NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 104 105 106 107 108 109 110 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sty 2024r. 12:33  
Cytuj
Obrazek


- Zastosowano wobec niego tortury. Jest taka instytucja w UE, my się do niej zwrócimy z oskarżeniem polskich władz o stosowanie tortur, bo decyzja na pewno zapadła na samej górze. Jestem przekonany, że to osobista decyzja Donalda Tuska - stwierdził prezes PiS i dodał, że premier powinien za to odpowiedzieć.Opisując, na czym polegały wspomniane przez niego "tortury", Kaczyński przekazał, że Mariusz Kamiński był bez powodu dokarmiany za pomocą sondy wprowadzonej przez nos, choć - w jego opinii - władze zakładu karnego wiedziały, że polityk niebawem opuści więzienie. - To jest tortura - podkreślił. Jak dodał, odpowiedzialni za to powinni ponieść "wieloletnie kary".
Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Kolejna stara konstytutka donosi na Polski rząd !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2024r. 12:33  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2024r. 20:38  
Cytuj
Swiat zna zapędy liberalnej lewicy.
Liberalna lewica nie reaguje na bezprawie w RP
bo to jest miód na jej serce umiech


PS.
Znowu wylazłeś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sty 2024r. 21:48  
Cytuj
uczysz się szybko ... umiesz edytować ok szkoda że często nadużywasz ale może nadasz się jako posłaniec co Nie wiesz czy ksiądz już naoliwił "taczki" ministranta ?

Obrazek


- Chcemy, aby sprawa została wyjaśniona, bo to jest największa afera gospodarcza. Wedle raportu NIK okradziono nas na 7 mld zł - mówił w programie "Gość 19:30" w TVP 1 Roman Giertych. Odniósł się w tych słowach do raportu Najwyższej Izby Kontroli (NIK) w sprawie sprzedaży aktywów Lotosu spółce Saudi Aramco. Na "celowniku" znaleźli się wciąż aktualny prezes Orlenu Daniel Obajtek oraz już były szef Ministerstwa Aktywów Państwowych Jacek Sasin.
- Chcemy, aby sprawa została wyjaśniona, bo to jest największa afera gospodarcza. Żeby państwu wyjaśnić skalę tej afery - wedle raportu NIK okradziono nas na 7 mld zł, co oznacza, że każdemu z nas poprzez niegospodarność zabrano 200 zł. Afery o takiej skali nie było. My chcemy żeby ta sprawa była do końca wyjaśniona - dlaczego stało się tak, że sprzedano o 7 mld 200 mln zł taniej, niż wykazali to niezależni eksperci - przekonywał w TVP 1 Roman Giertych.

Czytaj więcej na https://bizne(...)n=chrome

kolejnych mafiosów wyklną

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2024r. 21:56  
Cytuj
PS.
umiech Mam spore zapasy Azotoksu po dziadkach w piwniczce (z czasów słusznie minionych). Podzielę się i damy rade ok


Mecenas Kon strzela iskrami spod kopyt immunitetu. Maładiec ok

Mam również pełne zaufanie do młodego NIKusia.
A skoro jesteś w tych sferach onucowych na bieżąco to i my będziemy bliżej prawdy.

Zagłądnę i będę wiedziała co obecnie przezywacie w realu cool girl


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Sty 2024r. 08:57  
Cytuj
Obrazek


Zachowaj sobie na czarną godzinę ... Bo białych już nie będzie . Mam nadzieję, że bardzo szybko bandyci trafią tam, gdzie ich miejsce . Posiedzą do sprawy jak np Pan Nowak. Wasz najgorszy problem to nie wiecie co to, znaczy prawo i sprawiedliwość. Człowiek uczy się całe życie, wiec się dowiecie. cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Sty 2024r. 11:37  
Cytuj
Obrazek


Jarosław Kaczyński wprost. "Sejm nie istnieje"- W moim przekonaniu Sejm, jeżeli nie uznaje Izby Kontroli Nadzwyczajnej Sądu Najwyższego, to w tej chwili nie istnieje - dodał Jarosław Kaczyński. Według prezesa Prawa i Sprawiedliwości w Polsce "mamy zupełny kryzys konstytucyjny". - Nie mamy w gruncie rzeczy władzy, która przestrzega Konstytucji lub chce jej przestrzegać. To powinno być załatwione przez pana prezydenta, ale to są jego decyzje - mówił lider
Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Biedny dyktatorek smiech2 zabrali zabawki i beczy smiech2 Pytanie podstawowe to kto jeszcze pisowskiego rezydenta traktuje poważnie nie wiem jeszcze do sierpnia przyszłego roku Polska musi sobie jakoś poradzić

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Sty 2024r. 09:06  
Cytuj
Obrazek


Prokurator miał trzymać akta w garażu i blokować sprawy związane z PiS

Szef Prokuratury Regionalnej w Lublinie prok. Jerzy Ziarkiewicz w obawie przed kontrolą z Warszawy rozsyła do podległych prokuratur akta spraw, które przez lata blokował - pisze "Gazeta Wyborcza". Jeden z kierowców prokuratury miał poskarżyć się, że w garażu zamiast auta przetrzymywane są akta. Rzecznik szefa prokuratury zapewnił, że żadne akta nie były przetrzymywane w pomieszczeniach gospodarczych.

https://www.rp.pl(...)ne-z-pis

Mafia sama się obroni ? No to te zwyczaje się już skończyły cool Ziobro niech zdrowieje i wskakuje w ciepłą pryczę po bandziorze Kamińskim.

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2024r. 22:50  
Cytuj
Podzielę się znowu obserwacjami.

Obserwujemy sezonowe wzmożenie aktywności KODu i Paliknotów w okolicach zbiórek Owsiaka. Milicyjnie zapachniało na twoich memach Aborygenie,,, Dzieci odkupują grzechy swoich dziadków na mrozie pod rządami ponownej Kompromitacji 13-go Grudnia? Niezła legenda umiech

Ta branżowa solidarność to było zapowiadane przez Donka pojednanie narodowe? Zadośćuczynienie emerytalne jest przelali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2024r. 01:16  
Cytuj
Omal się porzygałem,widząc Anżeja, jak tuli i głaszcze dwóch przestępców.sciana

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2024r. 08:51  
Cytuj
Dopalona im większe gówno czujesz w moich postach, to utrwalasz moje przekonane, że to od wciągania nie wiem To się już nie wróci, bo ostatnia szara komórka, jaka kołata się w twojej pustej bani, krzyczy o pomoc. Niestety nie da się już jej uratować neutralny

Obrazek


Ustawiają lustra na spotkaniach PiS. Chwalą się, że przychodzą miliony obudzonych

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło swoje tournee po Polsce. Działacze “dobrej zmiany” chcą przekonywać Polaków, że krajem rządzi “reżim Tuska” i grozi nam totalitaryzm. Na portalu X aparat PiS szumnie ogłasza, że spotkania cieszą się olbrzymią popularnością. Dowodem ma być zdjęcie z Krakowa na którym widać około 200 osób. W rzeczywistości zainteresowanych “cyrkiem PiS” było mniej bo… na sali ustawiono lustra, które miały sprawiać wrażenie, że “przyszły miliony”.

https://gazet(...)vignette

Ja rozumiem że mogą być nierozgarnięci lub pod wpływem jakiś środków odurzających. Ale czemu oni nadal ich tak ogłupiają nie wiem To może zakończyć się jakąś tragedią !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2024r. 18:37  
Cytuj
Mam podejrzenia,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 05:53  
Cytuj
CYTAT
Mam podejrzenia,,,



Zmniejsz dawkę a znikną.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 09:24  
Cytuj
Obrazek


Kandydat do łaski

Robert Bąkiewicz, narodowiec i były kandydat na posła z Suwerennej Polski, ubiega się o łaskę prezydenta. Na początku listopada ubiegłego roku szef Straży Narodowej został prawomocnie skazany za kierowanie chuligańskim naruszeniem nietykalności cielesnej demonstrantki protestującej pod kościołem Świętego Krzyża w Warszawie. W związku z tym, że Bąkiewicz ubiega się o ułaskawienie, Prokurator Generalny zarządził wstrzymanie wobec niego kary ograniczenia wolności. Decyzja o wstrzymaniu kary i wszczęciu postępowania ułaskawieniowego wobec Bąkiewicza zapadła w ostatnim roboczym dniu urzędowania Zbigniewa Ziobry jako prokuratora generalnego. Ziobro to jednocześnie szef Suwerennej Polski - partii, której członkiem i byłym kandydatem na posła jest ubiegający się o ułaskawienie Robert Bąkiewicz. Reportażu Artura Warcholińskiego z "Czarno na białym".

https://tvn24(...),1275793

Kolejna menda w kolejce po ułaskawienie. zaklopotany Jak w tym kraju ma być normalnie nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 15:39  
Cytuj

Blisko coraz bliżej



ale i tak zdechnie ok zanim będzie tak jak było el.Bolku cool girl Dwa lata max.

Obrazek



PS. Mam pełne zaufanie do ORP Bodnara, chłopak pięknie rozwinął żagle i będzie halsował po oceanie praworządności inaczej z sędziami Żurkiem i Tulejom przy pomocy rączego mecenasa Konia,,, do ostatniego tchu.

Jakże mógłby nie bronić aktywiszcze szturmujących pokojowo kościół z wiernymi z ubywatelskim pozdrowieniem wyp@#$%&

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Kandydat do łaski

Robert Bąkiewicz, narodowiec i były kandydat na posła z Suwerennej Polski, ubiega się o łaskę prezydenta. Na początku listopada ubiegłego roku szef Straży Narodowej został prawomocnie skazany za kierowanie chuligańskim naruszeniem nietykalności cielesnej demonstrantki protestującej pod kościołem Świętego Krzyża w Warszawie. W związku z tym, że Bąkiewicz ubiega się o ułaskawienie, Prokurator Generalny zarządził wstrzymanie wobec niego kary ograniczenia wolności. Decyzja o wstrzymaniu kary i wszczęciu postępowania ułaskawieniowego wobec Bąkiewicza zapadła w ostatnim roboczym dniu urzędowania Zbigniewa Ziobry jako prokuratora generalnego. Ziobro to jednocześnie szef Suwerennej Polski - partii, której członkiem i byłym kandydatem na posła jest ubiegający się o ułaskawienie Robert Bąkiewicz. Reportażu Artura Warcholińskiego z "Czarno na białym".

https://tvn24(...),1275793

Kolejna menda w kolejce po ułaskawienie. zaklopotany Jak w tym kraju ma być normalnie nie wiem


Informacja dla ZARZĄDU oraz dla PSEUDO POLAKÓW

https://www.polsk(...)-grzywny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 18:51  
Cytuj
Obrazek


Budżet w Trybunale Konstytucyjnym w trybie kontroli następczej. Wyjaśniamy

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę budżetową na rok 2024. Jednak skierował budżet w trybie kontroli następczej do Trybunału Konstytucyjnego, gdyż zdaniem prezydenta istnieją wątpliwości co do braku możliwości udziału w obradach Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Andrzej Duda zapowiedział, że analogiczne decyzje będą podejmowane "każdorazowo w przypadku uniemożliwienia posłom wykonywania ich mandatu". Czym jest tryb kontroli następczej? Wyjaśniamy.

https://www.onet.(...)79cfc278

Ciekawe czy taki du*a ma marzenie, że jego ktoś ułaskawi nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 19:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 19:05  
Cytuj
Nie pykło ...mniej wciągaj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 19:16  
Cytuj
Zmykaj na drzewo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 22 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2024r. 00:49  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2024r. 11:26  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lut 2024r. 12:49  
Cytuj
Obrazek


Trzęsienie ziemi w Orlenie. Daniel Obajtek odwołany ze stanowiska

Daniel Obajtek, prezes koncernu Orlen, został odwołany z funkcji - poinformowano w komunikacie. Wcześniej Obajtek poinformował, iż oddał się do dyspozycji rady nadzorczej. Dotychczasowy szef spółki pełnił funkcję prezesa od 2018 roku.

Czytaj więcej na https://bizne(...)n=chrome

Wstajesz ... prasówka i od razu dzień staje się zaje.... ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2024r. 16:27  
Cytuj
R.I.P Orlen placze Dzisiaj tankuje do pełna,,, zanim benzyna przemycana z Rosji będzie po 3 złote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2024r. 16:49  
Cytuj
Podobno i tak kupujemy wszystko od matki rosji tylko że przez pośredników. zaklopotany

Lotos też podobno sprzedany Węgry i Rosyjskie macki wciągnęły.

Niech żyje wolna Polska. Ta szybka również.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2024r. 16:56  
Cytuj

Ciemny Lud Roszczeniowy z Donaldem

https://gazetawroclawska.pl/za-czym-kolejka-ta-stoi-za-ciepla-zupa-zdjecia/ar/13723222



OLT Express juz ratowało LOT, jak teraz ruskie Lotos,,, krew w piach z oszustami i złodziejami polskojęzycznymi good

PS.
Co tak śmierdzi w kinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 104 105 106 107 108 109 110 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »