NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Perspektywa Tuska jako przyszłego premiera jest dla mnie nie do zniesienia...umiech


Paradoksalnie dzięki takiemu podejściu Tusk ma większe poparcie a Polska lipę.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 15:06  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Perspektywa Tuska jako przyszłego premiera jest dla mnie nie do zniesienia...umiech


Paradoksalnie dzięki takiemu podejściu Tusk ma większe poparcie a Polska lipę.




Nie jest paradoksalne , że pisałem do jednego bezpartyjnego wolnościowca , a odpisał drugi. Zresztą kto wie czy nie jedna osoba obsługuje oba konta. Tak czy siak , wszystko zostało w praworządnej rodzinie...umiech


Nic się nie bój regresie, wasza centrala i wy nie będziecie triumfować. Jeszcze kilka lat chudych przede wami , zanim konfitury władzy spłyną na ciebie , Anżeja , rocka , hujowozrobionego czy kogo tam jeszcze trzymacie w zanadrzu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 19:34  
Cytuj
Regresie zobacz waszą centralę , a w niej same nowe twarze. Dream team , można by napisać gdyby trzymać się konwencji groteski...umiech



Obrazek


Moją ulubienicą jest pani Leszczyna. Wyjątkowa ignorantka nawet jak na wasze standardy, regresie. Z tej mąki chleba nie będzie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 19:38  
Cytuj
Nic mnie to nie interesuje. *****
jezyk Szczególnie panią Kopacz.



Mógłbym ci zrobić na złość o ich poprzeć. Nie jest to jednak mądre głosować na przekur. Żeby się wyrwać z matni trzeba być ponad to. Gdzie dwóch się bije tam PISlodziej korzysta. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 20:42  
Cytuj
Bolku co dłubie w kinolku a dlaczego? bo analizwać to Ty możesz tylko to co narobisz do tego kibelka. Tylko to możesz

Jaką Ty masz wolność broniąc partie świetoGrodzką,a nie przepraszam teraz dla Ciebie Konfederacja której to i ja lubię posłuchać ale zwróć uwagę że tylko mówią jak coś zrobią pójdę za nimi jak Ty Mirki i inne ArtyDechy za partią która nie sprawiedliwa i nie prawa.
Co do mojej wolności to też mam dobrą pamięć i okrągły stół jakoś za wiele nie pomógł gdyż zaraz po tych wydarzeniach będąc młodocianym pracownikiem(16 lat) HSW St. W. na początku 90 lat ubiegłego wieku widziałem początki rozwalania tegoż zakładu a później już z górki szło ze wszystkim w Polsce.
Ty to chyba jesteś jakiś miłośnik TVNu bo każdemu to lepisz i musisz dokładnie śledzić co tam nadają. To już zakrawa o psychikę. Ja nie oglądam wiadomości i TVNu gdyż mi się nie chce.
Tusk jakoś mnie nie interesuje tak jak mam Kaczyńskiego gdzieś. Ale Ty jako rozumna istota musisz każdemu łatkę przylepić kto przeciwko prezesowi i jego nowemu ładowi złodziejstwa.

Dla Twej płytkiej świadomości oznajmiam że to moje jedyne konto. Wcześniej miałem takie samo prawie bo bez jedynki, ale się mi zgubiło.
Tak jak Ty arta Mirek i jeszcze paru gracie razem (chyba że jedna osoba) i wzajemnie siebie bronicie to chyba rzeczą naturalną jest że z drugą stroną może być tak samo. No ale tu to już trzeba normalności, a nie szukania kwadratowych jaj.

Nie czekam aż władza mi któraś coś da tylko chcę żeby mi nie przeszkadzała w życiu tak jak jest teraz. Tobie to nie przeszkadza gdyż możesz psioczyć na pis, ale finalnie pójdziesz za nimi gdyż lubisz właśnie tą darmową konfiturę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 21:58  
Cytuj
Fajnie chłopcy , że chcecie ponawijać , ale ponieważ i tak nie wierzę w ani jedno wasze słowo , w ani jedną ckliwą historię , to zmuszony jestem napisać : Dobranoc! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 22:57  
Cytuj
Widzisz Bolku to tak jak każdemu pisowcowi powie się prawdę lub udowodni (nie trzeba wielu argumentów) partii,, prezesa"brak kompetencji uczciwości i lojalności wobec kraju w,, rządzeniu" to każdy z nich ucieka od rozmowy lub najbardziej durnym i beznadziejnym tłumaczeniem jest że po też kradło. Po to doszli do władzy żeby pokazać że można inaczej. Wyszło jak zwykle.
Bolku w obliczu tej strasznej pandemii gdzie jest ciężka walka o gospodarkę, służba zdrowia potrzebuje jeszcze większych nakładów finansowych (np. brak karetek pogotowia w szpitalach lub przestarzały sprzęt) pojawia się ustawa zwiększająca wynagrodzenia politykom i wlodarzom miast i miasteczek i rzecz jasna wszystkim co przy korycie. By pis był prawy i sprawiedliwy by tych pieniędzy nie przyznał, ale wyszło jak zawsze.
No a wklejanki Twoje a zwłaszcza poniżenie obrazu Świętej Rodziny to już zakrawa o Twą beznadziejną osobowość. Nie można sobie żartować z wielu spraw, rzeczy, ale Ty to robisz więc spij dobrze bo to czas w którym nic głupiego nie wkleisz

Nie mam zamiaru przekonywać Cię do tego abyś wierzył że piszę prawdę. Twoja sprawa, ja gwarantuje że piszę szczerze. I jeśli Ty masz problem z tym tzn. że sam jesteś nie szczery i zakłamany bo tylko taki człowiek z takim poczuciem winy wytyka to samo drugiemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 23:02  
Cytuj
@ Bolec - w takim razie rzeczywistość miesza ci się z urojeniami. Nie zapomnij wziąć tabletek na noc.

Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 09:32  
Cytuj
Niech wam będzie , chłopcy...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Perspektywa Tuska jako przyszłego premiera jest dla mnie nie do zniesienia...umiech


Paradoksalnie dzięki takiemu podejściu Tusk ma większe poparcie a Polska lipę.




Nie jest paradoksalne , że pisałem do jednego bezpartyjnego wolnościowca , a odpisał drugi. Zresztą kto wie czy nie jedna osoba obsługuje oba konta. Tak czy siak , wszystko zostało w praworządnej rodzinie...umiech


Nic się nie bój regresie, wasza centrala i wy nie będziecie triumfować. Jeszcze kilka lat chudych przede wami , zanim konfitury władzy spłyną na ciebie , Anżeja , rocka , hujowozrobionego czy kogo tam jeszcze trzymacie w zanadrzu...umiech



A to ciekawe i nawet śmieszne trochę smiech2. pytanie było do jednego pisiora a odpowiedział inny i odrazu rozwiał wszelkie wątpliwości
"Zresztą kto wie czy nie jedna osoba obsługuje oba konta. Tak czy siak , wszystko zostało w praworządnej rodzinie...umiech"

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 16:09  
Cytuj
Właśnie tak Anżej. A teraz jeszcze dołączył kolejny bezpartyjny wolnościowiec. Cóż za przypadek...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Niestety , poza Konfederacją, nie widzę tam nic godnego uwagi. Perspektywa Tuska jako przyszłego premiera jest dla mnie nie do zniesienia...umiech


Bo jeszcze nie rządziła smiech2
więc tonący się brzytwy chwyta, już widzę współpracę korwina z socjalistami. Gdyby to nie chodziło o Polskę to mocno bym kibicował umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 19:30  
Cytuj
O następny bezpartyjny wolnościowiec. Kolejny przypadek...umiech



Pewnie masz rację bobku. Nie wyobrażam sobie koalicji Brauna z Biedroniem, i to jeszcze pod wodzą Tuska. Konfederacja ma szansę po następnych wyborach być kotwicą ratunkową ewentualnie języczkiem u wagi. Pisiory sami nie będą rządzić ( wszystko na to wskazuje), wasi mocodawcy też raczej nie. Konfa ma szanse blokować wszystkie głupie pomysły Kaczyńskiego albo Tuska ( któremu z nich los przyniesie zwycięstwo). Nie ukrywam , że ryży działa na mnie dużo bardziej denerwująco niż prezes...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 20:31  
Cytuj
Chyba się forum popsuło temu stalowemumiastu? good

Nowe posty nie podbijają tematów na głównej zaklopotany

Jest tu jakiś admin?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 07:22  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 321
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 11:27  
Cytuj
No mirek777 fajny komiks znalazłeś w necie. Gratulacje. Szkoda, że kaczor nie ma prawa jazdy ale wtedy byłoby fajnie.
PS
Oczywiście ta udręka to ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Pisowskie zero mam pytanie - Mejza już zdymisjonowany?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 16:34  
Cytuj
Kaczyński mówił że robi porządki brudnymi szmatami więc dlaczego ten miałby być gorszy?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
Kaczyński mówił że robi porządki brudnymi szmatami więc dlaczego ten miałby być gorszy?




To Tusk mówił , że Kaczyński tak powiedział. Musielibyśmy przyjąć założenie , że ryży nie kłamie, regresie. I wtedy dochodzimy do sedna sprawy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 17:58  
Cytuj
Nawet jeśli - to tak jakbyś mówił że Jezus kłamał w przypowiedniach.

Sedno leży tam gdzie je położyłem.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
Nawet jeśli - to tak jakbyś mówił że Jezus kłamał w przypowiedniach.

Sedno leży tam gdzie je położyłem.



A no chyba że tak, regresie...umiech


O greckim stosunku do prawdy słyszałem, natomiast słowo bezpartyjnego wolnościowca jako aksjomat to dla mnie pewne novum...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 18:08  
Cytuj
Niech się dzieci cieszą że Jarosław nie kierował. potluczony Albo też że rządowa limuzyna z politykami Podatku i Socjalizmu. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 18:55  
Cytuj
Anżej pisze ze prawda jest,,, względna. Bezwzględność Regresa tez?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2021r. 21:08  
Cytuj
Regresie , dziś Polsat puszcza Psy 3. Nie chce mi się z tobą gadać...umiech


A w ogóle to twoja historia, to taka sama prawda , jak i to że Franc miał strzelać do papieża...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2021r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
Anżej pisze ze prawda jest,,, względna. Bezwzględność Regresa tez?


Parszywy pisiorze pytam - Mejza już zdymisjonowany?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »