NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 21 22 23 24 25 26 27 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Anżej , wszyscy czekamy na powrót Tuska i Pawlaka z utęsknieniem. Obyśmy rychło się doczekali...umiech


Zresztą jestem niemal pewien, że po ich powrocie gaz potanieje...umiech


Nie no co ty, jest super good ja nie czekam ale dobrze wiedzieć, że ty masz takie oczekiwania. Wina Tuska umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 12:14  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Anżej , wszyscy czekamy na powrót Tuska i Pawlaka z utęsknieniem. Obyśmy rychło się doczekali...umiech


Zresztą jestem niemal pewien, że po ich powrocie gaz potanieje...umiech


Nie no co ty, jest super good ja nie czekam ale dobrze wiedzieć, że ty masz takie oczekiwania. Wina Tuska umiech




Każdy chłopak z waszej ekipy mówi , że nie czeka na powrót Tuska. Że nie ogląda TVN , nie czyta Onetu, i w ogóle głosuję na Konfę. To stara zgrana płyta bezpartyjnych wolnościowiców...umiech


Wina Tuska? Czy ja wiem? Podobno jak wróci do władzy , to gaz i ropa potanieją...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 16:45  
Cytuj
Ciężko przyjąć do świadomości że 70% Polaków ***** PiS? Że platforma to mizerny procent?

Łatwiej ci się żyje z myślą że poświęcasz się dla mniejszego zła niecnono.

Gdybyś sobie to uświadomił dotarło by do ciebie że byłeś w błędzie i że większość Polaków i takich jak ty *****.

umiech

Ja ci nie muszę nic udowadniać. Powiem za to w sekrecie że szczerze bawi mnie jak robisz z siebie durnia większego niż jesteś @Bolek.

Obrazek


socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Ciężko przyjąć do świadomości że 70% Polaków ***** PiS? Że platforma to mizerny procent?

Łatwiej ci się żyje z myślą że poświęcasz się dla mniejszego zła niecnono.

Gdybyś sobie to uświadomił dotarło by do ciebie że byłeś w błędzie i że większość Polaków i takich jak ty *****.

umiech

Ja ci nie muszę nic udowadniać. Powiem za to w sekrecie że szczerze bawi mnie jak robisz z siebie durnia większego niż jesteś @Bolek.

Obrazek







Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Anżej , wszyscy czekamy na powrót Tuska i Pawlaka z utęsknieniem. Obyśmy rychło się doczekali...umiech


Zresztą jestem niemal pewien, że po ich powrocie gaz potanieje...umiech


Nie no co ty, jest super good ja nie czekam ale dobrze wiedzieć, że ty masz takie oczekiwania. Wina Tuska umiech




Każdy chłopak z waszej ekipy mówi , że nie czeka na powrót Tuska. Że nie ogląda TVN , nie czyta Onetu, i w ogóle głosuję na Konfę. To stara zgrana płyta bezpartyjnych wolnościowiców...umiech


Wina Tuska? Czy ja wiem? Podobno jak wróci do władzy , to gaz i ropa potanieją...umiech




Może tak, może nie. Ciekawe, że ty nie możesz się już doczekać umiech


PS.
Wyglada na to że jako Kraj nie mamy nic własnego. Żadnego produktu zaawansowanego technologicznie. Żadnych surowców energetycznych. Wszystko z importu. Nawet inflacje mamy z importu. smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 20:53  
Cytuj
Dopóki rządzą pisiory, Anżej. W momencie jak Tusk zostanie premierem , inflacja sama spadnie jak za dotknięciem czarodziejkej różdżki...umiech



Znowu będziemy zieloną wyspą, a bezpartyjni wolnościowcy będą pisać peany na cześć jedynej nadziei Polski uśmiechniętej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2021r. 06:16  
Cytuj
CYTAT
Podejrzenia dotyczące inwigilacji polityków i obywateli to jeden z najpoważniejszych kryzysów demokracji. NIK już po kontroli wykonania budżetu za 2019 rok sygnalizowała poważne wątpliwości w tej kwestii. Czas wrócić do tej sprawy!
Marian Banaś

Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2021r. 09:31  
Cytuj
Ale ten czas leci. Jeszcze nie tak dawno Marian Banaś był dla centrali POKO i bezpartyjnych wolnościowiców , burdel tatą i typowym przykładem kariery w obozie władzy. Teraz jest wiarygodnym człowiekiem. Ależ ten TVN/Onet musial wykonać woltę ...umiech


U mecenasa Konia było podobnie , tylko bezpartyjni wolnościowcy mieli to bardziej rozłożone w czasie. Od pierwszego faszysty III RP do męczennika za praworządność, przyszłego ministra sprawiedliwości , który będzie rozliczał pisiorów za gwałcenie Konstytucji...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2021r. 13:53  
Cytuj
Przecież zawsze można się nawrócić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2021r. 14:49  
Cytuj
Ja bym nawrócenia do tego nie mieszał. Są przypadki , że najwięksi grzesznicy stawali się gorliwymi wyznawcami religii, ale to raczej nie jest ten przypadek...umiech


A poza tym zawsze mi świta , w takiej sytuacji, sentencja szaletowa: Ludzie się nie zmieniają , tylko zakładają inne maski!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 02:06  
Cytuj
CYTAT
Przecież zawsze można się nawrócić.

Zostać neofitą?chytry
Kto raz zdradził,zdradzi drugi,trzeci..., a potem zrobi z tego zawód-polityk!potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
Dopóki rządzą pisiory, Anżej. W momencie jak Tusk zostanie premierem , inflacja sama spadnie jak za dotknięciem czarodziejkej różdżki...umiech



Znowu będziemy zieloną wyspą, a bezpartyjni wolnościowcy będą pisać peany na cześć jedynej nadziei Polski uśmiechniętej...umiech



Widać u ciebie, że wiara umiera ostatnia umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Ale ten czas leci. Jeszcze nie tak dawno Marian Banaś był dla centrali POKO i bezpartyjnych wolnościowiców , burdel tatą i typowym przykładem kariery w obozie władzy. Teraz jest wiarygodnym człowiekiem. Ależ ten TVN/Onet musial wykonać woltę ...umiech


U mecenasa Konia było podobnie , tylko bezpartyjni wolnościowcy mieli to bardziej rozłożone w czasie. Od pierwszego faszysty III RP do męczennika za praworządność, przyszłego ministra sprawiedliwości , który będzie rozliczał pisiorów za gwałcenie Konstytucji...umiech


Nie tak dawno dla zjednoczonej prawicy Banaś był kryształowy. Może to taka ocena wg własnej miary i wszyscy po stronie władzy są tacy kryształowi jak Banaś.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 16:53  
Cytuj
No tak tylko o czym to ma świadczyć, Anżej? Od kiedy media walczące o praworządność rzuciły się na pancernego Mariana , uznałem go za człowieka który rzeczywiście nie jest kryształowy i być może ma coś na sumieniu. Ale podszedłem do sprawy z rezerwą. Nie broniłem go i nie atakowałem ( w przeciwieństwie do chłopaków z waszego sztabu, którzy mieli używanie przez kilka tygodni). Kiedy Banaś został szefem NIK , ci sami ludzie którzy go oskarżali o całe zło tego świata , nagle zaczęli go cytować i dawać posłuch jego rewelacjom. Przecież to oczywiste , że raporty sygnowane jego nazwiskiem , będą nacechowane osobistą niechęcią do PiSu, a zatem stronnicze. Co nie oznacza , że są całkowicie bezwartościowe. Po prostu nie są dla mnie powodem do brandzlowania się. Podobnie jak nie były powodem do brandzlowania , rewelacje , które miały całkowicie zdyskredytować osobę Banasia. Ja mam czyste sumienie, czy ty i reszta chłopaków ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców może to samo napisać? Szczerze wątpię...umiech



Po ludzku nie potrafię pojąć jak można dawać wiarę osobie , której wiarygodność się uprzednio odebrało. Przecież to jakiś nonsens. Ja rozumiem że centrala POKO was ciśnie , a temat jest nośny, niemniej są chyba jakieś granice przyzwoitości...umiech



To samo jest z mecenasem Koniem. Uważałem go za szemranego , kiedy chciał usuwać Gombrowicza z listy lektur. I uważam tak samo, kiedy Monika Olejnik spija słowa z jego ust w TVN. Ja mam czyste sumienie. Czy ty też , Anżej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
No tak tylko o czym to ma świadczyć, Anżej? Od kiedy media walczące o praworządność rzuciły się na pancernego Mariana , uznałem go za człowieka który rzeczywiście nie jest kryształowy i być może ma coś na sumieniu. Ale podszedłem do sprawy z rezerwą. Nie broniłem go i nie atakowałem ( w przeciwieństwie do chłopaków z waszego sztabu, którzy mieli używanie przez kilka tygodni). Kiedy Banaś został szefem NIK , ci sami ludzie którzy go oskarżali o całe zło tego świata , nagle zaczęli go cytować i dawać posłuch jego rewelacjom. Przecież to oczywiste , że raporty sygnowane jego nazwiskiem , będą nacechowane osobistą niechęcią do PiSu, a zatem stronnicze. Co nie oznacza , że są całkowicie bezwartościowe. Po prostu nie są dla mnie powodem do brandzlowania się. Podobnie jak nie były powodem do brandzlowania , rewelacje , które miały całkowicie zdyskredytować osobę Banasia. Ja mam czyste sumienie, czy ty i reszta chłopaków ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców może to samo napisać? Szczerze wątpię...umiech



Po ludzku nie potrafię pojąć jak można dawać wiarę osobie , której wiarygodność się uprzednio odebrało. Przecież to jakiś nonsens. Ja rozumiem że centrala POKO was ciśnie , a temat jest nośny, niemniej są chyba jakieś granice przyzwoitości...umiech



To samo jest z mecenasem Koniem. Uważałem go za szemranego , kiedy chciał usuwać Gombrowicza z listy lektur. I uważam tak samo, kiedy Monika Olejnik spija słowa z jego ust w TVN. Ja mam czyste sumienie. Czy ty też , Anżej?umiech


No tak przecież Banaś sam pisze te raporty, ewentualnie zwolnił wszystkich kontrolerów i zatrudnił tych co prowadzili burdel. Ty to taki głupi jesteś ,że aż strach pomyśleć co ty masz w tej głowie.
Po prostu ty zawsze i wszędzie będziesz stał na straży przyzwoitości i dobrej opinii o PiS. Tic-taki ci się zacierają.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dopóki rządzą pisiory, Anżej. W momencie jak Tusk zostanie premierem , inflacja sama spadnie jak za dotknięciem czarodziejkej różdżki...umiech



Znowu będziemy zieloną wyspą, a bezpartyjni wolnościowcy będą pisać peany na cześć jedynej nadziei Polski uśmiechniętej...umiech



Widać u ciebie, że wiara umiera ostatnia umiech





Jak ludzie mają wam wierzyć ( bezpartyjnym wolnościowcom i centrali POKO) , skoro sami w to nie wierzycie , Anżej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2022r. 19:34  
Cytuj
CYTAT






No tak przecież Banaś sam pisze te raporty, ewentualnie zwolnił wszystkich kontrolerów i zatrudnił tych co prowadzili burdel. Ty to taki głupi jesteś ,że aż strach pomyśleć co ty masz w tej głowie.
Po prostu ty zawsze i wszędzie będziesz stał na straży przyzwoitości i dobrej opinii o PiS. Tic-taki ci się zacierają.




Anżej , zrobiliście z chłopa skorumpowanego przekręta ( media walczące o praworządność, centrala POKO i wy) , miał być wyautowany z życia publicznego. Został szefem NIK i nagle to co podległa mu instytucja stwierdza, jest prawdziwe i bulwersujące. Komuś chyba tu rzeczywiście dzieje się gorzej, skoro nie widzi w tym problemu... umiech


Anżej , Giertycha , sam uważałeś za faszystę , ale odkąd zaczął walić w PiS , zaczął być swój chłop. Ciekawe czy gdyby Czarnek ( który ma opinie w waszym środowisku podobną jak kiedyś mecenas Koń) , stwierdził nagle że już nie jest entuzjastą pochwy , a w ogóle czuje się kobietą, czy byście go za to nie pokochali? Ci sami sprzedajni redaktorzy , którzy po nim jadą , zapałali by do niego miłością...umiech


Jesteś/jesteście ludźmi , którym bezmyślna nienawiść do partii rządzącej odebrała rozum. Ideologiczne zacietrzewienie sprawia , że nie jesteście zdolni do jakiejkolwiek refleksji. Media , które was utwierdzają w tej nienawiści , plus instrukcje z centrali, czynią was niezbyt ciekawą menażerią...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2022r. 11:33  
Cytuj
Obrazek



Ciekawe czy w Paryżu znowu płonęły samochody? W końcu uśmiechnięci Europejczycy potrafią się bawić. Nie to co my , wioskowe głupki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2022r. 14:48  
Cytuj
Pod sceną nie zabrakło posłanki PiSuaru — Joanny Lichockiej.3m sie
W necie,"ktoś"chytry pod wpisem PiSiowej posłanki napisał: "Ale żeby ubrać maseczkę sił już zabrakło. Przykład powinien iść z góry. Żenada". Na te słowa odpowiedziała pani Lichocka- "Nie ma obowiązku noszenia maseczek na wolnym powietrzu. W zamkniętych pomieszczeniach tak".
I tu wyszła "słoma z butów"...sciana
Tego"kogoś",bo nie pani poseł.zarumieniony
Boso była.:cwaniak:
Zgodnie z zasadami opublikowanymi na stronie Ministerstwa Zdrowia, choć maseczki nie trzeba nosić na zewnątrz to "usta i nos zasłaniaj wszędzie tam, gdzie masz kontakt z ludźmi, z którymi nie mieszkasz i nie masz możliwości zachowania odpowiedniego dystansu (1,5 m)".zdegustowany

PS.A może by tak założyła woalkę lub maskę p-gaz?3m sie
Byłoby ładniej i bezpieczniej.potluczony
Ale jej to nie dotyczy.jezyk
Zdrowa,śliczna,fotogeniczna z immunitetem,to w czym problem?co

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 06:11  
Cytuj
Nie ma problemu.

Tak jak Boluś wspierać PISerność nie ma problemu. Im da wiarę a Banaś stracił wiarygodność... smiech2 i cała łopozycja to centrala PO. zaklopotany
Co za beton i do tego z bujną fantazją

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 11:33  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Nie ma problemu.

Tak jak Boluś wspierać PISerność nie ma problemu. Im da wiarę a Banaś stracił wiarygodność... smiech2 i cała łopozycja to centrala PO. zaklopotany
Co za beton i do tego z bujną fantazją



Regresie/Anżeju/Bananie czy kim tam dziś jesteś w sztabie bezpartyjnych wolnościowiców, nie twierdzę , że każdy użytkownik tego forum zabierający głos w kwestii polityki , jest bezpartyjnym wolnościowcem podlegającym centrali POKO. Uważam tylko , że jesteś nim ty i reszta waszej menażerii. Już sam wiesz najlepiej jak to wygląda w szczegółach...umiech


Banaś stracił wiarygodność , kiedy media walczące o praworządność , wypuściły serię artykułów na temat niejasnego źródła pochodzenia jego majątku . Przecież to chłopaki z waszego sztabu przez kilka tygodni klepali posty , żeby informować o tym niepoinformowanych. Jakkolwiek już dawno temu przyjąłem założenie , że jak Wyborcza/Newsweek czy TVN kogoś rysuje w czarnych barwach , to w dziewięćdziesięciu przypadkach na sto, jest to przyzwoita osoba. I odwrotnie kiedy oni kogoś chwalą to w dziewięćdziesięciu przypadkach na sto jest to osoba , na którą trzeba uważać. Ale widocznie Banaś był tym jednym na dziesięć przypadków , kiedy coś rzeczywiście jest na rzeczy. W każdym razie skoro sami pisaliście o nim np w kontekście jego kamienicy , w której mafia miała burdel, to chyba nie uważasz nas za takich durniów , że nagle mamy mu wybaczyć , zapomnieć i pokochać, regresie? Nie twierdzę że raporty NIK sygnowane jego nazwiskiem są całkowicie bezwartościowe. Twierdzę , że ich wiarygodność jest wątpliwa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 14:52  
Cytuj
CYTAT




Anżej , zrobiliście z chłopa skorumpowanego przekręta ( media walczące o praworządność, centrala POKO i wy) , miał być wyautowany z życia publicznego. Został szefem NIK i nagle to co podległa mu instytucja stwierdza, jest prawdziwe i bulwersujące. Komuś chyba tu rzeczywiście dzieje się gorzej, skoro nie widzi w tym problemu... umiech


Ciekawe, że My zrobiliśmy umiech a PiS go wybrał szefem NIK a teraz sami go próbują usunąć, pewnie za naszą namową umiech Jak ty sam wierzysz w tę swoją propagandę to ty masz chyba ujemne to IQ umiech


CYTAT

Anżej , Giertycha , sam uważałeś za faszystę , ale odkąd zaczął walić w PiS , zaczął być swój chłop. Ciekawe czy gdyby Czarnek ( który ma opinie w waszym środowisku podobną jak kiedyś mecenas Koń) , stwierdził nagle że już nie jest entuzjastą pochwy , a w ogóle czuje się kobietą, czy byście go za to nie pokochali? Ci sami sprzedajni redaktorzy , którzy po nim jadą , zapałali by do niego miłością...umiech


jakieś pochwały Giertycha były z mojej strony? "Cytacik", tak żeby zakończyć temat?


CYTAT

Jesteś/jesteście ludźmi , którym bezmyślna nienawiść do partii rządzącej odebrała rozum. Ideologiczne zacietrzewienie sprawia , że nie jesteście zdolni do jakiejkolwiek refleksji. Media , które was utwierdzają w tej nienawiści , plus instrukcje z centrali, czynią was niezbyt ciekawą menażerią...umiech



Stara gatka, no bo co możesz jeszcze wymyślić, a przecież pisać trzeba. Przyjrzyj się obiektywnie swoim wpisom, pochwałom i bezwzględnej obronie PiS. O ile potrafisz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 15:55  
Cytuj
Stukające kopytka Mecenasa Konia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sty 2022r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT




Anżej , zrobiliście z chłopa skorumpowanego przekręta ( media walczące o praworządność, centrala POKO i wy) , miał być wyautowany z życia publicznego. Został szefem NIK i nagle to co podległa mu instytucja stwierdza, jest prawdziwe i bulwersujące. Komuś chyba tu rzeczywiście dzieje się gorzej, skoro nie widzi w tym problemu... umiech


Ciekawe, że My zrobiliśmy umiech a PiS go wybrał szefem NIK a teraz sami go próbują usunąć, pewnie za naszą namową umiech Jak ty sam wierzysz w tę swoją propagandę to ty masz chyba ujemne to IQ umiech


CYTAT

Anżej , Giertycha , sam uważałeś za faszystę , ale odkąd zaczął walić w PiS , zaczął być swój chłop. Ciekawe czy gdyby Czarnek ( który ma opinie w waszym środowisku podobną jak kiedyś mecenas Koń) , stwierdził nagle że już nie jest entuzjastą pochwy , a w ogóle czuje się kobietą, czy byście go za to nie pokochali? Ci sami sprzedajni redaktorzy , którzy po nim jadą , zapałali by do niego miłością...umiech


jakieś pochwały Giertycha były z mojej strony? "Cytacik", tak żeby zakończyć temat?


CYTAT

Jesteś/jesteście ludźmi , którym bezmyślna nienawiść do partii rządzącej odebrała rozum. Ideologiczne zacietrzewienie sprawia , że nie jesteście zdolni do jakiejkolwiek refleksji. Media , które was utwierdzają w tej nienawiści , plus instrukcje z centrali, czynią was niezbyt ciekawą menażerią...umiech



Stara gatka, no bo co możesz jeszcze wymyślić, a przecież pisać trzeba. Przyjrzyj się obiektywnie swoim wpisom, pochwałom i bezwzględnej obronie PiS. O ile potrafisz umiech


Anżej nie pal głupa. Przecież wiesz , że Banaś skonfliktował się ze swoim środowiskiem politycznym. Pisiory proponowali mu żeby się podał do dymisji , ale pancerny Marian skierował swoje działa w drugą stronę...umiech



Anżej , pytasz o pochwały Giertycha ze swojego konta czy innych waszych chłopaków ze sztabu? Ja już się pogubiłem , kto jest kim u was. Stado wilków a właściwie hien, mi się kojarzy jak obserwuję waszą pracę. Wiem z całą pewnością , że dla bezpartyjnych wolnościowiców mecenas Koń to autorytet...umiech



Jedyną zaletą obecnej władzy jest powstrzymywanie przed powrotem rządów koalicji oszustów z gumofilcami. No i chyba jeszcze to , że póki co mają wątpliwości ws covid passów. Tusk i cała reszta tej menażerii nazywającej się opozycją ( bez Konfy rzecz jasna) już otwarcie gadają o przymusowych szczepieniach. Nawet na przykładzie tego widać , kto jest zamordystą. I z której strony płynie prawdziwe zagrożenie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 21 22 23 24 25 26 27 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »