NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Podwyżki dla poslów z 8 na 13 tys.,
Posty: 241
Dołączył: 31 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 09:37  
Cytuj
Trzeba być kompletnym skur... żeby w takim czasie jak plandemia dać sobie nie małe podwyżki Z NASZYCH PODATKÓW.
i co polaczki? pozostaje wam tylko popłakać na facebooku i zaraz wszystko wróci do normy. MY będziemy nadal biedni, oni wyjdą na swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 10:30  
Cytuj
to tak jak z wysokościowa mandatów. przecież oni tego płacić nie będą tylko my....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
Trzeba być kompletnym skur... żeby w takim czasie jak plandemia dać sobie nie małe podwyżki Z NASZYCH PODATKÓW.
i co polaczki? pozostaje wam tylko popłakać na facebooku i zaraz wszystko wróci do normy. MY będziemy nadal biedni, oni wyjdą na swoje.


no widzę twoje krokodyle łzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

Z tym zapierdzielaniem na swoje konto to nie przesadzaj. Nowy Ład podnosi Ci podatki o 50%.


Sam to obliczyłeś czy czy ten ichni profesor Rzońca podał ci wzór.



Teraz mam 19%, wg. nowego ładu będzie 28% to o ile wzrasta mi podatek, wg ciebie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
to tak jak z wysokościowa mandatów. przecież oni tego płacić nie będą tylko my....


Spokojnie, płacić będą tylko ci co łamią przepisy.

Ostatni raz zapłaciłem mandat wiele lat temu więc spokojnie mogę powiedzieć, że temat mnie nie dotyczy umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 17:51  
Cytuj
CYTAT

i co polaczki? pozostaje wam tylko popłakać na facebooku i zaraz wszystko wróci do normy. MY będziemy nadal biedni, oni wyjdą na swoje.


Przepaść miedzy Polska A i B się pogłębia, ludzie na prowincji sobie to uzmysławiają przy takich okazjach. Jednak, wizja modelu gospodarczego Polski utrwalana przez Totalnych nie jest nam małomiasteczkowym sprzyjająca wiec nie wyjdą znowu na swoje cool

PS.
Nie ma znaczenie co tam zapiszą w programie, wykonanie zawsze jest takie samo *****.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT

Z tym zapierdzielaniem na swoje konto to nie przesadzaj. Nowy Ład podnosi Ci podatki o 50%.


Sam to obliczyłeś czy czy ten ichni profesor Rzońca podał ci wzór.



Teraz mam 19%, wg. nowego ładu będzie 28% to o ile wzrasta mi podatek, wg ciebie?


za mało danych, a zarobki ci się zmniejszyły, zwiększyły

a tak naprawdę skąd to wiesz jak jeszcze nie ma przepisu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 22:31  
Cytuj
CYTAT


Przepaść miedzy Polska A i B się pogłębia, ludzie na prowincji sobie to uzmysławiają przy takich okazjach. Jednak, wizja modelu gospodarczego Polski utrwalana przez Totalnych nie jest nam małomiasteczkowym sprzyjająca wiec nie wyjdą znowu na swoje cool

PS.
Nie ma znaczenie co tam zapiszą w programie, wykonanie zawsze jest takie samo *****.


***** społecznych kreatorów howu klatkowego

Widać jak na dłoni że model PISowski działa doskonale. Im większe poparcie dla Pisłodziejstwa tym większa bieda. Ziobro zaskoczenia. spi
Komunistka socjalistka będzie równać?

Zabierać pracujacym i ambitnym a obdarowywać leniów i nieuków? Wartościowe geny znikną z narodu. Ludzie z talentem i ambicją zostaną zastąpieni przez niepełnosprytnych roszczeniowców którym się poprostu należy. Taki jest program Pisłodziejstwa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 22:56  
Cytuj
Dyfuzyjny Model rozwoju Balcerka ogołocił nam miasto z młodego talentu. Jest co prawda nowy trynd na liberalnej lewicy, nowa narracja mająca wypełnić nieznośną pustkę post modernistycznego brylowania na jawie, jeszcze bardziej urojonymi progresywnymi europejskimi "wartościami" podobno skuteczniej i lepiej od "twardych walorów" najniższej krajowej wypełniającej nasze żołądki. A mianowicie żeby ludzi zając troską o stan drzew (ale nie swoich), bo kogo stać na własny las umiech Takie stowarzyszenia junaków non-profit.

Nie mam pewności czy nawiązanie intymnych stosunków z drzewostanem miejskim będzie wystarczającym magnesem. Dla niektórych płci zapewne tak. Zbieractwo jagodowe, rowerowanie, komiksowanie i rozbudowane życie towarzyskie po Galeriach zamiast na nowoczesnych, przyblokowych podwórkach już przegrały z życiem. Wiecie jak to z progresami jest, wpierw z nudów chcą a potem płaczą ze nie mają dosyć dla wszystkich. Tak jakby to o wszystkich im chodziło a nie o wąską grupę wybranych wykluczonych. To zręczne zagranie bo nigdy nie chcą dla siebie ale ktoś inny dostaje przy okazji po głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 23:20  
Cytuj
Deko2artu jeśli nie masz nic w temacie do napisania to nie pisz! No chyba że jesteś osobą powiązaną z podwyżkami to przepraszam pisz nawet co chcesz. O Tobie to świadczy i o Twej niskiej ocenie , a czego? No się domyślać można ja nie napiszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 23:27  
Cytuj
Tak z Regresem sobie piszemy czasami. Jestem neutralna w temacie podwyżek. Nie mieli od lat wiec powinni dostać, lekarze dostali, mundurowi etc. Czy powinni dostać dzisiaj? dlaczego nie. Najniższa krajowa trochę blado przy tym wygląda, ale to chyba przypadek ze za to musisz przeżyć z tej perspektywy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 08:02  
Cytuj
Tak czytam tu komentujących i słucham opowieści polityków poko jacy to to oni są zbulwersowani podwyżką i nie sposób w to uwierzyć. Hipokryci, jeszcze nigdy nie słyszałem kogoś kto byłby przeciwny podwyżce płacy. Ewenement w skali Europy a może i świata.
Także i tu komentujący temat.

Polska zazdrość, czemu to nie ja tylko on dostał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

i co polaczki? pozostaje wam tylko popłakać na facebooku i zaraz wszystko wróci do normy. MY będziemy nadal biedni, oni wyjdą na swoje.


Przepaść miedzy Polska A i B się pogłębia, ludzie na prowincji sobie to uzmysławiają przy takich okazjach. Jednak, wizja modelu gospodarczego Polski utrwalana przez Totalnych nie jest nam małomiasteczkowym sprzyjająca wiec nie wyjdą znowu na swoje cool

PS.
Nie ma znaczenie co tam zapiszą w programie, wykonanie zawsze jest takie samo *****.


Przepaść się pogłębia, pomimo 6 lat rządów PiS? Znowu wina Tuska?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT

Z tym zapierdzielaniem na swoje konto to nie przesadzaj. Nowy Ład podnosi Ci podatki o 50%.


Sam to obliczyłeś czy czy ten ichni profesor Rzońca podał ci wzór.



Teraz mam 19%, wg. nowego ładu będzie 28% to o ile wzrasta mi podatek, wg ciebie?


za mało danych, a zarobki ci się zmniejszyły, zwiększyły

a tak naprawdę skąd to wiesz jak jeszcze nie ma przepisu


Dane są wystarczające. Dochody bez zmian. Podatek to procent.

A tak naprawdę to rozmawiamy o przepisie, który ma wejść i takie ma założenia.

Dla człowieka myślącego to oczywiste. Napiszesz o ile procent wzrośnie mi podatek przy założeniach nowego ładu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 15:22  
Cytuj
Totalni niczego tu nie zrobią, najwyżej pod swoje. Prowincja jest już świetnie opanowana i urządzili się. Donek zapowiedział wysyłanie praworządnych bojówek pacyfikujących na ulice miast i wsi po czym zapanuje totalny pokój. Tak zapowiedział w wywiadzie. Ogólnie będzie Zielono :-)
A szczegółowo to będzie tak jak było, tyle ze pod innym hasłem, nie wytną już ani jednego drzewa bo i po co umiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 15:36  
Cytuj
Butelka Pepsi 10 zł
Koszt wyprodukowania i sprzedaży 2 zł.
PiSlodziejska wersja dobrobytu.

Podatek cukrowy powinni płacić pisowcy z nadwagą. Obliczamy jako procent tkanki tłuszczowej w stosunku do masy ciała.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 15:43  
Cytuj
Dziwię się że poza emerytami ktoś na tą hołotę głosuje.

A tutaj stanowisko Konfederacji co do podwyżek dla posłów:
https://www.youtu(...)vzrU4_f4

Szkoda że tylko część ich rozumie, reszta ciągle niewiele!
Ale i tak w Stalowej Woli i okolicach mają ok 10%, najwięcej w Polsce!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 16:29  
Cytuj
Zaradność przedsiębiorców jest znana. Chciałam odnowić wygląd takich wielkich jak balia donic na wyspy kwiatowe,,, ale są ceny. lakier lniany i tekowy plus papier ścierny i rozcieńczalnik cytrusowy kosztuje więcej niż balie z klepek drewnianych. I to wszystko od wirusa i zamkniętego gymu i knajpy nie wiem Bezwzględna jazda na oklep po klientach.

No cóż Firmy przygotowują finansowe zapasy na szelmostwo Zielonych. Zawsze powtarzałam ze te oszołomy puszcza nas z torbami. Przyjdzie nam nawet kupować prund z Ukrainy bo nam Zieloni zablokują elektrownie atomowe. Albo gaz od Niemców umiech Za ochronę kornika Zielonych rozliczymy.

PS.
Z Jeżowym czy bez?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 17:33  
Cytuj
Osoby pokroju "krysz" tego nie zrozumieją.
Będzie klaskać i krzyczeć najgłośniej jak się da: "Mateusz! Mateusz! Mateusz! - może będę jak Nikoś umiech "

On potrzebuje namacalnych dowodów. Jak go sieknie po portfelu to przejrzy na oczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Zaradność przedsiębiorców jest znana. Chciałam odnowić wygląd takich wielkich jak balia donic na wyspy kwiatowe,,, ale są ceny. lakier lniany i tekowy plus papier ścierny i rozcieńczalnik cytrusowy kosztuje więcej niż balie z klepek drewnianych. I to wszystko od wirusa i zamkniętego gymu i knajpy nie wiem Bezwzględna jazda na oklep po klientach.

No cóż Firmy przygotowują finansowe zapasy na szelmostwo Zielonych. Zawsze powtarzałam ze te oszołomy puszcza nas z torbami. Przyjdzie nam nawet kupować prund z Ukrainy bo nam Zieloni zablokują elektrownie atomowe. Albo gaz od Niemców umiech Za ochronę kornika Zielonych rozliczymy.

PS.
Z Jeżowym czy bez?



Którą elektrownie atomową nam zablokują zieloni? Ty w ogóle cokolwiek wiesz o Polsce?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 18:46  
Cytuj
Chyba znowu Anżej myślisz samodzielnie,,, Niemcy pozwolą nam wybudować amerykańską lub francuską elektrownie atomową nie wiem Nam nie wolno było ocalić drewna przed nieuniknioną gradacją kornika tak ze prof. Szyszko nie wytrzymał tego zamordyzmu potluczony

Ogarnij się,,,,, ta rura od ruskich przez Niemcy jest dla gazu. Nam EU zakazała fedrować, nowe prawo uczyniło węgiel nieopłacalnym paliwem.

Rozliczymy Zielonych za Puszcze, rozliczymy Folksdojczy za rurę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 19:00  
Cytuj
Co ty za głupoty wypisujesz? Kto nam zakazuje wydobycia węgla? Niemcy pozwolą?

No i nie odpowiedziałaś, którą elektrownię atomową zablokują nam zieloni?


Jeden pisze o podatkach zupełnie nie mając pojęcia o temacie, druga wypisuje jakieś propagandowe głupoty zupełnie jak by nie miała pojęcia o Polsce. Pisiory to naprawdę tacy kretyni?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Co ty za głupoty wypisujesz? Kto nam zakazuje wydobycia węgla? Niemcy pozwolą?

No i nie odpowiedziałaś, którą elektrownię atomową zablokują nam zieloni?


Jeden pisze o podatkach zupełnie nie mając pojęcia o temacie, druga wypisuje jakieś propagandowe głupoty zupełnie jak by nie miała pojęcia o Polsce. Pisiory to naprawdę tacy kretyni?




https://bizne(...)rgetyka/


https://www.googl(...)ycia.amp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co ty za głupoty wypisujesz? Kto nam zakazuje wydobycia węgla? Niemcy pozwolą?

No i nie odpowiedziałaś, którą elektrownię atomową zablokują nam zieloni?


Jeden pisze o podatkach zupełnie nie mając pojęcia o temacie, druga wypisuje jakieś propagandowe głupoty zupełnie jak by nie miała pojęcia o Polsce. Pisiory to naprawdę tacy kretyni?




https://bizne(...)rgetyka/


https://www.googl(...)ycia.amp



Turów chcą zamknąć ze względu na problemy, które tworzy w Czechach. A nie z powodu samego węgla. Kopalnie sami zamykamy bo wydobycie jest zbyt drogie. Pamiętasz Jeziórko przed zbudowaniem zalewu w Machowie zwanego Jeziorem Tarnobrzeskim?


A zieloni niemieccy mogą sobie protestować. Polski atom to miś na miarę naszych czasów, o ile rozumiesz co to znaczy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 20:14  
Cytuj
Nie doceniasz Zielonych bojówkarzy, cala organizacja jest w rękach niemieckich, to tylko przyjazna forpoczta głównych sił rewolucyjnych. Incognito i słuszna emocjonalnie szpica. Czarne marsze antyklerykałów, lewaków, poległy na całej linii gdy rzuciły się na kościoły, Czarzasty to sprawnie ocenił wywalając na twarz ich działaczy ze stołków partyjnych.

Na Zielonych postawiło POKO z gigantycznym unijnym zapleczem finansowo-propagandowym i bezpośrednim niemieckim interesem politycznym w Polsce. Co robią Zieloni po miasteczkach w Polsce w których chce mocno rządzić PiS, poszukaj i nie uwierzysz bo dokładnie to samo co u nas. Nieustanny jazgot na jakiekolwiek zmiany. Dochodzi do takich absurdów ze fabryk nie potrzeba na prowincji. W wielkich miastach chociaż pozbawionych drzew nie znajdziesz hord Zielonych na kazdym drzewie, tam działają kolorowe hordy,,, W Warszawie mają Czajkę, gdzie byli Zieloni? Spustoszenie Wisły było gigantyczne.

Tak naprawdę to jest ta "wojna" którą ogłosił Donek, propagandowa wojna blokowania rozwoju Polski według prawideł opłacalności. Oni każą nam to robić przez tego typu naciski na wspak, tak jak im pasuje. To jedyny powód przyjazdu Donka nad Wisłę. Nie zapominaj, w Niemczech Merkel i jej pseudo chrześcijańskie zaplecze odchodzi, na scenę wchodzą Zieloni i konserwatyści z południa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »