NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 19 20 21 22 23 24 25 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Folksdojcze i sowieciarze jeszcze dzisiaj biegają na granice z Białorusią żeby ją "przyjaźnie otwierać".


I zrobić zjazd "Klubu Przyjaciół Putina" w Warszawie. Czym wtedy podieli się z nami jego gwiazda - psiapsiółka organizatora kółka Kaczyńskiego - Pani Le Pen?

PiSuarze - Mejza już zdymisjonowany?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 10:05  
Cytuj

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 12:37  
Cytuj
H*** , ten klub przyjaciół Putina to powinien chyba mieć w Berlinie lokalizację. Sam Wołodia podsumował działalność Angeli Merkel na stanowisku kanclerskim, że zawsze będzie mile widziana w Moskwie. Znaczy jakby chciała dołączyć do swojego poprzednika , Gerharda Schrödera w Jukosie czy innym Rosniefcie , to choćby jutro. Aż sam jestem ciekaw czy perspektywa milionów " ruskich" dolarów jej nie skusi...umiech


Nie wiesz przypadkiem czy Mejza już zdymisjonowany?umiech


A to nie regres ma dziś dyżur na forum?umiech


Gdzie jest Anżej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 15:54  
Cytuj
Podobno będzie zdymisjonowany. Czy będzie egzekucja? Wątpię. Przeniosą go na lepiej płatne stanowisko w Spółce Skarbu Państwa.

Ja mam właśnie posiedzenie więc mogę wam odpisać - tradycyjnym pozdrieniem "***** PIS".

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 19:33  
Cytuj
Widziałeś Fakty , regresie? Pisiory choinkę z sądu ukradli bo im się dekoracje nie podobały...umiech


Na jakim świecie my żyjemy. A dostałeś od Anżeja skarpetki z ośmioma gwiazdkami ?umiech


Centrala POKO jakoś was doceniła ekstra na koniec roku, czy żadnych premii nie było? Musicie im przypomnieć , że inflacja rzeczywiście daje wszystkim po kieszeni...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 20:03  
Cytuj
No niestety jedynie PISożytnictwo miało kolejny tłusty rok!

neutralny

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 20:16  
Cytuj
Trochę szkoda. Wasza praca na rzecz centrali była niezbyt dobra jakościowo, ale za to nadrabialiście frekwencją. W każdym razie niezbyt dobrze to świadczy o waszych mocodawcach. Myślałem że powrót Tuska was nieco wzbogaci , ale widzę że póki co nic z tego...umiech


Ale nic się nie martw. W końcu nadejdzie dzień, kiedy nasz kraj odzyska utraconą praworządność. A bezpartyjni wolnościowcy w końcu dorwą się do konfiturek władzy. Obawiam się że nie nastąpi to zbyt szybko , ale mimo wszystko trzeba mieć nadzieję. I właśnie tej niezmąconej nadziei w trudnych czasach , życzę wam wszystkim razem i każdemu z osobna, regresie...umiech


Tylko nie dawajcie wódki juskowi. Kiedy tylko dorwie się do flaszki , zamieszcza sporo alkopostów. I niestety ta murzyńska pijanica, ośmiesza wasze wzniosłe ideały...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 20:33  
Cytuj
Morawiecka sprzedaje działki.
Polska może stracić nawet 1/3 terytorium.
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 20:48  
Cytuj
@Bolec znowu zapomniałeś o lekach dobrodzieju. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 21:09  
Cytuj
Ej wy huncwoty! Do końca roku jeszcze trochę czasu zostało, popracujcie więcej. A może coś wpłynie ekstra...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 22:29  
Cytuj
"Telefon obecnego senatora KO Krzysztofa Brejzy miał zostać zhakowany 33 razy w 2019 r. — informuje AP. Doszło do tego w czasie gdy polityk prowadził kampanię przed wyborami parlamentarnymi i był szefem sztabu KO. Jest to trzecia osoba z Polski, u której potwierdzono włamanie za pomocą systemu Pegasus. Wcześniej AP informowało o zhakowaniu telefonów Romana Giertycha oraz prokurator Ewy Wrzosek."


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2021r. 01:22  
Cytuj
Bolku ja jako że nie jestem dyżurnym partyji(Ty nim ewidentnie jesteś gdyż pisanie o każdej porze dnia o tym świadczy).
Więc ja jako zwykły zjadacz chleba którego stać na parę misek ryżu odpowiadam z opóźnieniem gdyż nie jestem dyżurnym wolnościowcem bo jestem WOLNY OD GŁUPOTY PATOLOGI POLITYCZNEJ, ale bacznie ją obserwuję.

Jesteś przeciwko uni i piszesz że samorządy nie dysponują wkładem własnym to wyobraź sobie sytuację że nie ma Polski w UE i skąd kraj ma mieć pieniądze na np. drogę na której wg. Mirka wybitny polityk Jarek K. wygłasza dyrdymały?
To są tak samo utopione pieniądze jak w krajową politykę czyli cały rząd. I teraz podlicz ile idzie na darmozjadów? Myślę że drogi też za te pieniądze by powstały.
Tu się widzisz zgadzamy gdyż ze mnie taki wolnościowiec jak z Ciebie państwo pis uraczyło nierobów daninami i teraz trzeba cierpieć bo ciężko wielu ludziom powiedzieć żeby szli do pracy a nie czekali na darmochy. Kraj powinien utrzymywać się z pracy ludzi którzy płacą podatki bo zarabiają i wydają w kraju.

My nie jesteśmy niewolnikami UE. My jesteśmy niewolnikami złych rządów i złodzieji a ostatnie pięć, sześć lat jest to dobitnie ukazane gdyż podobno po kradło.. No to nastały czasy pis... I co dalej to samo tylko gorzej chyba bo Mateusz M. jako doradca za czasów Tuska już się wiele chyba nauczył.

Ps. Bolku nie korzystaj z tego co było dofinansowane z UE. Jako przeciwnik powinieneś unikać wręcz pilnować i piętnować ludzi korzystających z np. dróg. Od dzisiaj-wczoraj z Niska, Rudnika możemy jechać do Rzeszowa omijając wszystkie wioski w których też były dofinansowania unijne. Jeśli by ich nie było to kto by dał (samorządy czyli też państwo nie ma) tak duży kredyt na inwestycje ? Pewnie wschód i czy by było pięknie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Gru 2021r. 02:54  
Cytuj
Po Giertychu i prokurator Ewie Wrzosek dowiedzieliśmy się, że bardzo drogi izraelski system Pegasus,używany przez PiSiurowe służby, został użyty przeciwko senatorowi Krzysztofowi Brejzie.3m sie
Było to w czasie, gdy Brejza był szefem sztabu kampanii wyborczej tzw.opozycji w 2019 r.cool

Pegasus, to program inwigilacji totalnej.:cwaniak:
Miał- z założenia, być używany w najbardziej skomplikowanych sprawach kryminalnych np. przeciwko szpiegom, mafii, czy kartelom narkotykowym.zdegustowany
Nawet jeśli prokuratura ma rację w sprawach prowadzonych przeciwko Giertychowi i Brejzie, to te są całkowicie innego "kalibru".

Senator Brejza został "oskarżony" przez TVPiSda o prowadzenie "farmy trolli" w Inowrocławiu.
Był też stosowany wobec Sławomira Nowaka.good
Wyszło to ,zaraz po tym jak jeden z portali,pisał o trollach w Ministerstwie Sprawiedliwości.3m sie
Do dziś nie potrafią(bo nie chcą) wyjaśnić,dlaczego to robili. Podsłuchiwana Wrzosek nie jest o cokolwiek oskarżona.nie wiem
Nowak,owszem,ale za przestępstwa które miał popełnić na ...Ukrainie.ok

Dla tzw."władzy", Giertych jestboks wrogiem publicznym numer dwa.placze
Pozycji numer jeden, Tuskowi nikt i nic nie odbierze.potluczony
Tylko zgon,bo utrata reszty władz umysłowych "Kartofla",a w w grę to nie wchodzi,mogłaby zakończyć paranoję.
Reakcja łańcuchowa rozpadu Jarkowego mózgu, jest na jak kobyła na Służewcu.co
Galopuje...zaklopotany

Nie wystarczy nie kraść(oficjalnie), trzeba jeszcze umieć rozliczać nadużycia.Swoje też.chytry

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Gru 2021r. 09:25  
Cytuj
Próbowali Brejzę zamordować ( podpalając mu przenośny sracz pod oknem), ale człowiek cudem uniknął śmierci. Teraz próbują go zniszczyć dokonując nielegalnych podsłuchów. Pisowscy siepacze wzięli go na widelec i nie poprzestaną , dopóki go nie wykończą. Żeby mu tylko nowuczoku nie podali jak mecenasowi Giertychowi...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Gru 2021r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
Bolku ja jako że nie jestem dyżurnym partyji(Ty nim ewidentnie jesteś gdyż pisanie o każdej porze dnia o tym świadczy).
Więc ja jako zwykły zjadacz chleba którego stać na parę misek ryżu odpowiadam z opóźnieniem gdyż nie jestem dyżurnym wolnościowcem bo jestem WOLNY OD GŁUPOTY PATOLOGI POLITYCZNEJ, ale bacznie ją obserwuję.

Jesteś przeciwko uni i piszesz że samorządy nie dysponują wkładem własnym to wyobraź sobie sytuację że nie ma Polski w UE i skąd kraj ma mieć pieniądze na np. drogę na której wg. Mirka wybitny polityk Jarek K. wygłasza dyrdymały?
To są tak samo utopione pieniądze jak w krajową politykę czyli cały rząd. I teraz podlicz ile idzie na darmozjadów? Myślę że drogi też za te pieniądze by powstały.
Tu się widzisz zgadzamy gdyż ze mnie taki wolnościowiec jak z Ciebie państwo pis uraczyło nierobów daninami i teraz trzeba cierpieć bo ciężko wielu ludziom powiedzieć żeby szli do pracy a nie czekali na darmochy. Kraj powinien utrzymywać się z pracy ludzi którzy płacą podatki bo zarabiają i wydają w kraju.

My nie jesteśmy niewolnikami UE. My jesteśmy niewolnikami złych rządów i złodzieji a ostatnie pięć, sześć lat jest to dobitnie ukazane gdyż podobno po kradło.. No to nastały czasy pis... I co dalej to samo tylko gorzej chyba bo Mateusz M. jako doradca za czasów Tuska już się wiele chyba nauczył.

Ps. Bolku nie korzystaj z tego co było dofinansowane z UE. Jako przeciwnik powinieneś unikać wręcz pilnować i piętnować ludzi korzystających z np. dróg. Od dzisiaj-wczoraj z Niska, Rudnika możemy jechać do Rzeszowa omijając wszystkie wioski w których też były dofinansowania unijne. Jeśli by ich nie było to kto by dał (samorządy czyli też państwo nie ma) tak duży kredyt na inwestycje ? Pewnie wschód i czy by było pięknie?





Rock nie mam czasu w Wigilię tłumaczyć osobie twojego pokroju , krok po kroku, dlaczego dobrodziejstwa płynące z UE to pozór i ułuda. Zabarwione propagandą , która dla zwykłego zjadacza chleba , zdaje się prawdą objawioną. Podawałem już przykład kosztów związanych z przystosowaniem naszych regulacji do tych unijnych, których prawie nikt nie liczy do kalkulacji zysków i strat. Sama jedna ustawa śmieciowa kosztowała nasze społeczeństwo dziesiątki albo nawet setki miliardów złotych. A było to właśnie wprowadzenie w życie unijnej dyrektywy dotyczącej segregacji odpadów. Drugi przykład , który mam zawsze w zanadrzu , dla takich jak ty/wy , to tzw Zielony ład. Jego realizacja już kosztuje nas tyle , że moglibyśmy za tą kasę wybudować w całym kraju sieć dróg krajowych i autostrad, bez dopłat od wujka Hansa...umiech



Największym błędem w myśleniu ludzi takich jak ty jest zero-jedynkowość. Czyli jak nie Unia to Władywostok. A przecież to wierutna bzdura. Póki w Moskwie rządzi Putin, nie mamy tam czego szukać. Polityka naszego kraju powinna być bardziej elastyczna i wielobiegowa. Jeżeli UE chce się zmienić w państwo federacyjne , a Polska ma być tylko landem, to moim zdaniem nie mamy tam czego szukać...umiech



Obecna władza oszukuje swoich wyborców, bo mimo krytyki trzyma się Brukseli . Morawiecki co innego mówi na użytek krajowy , a co innego gdy jedzie do wujka Hansa żebrać o unijne dotacje. To przykre , ale Morawiecki to nie jest format polityka , który ma jakąś wizję. Właśnie dlatego oceniam go negatywnie , a jego jedyną zaletą jest to że i tak jest lepszy od Tuska. Ryży oddał by naszą suwerenność bez chwili wahania, bo w jego mniemaniu jeszcze głębsza integracja ( federalizacja Europy) to jedyne rozwiązanie na obecne czasy. Jest to rozumowanie fałszywe , a nawet podbarwione zdradą interesów naszego kraju...umiech


Każdy jeden członek sztabu bezpartyjnych wolnościowiców pisze to samo co ty. A wystarczy krótka wymiana postów, by poznać prawdy świadectwo...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2021r. 10:40  
Cytuj
Bolku tlumaczsz i piszesz rzeczy oczywiste o których wiem i napinasz się w cyferkach, ale Ty jako pospolity dyskutant wolnościowy (jesteś nim bardziej niż ja) musisz tak opisywać gdyż wytykanie błędów i podpieranie się nie do końca właściwymi decyzjami politycznymi kilkunastu lat jest najłatwiejsze. Ja piszę tu i teraz. Wiele rzeczy mi nie pasuje dotyczących UE i bym wolał żyć bez niej,ale jest inaczej więc to opisuję. Nie interesuje mnie jakiś Tusk, ale na patologię polityczną nie mogę przepatrzeć którą widzę od kilkunastu lat a ostatnie lata to już apogeum. Mam nadzieję a nawet bardziej wierzę że już nie będzie gorzej byle kadra władzy się zmieniła.

Czy Ty naprawdę sądzisz że gdyby,, dyrektyw''unijnych nie było i kosztów tych z tym związanych Polska by za te pieniądze wybudowała drogi i wiele innych inwestycji dokonała? Albo jesteś naiwny, latwowierny lub? sam dokończ.... Widząc złodziejstwo pOpiSowe by było zrobione nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Gru 2021r. 14:55  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Gru 2021r. 09:02  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Gru 2021r. 17:45  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Gru 2021r. 21:52  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1972
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2021r. 23:50  
Cytuj
Cyrk na kółkach: https://www.youtu(...)AdKSfurs good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2021r. 23:50  
Cytuj
Taki niby yntelygentny jesteś Bolku bo potrafisz pięknie tłumaczyć oczywistość z nierzeczywistością a wklejanki jak u Mirka i u Ciebie na porządku dziennym... Zapytaj Mirka czy nadal uważa Jarka K. za wybitnego polityka bo raczej dla Ciebie on JUŻ nie jest wybitnym ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Gru 2021r. 00:09  
Cytuj
Tradycja.good

A teraz podpis na liście sejmowej obecności,kasiora i szur na chlanie i żarcie.potluczony

Najweselej jest,kiedy PiSiury,PokemOny,lewica, biedronie i inni katolicy,dzielą się opłatkiem.zaklopotany

Opłatek w ręce,otwarty nóż w kieszeni.3m sie

CYTAT
Obrazek

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2021r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
"tylko ci którzy żyją z cwaniactwa mogą na Polskim Ladzie stracić (...) różnego rodzaju podmioty gospodarcze powinny ograniczyć swoją ekspansję dochodową"
Jarosław Kaczyński

Kiedy krajem rządzi doktor nauk prawnych a ekonomiczny imbecyl.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Gru 2021r. 11:29  
Cytuj
Regresie a taką koszulkę masz? Centrala POKO powinna wam je wydać nieodpłatnie...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2021r. 13:58  
Cytuj
Ja mam świąteczną. Z ośmioma gwiazdkami. ***** ***. Taką jak wyżej tobie kupię. Ty lubisz darmoszkę... chytry

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 19 20 21 22 23 24 25 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »