NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca w jezyku angielskim I hiszpanskim,
Posty: 31
Dołączył: 28 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 13:55  
Cytuj
Zastanawia mnie czy jest w stalowej I okolicy zapotrzebowanie na ludzi ze znajomoscia hiszpanskiego I angielskiego, tak any nie tylko wpisac w CV tylko aktywnie z nich korzystac? Wyksztalcenia wyzszego nie mam, sektor obojetny, szybko sie ucze. Pracowalem w tych jezykach na telefonie jako doradca klienta ds produktu w it, live jako doradca/tlumacz na targach producenta placow zabaw, a teraz podczas pandemii w transporcie u importera owocow. Zakladajac ze cos znajde ile tu mozna zarobic? Zobowiazan nie mam, gotowy do wyjazdow i wylotow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 13:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2021r. 15:30  
Cytuj
Zapomnij. W tym regionie hiszpański to Ci się przyda do nucenia piosenek Malumy podczas przerzucania felg na linii. Uderzaj na Rzeszów tam się zaczynają możliwości dla "biurkowców" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 28 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2021r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Zapomnij. W tym regionie hiszpański to Ci się przyda do nucenia piosenek Malumy podczas przerzucania felg na linii. Uderzaj na Rzeszów tam się zaczynają możliwości dla "biurkowców" umiech

Nucenia piosenek Malumy, dobre umiech Za biurkiem nie chce siedziec, najchetniej widzialbym sie wlasnie na targach i wylotach. Wracam zza granicy w tym roku dom konczy mi sie budowac i szukam jakiejs alternatywy dla tlumaczenia instrukcji obslugi. Byla fajna oferta producenta zywnosci ale przeoczylem, zdzwonilem i rzeczywiscie dostal jak ktos z rzeszowa, rodzinna firma, takie cos najlepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »