NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Ile kosztuje Ostatnia Prosta?,
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:21  
Cytuj
Bierzemy pod lupę rządową kampanię Ostatnia Prosta.

Kampania zaczęła się 14 maja na Stadionie Narodowym w towarzystwie sportowców.

Rząd do akcji zatrudnił 50 ambasadorów, w tym:

- piłkarzy
- siatkarzy
- Robert Kubica
- Otylia Jędrzejczak
- Kinga Drózdż
- Konrad Bukowiecki
- Paweł Małachowski
- Andrzej Bargiel
- Cezary Pazura (też #szczepimysie)
- Maciej Musiał
- Piotr Małachowski (#szczepimysie)
- Paweł Fajdek (#szczepimysie)
- Maria Andrejczyk (#szczepimysie)

Zabezpieczone środki na samą kampanię to 26 mln zł.

Na akcję #szczepimysie do marca wydano 25 mln zł.

1 mln zł - TVP
3 mln zł - RMF
5 mln zł - FB, Twitter, Instagram, YouTube, Google, LinkedIn
3,1 mln zł - Poczta Polska
2,6 mln zł - Polsat
1,9 mln zł - reklamy zewnętrzne
1,8 mln zł - spoty i sesje zdjęciowe
1,8 mln zł - przygotowanie ulotek
1,6 mln zł - Wojskowe Zakłady Kartograficzne
1,5 mln zł - Polskie Radio
1,3 mln zł - Time SA
200 tys zł - WP
400 tys zł - Lux Veritatis
400 tys zł - Fratria

Kwoty zaokrąglone do 1 miejsca po przecinku.

Ile rząd im zapłacił?
Żadne kwoty nie padły, ale z pewnością nie robią tego charytatywnie.

Portal Jobs w 2008 roku donosił "Na reklamach zarabiają także inni sportowcy. Adam Małysz ok. 2 mln zł rocznie. Obok niego najbardziej rozpoznawalnymi twarzami są Robert Kubica (Formuła 1), Otylia Jędrzejczak (pływanie), Mariusz Pudzianowski (strongman) i Ebi Smolarek (piłka nożna)."

Onet rok temu: "Robert Lewandowski inkasuje z tytułu umowy z Bayernem Monachium ponad 20 mln USD rocznie, ale gdyby do tej kwoty dopisać kontrakty reklamowe, jego zarobki przynajmniej się podwoją"

"Gigantyczne pieniądze dla gwiazd! 400 mln. W tym Kozidrak i Steczkowska."

Przyjrzyjmy się majątkom ambasadorów.

Otylia Jędrzejczak
Internet milczy na temat zarobków. Już w 2004 roku mogła zarabiać nawet 1 mln zł rocznie z marketingu. Jej wartość reklamowa to dziś ponad 3,6 mln zł. W 2015 jadąc z nadmierną prędkością zabiła brata, za co dostała śmieszne 9 miesięcy ograniczenia wolności i to w zawieszeniu (a ty szaraczku byś spędził kilka lat w kryminale). Ile ma apartamentów? Przypuszcza się, że co najmniej 2. Jedno kupiła w 2008 roku. Lubi się chwalić mieszkaniem w sieci. Ale publicznie twierdzi "Posiadanie własnego mieszkania jest bez sensu"

Robert Lewandowski
"W czerwcu 2020 Wprost umieścił Roberta i Annę Lewandowskich na 80. miejscu w rankingu najbogatszych Polaków. Ich majątek przekroczył 500 mln złotych." Ma dom w Stanclewie za 10 mln zł, apartament w Warszawie przy Złotej 44 za 35 mln zł (w tym samym bloku mieszkanie kupił Kuba Błaszczykowski), willę w Monachium za 44 mln zł i kupuje nieruchomości w całym kraju, m.in. w Krakowie, Warszawie, Świnoujściu i na Mazurach. Posiada udziały w spółkach od wynajmu i zarządzaniem nieruchomościami. Ile do końca ma mieszkań, tego nie wiadomo. Obajtek to przy nim amator?

Robert Kubica
"Jest ósmy w rankingu i według źródeł zarabia 7,5 miliona euro, co w przeliczeniu na złotówki daje niecałe 30 mln zł." Ma dom w Forte dei Marmi ponoć za 7 mln zł. Kupił też apartament w Monako. Więcej nie wiadomo, gdyż nie chwali się szczególnie życiem publicznie.

Maciej Musiał (rodzinka.pl)
Gdy miał 21 lat, za 1 dzień na planie dostawał 5 tys zł, co dało 600 tys zł za 2 sezony + 150 tys zł za udział w reklamie + 100 tys zł za show The Voice of Poland. W 2015 roku zarobił ponad 1 mln zł. Podczas pandemii do grudnia 2020 roku zarobił 800 tys zł, z czego połowę za udział w reklamach. Dodatkowo 50 tys zł za TVoP i 300 tys zł za audiobooka. Znalazł się na liście na liście Forbes "30 Under 30". W mediach pojawiają się informacje o planowanej budowie domu w środku lasu na działce za 1 mln zł.

Cezary Pazura
"Zdradził fanom, że za dzień zdjęciowy w dubbingu aktor przed pandemią mógł liczyć na od 500 zł do aż 10 tys. zł. Główna rola w filmie fabularnym, to ok. 30 dni zdjęciowych i nie słyszałem, żeby ktoś miał więcej. Czyli jeśli aktor ma 25 dni zdjęciowych, a za dzień ma 10 tys. zł, to jest 250 tys. zł." Ma willę na wynajem na Mazurach.

Zadanie domowe
Wyszukać majątki i nieruchomości pozostałych beneficjentów #szczepimysie i #ostatniaprosta

Kogo przekona kampania?
Rząd płaci ciężkie pieniądze tym, którzy już w luksusy opływają. A was szaraczki za chwilę zmuszą do szczepień pod groźbą wysokiej grzywny. Ci wszyscy sportowcy i aktorzy, co zaszczepili się przed kamerami, dostali za to ciężkie pieniądze podatników.

Szczepię się, bo...
Jeśli szczepisz się, bo chcesz pojechać na wakacje, to przemyśl to jeszcze raz. Może w tym roku wyjątkowo pojedź na wakacje w Polsce? Czy wszystko w kraju już zwiedziłeś(aś)? Pytaj na forum, a podamy 100 luksusowych miejsc, gdzie możesz spędzć urlop.

Czy warto ryzykować zdrowiem i życiem, byle polecieć za granicę?

Przemówcie też znajomym do rozsądku. można bić w szczepionkę

Wasi idole kupią sobie za to kolejny apartament, a ty szaraczku nic z tego nie będziesz mieć, a co najwyżej powikłania po szczepionce.

Obrazek

Wynajmujesz mieszkanie? Nie rób tego https://www.salon(...)eszkanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:32  
Cytuj
Rozumiem że jak zachorujesz na cowvida ty albo ktoś z twojej rodziny to będziecie się leczyć za swoje pieniądze. Sfinansujesz tez leczenie tym którzy ciebie posłuchali, nie zaszczepili się a zachorowali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:35  
Cytuj
ale przecież kowida się nie leczy jest bezobjawowy po drugie konstytucja GWARANTUJE bezpłatne leczenie dla każdego obywatela i jednocześnie Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem że jak zachorujesz na cowvida ty albo ktoś z twojej rodziny to będziecie się leczyć za swoje pieniądze. Sfinansujesz tez leczenie tym którzy ciebie posłuchali, nie zaszczepili się a zachorowali.


Zapłaci jeśli nie będzie ubezpieczony. Jak na razie to prawo się nie zmieniło i ubezpieczenie „działa” na wszystkie choroby. Dlaczego miałby płacić ubezpieczenie i samemu finansować leczenie w publicznej placówce?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 20:17  
Cytuj
Ciemny lud to kupił. Im nic nie przeszkadza. Oni suwerenność i honor sprzedadzą za zasiłki - więc o czym tu rozmawiać? To są ludzie którzy liczą na "darmowe" albo na pieniądze sąsiada który więcej pracuje. Socjalni niewolnicy. Trzoda z chowu klatkowego.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 21:50  
Cytuj
Cytuję i mam nadzieje, że tym razem stalowe miasto to nie usunie
Cyt.prof. Bridle – „popełniliśmy wielki błąd”- „białko kolca jest niebezpieczną toksyną – dostaje się do krwi gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, gromadzi się w narządach i tkankach, w śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i w dość wysokich stężenia w jajnikach”

31 maja 2021 r. (LifeSiteNews) — Nowe badania pokazują, że białko szczytowe koronawirusa ze szczepionek COVID-19 nieoczekiwanie dostaje się do krwioobiegu, co jest prawdopodobnym wyjaśnieniem tysięcy zgłoszonych skutków ubocznych od zakrzepów krwi i chorób serca po uszkodzenia mózgu i problemy z reprodukcją, powiedział w zeszłym tygodniu kanadyjski badacz szczepionek przeciwnowotworowych.

„Popełniliśmy duży błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy” – powiedział Byram Bridle, immunolog wirusowy i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Guelph w Ontario, w wywiadzie udzielonym Alexowi Piersonowi w zeszły czwartek, w którym ostrzegł słuchaczy, że jego wiadomości są „przerażające”.

„Myśleliśmy, że białko wypustek jest świetnym antygenem docelowym, nigdy nie wiedzieliśmy, że samo białko wypustek jest toksyną i jest białkiem patogennym. Więc szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną” – powiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rozumiem że jak zachorujesz na cowvida ty albo ktoś z twojej rodziny to będziecie się leczyć za swoje pieniądze. Sfinansujesz tez leczenie tym którzy ciebie posłuchali, nie zaszczepili się a zachorowali.


Zapłaci jeśli nie będzie ubezpieczony. Jak na razie to prawo się nie zmieniło i ubezpieczenie „działa” na wszystkie choroby. Dlaczego miałby płacić ubezpieczenie i samemu finansować leczenie w publicznej placówce?




Przekonasz sie krecie , za jakis czas . Rok góra dwa. Jak "działa" ubezpieczenie od chorób , szczególnie od chorób zakaźnych. Na które sie zaszczepiłeś. Teraz za free.

Możesz zrobić sobie print screena tego postu , zapisać i w 2023 wyświetlić.

A do tego czasu biegaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 22:25  
Cytuj
Rozmawiamy o tym co teraz, i jeśli zachoruje na covid a nie będę zaszczepiony to mogę bezpłatnie leczyć się w placówkach publicznych. Co będzie za 2 lata? Może masz racje. Wszystko zależy od nastawienia Polaków. To będzie czas przed wyborami więc możesz mieć rację, ale możesz się mylić. Czas pokaże.

Tak będę biegał. Jeszcze nie spotkałem się by ktoś próbował mnie dewaluować z powodu biegania. chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
Rozmawiamy o tym co teraz, i jeśli zachoruje na covid a nie będę zaszczepiony to mogę bezpłatnie leczyć się w placówkach publicznych. Co będzie za 2 lata? Może masz racje. Wszystko zależy od nastawienia Polaków. To będzie czas przed wyborami więc możesz mieć rację, ale możesz się mylić. Czas pokaże.

Tak będę biegał. Jeszcze nie spotkałem się by ktoś próbował mnie dewaluować z powodu biegania. chytry




Dwaluować , to można monete , banknot , rzecz , ciebie co najwyżej moze ktoś deprecjować.

I zycze ci nie chorować , bo fala gówna jakie by sie przelała z twojej gęby, na opieke zdrowotną w Polsce zaszlamiła by to forum w spód.

Ale spoko , twój ryży wraca będzie lypij.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rozmawiamy o tym co teraz, i jeśli zachoruje na covid a nie będę zaszczepiony to mogę bezpłatnie leczyć się w placówkach publicznych. Co będzie za 2 lata? Może masz racje. Wszystko zależy od nastawienia Polaków. To będzie czas przed wyborami więc możesz mieć rację, ale możesz się mylić. Czas pokaże.

Tak będę biegał. Jeszcze nie spotkałem się by ktoś próbował mnie dewaluować z powodu biegania. chytry




Dwaluować , to można monete , banknot , rzecz , ciebie co najwyżej moze ktoś deprecjować.

I zycze ci nie chorować , bo fala gówna jakie by sie przelała z twojej gęby, na opieke zdrowotną w Polsce zaszlamiła by to forum w spód.

Ale spoko , twój ryży wraca będzie lypij.


No to sprawdź czy można dewaluować coś jeszcze. Ryży nie jest mój uśmiech i dzięki za troskę chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Rozmawiamy o tym co teraz, i jeśli zachoruje na covid a nie będę zaszczepiony to mogę bezpłatnie leczyć się w placówkach publicznych. Co będzie za 2 lata? Może masz racje. Wszystko zależy od nastawienia Polaków. To będzie czas przed wyborami więc możesz mieć rację, ale możesz się mylić. Czas pokaże.

Tak będę biegał. Jeszcze nie spotkałem się by ktoś próbował mnie dewaluować z powodu biegania. chytry




Dwaluować , to można monete , banknot , rzecz , ciebie co najwyżej moze ktoś deprecjować.

I zycze ci nie chorować , bo fala gówna jakie by sie przelała z twojej gęby, na opieke zdrowotną w Polsce zaszlamiła by to forum w spód.

Ale spoko , twój ryży wraca będzie lypij.


No to sprawdź czy można dewaluować coś jeszcze. Ryży nie jest mój uśmiech i dzięki za troskę chytry


Można. Wiele.
Sam to z resztą robisz.
Obniżasz swoją wartość z każdym wpisem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2021r. 23:04  
Cytuj
Ale to nie twój problem, więc?


A w temacie coś? Czy twoja rola to rozwalenie tematu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
Ale to nie twój problem, więc?


A w temacie coś? Czy twoja rola to rozwalenie tematu?




Litości.....
To jest cała twoja logika , rozwalać tak samo temat jak ja , i zwrocić mi uwage , że moją rolą jest tematu rozwalenie.

Dobry z ciebie krejzol.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
Ciemny lud to kupił. Im nic nie przeszkadza. Oni suwerenność i honor sprzedadzą za zasiłki - więc o czym tu rozmawiać? To są ludzie którzy liczą na "darmowe" albo na pieniądze sąsiada który więcej pracuje. Socjalni niewolnicy. Trzoda z chowu klatkowego.


ooooo, regres trzeźwieje, zaczyna coś bełkotać ...

sam tego jeszcze nie rozumiesz co piszesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ale to nie twój problem, więc?


A w temacie coś? Czy twoja rola to rozwalenie tematu?




Litości.....
To jest cała twoja logika , rozwalać tak samo temat jak ja , i zwrocić mi uwage , że moją rolą jest tematu rozwalenie.

Dobry z ciebie krejzol.


Kulturalnie ci odpowiadałem, ale masz rację. Nie warto. Należy cie ignorować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ale to nie twój problem, więc?


A w temacie coś? Czy twoja rola to rozwalenie tematu?




Litości.....
To jest cała twoja logika , rozwalać tak samo temat jak ja , i zwrocić mi uwage , że moją rolą jest tematu rozwalenie.

Dobry z ciebie krejzol.


Kulturalnie ci odpowiadałem, ale masz rację. Nie warto. Należy cie ignorować.


A co ma kultura , do bycia hipokrytą jak ty.

Nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ciemny lud to kupił. Im nic nie przeszkadza. Oni suwerenność i honor sprzedadzą za zasiłki - więc o czym tu rozmawiać? To są ludzie którzy liczą na "darmowe" albo na pieniądze sąsiada który więcej pracuje. Socjalni niewolnicy. Trzoda z chowu klatkowego.


ooooo, regres trzeźwieje, zaczyna coś bełkotać ...

sam tego jeszcze nie rozumiesz co piszesz


Reges nie pije.

Socjal jest jak alkohol. Już w małych dawkach truje ale wydaje ci się bez jest fajnie. Im więcej tym bardziej odbiera rozum. Nikt nie myśli o kacu pókibten nie przyjdzie. Im większe dawki tym większe spustoszenie, upodlenie i patologia.

Ja ci nie bronię i nawet zdrowia życzę ale pij za swoje. Wiem że kradną ale się dzielą. ***** Złodziei i darmozjadów.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
.


Zapłaci jeśli nie będzie ubezpieczony. Jak na razie to prawo się nie zmieniło i ubezpieczenie „działa” na wszystkie choroby. Dlaczego miałby płacić ubezpieczenie i samemu finansować leczenie w publicznej placówce?


Nie udzieliłem ci głosu. Siadaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
.


Zapłaci jeśli nie będzie ubezpieczony. Jak na razie to prawo się nie zmieniło i ubezpieczenie „działa” na wszystkie choroby. Dlaczego miałby płacić ubezpieczenie i samemu finansować leczenie w publicznej placówce?


Nie udzieliłem ci głosu. Siadaj.


Ja ciagle siedzę, w samochodzie siedzę, w autobusie siedzę, w pracy siedzę, w drodze siedzę, na kanapie siedzę, na krześle siedzę. Ja ciagle siedzę. cool

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Cze 2021r. 20:59  
Cytuj
On nawet biega siedząc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2021r. 13:55  
Cytuj
Jarosław Kaczyński zapowiada obowiązkowe szczepienia.

https://busin(...)/b07s141

CYTAT
Prezes Jarosław Kaczyński zasugerował, że rząd rozważa przymus szczepień przeciw COVID-19 – informuje OKO.press. Jak ustalił serwis, na wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS miał wicepremier powiedzieć, że jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody do szczepień nie przekonają, to "od tego jest państwo jako organizacja przymusu".

Wódz nam grozi. Jak uniknąć przymusu szczepień, znajdziecie m.in. u Jacka Wilka.

Jeśli w społeczeństwie zwycięży strach, to oni wygrają, dlatego musimy uświadamiać znajomych.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »