NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
Szkodniki z PISu nadal premiują nierobów. Tarcza antyinflacyjna obejmie osoby o najniższych dochodach. Czyli często alkoholików, narkomanów, nieuków, leni, złodziei i patologię.

Ludzie którzy ciężko pracują żeby coś osiągnąć, (mający parę groszy więcej ale za to np z kredytami na mieszkania albo najmujący) niemieszczacy się w widełkach PISłodziejstwa zapłacą podwójnie. Raz za drożyznę a drugi za patologię.

Równamy w dół czyli PISowska wersja dobrobytu kosztem rodaka.

***** ile wlezie w te socjalistyczne a antypolskie *****

Ponadto z powodu drożyzny beneficjenci defakto wydają krocie tego co otrzymają. Mimo to i tak będą w pas się kłaniać za zasiłki. Ciemny lud nie bez powodu otrzymał swoje miano.


PRL v 2.0
Ratują od inflacji pchając piniądz w rynek.
Polska bida aż PIS szczy. Nie tylko w portfelu ale też na umyśle.
smiech2




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 15:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 17:52  
Cytuj
Co tam Bolec dobrodzieju? Zatkało kakao?
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 18:21  
Cytuj
Regresie poproście o jakąś nową jakość tych materiałów propagandowych , które sztab POKO , wam wysyła. Moim zdaniem z obecnych zieje nudą...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 18:34  
Cytuj
Z twojej japy zieje rozkładem.

Jeśli tu widzisz propagandę i sztab POKO to znak że najwyższy czas przyjąć leki dobrodzieju. Nie krępuj się. Jak najbardziej po prostu ci się należą.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 19:20  
Cytuj
No coś ty regresie. Możesz innym wciskać bajerę o swojej bezpartyjnej wolnościowości. Na mnie to jakoś nie działa...umiech


A coś ty się taki zaczepny zrobił? Zawsze myślałem, że kto inny w waszym sztabie jest od tych spraw...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
Regresie poproście o jakąś nową jakość tych materiałów propagandowych , które sztab POKO , wam wysyła. Moim zdaniem z obecnych zieje nudą...umiech


Z Twoich wrzutek, które otrzymujesz z Nowogrodzkiej od chlebocawców z PiS-u także. Więc jak wyciągasz źdźbło z oka regresa to najpierw zajmij się krokwią w swoich pisiorze FiutkuPiSowski1313.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2021r. 22:25  
Cytuj
Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida jak mawiał profesor Bartoszewski, h***...umiech


Innymi słowy , wyciągnij belkę ze swojego siedzenia. Od razu poczujesz się lepiej i nie będziesz już rozsiewał tego okrutnego bezbectwa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2021r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida jak mawiał profesor Bartoszewski, h***...umiech


Innymi słowy , wyciągnij belkę ze swojego siedzenia. Od razu poczujesz się lepiej i nie będziesz już rozsiewał tego okrutnego bezbectwa...umiech


Nie interesują mnie gejowskie zabawy, tak jak Ciebie. Więc nie ten adres Fiutku1313.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Gru 2021r. 10:46  
Cytuj
Dobrze h*** , będę pamiętał...umiech


Nie wiem co tam widziałeś gejowskiego, ale powiedzmy , że coś dostrzegłeś , h***. W sumie to zapomniałem , jaki z ciebie beznadziejny bezbek...umiech




A niby wszyscy widzowie TVN to reprezentanci Polski uśmiechniętej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2021r. 20:04  
Cytuj

Uśmiech to nadbudowa,,,

Obrazek
,,,a Ochojska to baza wypadowa


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2021r. 20:32  
Cytuj
Pedofilia to nie grzech. Pedofilia to przestępstwo.

Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Gru 2021r. 08:24  
Cytuj
Obrazek

Regresie jedziecie na protest? A może centrala POKO każe wam na miejscu coś zorganizować?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2021r. 16:08  
Cytuj
Nie mam pojęcia co u POKO słychać. Nic mnie to nie interesuje Bolek. Trafiłeś jak kulą w płot.

Za to nadchodzące obostrzenia mogą sprawić że złodziejom z PIS znów opadnie mimo że się dzielą zdobyczą.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2021r. 16:39  
Cytuj
Wściekają się bo transformacja systemu na koszt obywatela miała im dać pełną szkatułę, władze na zawsze i niepodważalny szacunek od Ciemnego Ludu. A tu zdechło i został się ino sznur: wilcze oczy, zgrzytanie kłów dzikiej Lempartcicy, załgany Robercik, masoński Rafau i papa Czao.

To jest zwyczajnie słabo i nieobyczajnie.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Gru 2021r. 18:07  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Gru 2021r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Nie mam pojęcia co u POKO słychać. Nic mnie to nie interesuje Bolek. Trafiłeś jak kulą w płot.

Za to nadchodzące obostrzenia mogą sprawić że złodziejom z PIS znów opadnie mimo że się dzielą zdobyczą.



Każdy jeden ( bez wyjątku) bezpartyjny wolnościowiec indagowany w rzeczonej kwestii tłumaczy się tak samo , regresie...umiech


Mam wyjebane na srakawirusa od samego początku jego bytności. Od razu twierdziłem, że ileś ludzi umrze i żadne obostrzenia nie pomogą. Ale jeżeli pisiory będą zmuszać ludzi do szczepień , to być może ziszczą się słowa Brauna skierowane do Niedzielskiego...umiech



A najlepsze jest to że w kwestii szczepień Danka Holecka mówi to samo co Tomek Lis...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 13:48  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 23:41  
Cytuj
CYTAT
To jest zwyczajnie słabo i nieobyczajnie.


Mówisz o pośle Mejzie?

A nie wróć... Jesteś pisowskim ścierwem, to słowem nie wspomnisz.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


I jak był u koryta, tak jest dalej u koryta.

Wiem, lubisz te pisowskie standardy w byciu ścierwami.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 11:22  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek


I jak był u koryta, tak jest dalej u koryta.

Wiem, lubisz te pisowskie standardy w byciu ścierwami.




No co ty, h***. Musiałbym chyba być masochistą, żeby lubieć takie klimaty...umiech


Nie wydaje mi się żeby kariera tego całego Mejzy miała trwać w najlepsze. Pewnie go odwołają lada dzień. A jeśli nie to znaczy , że pisiory już się pogodzili z przegranymi wyborami...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 20:11  
Cytuj
Ten "człowieku"to faktycznie"Zero"-jak to określił Leszek Miller.ok
Dla mnie to ZERO ze znakiem ...ujemnym.zaklopotany
Ale był też "07" czyli Borewicz, czy "007" James Bond.jezyk

Ale...Nie ma to jak 0,7 litra czyściochy...good
Zapraszam na jednego.3m sie

On wygląda na trzeźwochytry gorzej, niż ja nayeb@ny.:szok:

CYTAT
Obrazek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 21:55  
Cytuj
Mirku czy nadal uważasz Jarka K. prezesa kraju i nie tylko za wybitnego polityka? czy tylko wklejanki Tobie w głowie tak samo jak Bolkowi który to nie lubi peło, spoko i wolności gdyż lubi być pod pantoflem analfabetycznej władzy bo pewnie ma z tego pożytek własny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 22:37  
Cytuj
mirek777 jak dobrze, że jesteś tak nudno tu bez tych twoich wklejek. Wypuścili cię na przepustkę z oddziału na Wyszyńskiego.
PS
Fajna ta wklejka tylko zamiast TVN24 powinno być TVPis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
Mirku czy nadal uważasz Jarka K. prezesa kraju i nie tylko za wybitnego polityka? czy tylko wklejanki Tobie w głowie tak samo jak Bolkowi który to nie lubi peło, spoko i wolności gdyż lubi być pod pantoflem analfabetycznej władzy bo pewnie ma z tego pożytek własny.




Uwielbiam analizy chłopaków z waszego sztabu, rock. Najbardziej wtedy kiedy siadam na kiblu, we wiadomym celu...umiech



Moja wolność od ponad dwudziestu lat dorosłego życia , jest mniej więcej na tym samym poziomie. To co ci wmówił TVN czy tam inny Onet, to już jest zupełnie inna kwestia...umiech



Moim największym problemem jest dobra pamięć. A tak się składa , że interesowałem się polityką odkąd pamiętam. Mogę zgodzić się z faktem , że pisiory to władza zdegenerowana i po prostu głupia. Niemniej to samo było i za Tuska , a nawet za Millera. Gdybym miał przekonanie , że opozycja ma coś do zaoferowania , pierwszy bym jechał po obecnej władzy. Niestety , poza Konfederacją, nie widzę tam nic godnego uwagi. Perspektywa Tuska jako przyszłego premiera jest dla mnie nie do zniesienia...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »