NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 18 19 20 21 22 23 24 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 09:11  
Cytuj
Gdyby Polski nie było w UE, to nasz kraj wyglądałby jak Ukraina- cytując jakiegoś niezbyt lotnego bezpartyjnego wolnościowca, udzielającego się na tym forum...umiech



Ja bym dodał że bez darmowej kaski od wujka Hansa, bylibyśmy na poziomie Zimbabwe albo Erytrei...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 09:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 11:26  
Cytuj
Bolku miłośniku,, wiodącej " partyji oj przepraszam Ty teraz za konfederacją obstajesz. Tylko nie wiem dlaczego miłośnicy parti - zero pis - idą teraz za konfederacją? Zmądrzeli czy nadal są naiwni i głupi?

Bolku przecież wiemy że żaden John, Hans a już tym bardziej Mateusz i Jarek nie daje darmowej kaski. Coś za coś.

Nie byłem w Zimbabwe czy gdzieś tam indziej - nie doczytałem i nie wiem jak tam jest. Na pewno nie ma tam złodziejstwa po-pis-OWEGO.
A na Ukrainie też nie byłem, ale tam to tak jak w naszym kraju (dla Europy jesteśmy wschodem geograficznie i politycznie) komuno podobnie.
Odpowiedz sobie na pytanie i mi odpowiedz jaka duża inwestycja nie miała dofinansowania z uni? No ja o takich wiem ale to są mniejsze kwoty na które i tak samorząd bierze kredyt.
Ale być przeciwnikiem uni później stać na drodze i chwalić się finansami euro i stawiać na nim kamień to trzeba mieć tupet. Mirek lubi ten typ polityki Ty pewnie też.
A co do Twej Konfederacji to oni chyba też nie są przychylni UE.
Żeby państwo się utrzymywało samo trzeba dać ludziom za pracę pensje europejskie i wtedy podatki podwyższyć. Ale jak to mówi Mateusz - za miskę ryżu niech zapier...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 19:18  
Cytuj
-Co się stało z 20 miliardami złotych że sprzedaży praw do emisji CO2?

-Poszły w PISdu!

potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 19:48  
Cytuj
Piniendzy ni ma i nie będzie - zdradził się swego czasu Vincent Rostowski.
Nie skłamał, nie udało się namierzyć śladu po ponad 200 mld przekrętu na VAT który wyparował gdzieś w EU.

To dlatego POKO wraz z TSUE narzeka na praworządność w RP robaczki ok

Prawdziwy "bul" jak było im u nas dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
Bolku miłośniku,, wiodącej " partyji oj przepraszam Ty teraz za konfederacją obstajesz. Tylko nie wiem dlaczego miłośnicy parti - zero pis - idą teraz za konfederacją? Zmądrzeli czy nadal są naiwni i głupi?

Bolku przecież wiemy że żaden John, Hans a już tym bardziej Mateusz i Jarek nie daje darmowej kaski. Coś za coś.

Nie byłem w Zimbabwe czy gdzieś tam indziej - nie doczytałem i nie wiem jak tam jest. Na pewno nie ma tam złodziejstwa po-pis-OWEGO.
A na Ukrainie też nie byłem, ale tam to tak jak w naszym kraju (dla Europy jesteśmy wschodem geograficznie i politycznie) komuno podobnie.
Odpowiedz sobie na pytanie i mi odpowiedz jaka duża inwestycja nie miała dofinansowania z uni? No ja o takich wiem ale to są mniejsze kwoty na które i tak samorząd bierze kredyt.
Ale być przeciwnikiem uni później stać na drodze i chwalić się finansami euro i stawiać na nim kamień to trzeba mieć tupet. Mirek lubi ten typ polityki Ty pewnie też.
A co do Twej Konfederacji to oni chyba też nie są przychylni UE.
Żeby państwo się utrzymywało samo trzeba dać ludziom za pracę pensje europejskie i wtedy podatki podwyższyć. Ale jak to mówi Mateusz - za miskę ryżu niech zapier...





Samorządy i tak nie dysponują swoim wkładem , więc zadłużają się na potęgę na rzeczy celowe i zupełnie bezcelowe. Wujek Hans wykłada 70 czy 80 procent kasy , ale resztę trzeba pożyczyć. Min dzięki temu od czasu wstąpienia do UE , samorządy tak drastycznie zwiększyły swoje zadłużenie. Całe państwo dzięki temu się zadłużen , a jak wiadomo , ktoś to kiedyś będzie musiał spłacić. Postawiłbym sporo kasy, na to że znaczna część tych środków to pieniądze utopione w błocie...umiech


Wszyscy chętnie podają rozliczenia , ile to nasz kraj zyskał na Twitterze integracji europejskiej. Czy ktoś kto szasta takimi rachunkami policzył ile nas ( całe społeczeństwo) kosztowało dostosowanie się do unijnych regulacji. Wystarczy podać przykład ustawy śmieciowej , albo tzw Zielony ład, które kosztowały i będą kosztować nasz kraj tyle , że moglibyśmy sobie wybudować autostrady między każdym miastem wojewódzkim...umiech

Kiedy w 2003 roku odbyło się referendum ws akcesji zagłosowałem na nie. I przez te prawie 20 lat nigdy nie żałowałem tamtej decyzji. A ostatnie doświadczenia z UE , dają mi wręcz satysfakcję , że miałem rację. Ze względu na swój eurosceptycyzm nigdy PiS nie będzie dla mnie partią pierwszego wyboru. Oni rzeczywiście retorykę mają inną na użytek krajowy , a inną kiedy trzeba w Brukseli zebrać o pieniądze...umiech


Nie ma żadnej przeszkody , żeby państwo się rozwijało bez dotacji. Wręcz przeciwnie, źródłem bogactwa powinna być praca , a nie jakieś mityczne dopłaty. Obawiam się że może się skończyć jak w Grecji czy Hiszpanii , gdzie Unia wpompowała rzeczywiście spore pieniądze w infrastrukturę, a kraje te wcale nie stały się tygrysami...umiech


Mateusz , jak cała reszta pisiorów , centralnie mi zwisa. Jedyną rzeczą , która dla mnie stanowi " plus dodatni " , to fakt, że nie są Platformą. Zniósłbym chyba nawet rządy Biedronia , byle tylko nie wracał Tusk...umiech


Dopóki w tym kraju będzie dominować mentalność niewolnika, że bez unijnej dotacji nie da się nic zbudować , jesteśmy na UE skazani. Sondaże są bezlitosne , ludzie idą na łatwiznę , która tak naprawdę komplikuje im życie. Mam mimo wszystko nadzieję , że UE się rozpadnie na cztery wiatry , a ja będę sobie popijał szampana i klaskał z radości...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 21:26  
Cytuj
Sondaże są bezlitosne i dlatego nie ma odważnych włączając w to Konfe. Wielkie Miasta są mentalnie stracone, nie podzielą się inwestycjami a sama prowincja nie ma pieniędzy na samodzielny rozwój, wiec albo centralne dotacje albo centralne inwestycje. Wielkie miasta puchną a małe chudną szybciej i szybciej, to przypadłość podstawowa tego modelu ale nie pierwsza która dołuję prowincje.
Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma. Konflikt interesów.

Na dzisiaj sytuacja globalna jest jeszcze bardziej płynna od wielkiego tarcia miedzy Chinami i Stanami. UE jako blok jest istotnym graczem handlowym, Rosja jest istotna jako potencjalny sprzymierzeniec Chin w ewentualnym otwartym konflikcie z US. Biden pozwolił Rosji się bogacić na handlu energią z Niemcami dla UE. Kupił ich za nasze pieniądze. To wydaje się ze uspokoiło sytuacje na tyle ze o innych fantach nie ma mowy (veto w sprawie Ukraina). Ale drenaż kosztami energetyki, czyli pieniądze na nowoczesną technologie z Zachodu i pieniądze na gaz/ropę ze Wschodu to największa zmora głównie dla krajów Europy środkowo wschodniej.
Gdyż tak się złożyło ze ani ta technologia ani ten gaz nie uczynią NAS bogatszymi w przeciwieństwie do Zachodu i Wschodu. My mamy węgiel.
Możemy się pokusić o stwierdzenie wiec ze, ktoś chce po naszych plecach utrzymać swój poziom życia co nas zatrzyma w rozwoju na dekadę. Jesteśmy w strefie rozwiniętej gospodarki i podlegamy wpływom EU. Zieloni puszczą nas z torbami, powiadam wam.

POKO nie jest na pewno opcją na wyjście z tej sytuacji. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2021r. 23:31  
Cytuj
CYTAT
Piąte - nie kradnij.

.


Jedenaste-Nie pożądaj żony Jarosława,jego kota,prawa jazdy,pieniędzy z konta Prezesa ani żadnej rzeczy która jego nie jest.zdegustowany
Amen.potluczony
!SiP YNOLODREIP I AKRAJ ĆABEJ-(czytaj od tyłu)mlotek

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2021r. 08:30  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2021r. 09:54  
Cytuj
Powyżej mogło być też wybudowanie domu / kupno mieszkania zamiast chleba.



Wczoraj w sklepie:

-Czy ile? Ale drożyzna! - oburzał się klient.
-Do Kaczyńskiego pretensje miej. Nie do mnie. - odparła kasjerka.

smiech2



Kiedy Koczkodan uda się do sklepu zaprezentować koszyk za 50.00 zł? Tak robił kiedy nie był u władzy smiech2


Miska Ryżu natomiast stwierdził że drożyzna to wina Tuska. - Ta ku*#@ Władysława Krzywoustego!


potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2021r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
Sondaże są bezlitosne i dlatego nie ma odważnych włączając w to Konfe. Wielkie Miasta są mentalnie stracone, nie podzielą się inwestycjami a sama prowincja nie ma pieniędzy na samodzielny rozwój, wiec albo centralne dotacje albo centralne inwestycje. Wielkie miasta puchną a małe chudną szybciej i szybciej, to przypadłość podstawowa tego modelu ale nie pierwsza która dołuję prowincje.
Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma. Konflikt interesów.

Na dzisiaj sytuacja globalna jest jeszcze bardziej płynna od wielkiego tarcia miedzy Chinami i Stanami. UE jako blok jest istotnym graczem handlowym, Rosja jest istotna jako potencjalny sprzymierzeniec Chin w ewentualnym otwartym konflikcie z US. Biden pozwolił Rosji się bogacić na handlu energią z Niemcami dla UE. Kupił ich za nasze pieniądze. To wydaje się ze uspokoiło sytuacje na tyle ze o innych fantach nie ma mowy (veto w sprawie Ukraina). Ale drenaż kosztami energetyki, czyli pieniądze na nowoczesną technologie z Zachodu i pieniądze na gaz/ropę ze Wschodu to największa zmora głównie dla krajów Europy środkowo wschodniej.
Gdyż tak się złożyło ze ani ta technologia ani ten gaz nie uczynią NAS bogatszymi w przeciwieństwie do Zachodu i Wschodu. My mamy węgiel.
Możemy się pokusić o stwierdzenie wiec ze, ktoś chce po naszych plecach utrzymać swój poziom życia co nas zatrzyma w rozwoju na dekadę. Jesteśmy w strefie rozwiniętej gospodarki i podlegamy wpływom EU. Zieloni puszczą nas z torbami, powiadam wam.

POKO nie jest na pewno opcją na wyjście z tej sytuacji. cool girl


Pisiorze pytam - Mejza już zdymisjonowany?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2021r. 09:09  
Cytuj
H***, czy Mejza już zdymisjonowany?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 06:59  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
H***, czy Mejza już zdymisjonowany?umiech


Pisiorze mam pytanie - Mejza już zdymisjonowany?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Pisiorze mam pytanie - Mejza już zdymisjonowany?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 09:20  
Cytuj
H***, czy Mejza już zdymisjonowany?umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 10:05  
Cytuj
mirek777 ale jaja sobie robisz, super wklejka szkoda, że nie masz swojego zdania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Gru 2021r. 16:02  
Cytuj

- O k...a wdepnąłem w Mejzę!
- Wytrzyj Kukizem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Gru 2021r. 10:54  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2021r. 06:40  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2021r. 10:11  
Cytuj
mirek777 Rozumię, że to prezentacja komiksu, który tworzysz. Kiedy można będzie wydanie całego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2021r. 14:20  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Gru 2021r. 15:29  
Cytuj
Ulica i Zagranica

CYTAT
Obrazek


- Bardzo głęboko nie zgadzam się z tezą wniosku Komisji Europejskiej, że Trybunał Konstytucyjny nie spełnia rzekomo pewnych wymogów - stwierdził premier Mateusz Morawiecki pytany o najnowszą decyzję Komisarzy Reichu. Poinformowali oni w środę o uruchomieniu przeciwko Polsce procedury w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego w związku z orzecznictwem polskiego Trybunału Konstytucyjnego.

- Trybunał spełnia nie tylko wszelkie wymogi niezależności, niezawisłości, ale dba także o konstytucję, by była ona realnie najwyższym prawem w Polsce - stwierdził premier.


Świetny czas na przyjęcie pro federacyjnego stanowiska UE po wypowiedzi Putina o powrocie byłych satelitów CCCP na orbitę matjuszki rossiji. cool girl Folksdojcze i sowieciarze jeszcze dzisiaj biegają na granice z Białorusią żeby ją "przyjaźnie otwierać".

PS.
Wśród samych przyjaciół psy zająca zjadły.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2021r. 20:51  
Cytuj
mirek777 nie wysiliłeś się tym dalszym ciągiem tego komiksu no chyba, że to jest twój szczyt możliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2021r. 21:31  
Cytuj
Czy @Mirek777 odpala działkę Stalowemu Miastu za reklamę?

***** złodziei z PiSu umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Gru 2021r. 03:23  
Cytuj
Tak dla przypomnienia.
W niedzielę Kurvizja wyemitowała wyrób filmopodobny pt."Zenek".mlotek

Próbowałem to badziewie kiedyś obejrzeć,ale mój "łeb drugiego sortu"nie wytrzymał tego, nawet naszprycowany...0,7 Finlandią.sciana
Są debile (chyba)którzy pewnie to oglądali od A do Z.sciana
Może na trzeźwo dałoby radę?chytry
Trudno,ale na takie fanaberie,nie mogę sobie pozwolić.3m sie

Martyniuk,ulubiony głos dla Prezesa wszystkich prezesów,czyli wiadomo kogo.potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 18 19 20 21 22 23 24 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »