NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Bistro MensaQul, Bistro MensaQul
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:32  
Cytuj
Dziś byłem na obiedzie w tym niby bistro.Daniem dnia był kapuśniak i ryba smażona z buraczkami. Zupę dostałem zimną, chociaż sam talerz był dość gorący, domniemywam, że zupa była podgrzewana w mikrofali. To samo dotyczy drugiego dania, ryba i ziemniaki również były z mikrofali. Nie polecam tego bistro i na pewno w przyszłości jadł tam nie będę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2021r. 08:08  
Cytuj
ależ oczywiście. Mensa Qul to odgrzewane dania.
Narobią w nocy lub z samego rana a potem odgrzewane to w mikrofalówce...
Ogólnie nie smaczne i Nie polecam.


A jeszcze taki ciekawostka.
Mensa ma swoją kantyne w biurowcu HSW, i ceny takie wystawili że przez dłużysz czas lepiej opłacało się zamówić nawet w tej samej firmie ale na dowóz. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2021r. 12:29  
Cytuj
Czego wy szukacie w jakichś budach? Zatrucia? Konkretne jedzenie to jest w restauracji, barach, np Kaprys. Reszta to jedzenie kombinowane, przegląd tygodnia. Ja mam wyczulony węch i z daleka czuję że coś jest nieświeże. Mam o tyle dobrze że w sklepie mięsnym zepsutego albo zleżałego nie kupię bo ledwie ekspedientka położy towar na wagę a już zapach łapię.
Tak samo w ekspresowych jadłodajniach. Wystarczy że wejdę do wnętrza i wiem czy warto coś zamawiać.
Myślę że większość ludzi tak czuje ale często cena posiłku wyłącza czujność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2021r. 13:28  
Cytuj
Kupiliśmy w tym grzybku w parku wodnym zapiekanki, odgrzewane chyba w mikrofali. Z zewnątrz ciepłe a w środku lód. Ogólnie syfiaste były, nie wiem czym się tam podniecają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Maja 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2021r. 21:34  
Cytuj
To jeszcze nic - lepsze jest, że za nic tam nie płacą, w zasadzie to huta do nich dopłaca
No, ale ... Czyje to przylepce to łatwo sprawdzić...

CYTAT
ależ oczywiście. Mensa Qul to odgrzewane dania.
Narobią w nocy lub z samego rana a potem odgrzewane to w mikrofalówce...
Ogólnie nie smaczne i Nie polecam.


A jeszcze taki ciekawostka.
Mensa ma swoją kantyne w biurowcu HSW, i ceny takie wystawili że przez dłużysz czas lepiej opłacało się zamówić nawet w tej samej firmie ale na dowóz. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2021r. 22:04  
Cytuj
Cena za wode 4 zł za 0,5 sciana we Wrocławiu taniej ,omijać szerokim łukiemzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Czego wy szukacie w jakichś budach? Zatrucia? Konkretne jedzenie to jest w restauracji, barach, np Kaprys. Reszta to jedzenie kombinowane, przegląd tygodnia. Ja mam wyczulony węch i z daleka czuję że coś jest nieświeże. Mam o tyle dobrze że w sklepie mięsnym zepsutego albo zleżałego nie kupię bo ledwie ekspedientka położy towar na wagę a już zapach łapię.
Tak samo w ekspresowych jadłodajniach. Wystarczy że wejdę do wnętrza i wiem czy warto coś zamawiać.
Myślę że większość ludzi tak czuje ale często cena posiłku wyłącza czujność.


To proszę o opinie w których sklepach raczej nie kupować mięsa, oraz które restauracje są warte polecenia w STW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 09:51  
Cytuj
ja tez prosze o taka opinie - chetnie sie dowiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 09:52  
Cytuj
CYTAT

To proszę o opinie w których sklepach raczej nie kupować mięsa, oraz które restauracje są warte polecenia w STW.
To już zagadnienie na inny temat. Póki co ustaliliśmy żeby Mense omijać szerokim łukiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 10:09  
Cytuj
a co nie omijac szerokim lukiem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 11:23  
Cytuj
Jest kilka lokali do polecenia, ale po:
1. to nie jest temat nt opinie
2. zaraz zlecą się janusz co wytkną mi że się reklamuje albo jestem z konkurencji mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 11:29  
Cytuj
to napisz na priv ale mysle ze jest tu wiecej ludzi ktorzy chcieli by wiedzieć gdzie mozna smacznie dobrze i bezpiecznie zjeść

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 11:33  
Cytuj
W domu...good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 11:40  
Cytuj
Zapiekanka była ok, ciasta bdb, kawa bdb, gofry też ok, ceny normalne lokalowe, ale jak ktoś liczy, że w parku młode dziewczyny zatrudnione pewnie na wakacje będą smażyć świeżą rybkę to mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
Jest kilka lokali do polecenia, ale po:
1. to nie jest temat nt opinie
2. zaraz zlecą się janusz co wytkną mi że się reklamuje albo jestem z konkurencji mlotek
Andrzejku widzę tu zmasowany atak na tą firmę, i nie rozumiem o co chodzi, byłem kilka razy na imprezie organizowanej przez tą firmę i jedzenie naprawdę na poziomie. Ceny też ok, a do zbyt zamożnych nie należę.Nie rozumiem tylko o co chodzi, bo ostatnio czepiales się podatków, rozjerzdzania parku, teraz komuś nie pasuje bufet w HSW, a może masz ochotę na ten bufet, grzybka i pozostały catering prowadzony przez tą firmę ,to tłumaczy zmasowany atak na tą firmę ciekawe z ilu kont piszesz, lub kto na twoja prośbę pisze te komentarze, czy może sam sobie odpowiadasz komentarzem na komentarz i kolejny komentarz, a w biznesie nie ma sentymentów czyż nie prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2021r. 19:42  
Cytuj
Na pytanie gdzie można dobrze i bezpiecznie zjeść każdy powinien sobie sam odpowiedzieć.
Podam przykład na trasie gdzie przy jadłodajni parkują tiry tam można dobrze zjeść, niekoniecznie tanio ale na pewno bezpiecznie i zdrowo.
Ten przykład należy przenieść do miasta, oczywiście kierowcy tirów w środku miasta się nie stołują ale jak stoły są zajęte tzn że jedzenie jest świeże bo schodzi.

cacany i zlopec czy nie jesteście ze stalowej woli czy nie wiecie które lokale są dobre, palcem ci nie pokażę ale wystarczy przejść się po mieście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2021r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jest kilka lokali do polecenia, ale po:
1. to nie jest temat nt opinie
2. zaraz zlecą się janusz co wytkną mi że się reklamuje albo jestem z konkurencji mlotek
Andrzejku widzę tu zmasowany atak na tą firmę, i nie rozumiem o co chodzi, byłem kilka razy na imprezie organizowanej przez tą firmę i jedzenie naprawdę na poziomie. Ceny też ok, a do zbyt zamożnych nie należę.Nie rozumiem tylko o co chodzi, bo ostatnio czepiales się podatków, rozjerzdzania parku, teraz komuś nie pasuje bufet w HSW, a może masz ochotę na ten bufet, grzybka i pozostały catering prowadzony przez tą firmę ,to tłumaczy zmasowany atak na tą firmę ciekawe z ilu kont piszesz, lub kto na twoja prośbę pisze te komentarze, czy może sam sobie odpowiadasz komentarzem na komentarz i kolejny komentarz, a w biznesie nie ma sentymentów czyż nie prawda.


Mylisz Andrzejów chłopcze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 9 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2021r. 11:34  
Cytuj
Bar domowa kuchnia tak samo, ceny z dupy porcje jak dla dziecka xD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2021r. 13:49  
Cytuj
ile klientów tyle opini umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sie 2021r. 14:18  
Cytuj
ja bym jednakowoż chciała poznać te knajpy warte polecenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »