NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 19 20 21 22 23 24 »
Godzina W,
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

"CZY UWAŻASZ POSWIĘCENIE LUDZI WALCZĄCYCH W PW ZA SŁUSZNE POŚWIĘCENIE CZY ZA GLUPOTE?"

"Pytałem o ogół walczacych ."



Czy jeśli ktoś 1 sierpnia wykonał rozkaz i poszedł do ataku, a ktoś inny nie wykonał rozkazu i nie poszedł do ataku, to mam te grupy traktować tak samo czy jednak mam je potraktować inaczej?


Ich poświęcenie było takie samo?





DALSZY BRAK ODPOWIEDZI.TCHÓRZ PolakzPolsk20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 15:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 15:18  
Cytuj
@Neptun1983

Nie potrafisz odpowiedzieć czy poświęcenie tego, który poszedł do ataku jest takie samo jak tego, który nie poszedł do ataku?


Bo i jeden i drugi był Powstańcem.


Czy poświęcenie tego, który pobiegł z butelką benzyny i karabiny maszynowe rozerwały Go na strzępy było takie samo jak tego, który nie pobiegł?




Czy poświęcenie tego, który puścił 10-latka z butelką benzyny było takie samo jak poświęcenie tego 10-latka?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 15:33  
Cytuj
NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA ZADANE PYTANIA . CZERWONA SUKIENKA ZA BARDZO CI WESZŁA TCHÓRZU. ODPOWIESZ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 15:42  
Cytuj
@Neptun1983

Zadam ci pytanie.


Człowiek, który lubi jeździć na rowerze to spoko ziom czy debil?


Znasz odpowiedź?


A dziewczyna w czerwonej sukience to dziwka czy święta?


Jeśli ktoś pisze na forum to znaczy, że jest głupi czy mądry?






Jak już przestaniesz się trząść ze strachu i zaczniesz rozmawiać to wtedy odpowiedzi dotrą do ciebie znacznie szybciej.




Czy poświęcenie tego, który pobiegł z butelką benzyny i karabiny maszynowe rozerwały Go na strzępy było takie samo jak tego, który nie pobiegł?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

Zadam ci pytanie.


Człowiek, który lubi jeździć na rowerze to spoko ziom czy debil?


Znasz odpowiedź?


A dziewczyna w czerwonej sukience to dziwka czy święta?


Jeśli ktoś pisze na forum to znaczy, że jest głupi czy mądry?






Jak już przestaniesz się trząść ze strachu i zaczniesz rozmawiać to wtedy odpowiedzi dotrą do ciebie znacznie szybciej.




Czy poświęcenie tego, który pobiegł z butelką benzyny i karabiny maszynowe rozerwały Go na strzępy było takie samo jak tego, który nie pobiegł?





DALEJ NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA PYTANIE . TCHÓRZU.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 16:03  
Cytuj
@Neptun1983

"DALEJ NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA PYTANIE . TCHÓRZU."


Widzę, że pytanie nie daje ci spokoju, więc z przyjemnością na nie odpowiem.



Wielu się poświęciło, wielu głupio zginęło, bardzo wielu ani się nie poświęciło, ani głupio nie zginęło.

Ale zakładam, że dla większości z nich było to bardzo traumatyczne przeżycie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

"DALEJ NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA PYTANIE . TCHÓRZU."


Widzę, że pytanie nie daje ci spokoju, więc z przyjemnością na nie odpowiem.



Wielu się poświęciło, wielu głupio zginęło, bardzo wielu ani się nie poświęciło, ani głupio nie zginęło.

Ale zakładam, że dla większości z nich było to bardzo traumatyczne przeżycie.





DALEJ NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ. BRNIESZ. TCHÓRZU.
NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ BO BRAK CI JAJ.



Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 16:18  
Cytuj
@Neptun1983

"DALEJ NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ. BRNIESZ. TCHÓRZU.
NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ BO BRAK CI JAJ."

Wkleję ci jeszcze raz, bo wiem, że nie ogarniasz.

Wielu się poświęciło, wielu głupio zginęło, bardzo wielu ani się nie poświęciło, ani głupio nie zginęło.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 16:25  
Cytuj
Na czasie: - Relatywistyczna trauma sowieciarza trwa cool


https://www.youtu(...)fRVhki1s
Nowy niezbędnik monarchisty Janusza, bez wielkiego Koniuszego Grzesia.
Ale w nagrodę z nową gwiazdą indoktrynacji Piotrusiem, Liberatorem traumy człowieka radzieckiego.




PS.
MN łączy Polaków, Trzaskający Rabiej nieustannie dąży do delegalizacji Narodu Polskiego. https://tvrepublika.pl/Marsz-Niepodleglosci-jednak-sie-nie-odbedzie-Sad-uchylil-decyzje-wojewody-mazowieckiego,129650.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście że masz.
Inaczej nie cytowałbyś mnie tyle razy:cwaniak:

Nawiązując do twojej blyskotliwej wypowiedzi co do wpływu prędkości pedałowania na zasób wiedzy o PW , to jest to uszczypliwość , ironia ,czy głupota że formulujesz takie tezy? Bzdurne dodam.



Widze żo tobie trzeba precyzować pytania , " czy Pan Jeziorański mowił bzdury , kiedy mowił o swoich przemyśleniach co mógł zrobić Stalin?" Gadał bzdury?

Swietnie znajdujesz moje cytaty , więc poszukaj sobie tego fragmentu pare postów wyżej. Gdzieś go zamiesciłem.

Zarzuciłeś mi że nie byłem w wojsku , jaram skręty i boli mnie głowa. I dlatego nie moge sie wypowiadać w sprawach stricte wojskowych.

Zadałem pytania jaki stopień wojskowy posiadasz , że tobie można sie wypowiadać na powyższe - nie odpowiedziałeś.
Jeżeli posiadasz jakiś , to czy twoje stopnie wojskowe zdobyte w czasach PRL?

CZY UWAŻASZ POSWIĘCENIE LUDZI WALCZĄCYCH W PW ZA SŁUSZNE POŚWIĘCENIE CZY ZA GLUPOTE? BO CO BYŚMY NIE MÓWILI ŚMIERĆ ZA PROBE WYZWOLENIA JEST POSWIĘCENIEM.



DALEJ NIE ODPOWIESZIAŁEŚ NA PYTANIA. CZY JEZIORAŃSKI TEŻ BYŁ PLATNĄ K. , PROPAGANDZISTĄ JAK JA, , BO POWIEDZIAŁ O STALINIE I PW TO SAMO CO JA , Z TYM ŻE WCZEŚNIEJ.

A WYŻEJ POZOSTAŁE PYTANIA
BRAK CI NIE JAJ , A JAJECZEK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 16:52  
Cytuj
@Neptun1983

Dobry z ciebie chłopak, ale tępy.


"CZY UWAŻASZ POSWIĘCENIE LUDZI WALCZĄCYCH W PW ZA SŁUSZNE POŚWIĘCENIE CZY ZA GLUPOTE? BO CO BYŚMY NIE MÓWILI ŚMIERĆ ZA PROBE WYZWOLENIA JEST POSWIĘCENIEM."

Już ci mówiłem, że śmierć nie dotyczyła wszystkich Powstańców i pytałem czy chodzi ci wyłącznie o tych, którzy zginęli.

Odpowiedziałeś, że nie i, że chodzi ci o wszystkich.

W takim wypadku nie szarżuj z tą śmiercią.


Poświęcenie i głupota to nie są antonimy.



"Monter" był facetem czy był szczupły?


Takie durne pytania zadajesz.


A tutaj moja odpowiedź, której nie ogarniasz.

Wielu się poświęciło, wielu głupio zginęło, bardzo wielu ani się nie poświęciło, ani głupio nie zginęło.

Nie martw się. Napiszę kto się poświęcił, kto głupio zginął, a kto ani się nie poświęcił, ani głupio nie zginął.



"DALEJ NIE ODPOWIESZIAŁEŚ NA PYTANIA. CZY JEZIORAŃSKI TEŻ BYŁ PLATNĄ K. , PROPAGANDZISTĄ JAK JA, , BO POWIEDZIAŁ O STALINIE I PW TO SAMO CO JA , Z TYM ŻE WCZEŚNIEJ."

No tak.

Ale ty nie jesteś Jeziorańskim, tylko kolesiem, który "lubi historię, jeżdżąc rowerem".


Plus wskaż post w którym nazwałem cię płatną k...ą albo kończ urojenia.



"A WYŻEJ POZOSTAŁE PYTANIA
BRAK CI NIE JAJ , A JAJECZEK."

Skąd ta fascynacja moim jajami Neptun1983?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

Dobry z ciebie chłopak, ale tępy.


"CZY UWAŻASZ POSWIĘCENIE LUDZI WALCZĄCYCH W PW ZA SŁUSZNE POŚWIĘCENIE CZY ZA GLUPOTE? BO CO BYŚMY NIE MÓWILI ŚMIERĆ ZA PROBE WYZWOLENIA JEST POSWIĘCENIEM."

Już ci mówiłem, że śmierć nie dotyczyła wszystkich Powstańców i pytałem czy chodzi ci wyłącznie o tych, którzy zginęli.

Odpowiedziałeś, że nie i, że chodzi ci o wszystkich.

W takim wypadku nie szarżuj z tą śmiercią.


Poświęcenie i głupota to nie są antonimy.



"Monter" był facetem czy był szczupły?


Takie durne pytania zadajesz.


A tutaj moja odpowiedź, której nie ogarniasz.

Wielu się poświęciło, wielu głupio zginęło, bardzo wielu ani się nie poświęciło, ani głupio nie zginęło.

Nie martw się. Napiszę kto się poświęcił, kto głupio zginął, a kto ani się nie poświęcił, ani głupio nie zginął.



"DALEJ NIE ODPOWIESZIAŁEŚ NA PYTANIA. CZY JEZIORAŃSKI TEŻ BYŁ PLATNĄ K. , PROPAGANDZISTĄ JAK JA, , BO POWIEDZIAŁ O STALINIE I PW TO SAMO CO JA , Z TYM ŻE WCZEŚNIEJ."

No tak.

Ale ty nie jesteś Jeziorańskim, tylko kolesiem, który "lubi historię, jeżdżąc rowerem".


Plus wskaż post w którym nazwałem cię płatną k...ą albo kończ urojenia.



"A WYŻEJ POZOSTAŁE PYTANIA
BRAK CI NIE JAJ , A JAJECZEK."

Skąd ta fascynacja moim jajami Neptun1983?



NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ W DALSZYM CIĄGU.
NIE BĘDE CI NICZEGO SZUKAŁ , TY POTRAFILEŚ ZEBRAĆ DO KUPY WSZYSTKIE MOJE EPITETY W TWOIM KIERUNKU OD SIERPNIA. POTRAFISZ I TO ZNALEŹĆ.NIE KRĘĆ ODPOWIADAJ , ALBO POGRĄŻAJ SIE DALEJ.
TCHÓRZU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 18:13  
Cytuj
@Neptun1983

"NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ W DALSZYM CIĄGU."

Po raz kolejny odpowiadam:

Wielu się poświęciło, wielu głupio zginęło, bardzo wielu ani się nie poświęciło, ani głupio nie zginęło.




"NIE BĘDE CI NICZEGO SZUKAŁ , TY POTRAFILEŚ ZEBRAĆ DO KUPY WSZYSTKIE MOJE EPITETY W TWOIM KIERUNKU OD SIERPNIA. POTRAFISZ I TO ZNALEŹĆ.NIE KRĘĆ ODPOWIADAJ , ALBO POGRĄŻAJ SIE DALEJ.
TCHÓRZU"

Bene.


Skala twoich urojeń jest ogromna, więc nie będę wertował 21 stron wątku za każdym razem, gdy ty sobie coś uroisz.

Masz z czymś problem, to cytuj, wklejaj.

Nie chce ci się poszukać to k...a nie płacz leniu.



"CZY JEZIORAŃSKI TEŻ BYŁ PLATNĄ K. , PROPAGANDZISTĄ JAK JA"

Jeziorański nie był płatną k...ą, ale na pewno był propagandzistą.



Co Jan Nowak-Jeziorański miał na myśli, kiedy w lipcu 1944 w Warszawie mówił o "Burzy w szklance wody"?

Jeziorański powiedział:

„Jeżeli (Burza) w Warszawie została pomyślana jako demonstracja polityczno-wojskowa, to nie będzie ona miała żadnego wpływu na politykę sojuszników, a jeśli chodzi o opinię publiczną na Zachodzie, będzie to dosłownie burza w szklance wody”.





Po co wybuchło Powstanie Warszawskie?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 20:44  
Cytuj
Wystarczy mi to. Marny z ciebie typ.Smerf ważniak był aż nadto wyniosłym porównaniem.

Udowodniłeś sam sobie jak również mi , że moje epitety w twoim kierunku , które cytowałeś są prawdą. I możesz je tu wkleić jeszcze raz , bo napewno masz to gdzieś w jakimś pliku .txt zapisane.
I ja moge się pod nimi podpisać ponownie.Raz jeszcze.

Jesteś stary - co sam napisałeś.
Starość - czasem ludzi i ich opini broni , czasem powoduje plątanine wypowiadanych głupot.

Twoja cała wiedza o PW którą TU przentujesz opiera się na wiedzy którą , jak sam powiedziałeś miałeś przed 1 sierpnia 2021 nikłą ,tudzież słabą.
Człowiek uczy się całe życie. Ty chciałeś całą wiedze zdobytą przez 3 , no 4 miesiące swojego "starego" życia przekłuć w racje. Racje o PW.

Stary , nie za dużo wiedział ale poczytał.Coś wie.

Można oceniać intelekt kogoś starego, po jego mądrości w wypowiedziach. Bo coś przeżył, zna życie.
Ja oceniam twój intelekt po 4 miesięcznej batalii ( tak tak , co chwile się prułeś) , bardzo słabo. Jak na starego faceta , który po 3 miesięcznym szkoleniu o PW ma sie za chuj wie kogo. Moją ocene weź za komplement.

Moge się spotkać. FTF. Nawet jutro.
STALOWA WOLA +/- 50 Km. Skonfrontowac poglądy . Poznać się.
Byłaby z nami kamera pewnego portalu www. Mogłbyś zabrać kogoś ze sobą.
Masz jajeczka?

WĄTPIE W SPOTKANIE.WYPĘKASZ.WCIĄŻ UCIEKASZ OD ODPOWIEDZI.TCHÓRZU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:29  
Cytuj
@Neptun1983

"Jesteś stary - co sam napisałeś."

Nic takiego nie napisałem. Urojenia.



"Twoja cała wiedza o PW którą TU przentujesz opiera się na wiedzy którą , jak sam powiedziałeś miałeś przed 1 sierpnia 2021 nikłą ,tudzież słabą."

Nic takiego nie napisałem. Urojenia.



"Człowiek uczy się całe życie. Ty chciałeś całą wiedze zdobytą przez 3 , no 4 miesiące swojego "starego" życia przekłuć w racje."

Skąd ci się wzięły te 3, 4 miesiące?

Jak widzę, jakie brednie wypisujesz na temat Powstania, to myślę, że już 1 sierpnia 2021 byłem kilka lat przed tobą.

A te 3 czy 4 miesiące (skąd ci się wzięły 4 miesiące to nie wiem) tylko ten dystans pogłębiły.



"Ja oceniam twój intelekt po 4 miesięcznej batalii ( tak tak , co chwile się prułeś) , bardzo słabo. Jak na starego faceta , który po 3 miesięcznym szkoleniu o PW ma sie za chuj wie kogo. Moją ocene weź za komplement."

Wiem, że jako człowiek, który "lubi historię, jeżdżąc rowerem", posiadasz ogromną wiedzę na temat Powstania Warszawskiego i ogólnie życia.

Stąd tak wiele pytań, które do ciebie kieruję.

Pytań, które z żalem stwierdzam, pozostają bez odpowiedzi.



Jeśli zapytam cię co Jan Nowak-Jeziorański przekazał KG AK w lipcu 1944, to ty napiszesz "Jan Nowak Jeziorański powiedzial w lipcu , że jest zaskoczony tym że w ciagu jednej nocy , skoczył z jednego końca europy na drugi . Z Włoch do Polski."


Taki surprajz.

Bo samolot.

To była najważniejsza rzecz jaką Jan Nowak-Jeziorański przekazał KG AK w lipcu 1944.

zaklopotany



Dlatego powtórzę pytanie:

Co przekazał Jan Nowak - Jeziorański Komendzie Głównej AK w lipcu 1944?



"Moge się spotkać. FTF. Nawet jutro.
STALOWA WOLA +/- 50 Km. Skonfrontowac poglądy . Poznać się."

Konfrontujemy się tutaj od 3 miesięcy.

Poglądów nie masz praktycznie żadnych.

Przez większość czasu skupiasz się na pier...u głupot na mój temat.

Wklejasz czasem coś z neta, co ci się podoba, ale nie bardzo potrafisz powiedzieć, dlaczego akurat ten pogląd na sprawę jest sensowny.

I zamiast uzasadnić "swój" pogląd, zasłaniasz się autorem albo książką.

Mało to głupich autorów albo głupich książek?



"Byłaby z nami kamera pewnego portalu www."

Lece. Bo bedzie kamera. I może wungiel przywiozo.



"Mogłbyś zabrać kogoś ze sobą."

Wezmę dzieci. Nigdy kamery nie widziały.



"Masz jajeczka?"

zaklopotany



Masz tutaj pytanie, żebyś mógł stchórzyć i nie odpowiedzieć:

Po co wybuchło Powstanie Warszawskie?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

"Jesteś stary - co sam napisałeś."

Nic takiego nie napisałem. Urojenia.



"Twoja cała wiedza o PW którą TU przentujesz opiera się na wiedzy którą , jak sam powiedziałeś miałeś przed 1 sierpnia 2021 nikłą ,tudzież słabą."

Nic takiego nie napisałem. Urojenia.



"Człowiek uczy się całe życie. Ty chciałeś całą wiedze zdobytą przez 3 , no 4 miesiące swojego "starego" życia przekłuć w racje."

Skąd ci się wzięły te 3, 4 miesiące?

Jak widzę, jakie brednie wypisujesz na temat Powstania, to myślę, że już 1 sierpnia 2021 byłem kilka lat przed tobą.

A te 3 czy 4 miesiące (skąd ci się wzięły 4 miesiące to nie wiem) tylko ten dystans pogłębiły.



"Ja oceniam twój intelekt po 4 miesięcznej batalii ( tak tak , co chwile się prułeś) , bardzo słabo. Jak na starego faceta , który po 3 miesięcznym szkoleniu o PW ma sie za chuj wie kogo. Moją ocene weź za komplement."

Wiem, że jako człowiek, który "lubi historię, jeżdżąc rowerem", posiadasz ogromną wiedzę na temat Powstania Warszawskiego i ogólnie życia.

Stąd tak wiele pytań, które do ciebie kieruję.

Pytań, które z żalem stwierdzam, pozostają bez odpowiedzi.



Jeśli zapytam cię co Jan Nowak-Jeziorański przekazał KG AK w lipcu 1944, to ty napiszesz "Jan Nowak Jeziorański powiedzial w lipcu , że jest zaskoczony tym że w ciagu jednej nocy , skoczył z jednego końca europy na drugi . Z Włoch do Polski."


Taki surprajz.

Bo samolot.

To była najważniejsza rzecz jaką Jan Nowak-Jeziorański przekazał KG AK w lipcu 1944.

zaklopotany



Dlatego powtórzę pytanie:

Co przekazał Jan Nowak - Jeziorański Komendzie Głównej AK w lipcu 1944?



"Moge się spotkać. FTF. Nawet jutro.
STALOWA WOLA +/- 50 Km. Skonfrontowac poglądy . Poznać się."

Konfrontujemy się tutaj od 3 miesięcy.

Poglądów nie masz praktycznie żadnych.

Przez większość czasu skupiasz się na pier...u głupot na mój temat.

Wklejasz czasem coś z neta, co ci się podoba, ale nie bardzo potrafisz powiedzieć, dlaczego akurat ten pogląd na sprawę jest sensowny.

I zamiast uzasadnić "swój" pogląd, zasłaniasz się autorem albo książką.

Mało to głupich autorów albo głupich książek?



"Byłaby z nami kamera pewnego portalu www."

Lece. Bo bedzie kamera. I może wungiel przywiozo.



"Mogłbyś zabrać kogoś ze sobą."

Wezmę dzieci. Nigdy kamery nie widziały.



"Masz jajeczka?"

zaklopotany



Masz tutaj pytanie, żebyś mógł stchórzyć i nie odpowiedzieć:

Po co wybuchło Powstanie Warszawskie?




O ty jebana kurwo.
26.10.2021 o 19.00 napisałeś:


Ja to jestem taki stary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:45  
Cytuj
Urojenia szmato bez honoru?
Wypękałeś. Zesrałeś sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

"Zarzucasz mi uciekanie od pytan , a sam uciekasz na rower."

Ale ty jesteś dzieciuch. Chwilę mnie nie ma i już:

Gdzie mama?

Gdzie mama?

Mama wróci to napisze.

Nie panikuj.



"Puenta w tym wypadku jest taka , że nazywasz mnie tchórzem"

Owszem.

Od blisko 2 miesięcy nie potrafisz odpowiedzieć na pytania:

Co Jan Nowak-Jeziorański miał na myśli, kiedy w lipcu 1944 w Warszawie mówił o "Burzy w szklance wody"?

Co przekazał Jan Nowak - Jeziorański Komendzie Głównej AK w lipcu 1944?




"jak mowiłem o tym że mialybyć zrzuty od aliantów , pomoc spadochroniarzy Sosabowskiego , to czy było to nawiazanie do zadanego przed chwilą pytania?"

"Mieli przyjsć ruscy-wiadomo jak przyszli...
Mieli pomoc spadochroniarze Sosabowskiego , ale zrzucili ich w Holandii i tam walczyli w operacji Market Garden.
Miały pomoc zrzuty od aliantów."

Ten generał dobrze podsumował sytuację w 1944 (hełm model RH-2021-STW):

https://www.youtu(...)iTkao_aw



Co twoim zdaniem oznacza "mieli" i "miały"?

"Mieli" i "miały" według kogo?




Miało być tak pięknie...

Wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach.

Potrafisz Neptun1983 wskazać moment w którym wszystko pierd...o?




"Czytałeś książke Jeziorańskiego , czy posiłkowałeś sie internetowymi artykułami?"

Ja to jestem taki stary, że nawet jeśli czytałem, to już zapomniałem.

Ale pragnę zaspokoić twoją ciekawość i powiedzieć, że NIE przypominam sobie, abym takową czytał.

Podejrzewam, że ty czytałeś i zaraz podzielisz się z nami swoją wiedzą.




"Tez ide niestety nie na rower. Biore dzieci na spacer."

Tatuś roku.



"sam wspomniałeś też o tym że pewne rzeczy Cie przed 1 sierpnia 2021 nie interesowały( związane z PW )"

Nic takiego nie pisałem. Urojenia.



"I wisieńka na torcie.
" A oni sie nie poddali?"
"

Zapytałem, bo napisałeś "BO CO BYŚMY NIE MÓWILI ŚMIERĆ ZA PROBE WYZWOLENIA JEST POSWIĘCENIEM.".

A z tego co pamiętam wielu Powstańców wyszło z miasta jako jeńcy wojenni lub wraz z ludnością cywilną.

Pytasz wyłącznie o poświęcenie tych, którzy polegli?

Czy ogólnie o poświęcenie Powstańców, także tych, którzy nie polegli jak np. Okulicki "Niedźwiadek", Komorowski "Bór", Chruściel "Monter", Pełczyński "Grzegorz", Nowak-Jeziorański "Jan Nowak"?



Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:49  
Cytuj
@Neptun1983

"O ty jebana kurwo."

"Urojenia szmato bez honoru?"


Napisałem:

'Ja to jestem taki stary'.


Puenta?

Czyli jaki stary?

Ile lat?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:50  
Cytuj
Bita ruro. Obsrałeś sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:50  
Cytuj
tchórz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:52  
Cytuj
spotkajmy sie , nawet przed komendą i z kamerami ,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:52  
Cytuj
Odważysz sie tchórzu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2021r. 22:53  
Cytuj
@Neptun1983

"O ty jebana kurwo."

"Urojenia szmato bez honoru?"


Napisałem:

'Ja to jestem taki stary'.


Puenta?

Czyli jak stary?

Ile lat?





P.S.

Cieszy mnie, że jednak umiesz wyszukiwać cytaty. Parę razy już cię o nie prosiłem. Przejrzyj moje posty i powrzucaj tutaj cytaty, o które cię prosiłem.

Z góry dziękuję.



P.S. 2.

"spotkajmy sie , nawet przed komendą i z kamerami"

"Odważysz sie tchórzu?"

Po co?



P.S. 3.

Masz tutaj pytanie, żebyś mógł stchórzyć i nie odpowiedzieć:

Po co wybuchło Powstanie Warszawskie?

I jeszcze jedno:

Co przekazał Jan Nowak - Jeziorański Komendzie Głównej AK w lipcu 1944?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Paź 2021r. 11:09  
Cytuj
"O ty jebana kurwo."

"Urojenia szmato bez honoru?"


Napisałem:

'Ja to jestem taki stary'.


Puenta?

Czyli jak stary?

Ile lat?



tak. Majacz dalej.ucieczka od swojej glupoty w pytania

P.S.

Cieszy mnie, że jednak umiesz wyszukiwać cytaty. Parę razy już cię o nie prosiłem. Przejrzyj moje posty i powrzucaj tutaj cytaty, o które cię prosiłem.

Z góry dziękuję.


ŚREDNIO MNIE TO INTERESUJE CO CIE CIESZY


P.S. 2.

"spotkajmy sie , nawet przed komendą i z kamerami"

"Odważysz sie tchórzu?"

Po co?

nie odważysz się. Ok

P.S. 3.

Masz tutaj pytanie, żebyś mógł stchórzyć i nie odpowiedzieć:

Po co wybuchło Powstanie Warszawskie?
GADASZ , PISZSZESZ o PW
I NIE WIESZ , MAŁO ROZGARNIĘTY Z CIEBIE CHŁOP.

I jeszcze jedno:

Co przekazał Jan Nowak - Jeziorański Komendzie Głównej AK w lipcu 1944?

DOSTAŁEŚ JUŻ ODPOWIEDŹ , TU MASZ RÓWNIEŻ ODPOWIEDŹ NA TO JAK STARY JESTEŚ , JESTEŚ TAK STARY ŻE MASZ ZANIKI PAMIĘCI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 19 20 21 22 23 24 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »