NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2021r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Bolku to mimo Twego emerytalnego epizodu filmów gatunkowo nie do końca smacznych jednak masz troszkę w sobie wrażliwości jeśli Cię wzruszyła moja historia. I to się chwali.

Powtórzę Ci jeszcze raz ucieszyłem się gdy Tusk przestał politykować w Polsce ze swoją partyją tylko że okazało się że zero prawa i jeszcze mniej sprawiedliwości jest też nic nie warte. A konfederacja? Ona może tylko mówić i dobrze im to wychodzi. po-pis rozłożyła państwo na łopatki i kraj już niestety się nie dźwignie.



Ten kraj został rozłożony na łopatki w dniu w którym bandzie wpływowych nikczemników udało się wmówić prostym ludziom, że jak wejdziemy do Unii , to spłynie na nas morze złota. Że wybudujemy sobie infrastrukturę , a wujek Hans będzie nas klepał po dupci i zachęcał do jeszcze większego rozwoju...umiech


To co jest teraz , to jest pudrowanie trupa , ewentualnie walka o truchło. Dopóki nie znajdzie się w tym kraju człowiek, grupa ludzi , która wyprowadzi nas z UE, nie mamy szans na poprawę losu. Tak ja to widzę , rock...umiech


I nie wierzę w ani jedno twoje słowo. Wszyscy czasem kłamią, ale bezpartyjni wolnościowcy wyjątkowo perfidnie...umiech


Szczerze mówiąc/pisząc od Anżeja nie ma większego łgarza na tym forum. A w kraju to chyba tylko Tusk miałby szansę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2021r. 10:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2021r. 11:03  
Cytuj
Edek, jesteś wiernym żołnierzem walki o pudrowanie tego trupa.

Zgadzam się z @Rock1, pis i po rozłożyli Polskę na łopatki. Inaczej niż on wierzę, że jednak Polacy to mądry naród i są w stanie wybrać normalnych posłów. Do tego musi się zmienić ordynacja wyborcza by szefowie partii mieli minimalny lub żaden wpływ na nasz wybór.

O forumowym kłamcy nawet nie będę się wypowiadał. Nie dam się wciągnąć w twoje idiotyczne i nic nie wnoszące gierki.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2021r. 12:38  
Cytuj
Znowu dzwonisz , Anżej...umiech


Wiem doskonale że bez zmiany systemu ( wyborczego również) nie dokonają się żadne poważne reformy w tym kraju. Jesteśmy póki co skazani na walkę dwóch zwaśnionych plemion. Nic nie wskazuje , że Konfie nagle poparcie skoczy kilkukrotnie . Kukiz też chyba się już wypalił , a Hołowni nie ufam w najmniejszym stopniu. To tylko pacynka , która ma zadanie do wykonania a po wyborach klęknie przed mieczem Donalda Rudego i złoży mu hołd lenny...umiech


W każdym razie z tych dwóch walczących plemion ,jedno jest trochę mniej szkodliwe niż drugie. Niestety życie czasami wymaga od nas pewnych ustępstw , niektóre z nich przyprawiają nas o niesmak , ale i tak musimy dokonać wyboru. Wobec możliwości przejęcia władzy przez koalicję Tuska , Hołowczyca , Kosiniaka i Biedronia , nie ma innego wyjścia.. umiech


W najbliższych wyborach parlamentarnych zagłosuję pewnie na Konfę, i cóż z tego skoro miliony poprą albo PiS ( wyznawcy Jarosława Kaczyńskiego) albo POKO bądź ich koalicjantów ( ty Anżej , rock i reszta sztabowych chłopaków)...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2021r. 14:49  
Cytuj
Ja akurat zagłosuje na konfederację ewentualnie na Kukiza jeśli będzie miał u nas reprezentanta.
Tobie to oczywiście nie odpowiada, bo psuje scenariusz który sobie założyłeś i opierasz na nim wszystkie swoje wypowiedzi.
Na pewno nie zagłosuje na nikogo z PiS ani z PO. Wole oddać nieważny głos.


PS. Powiedz mi Edku na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach parlamentarnych. Pytam o człowieka, a nie partię.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2021r. 16:30  
Cytuj
Anżej , Konfa jest eurosceptycyczna. Nie wiem czy to właściwy wybór dla reprezentanta Polski uśmiechniętej? O ile rzecz jasna piszesz prawdę , a akurat tutaj mam wyrobione zdanie...umiech


Na Brauna , bo z tego co pamiętam to on otwierał listę Konfy...umiech



Anżej a TVN i na Onet bardzo nie lubią Konfy. Nazywają ich faszystami i agenturą Putina. Nie zniechęca cię to do nich?umiech


Swoją drogą , zabawne , bo TVP swoim widzom powtarza te same oszczerstwa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2021r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
Anżej , Konfa jest eurosceptycyczna. Nie wiem czy to właściwy wybór dla reprezentanta Polski uśmiechniętej? O ile rzecz jasna piszesz prawdę , a akurat tutaj mam wyrobione zdanie...umiech


Nie ty o tym decydujesz. smutasiesmiech2


CYTAT

Na Brauna , bo z tego co pamiętam to on otwierał listę Konfy...umiech



No i gratuluję smiech2

CYTAT

Anżej a TVN i na Onet bardzo nie lubią Konfy. Nazywają ich faszystami i agenturą Putina. Nie zniechęca cię to do nich?umiech


Swoją drogą , zabawne , bo TVP swoim widzom powtarza te same oszczerstwa...umiech



Widać po tym wpisie, że jesteś na bieżąco. Po co tak się katujesz tym onetem, tvn i tvp.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2021r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Anżej , Konfa jest eurosceptycyczna. Nie wiem czy to właściwy wybór dla reprezentanta Polski uśmiechniętej? O ile rzecz jasna piszesz prawdę , a akurat tutaj mam wyrobione zdanie...umiech


Nie ty o tym decydujesz. smutasiesmiech2


CYTAT

Na Brauna , bo z tego co pamiętam to on otwierał listę Konfy...umiech



No i gratuluję smiech2

CYTAT

Anżej a TVN i na Onet bardzo nie lubią Konfy. Nazywają ich faszystami i agenturą Putina. Nie zniechęca cię to do nich?umiech


Swoją drogą , zabawne , bo TVP swoim widzom powtarza te same oszczerstwa...umiech



Widać po tym wpisie, że jesteś na bieżąco. Po co tak się katujesz tym onetem, tvn i tvp.




Anżej prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż obrońca praworządności , reprezentant Polski uśmiechniętej, zagłosuje na Konfę. Wszystko to jedno wielkie łgarstwo...umiech


Co do katowania się TVN-em , to już ty , Anżej, wiesz najlepiej jak to jest. Z drugiej strony taki fakt uporczywego wyparcia świadczy o pozostałościach czegoś na kształt sumienia. Może rzeczywiście podskórne czujecie , że to nic dobrego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2021r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Ja akurat zagłosuje na konfederację ewentualnie na Kukiza jeśli będzie miał u nas reprezentanta.
Tobie to oczywiście nie odpowiada, bo psuje scenariusz który sobie założyłeś i opierasz na nim wszystkie swoje wypowiedzi.
Na pewno nie zagłosuje na nikogo z PiS ani z PO. Wole oddać nieważny głos.



Oj chłopcy ,,,

Mentzwel/Wilk z innymi od KorWiN agitowali dokładnie tak samo. Sam Trzaskający-Rabiej poszedł jeszcze dalej w pierwszej rundzie bo nawet na MN się wybierali z Somsiadami z kasty jezyk

"PiS PO jedno zło" wiec głosuj na kogo chcesz (!!! pewnie na ZSL nie wiem) w pierwszej rundzie ale w drugiej rundzie to,, wedle preferencji. Czyli tak samo! Ale z pewną istotną różnicą.

To jeden z najprzewrotniejszych bon motów które słyszałam. Z wyjątkiem klasyka, numero uno
- "jestem za a nawet przeciw". Plusy ujemne , plusy dodatnie. To musiała wymyśleć ta sama osoba cool
Nooo zagłosuj na nas bo co tracisz, potem zagłosujesz jak chcesz ale pamiętaj ze PiS PO jedno zło wiec spoko zagłosujesz na nich w drugiej turze cool girl a nam przybędzie.

https://youtu.be/1buwsuhF5qQ?t=40

PS.
CYTAT
Anżej prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie niż obrońca praworządności , reprezentant Polski uśmiechniętej, zagłosuje na Konfę. Wszystko to jedno wielkie łgarstwo... umiech
- Święta prawda ale nie o take prawdę chodzi. Wszyscy pamiętamy ze nie o te wstrętne partie chodzi ale o merytoryczne propozycje na stole,,,, i pozamiatane dla licealisty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2021r. 16:46  
Cytuj
Mam nadzieję że następcy PISłodziejstwa nie będą mieli skrupułów. Trzeba sprawić aby PISożytnictwo spłaciło długi na nas zaciągnięte i zapewnić odsiadkę za malwersacje.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2021r. 18:15  
Cytuj
Źle życzysz Balcerkowi i Wincentemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2021r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Mam nadzieję że następcy PISłodziejstwa nie będą mieli skrupułów. Trzeba sprawić aby PISożytnictwo spłaciło długi na nas zaciągnięte i zapewnić odsiadkę za malwersacje.



Zandberg jako przyszły koalicjant Tuska o to zadba regresie. Spłacimy dług w trymiga...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2021r. 21:02  
Cytuj
Nie będzie PiSu to nie będzie Tuska. Tusk karmi się złodziejstwem i niegodziwością PISorzytnictwa Jakubie.

Tusk rozliczy PiS jak oni rozliczyli jego. 3m sie

Wciskasz kit Bolec. Stara PISowska śpiewka.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2021r. 21:13  
Cytuj
Jak nie będzie PiSu to będzie Tusk z Zandbergiem , regresie...umiech


Jesteśmy uratowani...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2021r. 15:26  
Cytuj
To byłby totalny regres cywilizacyjny boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2021r. 11:54  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2021r. 12:45  
Cytuj
Zamiast postawić na technologię zbrojeniową Pisłodziejstwo postawiło na łapówki wyborcze za własne stołki i malwersacje. Teraz trzęsą galotami przed zagrożeniem że wschodu zamiast się śmiać i pokazać siłę. Tfu na zdrajców i ich ciemny Lud.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2021r. 17:46  
Cytuj
Tu rozumu trzeba nie siły Regresie.

Gdy Erdoğan zagroził UE ze nie będzie blokował nachodzących to od ręki dostał hajs z unijnego kuferka. Niby dlaczego kraje frontowe nie mogły zablokować swoich granic tak jak Węgrzy? Dlaczego Litwa/Łotwa/Estonia nie ma "podobnych" do nas problemów z blokadą granic?

Naród wspaniały tylko ta Ulica i Zagranica Przejazdem do bani,,,

Obrazek
Poczekajcie na 8 Listopada


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2021r. 17:59  
Cytuj
Art co masz do sprzedawców? goodgoodgood

Do sklepu nie chodzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2021r. 18:05  
Cytuj
Komuś się nie wmieściło sprzedawczyki, @herbatko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2021r. 18:31  
Cytuj
Czyli pustak to robił potluczony


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2021r. 20:00  
Cytuj
Rozumu wam brakło dlatego Polska ma problem.

Myślicie że na rosyjski deszcz dronów wystarczą oddziały WOT rzucający ziemniakami. Was nie można sądzić jako zdrajców. Was trzeba leczyć.
uśmiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2021r. 20:19  
Cytuj
No tak Regres/P**as teraz już wiemy skąd ten Ciemny Lud Roszczeniowy się wziął, wy wita rozumita, wolita dawać,,, umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lis 2021r. 07:50  
Cytuj
CYTAT
Rozumu wam brakło dlatego Polska ma problem.

Myślicie że na rosyjski deszcz dronów wystarczą oddziały WOT rzucający ziemniakami. Was nie można sądzić jako zdrajców. Was trzeba leczyć.
uśmiech




Prosimy o wybaczenie , regresie. No wiesz nie mamy tak jak ty/wy centrali POKO, Onetu czy TVN-u , żeby nam tak skrupulatnie wszystko tłumaczyli...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lis 2021r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Anżej , Konfa jest eurosceptycyczna. Nie wiem czy to właściwy wybór dla reprezentanta Polski uśmiechniętej? O ile rzecz jasna piszesz prawdę , a akurat tutaj mam wyrobione zdanie...umiech


Nie ty o tym decydujesz. smutasiesmiech2


CYTAT

Na Brauna , bo z tego co pamiętam to on otwierał listę Konfy...umiech



No i gratuluję smiech2

CYTAT

Anżej a TVN i na Onet bardzo nie lubią Konfy. Nazywają ich faszystami i agenturą Putina. Nie zniechęca cię to do nich?umiech


Swoją drogą , zabawne , bo TVP swoim widzom powtarza te same oszczerstwa...umiech



Widać po tym wpisie, że jesteś na bieżąco. Po co tak się katujesz tym onetem, tvn i tvp.




Anżej prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż obrońca praworządności , reprezentant Polski uśmiechniętej, zagłosuje na Konfę. Wszystko to jedno wielkie łgarstwo...umiech


Co do katowania się TVN-em , to już ty , Anżej, wiesz najlepiej jak to jest. Z drugiej strony taki fakt uporczywego wyparcia świadczy o pozostałościach czegoś na kształt sumienia. Może rzeczywiście podskórne czujecie , że to nic dobrego...umiech



Zacznij użyźniać grabę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lis 2021r. 10:20  
Cytuj
CYTAT



Jak nie będzie PiSu to będzie Tusk z Zandbergiem , regresie...umiech


Jesteśmy uratowani...umiech



Masz spory udział w tym umacnianiu "wiary" logiką jak nie PiS to PO

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »