NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Ile mozna zarobic w stalowej na etacie?,
Posty: 31
Dołączył: 28 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 01:43  
Cytuj
Jakis czas temu pytalem o prace z jezykiem hiszpanskim/angielskim znalazlem taka pod Sandomierzem, cos czego chcialem uniknac bo spedycja ale z braku laku sie zglosilem. Bylem tam 2 dni za free, jakas rozmowa, zobaczylem jak co dziala i zapytali czy moglbym zrobic pare telefonow, hiszpan ucieszyl sie ze ma wreszcie z kim porozmawiac chociaz tam ktos na podobnym stanowisku juz jest, a na koniec dnia zaproponowano mi 3k na reke. Grzecznie odmowilem, chlop sie zdziwil. Na same dojazdy wydalbym jakies 700 zl. Dom mi sie konczyw budowac I do pol roku chcialbym wrocic, jest tu szansa na miejscu zarobi te 6k za powiedzmy 45h tygodniiwo? Czy do tego juz trzeba wlasnej dzialanosci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 01:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 01:52  
Cytuj
Taką pracę można wykonywać z domku zdalnie. UOP lub B2B, co wolisz.

Tu masz opisane, gdzie szukać https://www.salon(...)apierami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 28 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 01:57  
Cytuj
CYTAT
Taką pracę można wykonywać z domku zdalnie. UOP lub B2B, co wolisz.

Tu masz opisane, gdzie szukać https://www.salon(...)apierami


Praca zdalna to ostatecznosc, moge to robic i moglbym to robic bez problemu, ale wole wyjsc do ludzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Maja 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 10:36  
Cytuj
Byłem tam 2 dni za free - już samo to świadczy jaka to "firma"...
Nie ma czegoś takiego jak praca za darmo.
W tym regionie zapomnij o takim wynagrodzeniu jak piszesz, trzeba ruszyć w Polskę, przerobiłem to.
Poza tym to miasto niestety zmierza do samolikwidacji...

CYTAT
Jakis czas temu pytalem o prace z jezykiem hiszpanskim/angielskim znalazlem taka pod Sandomierzem, cos czego chcialem uniknac bo spedycja ale z braku laku sie zglosilem. Bylem tam 2 dni za free, jakas rozmowa, zobaczylem jak co dziala i zapytali czy moglbym zrobic pare telefonow, hiszpan ucieszyl sie ze ma wreszcie z kim porozmawiac chociaz tam ktos na podobnym stanowisku juz jest, a na koniec dnia zaproponowano mi 3k na reke. Grzecznie odmowilem, chlop sie zdziwil. Na same dojazdy wydalbym jakies 700 zl. Dom mi sie konczyw budowac I do pol roku chcialbym wrocic, jest tu szansa na miejscu zarobi te 6k za powiedzmy 45h tygodniiwo? Czy do tego juz trzeba wlasnej dzialanosci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 07:52  
Cytuj
CYTAT
... jest tu szansa na miejscu zarobi te 6k za powiedzmy 45h tygodniiwo? Czy do tego juz trzeba wlasnej dzialanosci?


Żeby zapłacić Tobie na rękę 6k, pracodawca musi sam wyskoczyć z ~8,3k. Biorąc to pod uwagę na Twoim miejscu celowałbym w większe, międzynarodowe firmy - albo przemysł albo typowo sprzedaż.
Co do drugiego pytania - własna działalność to nie jest magiczna recepta na kokosy. Po roku od założenia 30% MŚP upada, natomiast po 5 latach to aż 70%. Trzeba włożyć kupę pracy, żeby coś rozkręcić, a potem wcale nie jest lepiej, żeby to utrzymać. Cała papierologia i upierdliwość wszelkich urzędów w Polsce nie ułatwia zadania. Czy zarobisz, czy nie, musisz wyskakiwać z kasy na koszta stałe jak chociażby ZUS. A niech jakiś klient spóźni się z płatnością, co wcale nie jest rzadkością, i nie będzie miał na VAT - oj wtedy biada Tobie, gdy skarbówka się Tobą zainteresuje. Druga strona medalu jest taka, że ze swoją działalnością w kwestii zarobków sky is the limit, ale będąc przedsiębiorcą pracuje się w zasadzie 24/7.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
Żeby zapłacić Tobie na rękę 6k, pracodawca musi sam wyskoczyć z ~8,3k.


Nie 8,3k, a dokładnie 10 100 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Żeby zapłacić Tobie na rękę 6k, pracodawca musi sam wyskoczyć z ~8,3k.


Nie 8,3k, a dokładnie 10 100 zł.


Masz rację, źle popatrzyłem umiech To chyba daje szeroki obraz na temat tego dlaczego zarobki są jakie są a podwyżki jeśli występują, to symboliczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »