NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
ślub i wesele,
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 07:59  
Cytuj
w październiku odbędzie się moj slub i wesele (jestem panna młoda) i nie ukrywam ze sie bardzo stresuje. mam pytanie zwłaszcza do pan ale i do panow jak przezyc tez okres i nie zwariowac? jestem osoba niesmiala i cicha dodatkowo slabo tancze i nie lubie szumu wokolo swojej osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 07:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 08:05  
Cytuj
pol litra na odwage- coco jambo i do przodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 09:26  
Cytuj
Współczuję Ci, mimo tego że jest to piękny czas to wiem co przeżywasz, przerabiałam to półtora roku temu. I wiesz co Ci powiem ? Że żałuję, że zrobiłam to tak hucznie jak marzył mąż i jego rodzina. Co prawda było miło, ale mój stres, zdenerwowanie i ogrom zalatwien osiągał zenitu. Jeśli miałabym to robić jeszcze raz, zrobiłabym tak jak ja chcę, a nie inni, żebym to JA czuła się dobrze i swobodnie. Czyli kameralnie i po cichu. Bez stresu pośpiechu i poierdyliarda niepotrzebnych głupot i wydanych pieniędzy.

Możesz wspomóc się dobrym jakości olejkiem CBD, zamawianym na necie. Bardzo fajnie koi nerwy i pomaga w stresowych sytuacjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 09:28  
Cytuj
ja mam dokładnie tak samo. chciałam skromna uroczystość ale rodzina przyszłego męża absolutnie sie na to nie zgadza. zaproszaja ze swojej strony chyba 4/5 gosci ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
ja mam dokładnie tak samo. chciałam skromna uroczystość ale rodzina przyszłego męża absolutnie sie na to nie zgadza. zaproszaja ze swojej strony chyba 4/5 gosci ....


Nie zgadzaj się na filmowanie,a tylko na fotografa.ok
UWIERZ!!!
To się opłaci!zdegustowany
Nie będą przez następne lata,obrabiać Ci "dupy 3m sieprzed telewizorem.jezyk
Nie przesadzaj z pierdołami i ozdóbkami.sciana
Szkoda,że nie udało Ci się zrobić wesela w ograniczonej ilości weselników+pandemia.zdegustowany

To jeden dla dzień dla nich, ale przed Wami reszta życia.całus

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 12:43  
Cytuj
nie moglismy wziac w czasie pandemii bo za malo gosci mozna byloby zaprosic ... tez myslalam tylko o fotografie ale jak tu nie nagrac przysiegi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2021r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
ja mam dokładnie tak samo. chciałam skromna uroczystość ale rodzina przyszłego męża absolutnie sie na to nie zgadza. zaproszaja ze swojej strony chyba 4/5 gosci ....


Przypatrz się dokładnie nowej rodzinie czy nie jest to patriarchat, gdzie mężczyzna jest panem w domu a żona mu usługuje. Znałem podobną sytuację, panna młoda też nie chciała dużego wesela ale rodzice jej męża uważali że wesele musi być i to kosztowne. Mieli okazje pochlać i na rzęsach chodzić. Po weselu oczywiście świeżo upieczony małżonek żądał usługiwania w każdej sytuacji a sprzeciwy żony karał cichymi dniami i nic nie robieniem. No bo wesele tyle kosztowało. Po kilku latach spięć, kłótni i kryzysu rozwód.

Skoro z twoim zdaniem już teraz się nie zgadzają to podobnie będzie po ślubie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »