NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep z akcesoriami dla dzieci, jak myślicie, jaka potrzeba
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2021r. 21:06  
Cytuj
Witam, piszę tutaj bo chciałabym się trochę rozeznać, przed otworzeniem firmy.
Czy uważacie, że w Stalowej Woli brakuję sklepu z asortymentem typowo dla maluszków? Nie chodzi mi o ciuchy. Głównie pomysł skupia się na arytkułach do wyprawki, ale nie tylko. Mijesce w którym można skompletować wszystko. Artykuły róznych firm bardziej i mniej znanych.smiech2 i na każdą kieszeń. Proszę o opinie z góry dziekuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2021r. 21:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2021r. 13:19  
Cytuj
Jak najbardziej. W Stalowej mało jest sklepów z artykułami dla dzieci, a te co są mają ograniczony asortyment. W ostatnim roku kilka sklepów się zamknęło i po jakieś konkretne zakupy dla dziecka muszę jeździć do Rzeszowa lub kupować online.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2021r. 22:09  
Cytuj
Sklepy sie pozamykały bo duzo ludzi kupuje na necie, takze twierdze ze nie wyjdziesz na tym, no chyba ze masz swój lokal to jest wieksza szansa na biznes

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 26 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2021r. 18:58  
Cytuj
Można próbować jeśli faktycznie na lokalu nie ponosisz zbyt dużych kosztów. Sama byłam zmuszona robić wyprawkę online co mnie bardzo wkurzało bo w stalowej znalazłam chyba 2 sklepy z takimi artykułami. I to jest mały wybór. Myślę że podstawowe rzeczy dla dzieci od 0 do 3 lat będa miały popyt. Ale wiadomo, cena robi swoje tym bardziej teraz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2021r. 07:49  
Cytuj
moim zdaniem nie ma sensu takiego sklepu. ludzie nauczyli sie kupowac przez internet i sklepy padaja. w internecie sa konkurencyjne ceny i ogromny wybor artykułów - sklep nie jest w stanie z tym konkurować. oczywiście znajdzie sie jakaś osoba ktora woli kupić w sklepie stacjonarnym niz przez neta ale to bedzie 1 na 10 i z takich klientow niestety sklep nie utrzyma sie. to jest niestety smtune ale prawdziwe ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2021r. 10:44  
Cytuj
Najlepsze łóżka dziecięce są to: www.mirjan24.pl/185-lozka-dzieciece-i-mlodziezowe. Super wygląd i baaaardzo solidne. U nas super się sprawdza!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2021r. 10:46  
Cytuj
daj już spokój z ta reklama mirjan ileż można

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lip 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2021r. 17:38  
Cytuj
Taka hurtownia znajduje sie w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2021r. 08:46  
Cytuj
Pytanie czy stać Cie na zamrożenie pieniędzy w towarze ??
wiadomo jeśli chcesz zaproponować możliwość skomponowania wyprawki najlepiej mieć wszystko u siebie i w kilku jak nie kilkunastu wariantach.... pytanie co jeśli klient poprosi o ściągnięcie czegoś ale po powrocie do domu i tak zamówi na allegro .. może najpierw wyceluj w sprzedaż online... sklep internetowy dobre pozycjonowanie strony ...

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »