NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Gru 2021r. 14:07  
Cytuj
Darmoszkę to regresie rozdaje wujek Hans z Brukseli. A kto z nas dwóch lubi wujka Hansa?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2021r. 14:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Gru 2021r. 21:36  
Cytuj
O widzę ze Bolus popuścił i zabrudził forum na brązowo, fujcia Bolusiu fujcia potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 02:11  
Cytuj
Były komuchowy prorok Stanisław Piotrowicz, który obecnie jest sędzią TK, odniósł się do swojej "pracy" w czasie PRL. Na antenie TVPiSda powiedział, że "za krytykę stanu wojennego był szykanowany", a nawet "zdegradowany z prokuratury wojewódzkiej do rejonowej".placze

Komusza przeszłość Piotrowicza budzi kontrowersje, z czego często się tłumaczy. W czwartek w programie "O co chodzi" na antenie TVSzczujnia i znów odniósł się do swojej "pracy" podczas stanu wojennego.chytry

Jak mówił, kiedy pełnił funkcję prokuratora, "otwarcie krytykował stan wojenny" i jemu się to "nie podobało". Jak powiedział, za taką krytykę został zdegradowany z prokuratury wojewódzkiej do rejonowej.
Nie wspomniał,że obie prokuratury w Krośnie są w tym samym budynku.Judaszowe srebrniki jako pensję miał takie same.jezyk

"Degradacja" polegała na tym, że w 1984 r. dostał Brązowy Krzyż Zasługi, "a przymierzali go do srebrnego".
Piotrowicz od 1978 należał do PZPR,gdzie członkiem egzekutywy(kierownictwa) w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie, a także kierownikiem szkolenia partyjnego i społecznym inspektorem pracy.
Jednym zdaniem-"Człowiek orkiestra.zaklopotany

Podczas stanu wojennego był autorem aktów oskarżenia przeciwko działaczom opozycji m.in.Antoniemu Pikulowi, oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu.
W 1984 zwierzchnicy służbowi stwierdzili, że "jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym. Powierzone mu obowiązki wykonuje prawidłowo".good

Wzorcowy człowiek PISuaru.ok
Kryształ i diament w jednym.
Ikona oporu i walki.Męczennik.mlotek
Taki człowieku że ...aż się prawie popłakałem...jezyk
Santo subito !!! ha ha hapotluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 02:39  
Cytuj
Bolku darmoszke od europy to najbardziej lubi partyja którą Ty nie do,, końca '' popierasz, ale w ostateczności będziesz za nią szedł jak w ogień tylko dlatego że nie są pO.. I Ty chcesz aby konfederacja miała poparcie? Przecież oni nic nie dadzą takim jak Ty i wielu wielu innym, a to już problem bo Jarek dał i jakiejś części społeczeństwa to pasuje i poparcie będzie mimo syfu w kraju. Durne i patologiczne myślenie - byle nie pO, ale inni złodzieje niech kradną i rządzą do doopy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
O widzę ze Bolus popuścił i zabrudził forum na brązowo, fujcia Bolusiu fujcia potluczony




Masz rację pizdas , ale musisz wziąć pod uwagę okoliczności łagodzące...umiech


Nie każdy z nas ma tak silną psychikę i twardy kark ( zakuty łeb), jak ty ...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Bolku darmoszke od europy to najbardziej lubi partyja którą Ty nie do,, końca '' popierasz, ale w ostateczności będziesz za nią szedł jak w ogień tylko dlatego że nie są pO.. I Ty chcesz aby konfederacja miała poparcie? Przecież oni nic nie dadzą takim jak Ty i wielu wielu innym, a to już problem bo Jarek dał i jakiejś części społeczeństwa to pasuje i poparcie będzie mimo syfu w kraju. Durne i patologiczne myślenie - byle nie pO, ale inni złodzieje niech kradną i rządzą do doopy.




Wszyscy bezpartyjni wolnościowcy z waszego sztabu, rock, piszą to samo. Jeżeli ja twierdzę , że zmiana Morawieckiego na Tuska , nie jest wartością samą w sobie , to opieram to na swojej wieloletniej obserwacji zjawisk zachodzących w polityce. Powrót do władzy ryżego i jego pożal się Boże koalicjantów , to w tym momencie wyjątkowo kiepski pomysł. Dodatkowo słuchając tych oszołomów z tzw opozycji totalnej , odnoszę nieodparte wrażenie , że chcieliby wprowadzić covid passy. Innymi słowy marzy im się segregacja sanitarna w najlepszym wydaniu. Pisiory póki co zachowują się w miarę racjonalnie w tym temacie. Mam nadzieję że na tym poprzestaną...umiech


Konfederacja nie ma dużej siły przebicia i na samodzielne rządy szans nie ma. I szkoda bo gdyby oni przejęli rządy to wtedy jałowy spór Tuska i Kaczyńskiego, można by odesłać do lamusa. Tak już pisałem tobie , czy tam innemu członkowi sztabu bezpartyjnych wolnościowiców , rola Konfy po przyszłych wyborach może mimo wszystko być kluczowa. Te ich osiem czy dziesięć procent to może być podczas głosowania sejmowego języczek u wagi. Nieważne , kto wygra , może się okazać że bez tych głosów najgłupsze pomysły obecnej czy następnej władzy polegną w głosowaniu. I to , jak sądzę, sprawi że zrobi się normalniej...umiech


Wiem , że wasi mocodawcy z centrali POKO , cisną was przede wszystkim w bezmyślnym waleniu w pisiorów na zasadzie , byle nie oni. Człowiek mieniący się inteligentnym , posiadający zdolność myślenia abstrakcyjnego, musi zadać sobie pytanie , co przyjdzie po tym odsunięciu pisiorów. To co proponuje sztab bezpartyjnych wolnościowiców ( a tak naprawdę centrala POKO) dla mnie jest perspektywą nie do zniesienia...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bolku darmoszke od europy to najbardziej lubi partyja którą Ty nie do,, końca '' popierasz, ale w ostateczności będziesz za nią szedł jak w ogień tylko dlatego że nie są pO.. I Ty chcesz aby konfederacja miała poparcie? Przecież oni nic nie dadzą takim jak Ty i wielu wielu innym, a to już problem bo Jarek dał i jakiejś części społeczeństwa to pasuje i poparcie będzie mimo syfu w kraju. Durne i patologiczne myślenie - byle nie pO, ale inni złodzieje niech kradną i rządzą do doopy.




Wszyscy bezpartyjni wolnościowcy z waszego sztabu, rock, piszą to samo. Jeżeli ja twierdzę , że zmiana Morawieckiego na Tuska , nie jest wartością samą w sobie , to opieram to na swojej wieloletniej obserwacji zjawisk zachodzących w polityce. Powrót do władzy ryżego i jego pożal się Boże koalicjantów , to w tym momencie wyjątkowo kiepski pomysł. Dodatkowo słuchając tych oszołomów z tzw opozycji totalnej , odnoszę nieodparte wrażenie , że chcieliby wprowadzić covid passy. Innymi słowy marzy im się segregacja sanitarna w najlepszym wydaniu. Pisiory póki co zachowują się w miarę racjonalnie w tym temacie. Mam nadzieję że na tym poprzestaną...umiech


Konfederacja nie ma dużej siły przebicia i na samodzielne rządy szans nie ma. I szkoda bo gdyby oni przejęli rządy to wtedy jałowy spór Tuska i Kaczyńskiego, można by odesłać do lamusa. Tak już pisałem tobie , czy tam innemu członkowi sztabu bezpartyjnych wolnościowiców , rola Konfy po przyszłych wyborach może mimo wszystko być kluczowa. Te ich osiem czy dziesięć procent to może być podczas głosowania sejmowego języczek u wagi. Nieważne , kto wygra , może się okazać że bez tych głosów najgłupsze pomysły obecnej czy następnej władzy polegną w głosowaniu. I to , jak sądzę, sprawi że zrobi się normalniej...umiech


Wiem , że wasi mocodawcy z centrali POKO , cisną was przede wszystkim w bezmyślnym waleniu w pisiorów na zasadzie , byle nie oni. Człowiek mieniący się inteligentnym , posiadający zdolność myślenia abstrakcyjnego, musi zadać sobie pytanie , co przyjdzie po tym odsunięciu pisiorów. To co proponuje sztab bezpartyjnych wolnościowiców ( a tak naprawdę centrala POKO) dla mnie jest perspektywą nie do zniesienia...umiech


Niezły gównofikoł, aby uzasadnić czemu głosujesz na PiS oraz czemu jesteś usłużnym etatowym PiSiorem (bo przecież każdy wie, że bierzesz kaskę z Nowogrodzkiej za tę propagandę, którą tutaj uskuteczniasz bierny, mierny, ale wierny PiSiorze).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 15:49  
Cytuj

Obrazek

Powodów nie trzeba szukać. Dla mocodawców je się wymyśla do dystrybucji przez pożytecznych.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 16:48  
Cytuj
Pasztety o sympatiach politycznych i stanowiskach się tu przepychają.

Tymczasem Holandia stawia 2 elektrownie atomowe w kilka lat.

Wy ciemny lud do kopalni wungiel skrobać i do Putina o gaz prosić.

Żałośnie zebrzecie o zablokowanie Nord Streamów.

PISorzyty gratulacje sukcesu polskiej głupoty energetycznej.

Ty @Bolec jak głosujesz na PiS to jesteś pisior. Proste. Mnie się w głowie nie mieści jak można być takim psem ogrodnika.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 17:23  
Cytuj
CYTAT

Niezły gównofikoł, aby uzasadnić czemu głosujesz na PiS oraz czemu jesteś usłużnym etatowym PiSiorem (bo przecież każdy wie, że bierzesz kaskę z Nowogrodzkiej za tę propagandę, którą tutaj uskuteczniasz bierny, mierny, ale wierny PiSiorze).



Skoro tak twierdzisz , h***. Tak już wcześniej pisałem tobie czy tam innemu członkowi sztabu bezpartyjnych wolnościowiców , nie mam najmniejszego zamiaru pozbawiać cię twojego mylnego przekonania. Rozumiem , że centrala POKO was bardziej ciśnie i to powoduje waszą wzmożoną aktywność. Chociaż nie wszystkich , bo Anżej na ten przykład jakby się pod ziemię zapadł...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Pasztety o sympatiach politycznych i stanowiskach się tu przepychają.

Tymczasem Holandia stawia 2 elektrownie atomowe w kilka lat.

Wy ciemny lud do kopalni wungiel skrobać i do Putina o gaz prosić.

Żałośnie zebrzecie o zablokowanie Nord Streamów.

PISorzyty gratulacje sukcesu polskiej głupoty energetycznej.

Ty @Bolec jak głosujesz na PiS to jesteś pisior. Proste. Mnie się w głowie nie mieści jak można być takim psem ogrodnika.




Mi się regresie, wiele rzeczy w głowie nie mieści. Między innymi to jak można być za tym żeby ryża kłamliwa pała wróciła do władzy. Widocznie każdy ma inne potrzeby...umiech



A i wasza centrala to też trefny towar. Niby mówią , że żaden pieniądz nie śmierdzi, ale ja bym się brzydził...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 17:43  
Cytuj
CYTAT


Tymczasem Holandia stawia 2 elektrownie atomowe w kilka lat.
Wy ciemny lud do kopalni wungiel skrobać i do Putina o gaz prosić.
Żałośnie zebrzecie o zablokowanie Nord Streamów.



Zbudujemy elektrownie atomowe, pożyteczni Zieloni nas do tego zmusili jezyk Będą przykuwać się do reaktorów żeby ich nie wygaszano.

cool girl Och życie, żebyś ty miało d.pe to bym cię skopała.

Będziemy kupowali paliwo jądrowe od (.......) i fajnopolaki się cieszą.

PS.
W których górach będziemy składowali odpady (to 1/3 kosztów,,,)

https://www.world-nuclear-news.org/Articles/Swedish-government-delays-repository-decision

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 18:21  
Cytuj
Na Wawelu.

Jedź jutro do pracy na saniach zaprzęgiem konnym nie samochodem. Rozwiążesz swoje problemy.

@Bolek Rudy twojego karła socjalisty bajeranta jest godzien. Jesteście siebie warci. Bez siebie nie istniejecie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2021r. 20:01  
Cytuj
Najfajniej będzie składować w wyrobiskach gdzieś tam pod czeską/niemiecką granicą.
Ukochani Komisarze pomogą. Nie chcecie kopalni to zamkniemy na wieczność umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2021r. 08:31  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2021r. 15:57  
Cytuj
Za czasów Tuska zegarek Nowaka był mega aferą. A przecież to błachostka w porównaniu milionowymi malwersacjami, złodziejstwem i notorycznym łamaniem prawa przez pisorzytniczą partię socjalistyczną.

Dlatego powoli możecie zacząć uczyć się słów piosenki "czarny chleb i czarna kawa..." smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Gru 2021r. 16:02  
Cytuj
No pewnie tak będzie Regresie skoro tak napisałeś. Marksizm-walenizm pod ksywą liberalnej wolności do wszystkiego uwłaszczył się z klasą. Czarny chleb i czarna kawa były zapewnione pod dostatkiem dla Ciemnego Ludu Roszczeniowego a i nie zapominano o zmywaku i świeżych szparagach dla każdego wykluczonego przy okrągłym stole.
Gierek zakupił tyle inwestycji na Zachodzie ze niedawno je spłaciliśmy z procentami. Potem przejęto za grosze to, co oni nam kupili na nasz bankrucki kredyt. Niezły komuszy interes nadzwyczajnej kasty. Balcerek zapewnił złotą transmutacje złodziei w biznesmanów na nasz koszt umiech

Ale, idea groźby zrujnowania kraju który zmienia swojego "prowadzącego" nie jest Rosji obca. Bolszewik tak wychodzi z żywiciela. Przyglądajcie się co zostanie ludziom z Ukrainy, skóra i kości. Nic, wierchuszka posowiecka obedrze Ukraińców ze wszystkiego, niewyobrażalna korupcja to tylko znak jak ich społeczeństwo moralnie zgniło i skarlało na skutek rosyjskiej okupacji. Nie ma dla nich ratunku przed niewyobrażalną biedą i są małe szanse ze im kiedykolwiek uda pozbyć się tego wrzodu (my dalej się liżemy z parchów i co chwile wyskakuje "wysypka" świeżych rusofilów nie wiadomo skąd). Wiadomo skąd.

My na tle Ukrainy/Białorusi mamy szczęście, Naród się uchował chociaż jest nieustannie szczuty przez 3-cie pokolenie polskojęzycznej rezydentury pełniącej telewizyjne obowiązki Polaków. EU raźnie im w tej bezczelnej grabieży pomaga bo niby dlaczego nie mają korzystać z tak pięknego lenna gdy mają haki na całą posowiecką elyte, her Donek. Wielka i dostatnia Polska nie jest im potrzebna, się wyżywią na korpusie kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Gru 2021r. 10:33  
Cytuj
Na"ślectfo smoleńskie maciory"wydano,a właściwie sam Antek pszepyerd@lił, do lutego 2021 r. 22 mln 628 tys. 764 zł.:szok:

To podał po ustaleniach sąd, na wniosek o informację, dla senatora Brejzy.
Teraz jest to już około 25 baniek.neutralny
Na co poszła kasiora?co
Na jakąś "podkomisję".Szkoda że nie "nadkomisję", mającą na celu ponowne zbadanie przyczyn rozdupcenia się Tu-154 w Smoleńsku.zdegustowany

Oficjalnie zakończyła ona"pracę"jezyk,po sześciu latach:szok: 30 listopada.ok
W tym czasie, od teorii Macierewicza, odciął się nawet sam Jaro Kaczyńskisciana i smoleńskie rodziny związane z PiS.3m sie

PS.Nie wiem jaką diagnozę i opinię wystawili psychiatrzy o Antonim.zaklopotany
Fruuu i odleciał...do portu lotniczego Tworki.mlotek

A rospyerdsolony tupolew dalej w Smoleńsku...neutralny
Może wysłać komando naszych złomiarzy?chytry
W tydzień przytargają go do WtórStalu!good

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Gru 2021r. 19:23  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Gru 2021r. 19:51  
Cytuj
Kiedyś mieliśmy drogi gaz po podpisaniu niekorzystnej umowy przez Pawlaka. Teraz mamy drożej, ale za to pewnie umowa jest korzystna. ok good

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Gru 2021r. 20:23  
Cytuj
Anżej , wszyscy czekamy na powrót Tuska i Pawlaka z utęsknieniem. Obyśmy rychło się doczekali...umiech


Zresztą jestem niemal pewien, że po ich powrocie gaz potanieje...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 02:45  
Cytuj
CYTAT
Anżej , wszyscy czekamy na powrót Tuska i Pawlaka z utęsknieniem. Obyśmy rychło się doczekali...umiech

Ja czekam na wyjazd do Warszawy.good
Aby upewnić się iż Jaro...chytry
Niczym faraon,razem z kocurem,w sarkofagu.3m sie
I usłyszeć...!co

https://www.youtu(...)MFLt_eyk

!akraJ i SiP cabeJ

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 05:46  
Cytuj
CYTAT
Anżej , wszyscy czekamy na powrót Tuska i Pawlaka z utęsknieniem. Obyśmy rychło się doczekali...umiech


Zresztą jestem niemal pewien, że po ich powrocie gaz potanieje...umiech


Ja natomiast czekam na debatę Tuska z tym socjalistycznym kurduplem którego wspiera @Bolec. (Nie piszę tu o prezydencie figurancie czy też premierze miska ryżu oczywiście ale ich zwierzchniku).

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 06:57  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2021r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Anżej , wszyscy czekamy na powrót Tuska i Pawlaka z utęsknieniem. Obyśmy rychło się doczekali...umiech


Zresztą jestem niemal pewien, że po ich powrocie gaz potanieje...umiech


Ja natomiast czekam na debatę Tuska z tym socjalistycznym kurduplem którego wspiera @Bolec. (Nie piszę tu o prezydencie figurancie czy też premierze miska ryżu oczywiście ale ich zwierzchniku).




Kiedy regresie , zjednoczona opozycja przejmie władzę, od razu zerwiemy z socjalizmem. Już Tusk z Zandbergiem o to zadbają. Masz to jak w banku...umiech



Słyszałem że jak Tusk zostanie premierem to ropa ma kosztować dwa złote. Tak przynajmniej mówią SilniRazem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »