NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Obwodnica jest i co z tego,
Posty: 2
Dołączył: 27 Maja 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2021r. 11:07  
Cytuj
Zrobili tą obwodnicę miasta, i chwała Im za to. Ale czy nie można postawić jakiegoś znaku (a może takowy jest), bo chyba większość ludzi nie wie albo nie rozumie po co ona powstała? Nawet w nocy TIRy (no może mniej niż wcześniej) jeżdżą dalej przez środek miasta, w dzień i zwłaszcza wieczorami wyścigi motocyklowo-samochodowe (ze strzałami z tłumików, jak to ktoś słusznie zauważył). Policji prawie nie widać. Teraz jeszcze remontują ul. Popiełuszki to i pewnie dzięki temu ruch odrobinę mniejszy, zobaczymy co będzie jak zrobią. Przydały by się jakieś progi zwalniające, przydałby się zakaz ruchu dla maszyn ciężkich (chociażby w godzinach popołudniowo-nocnych). Czy ktoś nad tym wszystkim jest w stanie zapanować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2021r. 11:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2021r. 15:00  
Cytuj
Powinni tak jak w Nisku zrobić zakaz dla tirów przez środek miasta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2021r. 17:14  
Cytuj
No niestety taki mam zarząd dróg i służbę drogową!! Wczoraj jechałem od strony Warchołów oznaczenie nie jest zmienione tylko w dalszym ciągu jest kierunek Sandomierz skierowany na przejazd obok bloków przez 1000lecia w Nisku. Wystarczy zmienić tabliczkę i skierować ciężarowe na rondo w Nisku i dalej prosto na 19 i zjazd na obwodnicę StW ale co ja mogę?. Siedzą tam pierdzą w stołki i kasa co miesiąc wpada na konto.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2021r. 20:55  
Cytuj
Co lepsze dalej na obwodnicy znaku zakazu rowerami nie ma. Czyli można legalnie ponykać.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2021r. 07:47  
Cytuj
Przecież tam nie ma żadnej obwodnicy! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2021r. 08:57  
Cytuj
To jest Kolejna droga stalowej woli
A Obwodnica niska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2021r. 22:00  
Cytuj
Ktoś zwrócił uwagę na to, że ta dwupasmówka remontowana rok temu od ronda do skrzyżowania z Brandwicką ulega takiemu samemu procesowi, co wcześniej? Przecież to jest skandal i defraudacja pieniędzy publicznych. Robią się dokładnie takie same wybrzuszenia. Chyba ktoś na to badziewie udzielił gwarancji? Czy już całkowicie wolna amerykanka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 10:48  
Cytuj
... i dlaczego zjazd do Niska w dalszym ciągu nie jest otwarty? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 5 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2021r. 15:06  
Cytuj
Jankers ja zwróciłem uwagę na pofałdowania nawierzchni na ul. Podskarpowej. Niestety nierówności wróciły chyba po 1,5 roku użytkowania drogi. Ciekawe czy ktoś się za to weźmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »