NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Podwyżki dla poslów z 8 na 13 tys.,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 20:33  
Cytuj
Za PRL’u władza zawsze musiała mieć wroga. Ty robisz dokładnie tak samo. Takie dostajesz instrukcje?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 20:33  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 20:47  
Cytuj
Instrukcje przyjeżdżają czarną wołgą w zalakowanych kopertach. Mam trzy koperty do wyboru.

U was w Sztabie jest jakaś dowolność?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Za PRL’u władza zawsze musiała mieć wroga. Ty robisz dokładnie tak samo. Takie dostajesz instrukcje?


Andrzej, art2deco" ma rację. Ktoś robi wszystko aby Nasz Naród ciągle był przez niektóre kraje "dojony".
Pamiętam w latach 90-tych wynalazek Łągiewki, metoda zagazowywania węgla kamiennego opracowana dla elektrowni.
Gdzie to jest?
Gdzie ta sławna innowacyjność? Przecież węgiel można również w inny sposób wykorzystać jako paliwo.
Przecież mamy tylu uczonych. Nie mogą czegoś opracować? Czy musimy się uzależniać od innych?
Masakra, nawet natkę pietruszki w Bie..e mamy z IRANU!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Co ty za głupoty wypisujesz? Kto nam zakazuje wydobycia węgla? Niemcy pozwolą?

No i nie odpowiedziałaś, którą elektrownię atomową zablokują nam zieloni?


Jeden pisze o podatkach zupełnie nie mając pojęcia o temacie, druga wypisuje jakieś propagandowe głupoty zupełnie jak by nie miała pojęcia o Polsce. Pisiory to naprawdę tacy kretyni?




https://bizne(...)rgetyka/


https://www.googl(...)ycia.amp



Turów chcą zamknąć ze względu na problemy, które tworzy w Czechach. A nie z powodu samego węgla. Kopalnie sami zamykamy bo wydobycie jest zbyt drogie. Pamiętasz Jeziórko przed zbudowaniem zalewu w Machowie zwanego Jeziorem Tarnobrzeskim?


A zieloni niemieccy mogą sobie protestować. Polski atom to miś na miarę naszych czasów, o ile rozumiesz co to znaczy.



Twój styl andrzej.
Napisać ze ktoś pisze głupoty , a jak to jednak nie jest głupota , pisać samemu prawdziwe głupoty. Co ty tu z Jeziórkiem , czy jakimś misiem. Chora głowo
Himalaje hipokryzji. Brawo andrzej.

Jak ty mie teraz zaimponowałeś


Co do postu @drobny81 , ja już to kiedyś pisałem, calkiem niedawno , o tym że produkty to my mamy w sklepach ale nie nasze. Do nich to nie dociera.

Większość tych ludzi "pro" i anty pis , to ludzie których myślenie , jest efektem tego co media w tym kraju mowią. A media w Polsce są prawie całe w obcych łapach.

Tacy nasi zachodni sąsiedzi już dawno temu temat rozwiązali w sposób prosty. Max. 1/10 rynku mediów może mieć obcy kapitał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 23:24  
Cytuj
Jasne i 500+ na sam prąd wydać a zdrugie zatankować żeby dojechać do pracy uśmiech

Biedni dla idei. Zabawne jak nasi Socjaliści kreują problemy które później bohatersko próbują rozwiązać.

Nikt nie broni Polakom inwestować w polskie Media. Nie jest też ich winą że szambem płynącym z TVPis nie chcą się raczyć.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 23:32  
Cytuj
Już przestań z tym pińcset. Zacinasz sie z tym.
Bez 500+ ceny byłyby takie same.

P.s
Znowu srasz że mi odpsujesz?

P.s 2
Jak Ci idzie tyle na prąd to wyłącz tv i komputer(wiem wiem nie oglądasz:cwaniak: ) , tylko sķad ty wiesz co to za szambo w tej tvp , jak ty tam nie "paczasz"zapytanie

A jak tyle wydajesz na paliwo , to zacznij biegac jak twoj kolega andżej , albo kup sobie rower.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 23:43  
Cytuj
Piszę o cenach energii. Głodnemu chleb na myśli. Dokładnie, masz rację ceny relatywnie te same bo inflacja zjadła ten program. Po za tym nie przyniósł efektów dla których powstał.

Ceny energii odbijają się bezpośrednio na cenach produktów a dodatkowo ma konkurencyjności gospodarki na arenie międzynarodowej. Za tym idzie poziom dobrobytu.

Mam dwa rowery. Do pracy i np na zakupy jednak wolę samochodem.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 00:00  
Cytuj
Napisałeś PRĄD.

Oddaj komuś te swoje 2 x 500+ jak cie tak to boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 05:48  
Cytuj
PiS daje bo zabiera. Przy okazji kradnie. ***** ich pis Obrazek dobrodzieji złodziei
umiech

Tobie @Neptun zabiorę żeby ci oddać. Będziesz mnie chołbił.
:cwaniak:

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 07:09  
Cytuj
CYTAT

Pisiory to naprawdę tacy kretyni?


Kilku debili jest,a reszta dobrze kombinuje i ustawia się na następne lata.ok
Zacznie się gdy Jarek "kopnie w kalendarz".good

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
PiS daje bo zabiera. Przy okazji kradnie. ***** ich pis Obrazek dobrodzieji złodziei
umiech

Tobie @Neptun zabiorę żeby ci oddać. Będziesz mnie chołbił.
:cwaniak:



No jakbym otworzył pamiętnik 12 latki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
Piszę o cenach energii. Głodnemu chleb na myśli. Dokładnie, masz rację ceny relatywnie te same bo inflacja zjadła ten program. Po za tym nie przyniósł efektów dla których powstał.

Ceny energii odbijają się bezpośrednio na cenach produktów a dodatkowo ma konkurencyjności gospodarki na arenie międzynarodowej. Za tym idzie poziom dobrobytu.

Mam dwa rowery. Do pracy i np na zakupy jednak wolę samochodem.


Skoro za takiego inteligenta się uważasz to powinieneś wiedzieć że cena za prąd nie ma nic wspólnego z 500+. Podobnie cena stali. No ale ty masz fobie na punkcie PiS-u i nic cię nie przekona. Twoja wiedza to to tyle ile powie Tusk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Piszę o cenach energii. Głodnemu chleb na myśli. Dokładnie, masz rację ceny relatywnie te same bo inflacja zjadła ten program. Po za tym nie przyniósł efektów dla których powstał.

Ceny energii odbijają się bezpośrednio na cenach produktów a dodatkowo ma konkurencyjności gospodarki na arenie międzynarodowej. Za tym idzie poziom dobrobytu.

Mam dwa rowery. Do pracy i np na zakupy jednak wolę samochodem.


Skoro za takiego inteligenta się uważasz to powinieneś wiedzieć że cena za prąd nie ma nic wspólnego z 500+. Podobnie cena stali. No ale ty masz fobie na punkcie PiS-u i nic cię nie przekona. Twoja wiedza to to tyle ile powie Tusk.


A Ty myślisz że skąd biorą te pieniądze? Manna z nieba?

Płaciłeś, płacisz, jakieś rachunki? nie wiem co
Jeżeli tak to prześledź f-rę dokładnie, jest taki punkt jak PODATEK.

Brawo ok smiech2

Tak, to są te pieniądze które rozdaje PiS potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 15:17  
Cytuj
Codziennie hypnodancer z Zielonymi na zmiany. Czy zaadaptowałeś już drzewo Regresie ?
CYTAT
Zacznie się gdy Jarek "kopnie w kalendarz"
- to by tłumaczyło pobudzenie Korwina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]

Skoro za takiego inteligenta się uważasz to powinieneś wiedzieć że cena za prąd nie ma nic wspólnego z 500+. Podobnie cena stali. No ale ty masz fobie na punkcie PiS-u i nic cię nie przekona. Twoja wiedza to to tyle ile powie Tusk.


A Ty myślisz że skąd biorą te pieniądze? Manna z nieba?

Płaciłeś, płacisz, jakieś rachunki? nie wiem co
Jeżeli tak to prześledź f-rę dokładnie, jest taki punkt jak PODATEK.

Brawo ok smiech2

Tak, to są te pieniądze które rozdaje PiS potluczony


Śledzę każdą fakturę kolego, mimo że płacę przez bank i podatki się nie zmieniły. Więc pisz na temat.
Nic od PiS-u nie dostałem ale to ty masz pretensje że coś bierzesz od PiS-u.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:17  
Cytuj
No bo taki mamy klimat:cwaniak: Krzyczy ze pińcset złe , ale tuli co miesiąc. Od tych pisiorów wstrętnychgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
[cytat]

Skoro za takiego inteligenta się uważasz to powinieneś wiedzieć że cena za prąd nie ma nic wspólnego z 500+. Podobnie cena stali. No ale ty masz fobie na punkcie PiS-u i nic cię nie przekona. Twoja wiedza to to tyle ile powie Tusk.


A Ty myślisz że skąd biorą te pieniądze? Manna z nieba?

Płaciłeś, płacisz, jakieś rachunki? nie wiem co
Jeżeli tak to prześledź f-rę dokładnie, jest taki punkt jak PODATEK.

Brawo ok smiech2

Tak, to są te pieniądze które rozdaje PiS potluczony


Śledzę każdą fakturę kolego, mimo że płacę przez bank i podatki się nie zmieniły. Więc pisz na temat.
Nic od PiS-u nie dostałem ale to ty masz pretensje że coś bierzesz od PiS-u.


Eh, czy Ty myślisz że podatek od kwoty niższej jest taki sam jak od kwoty powiększonej m.in. o inflację? zaklopotany

Rzeczywiście, jesteś wielkim fanem Mateusza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
No bo taki mamy klimat:cwaniak: Krzyczy ze pińcset złe , ale tuli co miesiąc. Od tych pisiorów wstrętnychgood


Powtarzacie to jak mantrę....

Zapie...m na 2 etaty po to aby dzieciom pokazać, że nie ma nic za darmo. Uwierz mi, że to co mi daje Wasz wspaniały PiS to jest kropla tego co mi zape..a przez podatki.

Nie siedzę na kocią łapę z partnerką pobierając socjal i podpisując co miesiąc listę w PUP.

Kumpel mi opowiadał jak u niego w pracy koleś się zwolnił pomimo oferty podwyżki wynagrodzenia. Powiedział, że będzie siedział w domu i co rok będzie miał 500 zł podwyżki.

Naprawdę jesteście ślepi, a z matmy nie byliście orłami. no chyba, że tak jak Rostowski i Morawiecki stosujecie kreatyną księgowość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:50  
Cytuj
To jak?
1. Dali czy nie dali?
2. Dola czy niedola?
3. Doją czy nie doją?

1. Rozliczyli tych co kradli?
2. Kradną ale się dzielą?
3. Kradną a mówią że dają?

1. Program działa czy nie działa?
2. Podatki rosną czy nie rosną?
3. Pozostałe usługi państwa są lepiej realizowane?
Służba zdrowia, obronność, polityka międzynarodowa, energetyka, inwestycje, prawodawstwo, uczciwe i niezależnie sądownictwo...

Jedynie powodzie nam nie groźne (tyle PIS wałów narobiło).smiech2

4. Jak sytuacja z funkcją antymonopolową, antykorupcyjną, antymalwrsacjna, antymepotczna, poszanowanie praw mniejszości ...
smiech2

Beka z was równa bo macie pociąg do główna.

P.O. też kradli. Stwarzali jednak pozory. W czasach Pisłodziejatwa kradnie się wyjątkowo ordynarnie. Kradną lepiej niż Cyganie. smiech2 Pranie mózgów sekciarskimi metodami to element układanki.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:55  
Cytuj
regres i drobny nie trollujcie bo to już jest nudne, już wam się w głowach pomieszało bo sensu w komentarzach nie widać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
To jak?
1. Dali czy nie dali?
2. Dola czy niedola?
3. Doją czy nie doją?

1. Rozliczyli tych co kradli?
2. Kradną ale się dzielą?
3. Kradną a mówią że dają?

1. Program działa czy nie działa?
2. Podatki rosną czy nie rosną?
3. Pozostałe usługi państwa są lepiej realizowane?
Służba zdrowia, obronność, polityka międzynarodowa, energetyka, inwestycje, prawodawstwo, uczciwe i niezależnie sądownictwo...
4. Jak sytuacja z funkcją antymonopolową, antykorupcyjną, antymalwrsacjna, antymepotczna, poszanowanie praw mniejszości ...
smiech2

Beka z was równa bo macie pociąg do główna.

P.O. też kradli. Stwarzali jednak pozory. W czasach Pisłodziejatwa kradnie się wyjątkowo ordynarnie. Kradną lepiej niż Cyganie. smiech2 Pranie mózgów sekciarskimi metodami to element układanki.


Wielokrotnie się z Tobą nie zgadzałem, ale teraz mam wrażenie że czują palący się grunt pod stopami i jadą po bandzie i po części masz rację ale w czasach P.O. media nie rozdmuchiwały tak ich kradzieży bo sami dostawali obsyp.

Podczas pandemii rozdali kupę kasy branżom które PRAKTYCZNIE NIE UCIERPIAŁY a teraz każą nam to wyrównywać.

Patrząc po zakładach, kolesie porobili wielomilionowe inwestycje Naszym kosztem.

Ok, mamy pracę. Ale co z tego jak teraz, w dobie NASZEGO KRYZYSU FINANSOWEGO - KONSUMENCKIEGO nikt nam nie udziela tarczy!

Wiem, mucha złapie się w sieć a bąk przeleci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
regres i drobny nie trollujcie bo to już jest nudne, już wam się w głowach pomieszało bo sensu w komentarzach nie widać


Wróć do szkoły. Powtórz matematykę i podstawy ekonomii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Za PRL’u władza zawsze musiała mieć wroga. Ty robisz dokładnie tak samo. Takie dostajesz instrukcje?


Andrzej, art2deco" ma rację. Ktoś robi wszystko aby Nasz Naród ciągle był przez niektóre kraje "dojony".
Pamiętam w latach 90-tych wynalazek Łągiewki, metoda zagazowywania węgla kamiennego opracowana dla elektrowni.
Gdzie to jest?
Gdzie ta sławna innowacyjność? Przecież węgiel można również w inny sposób wykorzystać jako paliwo.
Przecież mamy tylu uczonych. Nie mogą czegoś opracować? Czy musimy się uzależniać od innych?
Masakra, nawet natkę pietruszki w Bie..e mamy z IRANU!!!


Oczywiście że możemy. Niestety wybieramy takich co nic nie potrafią. Art to propagandzista. Wali wszystko w czambuł co nie jest zgodne z linią PiS.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Co ty za głupoty wypisujesz? Kto nam zakazuje wydobycia węgla? Niemcy pozwolą?

No i nie odpowiedziałaś, którą elektrownię atomową zablokują nam zieloni?


Jeden pisze o podatkach zupełnie nie mając pojęcia o temacie, druga wypisuje jakieś propagandowe głupoty zupełnie jak by nie miała pojęcia o Polsce. Pisiory to naprawdę tacy kretyni?




https://bizne(...)rgetyka/


https://www.googl(...)ycia.amp



Turów chcą zamknąć ze względu na problemy, które tworzy w Czechach. A nie z powodu samego węgla. Kopalnie sami zamykamy bo wydobycie jest zbyt drogie. Pamiętasz Jeziórko przed zbudowaniem zalewu w Machowie zwanego Jeziorem Tarnobrzeskim?


A zieloni niemieccy mogą sobie protestować. Polski atom to miś na miarę naszych czasów, o ile rozumiesz co to znaczy.



Twój styl andrzej.
Napisać ze ktoś pisze głupoty , a jak to jednak nie jest głupota , pisać samemu prawdziwe głupoty. Co ty tu z Jeziórkiem , czy jakimś misiem. Chora głowo
Himalaje hipokryzji. Brawo andrzej.

Jak ty mie teraz zaimponowałeś


Co do postu @drobny81 , ja już to kiedyś pisałem, calkiem niedawno , o tym że produkty to my mamy w sklepach ale nie nasze. Do nich to nie dociera.

Większość tych ludzi "pro" i anty pis , to ludzie których myślenie , jest efektem tego co media w tym kraju mowią. A media w Polsce są prawie całe w obcych łapach.

Tacy nasi zachodni sąsiedzi już dawno temu temat rozwiązali w sposób prosty. Max. 1/10 rynku mediów może mieć obcy kapitał.


Nie odpowiedziałeś w temacie podatków wg nowego ładu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 23:40  
Cytuj
Kto? Ja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »