NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ubezpieczenie sprzętów RTV EURO AGD .,
Posty: 5
Dołączył: 5 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 11:56  
Cytuj
Witam. Macie jakieś doświadczenia reklamacji sprzętów z dodatkowym pełnym ubezpieczeniem ? Monitor mi upadł i ciekaw czy wywiązują się umowy i naprawią bez problemu czy będą szukać haczyków ? To niby jest polisa od "wszystkiego" ,ale wolę dopytać bo znam realia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 11:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 12:03  
Cytuj
Przeczytaj warunki ubezpieczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 12:31  
Cytuj
Warunki warunkami, interesuje mnie to czy ktoś korzystał z tej usługi i jak to wychodzi w realu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 12:49  
Cytuj
W realu.. nigdy nie korzystam z zadnycj ubezpieczen, ani zadnych gwarancji, bo czas oczekaiwana przewyzszylby mozliwosci mojego ukladu nerwowego i moglabym stac sie bardzo niedobra. Dlatego tez nic nigdy nie podbijam, a jak cos sie zepsuje to kupuje nowe. Jak ktos zaczyna w sklepie glupia gadke z glupia propozycja, przerywam mu w polowie zdania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 24 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2021r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Warunki warunkami, interesuje mnie to czy ktoś korzystał z tej usługi i jak to wychodzi w realu.


Tak jak wyzej - przeczytaj warunki.

Miałem niedawno przykład, że zadziałało - wymienili TV na nowy.
Ale trzeba poczytać, zastanowić się co i jak napisać.
Z jakiego powodu upadł, co/kto się przyczynił, w czasie jakich czynności, jakie są wyłączenia itd.

Wbrew pozorom to bardzo ciekawe i pomocne "produkty",pod warunkiem zrozumienia ich istoty i naszych potrzeb oraz akceptacji warunków umowy, zeby nie miec potem pretensji do swiata.


Podstawowa zasada - nie rozumiesz - nie podpisuj, nie rozumiesz - nie płać. Wystarczy poprosić o wzór umowy i zabrać domu żeby doczytać.
I wtedy jest wszystko w porzadku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »