...chytry


Żal.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 17:01  
Cytuj
Ciekawe ilu z Was przytuliło kasę z tarcz jakie państwo porobiło dla przedsiębiorców wszelakich?Ja znam takich osób dość sporo którzy pracując u kogoś ale na własną działalność zgłaszało wałki typu mniejsze obroty,nie ma klientów przytulało diengi a pracowało normalnie.Inni dostali,groszową część mieli oddać po wznowieniu działalności.Kwoty były różne.Od 5 tysi nawet do kilku baniek co wiecie pewnie jak kombinowali przedsiębiorcy wielcy na hucie,strefie i inni.Wtedy nikt nie płakał i nie pytał skąd ma rząd pieniądze.Tak to jest,dodrukujemy pieniążki na tarcze ale chlebek będzie po dychu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 17:14  
Cytuj
Nie podniecam się PiS-em ale powiedzcie mi kogo byście woleli z obecnej opozycji?PO,lewactwo.Zobaczcie co o polskich żołnierzach mówi Ochojska.Kto,jaki naród wystawia swoje dzieci,matki,żony na mięso armatnie?A te...brak słów,a te gnidy ich bronią!Ta horda młodych,zdrowych mężczyżn to bidni imigranci?Na dziecko chore na jakąś zje..ną chorobę jesteśmy uzbierać w stanie 9 baniek w ciągu kilku miesięcy przez sms-y.Nie mówią co innych zbiórkach wielomilionowych a ludzie podniecają się Owsiakiem.Nie będę pisał ale poszukajcie w necie.Słyszycie co Tusk i ekipa mówią na Nas,Polaków w Europie?Czy ci ludzie się z Nami utożsamiają?Nie sądzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 17:33  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe ilu z Was przytuliło kasę z tarcz jakie państwo porobiło dla przedsiębiorców wszelakich?Ja znam takich osób dość sporo którzy pracując u kogoś ale na własną działalność zgłaszało wałki typu mniejsze obroty,nie ma klientów przytulało diengi a pracowało normalnie.Inni dostali,groszową część mieli oddać po wznowieniu działalności.Kwoty były różne.Od 5 tysi nawet do kilku baniek co wiecie pewnie jak kombinowali przedsiębiorcy wielcy na hucie,strefie i inni.Wtedy nikt nie płakał i nie pytał skąd ma rząd pieniądze.Tak to jest,dodrukujemy pieniążki na tarcze ale chlebek będzie po dychu.


Kombinowali? :szok:

To przedsiębiorcy wymyślili tarcze i warunki ich przyznawania?

Przecież o to PIS-owie chodziło, aby jak najwięcej kasy wpuścić w rynek, aby powstrzymać zwolnienia - warunek korzystania z tarcz.

Efekt swój osiągneli, a teraz mamy efekt uboczny tego eksperymentu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 17:45  
Cytuj
CYTAT


Kombinowali? :szok:

To przedsiębiorcy wymyślili tarcze i warunki ich przyznawania?

Przecież o to PIS-owie chodziło, aby jak najwięcej kasy wpuścić w rynek, aby powstrzymać zwolnienia - warunek korzystania z tarcz.

Efekt swój osiągneli, a teraz mamy efekt uboczny tego eksperymentu...


Miałeś lepszy pomysł?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Miałeś lepszy pomysł?


Nie chodzi mi o sam pomysł, tylko nie podoba mi się ten fikołek, że to teraz wina przedsiębiorców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2022r. 19:56  
Cytuj
Ale dotacje brały firmy które dobrze prosperowały kombinując że nie mają dochodów wstrzymując wysyłki i cyk!Obroty spadły o 30,40 czy 50% i już składamy papierek do Wawy.Póżniej siedzieli sobie przy wódce i się śmiali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 08:13  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 13:05  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3114
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Dlaczego nie Gomułka?
Hehe ale chamska PISłodziejska propaganda. Ciemny lud to kupi?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10471
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 15:34  
Cytuj
Nikt tak wiele nie dał tak niewielu co uwłaszczona Platforma Obywatelska.

PS.
Skaszałam ze Korwin popiera ban Konfy na FB (święta własność libertynów ) Głowa boli nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3114
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2022r. 16:15  
Cytuj
Pisłodziejstwo bije poprzednie rządy na głowy jeśli chodzi o skalę przywlaszeń legalnych, pół legalnych, z obejściem prawa i zwykłych wałów.

Nepotyzm. Populizm. Nietransparentność. Malwersacje. I propaganda to były program dobrej zmiany. Teraz czas na PISowski Nowy Wał.

Nowy Wał.I zaczęło się. Jak sukcesy aparatczykowie? Czy instrukcje już przyszyły na jakie drogi dyskusję kierować?


Może na Korwina? -Ban od propagandowej Telewizji Pislodziejskiej was nie ruszał a Facebooku chcielibyście słowa zamieniać? Ja mam trzy słowa w związku z tym. Ale się powstrzymam.
umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »