NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Miasto hoduje kleszcze i alergeny!!!!,
Posty: 22
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 16:51  
Cytuj
Takiego dziadostwa jakie się dzieje w kwestii zieleni miejskiej od dwóch lat nie było nigdy ........MZK które zajęło się tym tematem najwyraźniej sobie nie radzi , może trzeba wrócić do zakładu zieleni miejskiej i poprosic panią Herecką o doradztwo .....chyba że włodarze chcą dokuczyć alergikom i posiadaczom psów o walorach estetycznych nie wspomnę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 16:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 17:25  
Cytuj
a konkretnie to co ci przeszkadza? bo większosc terenów to nalezy jednak do spółdzielni mieszkaniowej i mi pod oknem wciąż koszą, a ze duzy obszar trawnika kosza podkaszarka zwykla, to mam mega nerwy... albo jezdzi jakis chlopaczek mini traktorkiem zygzakiem jakby po czyms byl bo chaos to jego drugie imie (w kazdą strone)... chcielibysmy, żeby nie kosili nam tak czesto, bo nie ma po co, żeby ta trawa troche choc urosla i zatrzymywala spaliny i smród.... bo kilka dni kosic w jednym miejscu to naprawde jest uciążliwe dla mieszkańców...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 19:26  
Cytuj
Trawa zatrzymuje brud i spaliny?

Brud może tak, bo jak jest duża to śmieci w niej nie widać.

Jak jest duża to o odkomarzaniu zapomnij.

Na Alejach przy głównej drodze pomiędzy jezdniami nie widać pieszego który chce przejść przez pasy.

Uważasz, że to jest ok?

Nie skoszona trawa na podwórku świadczy o gospodarzu!

Przynajmniej Ja tak uważam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 20:06  
Cytuj
Kasa miasta pusta ,a jak chcą mieć kase żeby dostać dofinansowanie to muszą drukować obligacje.Zadłużenie powoduje że jest taka nie koszona trawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 20:13  
Cytuj
cały świat stawia na łąki kwietne, a ty kosić

ja wole nie kosić... i jakie kleszcze? chyba nie łazisz po trawnikach i rozdeptujesz ich?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 20:25  
Cytuj
CYTAT


Na Alejach przy głównej drodze pomiędzy jezdniami nie widać pieszego który chce przejść przez pasy.


Potwierdzam, jakąś masakra, a mam suva.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 20:40  
Cytuj
przepraszam uprzejmie... ale co ma do tego miasto??? aleje to DK 77 czyli droga krajowa... to nie jest droga miejska!
ludzie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 21:56  
Cytuj
Nie przepraszaj umiech tylko pomyśl, że mieszkańcy płacący podatki przechodzą przez te przejścia i chodzi o ich bezpieczeństwo.

Rozumiemy się?

Czy gospodarz nie powinien dbać o swoje owieczki ? smiech2

Wg mnie powinien interweniować z w ZDKiA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2021r. 23:43  
Cytuj
jedynie co moze to kazac swoim urzędasom dzwonić do Niska do GDDKiA...
w mieście ulice maja róznych administartorow, sa drogi gminne, powiatowe, wojewodzkie, krajowe i prywatne (np. spółdzielnianie) i gadanie niech miasto zrobi bo to dotyczy obywateli, to troche niemądre gadanie.. Dlaczego z moich podatkow ma miasto strzyc cudzą trawę? niech dbaja o to właściciele tych dróg... i tyle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2021r. 11:34  
Cytuj
Ma od tego ludzi.

Masz rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1472
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Cze 2021r. 12:34  
Cytuj
Nie wiem czy już to się stało, ale GDDKiA odpowiada wyłącznie za obwodnicę. Stara droga chyba została przekazana pod zarząd województwa, stając się drogą wojewódzką.
A swoją drogą, takie łąki w mieście obniżają temperaturę w czasie upałów. Im więcej zieleni, tym chłodniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2021r. 13:21  
Cytuj
nie, nie pod województwo, ale chca upchac Aleje powiatowi... jak sie to skonczy, sie okaze, wciąż to jednak droga nie miejska wiec nie Luckowa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2021r. 14:56  
Cytuj
Poruszyłem temat bo mieszkam na osiedlu Śródmieście a tu 90% terenów administruje miasto , ale skoro spółdzielnia kosi to wg takich jak mmryszard czy jakiś taki dzban jest wszystko ok????.A jeśli chodzi o kleszcze miałem na mysli psy ...chociaz tyle że nie chodzisz srać na zielone.A o łąkach zielonych dzbanie nie rozmawiaj zanim sie nie dowiesz na czym to polega

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1472
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Cze 2021r. 18:30  
Cytuj
A kim ty chamie Dino jesteś, by pyskować o czym mam pisać? Trawa przeszkadza jaśnie panu. Pewnie czerwony dywan waćpan chciałby mieć rozwinięty na chodniku a wokół trawę jak na stadionie czy polu golfowym. Francuski piesek ma katarek? Kleszcze atakują? To maska na mordę i rękawiczki, a dla pieska obroża przeciwpasożytnicza. Maski, w przeciwieństwie do wirusów, na pyłki roślin działają. Im więcej zieleni, tym lepiej. A nie, wykoszą do łysa, przyjdzie susza i zrobi się żółta pustynia. A może dla jaśnie hrabiego wybetonować wszystko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2021r. 22:21  
Cytuj
mryszard ma HIV? w końcu sie ujawnił , jak mówisz o mordzie popatrz w lustro , a jak o pustyni to zrób tomograf głowy.....dzban to za delikatne było , parasol bedzie bardziej adekwatne , oby sie tylko woda do srodka nie lała......zakończyłem dyskusje z........

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1472
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Cze 2021r. 22:42  
Cytuj
Francuski piesek zaszczekał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »